מעבר לתוכן

עמלות למסחר עצמאי (לא הודעה פרסומית)

• נושא נעול נושא זה נעול
74 replies to this topic

#61 אורח - ירון

אורח - ירון
  • אורחים

פורסם 09/03/2010 - 11:16

המחירים דומים אצל כולם וזה הבדל של כמה שקלים בסופו של יום.
בתכלס צריך לחפש שירות לקוחות, ייעוץ, ליווי וכד'.
זה הכי חשוב!!!

#62 אורח - ינון

אורח - ינון
  • אורחים

פורסם 17/06/2010 - 11:36

המחירים דומים אצל כולם וזה הבדל של כמה שקלים בסופו של יום.
בתכלס צריך לחפש שירות לקוחות, ייעוץ, ליווי וכד'.
זה הכי חשוב!!!

יש למישהו המלצה על הנ"ל?

קיבלתי ממיטב את ההצעה הבאה:
מניות, אג"ח 0.1%
מינימום חודשי 12 ש"ח
מינימום לקניה 2 ש"ח
פטור מדמי משמרת
פטור מעמלות אי ביצוע
פטור מלימיט או שינוי

יש אפשרות לקבל יעוץ למי שיש סכום מעל 150,000 ש"ח
ואז זה מייקר את הקניה מכירה צ-0.1 ל -0.12%

מאקסלנס קיבלתי את אותו הדבר אבל אין להם אפשרות ליעוץ (לי זה די חשוב כי אני בתחילת הדרך).

מה אתם אומרים על ההצעות האלה?
מאקסלנס

#63 אורח - ברק

אורח - ברק
  • אורחים

פורסם 17/06/2010 - 14:45

אני אישית לא הייתי מסתמך על ייעוץ מבעלי עניין, מה גם שאתה יכול לקבל אותו בחינם ברחבי הרשת וגם פה, אבל אם זה חשוב לך אז סה"כ מדובר על הצעה סבירה, למרות שבדר"כ אפשר להשיג עמלה טובה יותר על אג"ח. לא לגמרי ברור ממה שכתבת האם ה-12 שקל החודשי זה בעמלות קניה/מכירה או בתשלום קבוע. כדאי לוודא שאין שום תשלום קבוע נוסף מעבר לעמלות הנ"ל.

#64 אורח - ינון

אורח - ינון
  • אורחים

פורסם 17/06/2010 - 15:34

אני אישית לא הייתי מסתמך על ייעוץ מבעלי עניין, מה גם שאתה יכול לקבל אותו בחינם ברחבי הרשת וגם פה, אבל אם זה חשוב לך אז סה"כ מדובר על הצעה סבירה, למרות שבדר"כ אפשר להשיג עמלה טובה יותר על אג"ח. לא לגמרי ברור ממה שכתבת האם ה-12 שקל החודשי זה בעמלות קניה/מכירה או בתשלום קבוע. כדאי לוודא שאין שום תשלום קבוע נוסף מעבר לעמלות הנ"ל.

ה-12 ש"ח זה מינימום חודשי, כלומר אם לא ביצעתי מספיק עסקאות שהעמלות שלהן 12 ש"ח אז מחייבים אותי.

רשמת שלא היית מסתמך על יועצים מבעלי עניין, אז על מי כדאי לסמוך במקרה כזה, אני חדש בתחום אין לי נסיון
ואני צריך דעה נוספת לפני שאני מבצע קניה/מכירה, בסכום שיש לי (כ-170,000 ש"ח) בתי השקעות לא מסכימים לנהל לי תיק.
בבנק העמלות ממש גבוהות אז גם לא הכי משתלם.

יש עוד אופציות?

#65 אורח - סוחר יומי 29

אורח - סוחר יומי 29
  • אורחים

פורסם 29/08/2010 - 16:42

פניתי דרך חבר לחברה בשם סופרטרייד שפועלת מול כל בתי ההשקעות והבנקים בארץ. יש להם סוג של מבצע עד סוף שנה... לא בדיוק הבנתי במה מדובר אבל בסך הכל ביקשתי שיציעו לי את מה שהציעו לחבר שלי שדרכו הגעתי.

אני בעיקר סוחר מניות אבל עושה בממוצע +-10 אופציות (מעו"ף) בחודש בד"כ על מנת להגן על תיק המניות שרובו מורכב ממניות מעו"ף / תל אביב 25.

ההצעה שקיבלתי מהם כללה את התנאים הבאים:

פטורים:
- ללא דמי ניהול חשבון
- פטור מעמלת שינוי הוראה או ביטול הוראה (מה שנהוג בבנק שלי)
- פטור מעמלת אי ביצוע
- ללא דמי משמרת
- ללא עמלת פתיחת חשבון, עמלת מינימום עסקה או כל עמלה אחרת!

עמלות מסחר:

- מניות/תעודות סל: 0.09%
- אופציות מעו"ף 2 ש"ח לאופציה (מעל 20 אופציות בחודש ניתן לרדת ל-1.9 ש"ח ואפילו נמוך מכך)
- אג"ח 0.09%
- מק"מ 0.07%

מערכות מסחר:
- אורדרנט: מערכת אינטרנטית פשוטה
- אורדרנט פלוס החדשה: מערכת אינטרנטית מתקדמת הכוללת גרפים, ניתוח טכני ופקודות כגון סטופלוס (קטיעת הפסד), למיטים וטייק פרופיט. המערכת שאני אישית לקחתי
- MFR או סיברון: לסוחרים גדולים/פעילים + התקנת מחשב וקו נל"ן ישיר לבורסה בבית הלקוח. לי אישית זה עוד רחוק.

**** ריבית זכות על כסף ששוכב בחשבון: פריים -2 לשנה (אמרו שניתן לקבל גם -1.5 אם ממש מתעקשים)
**** השתתפות או החזרים על העברות בנקאיות או העברת תיק מניות מהבנק.
**** תמיכה 10 שעות ביממה גם לפני ואחרי שעות המסחר.
**** הכסף יושב בחשבון נאמנות ובטוח כמו בבנק ואולי אף יותר.
**** קיים מינימום חודשי של 10-20 ש"ח תלוי במערכת שלוקחים אבל זה מתקזז עם העמלות של החשבון כך שבסופו של דבר לא משלמים בכלל עמלת מינימום. במידה טסים לחו"ל ניתן להודיע מראש ולהקפיא את עמלות המינימום או לקבל החזר בחשבון במידה ויודעים מראש שלא תהינה פעילות מסחר. ממש נחמד והם היחידים שהציעו לי את זה.

מי שמעוניין perry@supertrade.co.il
אפשר להגיד שאבי נאמן שלח אולי זה יעזור לי להוריד את העמלות :)

הציעו לי אפשרות לשבת בחדר מסחר ברמת גן (מגדל מפואר - מגדל שער העיקר משה אביב) ולקבל עמדת מסחר עם מערכת FMR אבל זה מתאים אך ורק לסוחרים שזוהי כל עבודתם.

החיסרון היחיד שמצאתי לעבור לבית השקעות הוא שצריך להעביר כסף אל הבית השקעות לחשבון על מי אבל אצלי זה לא כל כך משנה.
לפי חישוב שעשיתי אני חוסך בתנאים הללו לעומת הבנק שלי (לאומי) 1230 ש"ח בשנה!!!! פשוט לא להאמין!

#66 Kayben

Kayben

אינדיאני במדבר

• רשומים+
  • 5319 הודעות:

פורסם 13/10/2010 - 18:54

אני עושה סקר שוק קטן.
קיבלתי הצעות זהות מטלנירי (עובדים עם אקסלנס לפי האימייל) וגאון טרייד של 0.1% עמלות קניה/מכירה.
דמי ניהול חודשי = 20 ש"ח.

#67 Berry

Berry

-=42=-

• מנהלי פורום
  • 5162 הודעות:

פורסם 13/10/2010 - 19:12

אני עושה סקר שוק קטן.
קיבלתי הצעות זהות מטלנירי (עובדים עם אקסלנס לפי האימייל) וגאון טרייד של 0.1% עמלות קניה/מכירה.
דמי ניהול חודשי = 20 ש"ח.

תבדוק את הרשימה של לונג:
http://www.long.co.i...d=224&Itemid=93
"the best way to predict the future is to create it"
"life is a journey, not a destination"

No credit for you! come back- one year

#68 אורח - אלכס

אורח - אלכס
  • אורחים

פורסם 19/11/2010 - 09:20

אני סוחר שנים דרך כלל פיננסים בני"ע ישראלים.
לאחרונה החלטתי להתנסות גם במסחר חו"ל והסתבר לי שבנוסף לעמלת המסחר (1.2 סנט למנייה, מינ' 10$ -ואפשר להשיג גם פחות), כלל פיננסים דורשים עוד 60 ש"ח עבור שימוש במע' מסחר חו"ל -הם לא הסכימו בשום אופן לותר על עמלה זו (למרות שיש לי תיק די גדול) וטענתם כי כך זה בכל החברות(!)
האם אכן כך?? ואם כן אז זו עמלה משמעותית שכדאי להביא בחשבון כשבוחרים בית השקעות.

#69 אורח - כלל פיננסים

אורח - כלל פיננסים
  • אורחים

פורסם 21/11/2010 - 17:25

אני סוחר שנים דרך כלל פיננסים בני"ע ישראלים.
לאחרונה החלטתי להתנסות גם במסחר חו"ל והסתבר לי שבנוסף לעמלת המסחר (1.2 סנט למנייה, מינ' 10$ -ואפשר להשיג גם פחות), כלל פיננסים דורשים עוד 60 ש"ח עבור שימוש במע' מסחר חו"ל -הם לא הסכימו בשום אופן לותר על עמלה זו (למרות שיש לי תיק די גדול) וטענתם כי כך זה בכל החברות(!)
האם אכן כך?? ואם כן אז זו עמלה משמעותית שכדאי להביא בחשבון כשבוחרים בית השקעות.

כלל פיננסים אינה גובה עלויות נוספות עבור מערכת המסחר בחו"ל, העלות המדוברת היא עבור ציטוטיי שוק און ליין בארה"ב (Market Data) וגם היא מתקזזת מול פעילות הלקוח בניע"ז.

לשאלות נוספות ניתן לפנות למוקד שירות במספר: 03-5653555

בברכה

כלל פיננסים

#70 אורח - אלכס

אורח - אלכס
  • אורחים

פורסם 23/11/2010 - 13:36

כלל פיננסים אינה גובה עלויות נוספות עבור מערכת המסחר בחו"ל, העלות המדוברת היא עבור ציטוטיי שוק און ליין בארה"ב (Market Data) וגם היא מתקזזת מול פעילות הלקוח בניע"ז.

לשאלות נוספות ניתן לפנות למוקד שירות במספר: 03-5653555

בברכה

כלל פיננסים

שלום,
דבריך לא תואמים את מה שנאמר לי במוקד השירות שלכם, לרבות שם העמלה. טענת הנציגה שהעמלה נועדה ללכיסוי תחזוקה שוטפת של המע' נשמעת לי מוזרה היות ולבית ההשקעות היא לא עולה גרוש. מדובר בסך הכל בשירות שניתן על ידי הברוקר האמריקאי, וברוקרים אמריקאים לא לוקחים בדרך כלל תשלום על מערכות בסיסיות.
בכל מקרה זה ממש לא משנה איך תקרא לעמלה כי בפועל אתם לא מאפשרים שימוש במערכת מסחר חו"ל ללא העמלה נוספת של 60 ש"ח.
כמו כן, מבדיקה שערכתי מול שני בתי השקעות אחרים עולה שאין להם שום עמלה כזו.
הדבר החמור ביותר בעיני הוא אי העמידה שלכם בהסכם: בחוזה שחתמתי מולכם יש פירוט של העמלות, לרבות עמלות חו"ל, ולא מופיע שום חיוב לגבי העמלה הנ"ל. עמלה שאפילו לא טרחתם להודיע עליה מראש.
בקיצור שכל אחד יעשה את החשבון שלו. לי אישית לא מתאים לסחור דרככם בחו"ל בתנאים אלו.

