אגודת הסטודנטים באילת - באוניברסיטה ובנושא אגודת הסטודנטים - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

תמונה

אגודת הסטודנטים באילת

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 01:20

מישהו יודע מה היא עושה? למה היא קיימת בכלל?
הרי אין לנו באילת את התנאים בב"ש.
אפילו מתנה לא קיבלנו שלא נדבר על בריכה, חדר כושר, נגטיב, צ'ופצ'יק.
למה גם באילת משלמים דמי רווחה?
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#2 Timmy

Timmy

live in a lie

• רשומים+
  • 806 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 01:56

נקודה טובה אני בעד שתעשו עצומה ואם זה לא יצליח אז תפגינו
תעשו צעדה עד לאיימקס ואם זה לא יעבוד תשלחו את מצי כנציג הביטחון (לשעבר)
שיעשה בלאגן

:lol:
http://www.sptimmy.com/

אני לא ממורמר, אני מיואש![color=#FF0000]

"בוגר" עלאק

#3 הפרויקט של פרסון

הפרויקט של פרסון

Shalala babu

• רשומים+
  • 3471 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 02:37

אחלה עיתוי יש לך.

בדיוק אתמול דיברתי עם בחור בשם עודד, שמייצג את הסטודנטים בקמפוס בשדה בוקר. בסך הכל יש 500 סטודנטים מהקמפוסים המרוחקים של בן-גוריון, וכולם שייכים כביכול לאגודה. אני אומר כביכול כי מן הסתם אתם לא יכולים להנות מכל ההטבות שהאגודה נותנת (קצת בעיה להגיע לנגטיב. גם לאסוף צ'ופצ'יק זה לא קל).

ממה שהבנתי ממנו הסידור הוא שהסטודנטים משלמים דמי רווחה כמו כל סטודנט, מתוכם 200 שקל מגיעים לאגודה שלנו בב"ש, וזו מפרישה מהתקציב שלה 100 שקל לכל סטודנט חיצוני, שמועברים ישירות לאגודות המקומיות בקמפוסים החיצוניים.

עודד שאל אותי אם יש אפשרות להכניס נציג של הקמפוסים החיצוניים למועצה, כדי לייצג אינטרסים של אותם 500 סטודנטים. אמרתי לו שלדעתי הרעיון הכי טוב זה שהם יקבלו את הכסף ישירות מהאונ', "מעל" הראש של האגודה, כמו שעושים השנה עם אסר"ן. הוא דווקא לא הסכים איתי ואמר שלדעתו הכי כדאי לחזק את שיתוף הפעולה עם האגודה. הצעתי לו שיבדוק את נושא הרצת מועמד מטעמם (קמפוסים חיצוניים) בבחירות הקרובות עם ועדת הביקורת שלנו.

אז אולי השרשור הזה הוא הזדמנות טובה לשמוע מה חסר לכם (צ'ופצ'יקים?), מה הייתם רוצים שיקרה (חיזוק קשר עם אגודה, או הקמת אגודונת משלכם?), ומה הפתרון למצב.

אגב, ניסית לפנות ישירות לנציגי האגודה שלכם בקמפוס?

#4 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 22/11/2006 - 10:08

אחלה עיתוי יש לך.

בדיוק אתמול דיברתי עם בחור בשם עודד, שמייצג את הסטודנטים בקמפוס בשדה בוקר. בסך הכל יש 500 סטודנטים מהקמפוסים המרוחקים של בן-גוריון, וכולם שייכים כביכול לאגודה. אני אומר כביכול כי מן הסתם אתם לא יכולים להנות מכל ההטבות שהאגודה נותנת (קצת בעיה להגיע לנגטיב. גם לאסוף צ'ופצ'יק זה לא קל).

ממה שהבנתי ממנו הסידור הוא שהסטודנטים משלמים דמי רווחה כמו כל סטודנט, מתוכם 200 שקל מגיעים לאגודה שלנו בב"ש, וזו מפרישה מהתקציב שלה 100 שקל לכל סטודנט חיצוני, שמועברים ישירות לאגודות המקומיות בקמפוסים החיצוניים.

עודד שאל אותי אם יש אפשרות להכניס נציג של הקמפוסים החיצוניים למועצה, כדי לייצג אינטרסים של אותם 500 סטודנטים. אמרתי לו שלדעתי הרעיון הכי טוב זה שהם יקבלו את הכסף ישירות מהאונ', "מעל" הראש של האגודה, כמו שעושים השנה עם אסר"ן. הוא דווקא לא הסכים איתי ואמר שלדעתו הכי כדאי לחזק את שיתוף הפעולה עם האגודה. הצעתי לו שיבדוק את נושא הרצת מועמד מטעמם (קמפוסים חיצוניים) בבחירות הקרובות עם ועדת הביקורת שלנו.

אז אולי השרשור הזה הוא הזדמנות טובה לשמוע מה חסר לכם (צ'ופצ'יקים?), מה הייתם רוצים שיקרה (חיזוק קשר עם אגודה, או הקמת אגודונת משלכם?), ומה הפתרון למצב.

אגב, ניסית לפנות ישירות לנציגי האגודה שלכם בקמפוס?

כמובן שהצ'ופצ'יק הוא הדבר האחרון שמפריע לי. על אף שקשה להעביר הרצאות ארוכות בלי התשבץ... :blink:
דיברתי לפני כחודש עם רעותה יו"ר אגודת הסטודנטים באילת בשיחת מסדרון ולא קיבלתי תשובות ממשיות/מספקות.
לא ברור לי על מה אני משלם דמי רווחה. אין לי שום הטבה משום היותי סטודנט.
אין מעונות באילת, כשרציתי בריכה וחד"כ קיבלתי מישראכרט שובר של הנחה רצתי למכון כדי שהם יצחקו עליי ואמרו לי
שאין להם מושג מה זה ובטח שאין הנחה.
אין בנק מבחנים, אין גוף שמטפל באנשי מילואים או לפחות לא אחד שמציג את עבודתו (כשחזרתי ממילואים לאחרונה נסעתי לקמפוס בב"ש כדי לקבל את ההטבות), אין מתנות והפתעות, אין הופעות באילת (למרות שתמיד אפשר להסתנן להופעות של שוקי הליצן במלונות הנבחרים), אין שום הטבה מהיותי חבר אגודה משלם דמי רווחה.
הסיבה היחידה שלא ביטלתי את דמי רווחה כי אני מפחד שלא יתנו לי את המלגות (שגם עליהן חני הועד המקסימה שלנו נלחמה בעור שיניה).
אז למה קיים הגוף הזה בכלל?

נקודה טובה אני בעד שתעשו עצומה ואם זה לא יצליח אז תפגינו
תעשו צעדה עד לאיימקס ואם זה לא יעבוד תשלחו את מצי כנציג הביטחון (לשעבר)
שיעשה בלאגן

:lol:

ניסינו לקשור את חני לשער כאות מחאה אבל היא ברחה... :שורק:
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים