מעבר לתוכן

pickablog

צדפים

Posted by pickaboo, 20 April 2009 - - - - - - · 7335 צפיות

צדפיםאנו עוברים לידםמתגעגעים לים, לרוח המפיחה בהם חייםקולות וצליליםנודדים מחוף לחוףחלקם אף נשבריםנסחפים באין אונים, בין גלים שפלי עורףובין גלים גאיםעוצרים למנוחתםבאין חול יםבין רגלי העוברים ובין רגלי השביםובעת חוליים הם עוצריםלמנוחת עולמים.יהי זכרו ברוך.

מיקרוקוסמוס

Posted by pickaboo, 29 November 2008 - - - - - - · 7315 צפיות

כבר הרבה זמן שאני נעדר מסצינת הבלוגים. אט אט אני רואה כיצד הבלוג שלי מדרדר לתהום הנשייה של כל פורום, אותו מקום נידח שנראה כאילו אין דרך חזרה ממנו, הבור העמוק אליו מגיעים רק כאשר יורדים מדרגה מדרגה בזמן שהאור הולך ומתרחק, הטחב על הקירות נהיה לח ומלבד תקווה לא נותר לך כלום - הדף השני! (אפקט של ברק ורעם היה נכנס טוב עכשיו, למרות שתמיד הייתי סקפטי לגבי זה...

הגברת בעמוקים - צאי, עשית שובר גלים

Posted by pickaboo, 04 September 2008 - - - - - - · 3640 צפיות

הקיץ קרב לסיומו, אני משלה את עצמי כי תכלס רק תחילת ספטמבר, ונותן מבט מודאג באדי החום שנפלטים מהכביש ויוצרים אפקט של פאטה מורגנה. אחת השיטות הטובות להפגת החום הנוראי, במיוחד כשהלחות בב"ש רק עולה משנה לשנה, היא ביקור בבריכה. אבל לביקורים הקבועים בבריכה יש הרבה דברים נלווים שפוגמים בהנאה.יסלחו לי כל שחומי העור, האפרו-אמריקאיים, האפרו-מרוקאים, המאותגרים פ...

והכל ב-29.90*

Posted by pickaboo, 29 July 2008 - - - - - - · 22872 צפיות

אחת התופעות שקשה לי להישאר אדיש אליהן זה קניות. לא בגלל שתמיד אתה נזכר בשניה שאתה נכנס הביתה עם כל השקיות ששכחת לקנות משהו, לא בגלל כל המבצעים והעלק מבצעים שאנחנו מסתנוורים מהם, לא בגלל בדיקת תאריך הפג-תוקף על מוצרי החלב שגורמים לנו תמיד לחפור במעמקי המדף כדי למצוא קוטג' עם תאריך רחוק יותר וגם לא בגלל שנושא הצרכנות מעסיק אותי הרבה בתקופה האחרונה. זו ה...

מקודשת מקודשת מקו...

Posted by pickaboo, 17 July 2008 - - - - - - · 71312 צפיות

לכבוד חתונתם של אודי וטופז שהיתה לפני יומיים, עצרתי לרגע מן המחשבות שלי על בעלי החיים שדואגים שלא יהיה לי משעמם בדירה.חתונות זה כיף. מי לא רוצה להיות במסיבה של 100 אלף שקל? וכל עוד זה היה ברמת המשפחה זה גם לא עלה לי כלום. אבל עכשיו הדברים השתנו. לא האמנתי שזה יבוא כל-כך מהר. אני זוכר שקראתי שרשורים כאן בפורום בנושא וחשבתי לעצמי שזה עדיין רחוק.מבוא:יום חמי...

יותר משלושה בדירה אחת - חלק ג'

Posted by pickaboo, 08 July 2008 - - - - - - · 8912 צפיות

(רציתי לכתוב על יתושים אבל היו כבר יותר מדי שרשורים על זה ולכן בחרתי במטרד אחר) יצאתי לטיול במקלחת, פתאום שמעתי צרחה מבעיתה וקיבלתי כפכף לפרצוף!

יותר משלושה בדירה אחת - חלק ב'

Posted by pickaboo, 02 July 2008 - - - - - - · 8430 צפיות

יומני היקר שלוםהיום היה חם מאוד. יותר חם ממה שהתרגלתי בתקופה האחרונה. אני יודעת כי אני מתחילה כבר להרגיש את התהליכים האלה שקורים בי בפנים.התחלתי לעשות חיפוש בבניין, למצוא מקום טוב בשביל הימים שעתידים לבוא. יש כל כך הרבה דירות ונראה שרק צריך אחת וזה ממש לא בעיה אבל זה כן בעיה.כל הדירות כבר תפוסות. אני עפה לי מהעץ לאחד הגגונים הירוקים האלה בתקווה למצוא איזה...

יותר משלושה בדירה אחת - חלק א'

Posted by pickaboo, 24 June 2008 - - - - - - · 14831 צפיות

נו מאס! נו מאאאס!נשבר לי מהדיירים האלה!!!אה.. סליחה.. אתם כאן, רגע אני אסדר את עצמי...סי..אז ככה: אני מתילדה, דור עשירי בדירה, אבות אבותיי הגיעו מהקומה השניה אבל בסופו של דבר כולנו אותו מוצא. הם הגיעו לפה עם אוניה גדולה, כזאת עם כנפיים, במשלוח של רהיטים מפוארטו ריקו.כל החיים שלי אני מנקה את הדירה הזאת. אומרים שהמיומנות באה עם הניסיון א...

פגישה ראשונה

Posted by pickaboo, 15 June 2008 - - - - - - · 7720 צפיות

ניחוח מתקתק ומשכר עטף אותי ברגע שהתיישבה.אני יושב קצת קפוא, נשען לאחור. פגישות ראשונות כאלה תמיד מלוות אצלי במתח מהסוג הטוב ואף פעם אני לא באמת יודע מאיפה להתחיל. שתיקות הן עניין שבשגרה, אז אני מתחיל לטופף באצבעותיי על הברכיים.היא משלבת ידיים. שתיקה. משב רוח בודד שנכנס מבדר את שיערה קמעה.ברגע מסוים אני חש מגע קל. רגלינו נוגעות-לא-נוגעות. אני אפילו לא יודע...

והירוק היום ירוק מאוד

Posted by pickaboo, 09 June 2008 - - - - - - · 63930 צפיות

יותר מדי זמן אני חושב על כותרת לקטע הזה.שקלתי את "גברים בירוק", "האיש הירוק", "עולים על מדים" ועוד כל מיני דברים שקשורים למילואים שעברו עלי בשבוע שעבר.אחח.. מילואים...לא יודע איך אני מרגיש לגבי זה..אני שונא מילואים! תמיד זה בא בזמן לא טוב, נופל בין הבוחן למבחן, בדיוק בסופ"ש שרצית לעשות בו טיול עם החבר'ה. זה נופל על החג...

אפריל 2018

ר ש ש ר ח ש ש
1234567
891011121314
1516171819 20 21
22232425262728
2930     

ערכים אחרונים

הערות אחרונות

חפש בבלוג שלי

חפש בבלוג שלי