#71 אורח - ארנב

אורח - ארנב
  • אורחים

פורסם 23/11/2010 - 13:52

הצעה למסחר בחו"ל שקיבלתי מ"מודוס סלקטיב" (שייך לבנק הבינלאומי), מיועדת לחברי מועדון הוט (וכראה גם לבני משפחה):
- עמלת מסחר של 0.15% או 7 סנט למניה (מה שסוגרים עם הלקוח מראש) וללא עמלת מינימום!!! + עמלת ברוקר של 1 סנט למניה.
- דמי ניהול חשבון (מתנהל בחשבון בנק של הלקוח ולא בחשבון נוסטרו של בית ההשקעות) של 10 ש"ח לחודש.

מה דעתכם? שווה?

#72 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 25/11/2010 - 10:01

יקר, גם עמלה של 0.15% וגם סנט למניה זה לא מעט.

#73 אורח - סוחר

אורח - סוחר
  • אורחים

פורסם 05/03/2012 - 12:34

מישהו סוחר עם עמלות נמוכות מ0.1 ו 0.07 מק"מ ?

#74 אורח - זה שרוצה לשפר

אורח - זה שרוצה לשפר
  • אורחים

פורסם 24/08/2012 - 03:15

אשמח אם תוכלו לפרט בנושא של עמלות מסחר בוול סטריט דרך בתי ההשקעות בארץ, ללקוח קטן - בעל סכום למשל בין 5,000$ - 10,000$ - שעושה פעולות קניה/מכירה תוך זמנים קצרים יחסית (למשל תוך יום) לכל מניה. תדירות הפעילות לא קבועה (רק כשיש הזדמנויות טובות אני מבצע פעולות), אבל לא מדובר בהחזקה לזמנים ארוכים - לכן, עקב ריבוי הפעולות, חשוב לי להפחית את עלות העמלות.

ראיתי את הטבלה ההשוואתית באתר LONG, אבל עדיין נשארו לי כמה שאלות, ואני גם לא יודע עד כמה הטבלה שם עדכנית...

אני משלם דמי ניהול כלליים חודשיים לבית ההשקעות (בערך 20 ש"ח לחודש), אז אני שואל עכשיו לגבי שאר התשלומים - מה העלות הכי טובה שקיימת כיום בארץ:

1. מה העמלה כאשר מדובר במסלול עמלות שהוא פר עיסקה של מכירת/קניית מניות?
- אני משלם 0.12% עם מינימום שהוא 12$ אבל נראה לי שזה יותר מדי... (בפרט בהתחשב בסכום הפעולה הכולל - 5-10 אלפי$)

2. מה העמלה כאשר מדובר במסלול עמלות שהוא פר מניה בעיסקה למכירת/קניית מניות?
- סנט למניה? ואולי יש עמלת מינימום?

3. האם קיים מסלול עמלות אחר לרכישת/מכירת מניות?
אולי מסלול משולב כלשהו? או מסלול שמתחלף בהתאם לכמות המניות בעיסקה - כך שאוטומטית בכל עיסקה נבחר המסלול שזול יותר ללקוח, ולא כמו אצלי שמראש אני צריך לקבוע רק מסלול עמלות אחד שישמש בכל העיסקאות (ואז בחלק מהמקרים הוא פחות טוב בשבילי).

4. מה העמלה לאופציות?
- אצלי זה 4$ לאופציה, עם מינימום שהוא 16$ לעיסקה.

5. דמי טיפול על תשלום דיבידנד
- אצלי זה 0.1%. האם אצל אחרים זה בחינם? - אם כן אז למה פה אצלי החליטו "להתלבש" על זה?

