מעבר לתוכן

למחקר- דרושים סטודנטים שהוריהם גרושים

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 אורח - טל

אורח - טל
  • אורחים

פורסם 29/04/2008 - 09:53

מחפשת סטודנטים בנים שהוריהם גרושים אשר מוכנים למלא שאלון עבור עבודת הדוקטורט שלי.
השאלון הוא על נושאי- קריירה, השכלה וזוגיות. ניתן למלאו במחשב ולהחזירו אליי באי מייל. מי שמוכן אנא שישלך תגובה להודעה זו ואשלח אליו את השאלון.

אני שנייה לפני סיום איסוף הנתונים וחסרים לי סטודנטים בנים למחקר. אנא עזרו לי לסיים את הדוקטורט..

#2 אורח - אלי בז'ה

אורח - אלי בז'ה
  • אורחים

פורסם 23/06/2008 - 01:05

היי,
מתנצל מראש אם אני מטריד ואבין אם לא אקבל ממך תגובה...
אנחנו 4 סטודנטים ב"רופין" למנע"ס שעושים עבודה בשיטות מחקר. שאלת המחקר שלנו היא: האם קיים קשר בין איכות הזוגיות, להשכלה והטרוסקסואליות?
האם תוכל/י להפנות אותנו למאמרים בנושא או לתת לנו תובנות מהמחקר שלך?
תודה רבה רבה,
אלי
elib@microsoft.com

#3 nevet

nevet

כותרת המשתמש שלך מוצגת ליד הודעותיך

• רשומים+
  • 614 הודעות:

פורסם 23/10/2008 - 12:42

מחפשת סטודנטים בנים שהוריהם גרושים אשר מוכנים למלא שאלון עבור עבודת הדוקטורט שלי.
השאלון הוא על נושאי- קריירה, השכלה וזוגיות. ניתן למלאו במחשב ולהחזירו אליי באי מייל. מי שמוכן אנא שישלך תגובה להודעה זו ואשלח אליו את השאלון.

אני שנייה לפני סיום איסוף הנתונים וחסרים לי סטודנטים בנים למחקר. אנא עזרו לי לסיים את הדוקטורט..

רק גברים?

תמונה מצורפת

יצאה מהמגירה:
http://stage.co.il/Authors/76729

#4 אורח - Guest_ליאורה_*

אורח - Guest_ליאורה_*
  • אורחים

פורסם 07/12/2008 - 00:39

אמלא את השאלון בשימחה...

#5 שירי רירי

שירי רירי
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 23/07/2009 - 13:53

נשמע מחקר מעניין גם יש אתר חומר כמו למשל באתר jammers אבל צריך לעשות תרגום מאנגלית כמה חבל שהיום ה טבעות נישואין הן לא לנצח

ההודעה נערכה על ידי hdan: 23/07/2009 - 15:30
הוסרו קישורים שנועדו לקידום אתרים בלבד.

#6 אורח - הדס

אורח - הדס
  • אורחים

פורסם 07/12/2009 - 17:36

#7 אורח - זיוית כהן

אורח - זיוית כהן
  • אורחים

פורסם 27/05/2011 - 00:06

נסו לראות אם יש באתר הקשבה פורום, יש שם הרבה גרושים, תוכלו אולי למצוא שם משתתפים למחקר

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים