מעבר לתוכן


- - - - -

חזרה למקורות

Posted by אסא כשר, 11 June 2015 · 6885 צפיות

קייטרינג כשראוכל כשר
חזרה למקורות חזרה למקורות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשתי מגמות בעולם התזונה והגסטרונומיה, המורגשות היטב לא רק בישראל אלא גם בכמה מדינות בארצות הברית, ולכאורה אין ביניהן כל קשר. הכוונה היא למגמת הטבעונות ולהתעניינות הגוברת והולכת במזונות כשרים. בדומה לכל רוח חדשה הנושבת בתחום מסוים, גם במקרה זה הסטודנטים, או לכל הפחות שכבת הגיל שבה נמצאים רוב הסטודנטים, הם אלו שהתניעו את השינוי.
במאמר שלפניכם נפרט מעט אודות שורשיהן של שתי המגמות וכן נפרט בנוגע לכמה מיתוסים שאולי הגיע הזמן לנפץ אחת ולתמיד.
להגביל מתוך צניעות

חלק ניכר מסוד הקסם המשותף הן להקפדה על חוקי הכשרות והן להקפדה על אורח חיים טבעוני, נעוץ בהגבלה. מעט מאוד דברים מגבילים אותנו בעולם המודרני: הנגישות חסרת התקדים שלנו לידע, היכולת שלנו לתקשר עם כל אדם בכל רחבי העולם תוך שניות ופריקת העול בכל כך הרבה תחומים, הובילו דווקא את שכבת האוכלוסייה בגילאים שבין 20 ל-30 וקצת לחפש אחר ההגבלות והאיסורים.
זהו אחד ההסברים לפופולאריות יוצאת הדופן של אורח החיים הטבעוני וכן אחד ההסברים לכך שיותר ויותר צעירים מקפידים על חוקי הכשרות, גם אם אינם שומרים על קדושת השבת ולמעשה, גם אם אינם יהודים מאמינים כלל. היכולת לעמוד באיסורים ובהגבלות והיכולת לכבוש את היצר משאירות את האדם עם תחושת סיפוק וערך עצמי ששום סביאה חסרת מעצורים לא תוכל להסב לו, קחו זאת לתשומת לבכם.

לנפץ את המיתוסים בנוגע לקייטרינג טבעוני וקייטרינג כשר


להלן שניים מהמיתוסים השגויים הנוגעים לקייטרינג טבעוני, כמו גם קייטרינג כשר, שהגיע הזמן לנפץ:

· קינוחים פרווה הם חיקוי לא מוצלח של קינוחים "אמיתיים" - אמנם עד לא מזמן קינוחים פרווה היוו אכן צל קלוש של הדבר האמיתי, אך כיום אין רחוק מכך – הקינוחים הכשרים המודרניים לא מנסים לחקות את הקינוחים החלביים, כלומר לא נעשה שימוש בתחליפים לא מוצלחים. הקינוחים הכשרים העדכניים מבוססים על מתכונים שמלכתחילה לא הכילו מוצרי חלב ולכן האיכות שלהם אינה נופלת מזו של הקינוחים החלביים.

· מזון טבעוני לא ערב לחך כולם – זוהי אולי הטעות הרווחת ביותר שקיימת בנושא זה. זה המקום לכתוב כי אוכל טבעוני הוא אוכל צבעוני, שמח, קליל, בריא ובנוסף לכל זה, גם טעים במיוחד. למעשה, אחד היתרונות של הבישול הטבעוני בא לידי ביטוי בריבוי הטעמים, המרקמים והגוונים, קחו זאת לתשומת לבכם.

היתרונות של קייטרינג כשר וטבעוני

היתרון המרכזי של קייטרינג כשר וטבעוני הוא שמדובר בקייטרינג שלא מדיר אף אוכלוסייה, כלומר לא את הטבעונים, לא את הצמחונים ולא את שומרי הכשרות. בנוסף לכך, חשוב להזכיר את העובדה שאוכל כשר הוא גם אוכל מוקפד יותר, שעובר בדיקות וביקורות רבות יותר בדרך לצלחת שלכם. אם לא די בכך, הרי שמזון טבעוני, בניגוד למזון בשרי, משאיר את הסועדים עם תחושת קלילות גם לאחר סעודה רצינית במיוחד ולכן מאפשר להם לנצל את האנרגיות לריקודים ולהקשבה לדברים הנאמרים באירוע.

קבצים מצורפים (תצוגה מקדימה)

  • תמונה מצורפת
  • תמונה מצורפת

אוקטובר 2019

ר ש ש ר ח ש ש
  12345
6789101112
13141516171819
20 212223242526
2728293031  

ערכים אחרונים

תגים