מעבר לתוכן

dolfin's Blog

התחלה? אולי...

Posted by dolfin, 01 January 2011 - - - - - - · 10648 צפיות

לפני הכל הערה: הפוסט נכתב ב7/1/11 ולא ב31/12/10.כשהתחלנו את הקורס נאמר לנו שמוזר לראות בנים שם, בקורסים הקודמים היו רק בנות ולנו היו שני בנים- וואו ממש הישג. כבר אז הבנתי שלבנות על המקום הזה כמקום להכיר בו מישהו תהיה טעות.כשהגתעתי אחרי הקורס למקום עבודה עצמו, המצב לא היה שונה. היו 4 בנים בצוות, שניים נשואים, אחד עם חברה ואחד שלא ממש הכרתי אז אבל הוא היה נ...

הוא מת

Posted by dolfin, 30 December 2010 - - - - - - · 10547 צפיות

בדיוק מופתי של 5 חודשים אחרי שפרסמתי את הפוסט על הסרטן, דוד שלי נפטר.יש הרבה מה לכתוב, הרבה רגשות אבל לא יכולה לכתוב כלום.הוא מת, וחלק קטן של כל אחד מאיתנו מת ביחד איתו.

הליכה

Posted by dolfin, 29 September 2010 - - - - - - · 10408 צפיות

אז החלטתי לצאת היום להליכה ארוכה. הלכתי כדי להתיש את עצמי, הלכתי כדי לא לזכור או ליתר דיוק כדי לשכוח. עצרתי ליד כל מקום שהיה משמעותי ומכיוון שהיו יותר מדי מקומות כאלו אני לא אחלוק פה את כולם (וגם כי אני לא רוצה בטעות לחשוף פה אנשים).אגיד רק שיש בניין אחד, ליתר דיוק דירה אחת. את הדירה ראיתי לראשונה בארוחת שישי הפורומוסיטית הראשונה שלי וזו דירה שבמשך השנים...

לפעמים

Posted by dolfin, 15 August 2010 - - - - - - · 7821 צפיות

לפעמים עולות השאלות, ואין את מי לשאול.לפעמים עולים העצבים, ואין על מי להוציא.לפעמים עולות הדעמות, ואין למי לבכות.לפעמים יש משהו נורא נורא מתסכל בפנים, ואין איך להוציא.לפעמים אני רוצה לצרוח, ואין מי שישמע.לפעמים אני רוצה לדבר, ואין מי שיקשיב.לפעמים אני רוצה לכתוב, ואין מי שיקרא.לפעמים אני רוצה לקרוא ,ואין מי שיכתוב.לפעמים אני רוצה לחיות, לפעמים אני מבינה ש...

סרטן

Posted by dolfin, 31 July 2010 - - - - - - · 14546 צפיות

ציטוט מויקיפדיה: "הוא שם כללי למחלות שונות, שבהן מספר תאים בגוף מתחלקים בצורה לא מבוקרת. הצטברות של תאים כאלה יוצרת גידול ממאיר (ניאופלזיה), ובמקרים מסוימים חלק מתאים אלה נודד למקומות אחרים בגוף ויוצר גרורות."טוב.. שם כללי למחלות שונות, לוקחים כדור וזה עובר. אה לא? שיט.כשאבא שלי התקשר לבשר לי, נשמעתי בטלפון קרה ואדישה כמעט כמו ההגדרה בויקיפדיה...

נעלמתי

Posted by dolfin, 30 March 2010 - - - - - - · 10087 צפיות

בחודשים האחרונים נעלמתי לכולם אבל בעיקר לעצמי, הייתי כמו קוראת סמויה, קוראת סמויה של החיים שלי צופה בהם, אבל לא מתערבת.לכאורה הכל היה אותו הדבר, לא טסתי לחודש בהודו ללא פלאפונים, לא התנתקתי מכלום, הכל היה שגרתי, כל יום קמתי בבוקר והלכתי לעבודה וכל יום בערב חזרתי לדירה, כרגיל בסופ"שים נסעתי להורים. אבל ההרגשה בפנים הייתה שזו רק אני נמצאת פה ואין לי מסב...

סיום התמימות

Posted by dolfin, 12 March 2010 - - - - - - · 11451 צפיות

לפעמים אנחנו חיים במעיין חלום כזה של "אם רק היה רק ככה וככה אז הכל היה נראה אחרת". לפעמים אנחנו בטוחים שאילו הינו מגיעים לאיזשהו מקום או לחילופין עוזבים את אותו המקום החיים שלי היו הרבה יותר טובים. היו נמנעים הרבה עצבים, צעקות, ריבים, היה אפשר לשבת ולדבר וללבן את העניינים ממש כמו בסדרות האמריקאיות.אני זוכרת את הפעם הראשונה המשמעותית שבה הבנתי כמה...

סתם ימים רעים

Posted by dolfin, 21 September 2009 - - - - - - · 51962 צפיות

מגיעה הביתה, נכנסת לחדר והיד מסובבת באופן אוטומטי את המפתח של הדלת. מרגישה כובד והקלה, שמחה ועצב והכל ביחד בערך. סוף סוף אפשר לבכות, בשקט, בלי מבטים נעוצים, בלי להראות מוזרה מדי, טוב..... אולי רק לעצמי. אין לי חשק לכלום, לא לעבור על החומר שוב, לא לראות הודעות בפורום, לא לראות אם משהו השתנה בהיצע הדירות של פ"ת.אני עצבנית ופגועה וכועסת אבל בעיקר על עצמי...

ציפיות

Posted by dolfin, 12 September 2009 - - - - - - · 76467 צפיות

לפני כ4 שנים הכרתי מישהו. שיחת טלפון שהתחילה מתרגיל במתמטיקה שניסיתי לפתור איכשהו נמשכה 3-4 שעות (אולי אפילו יותר), הרבה זמן שלא היה לי כל כך כיף לדבר עם מישהו. מפה לשם, יצא לנו להפגש לשני דייטים (בין הדייטים הכי טובים שהיו לי) אבל בסופו של דבר הבחור הודיע שהוא לא מעוניין. נשארנו קצת בקשר וראיתי איך הבן אדם הולך ונכנס לדכאונות קטנים פעם אחר פעם, הסיבה לזה...

הזמן הוא גלגל ענק

Posted by dolfin, 27 June 2009 - - - - - - · 13420 צפיות

גלגל ענקחלב ודבשמילים: שמרית אורלחן: קובי אושרתאדם בונה ביתו בדם ויגעמלילו ויומוובסופה עזה, ממש בן רגעהוא חרב, כן, חרב עולמו.עוד שנה ועוד שנההזמן הוא גלגל ענקומחר עוד יום שממרומיונדאה למרחק.מעגל נפתח בכל שנהומעגל נסלח בכל שנהואם דבר לא השתנהמחר ודאי נשחק.מעלה כשזה טובולא נורא כשמטה, אם זה רע -תמיד יש עוד ברירה -הזמן הוא כמו גלגל ענק.אדם אוהב תמיד בתום ולה...

ערכים אחרונים

אוקטובר 2018

ר ש ש ר ח ש ש
 123456
78910111213
14151617181920
21 22 2324252627
28293031   

הערות אחרונות