6. על פעולה במסחר המאוחר/המוקדם צריך להוסיף סנט למניה בנוסף לתשלום הקבוע הרגיל. ככה זה אצל כולם?

7. הברוקר שלי מציע מסחר מוקדם בשעות 7:30-9:25 (שעון ניו-יורק), ומסחר מאוחר בשעות 16:01-17:00 (שעון ניו-יורק).
אבל המסחר המורחב הוא בזמנים יותר ארוכים מזה - לפחות מ7 בבוקר, ואח"כ עד 8 בערב (ואולי יש מניות עם מסחר 24 שעות ביממה?). לפעמים יש היפוך מגמה אחרי השעה 17, וזה מתסכל שאי אפשר לפעול בנידון!
האם יש בארץ בתי השקעות שמציעים שעות רחבות יותר מה שמתאפשר לי?

8. למעט פקודות קניה/מכירה מסוג מרקט/לימיט, ופקודת טריילינג סטופ (שנעלמה מהמערכת שלי לאחרונה - ואני בהחלט אברר מה קרה), האם מוצעות עוד פקודות מתקדמות למשקיעים הקטנים במערכת האינטרנטית?

9. האם משלמים ריבית על יתרה דולרית בחשבון?
- אצלי משלמים רק על יתרה שקלית.

10. אשמח לשמוע מידע נוסף + פירוט על מערכות המסחר האינטרנטיות שכל בית השקעות מציע, ועל המידע שהן מספקות (כולל חדשות,דיווחי בורסה, סקירות/עידכוני אנליסטים וכו'). האם יש הבדלים בטיב ביצועי הפקודות (זמני התגובה) בין המערכות השונות, כאשר שולחים את הפקודות מהארץ?
- אצלי המערכת היא של VIEWTRADE. אני לא מכיר אחרות אז אין לי מול מה להשוות... היא בסדר אבל יש מה לשפר.
יש בארה"ב המון מערכות כאלה, ולכן מסקרן אותי לדעת עם מי בתי ההשקעות בארץ משתפים פעולה. מן הסתם כשהם מחליטים עם מי, הם בוחנים את המערכת ויתרונותיה, אבל בנוסף, השיקול המרכזי והקובע אצלם הוא מי הכי טוב להם מבחינה עסקית (עלויות מבחינת בית ההשקעות הישראלי אל מול המערכת מארה"ב) - וזה לאו דווקא המערכת שהכי טובה ללקוח הסופי...

11. כמה סקירות אנליסטים מקבלים שם? את כולם - או רק חלק? כולל כל הפירוט שהם מספקים, או לפעמים רק ברמת הכותרת?
- אצלי הסקירות הן חלקיות, ולעיתים הן רק כותרות בלי פירוט.

בנוסף לתשובות על סוגיות 1-11 הנ"ל, אשמח לקבל מידע על האפשרויות לישראלי לסחור דרך ברוקרים מארה"ב - למשל פידליטי/סקוט טרייד/TDאמריטרייד/Eטרייד/אופשנס האוס/שוואב וכו'. ז"א התייחסות לסעיפים 1-11 הנ"ל, ובנוסף הסבר כללי לגבי ההתנהלות שישראלי צריך כדי להתנהל מישראל דרך ברוקר אמריקני. איזה עוד ביורוקרטיות זה דורש? עד כמה זה מסובך? זה שווה את המאמץ?

כתבתי הרבה... מקווה שיהיה מי שיקרא ויטרח לענות בפירוט. בתודה מראש!

#75 אורח - זה שרוצה לשפר

אורח - זה שרוצה לשפר
  • אורחים

פורסם 24/08/2012 - 03:39

שכחתי לציין שבארה"ב יש אפשרות לעמלה קבועה ונמוכה פר עיסקה, בלי קשר לגודל העיסקה - האם יש כזה דבר גם בארץ?

והאם בארץ מציעים אפליקציות למסחר בוול סטריט דרך הסמארטפון (אנדרואיד ואייפון)?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים