מעבר לתוכן

תמונה

דראפט ועונת המלפפונים NBA 2012

• Please log in to reply
114 replies to this topic

#31 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 00:04

מצטער לאכזב, אבל עושה רושם שהוא גם דיי אתלט. חוץ מזה, אומנם ידוע ש"לבנים" פחות אתלטים מ"שחורים", אבל אין באמת קורלציה בין מידת הכהות של העור לבין מידת האתלטיות. בלייק גריפין הוא דיי לבן והוא כנראה השחקן הכי אתלטי ביקום.

בלייק מעורב.. אבא שחור ואמא לבנה.
בכל מקרה נראה.. הוא נראה לי יהיה פלופ.. בגבהים האלו רק השחורים החסונים שורדים (וסבוניס)

תמונה מצורפת

#32 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 17/06/2012 - 00:09

בלייק מעורב.. אבא שחור ואמא לבנה.
בכל מקרה נראה.. הוא נראה לי יהיה פלופ.. בגבהים האלו רק השחורים החסונים שורדים (וסבוניס)

אני יודע לגבי בלייק, אבל גם גובר הזה נראה מעורב.
לא יודע על סמך מה קבעת שהוא יהיה פלופ, אלא אם כן אתה סתם מטריל אותי.

#33 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 00:32

אני יודע לגבי בלייק, אבל גם גובר הזה נראה מעורב.
לא יודע על סמך מה קבעת שהוא יהיה פלופ, אלא אם כן אתה סתם מטריל אותי.

כי מדובר בבן 20 (לא בדיוק ילד), שרוך, לא גבוה במיוחד, לא חסון במיוחד, לא שחור במיוחד..
אולי מכבי תקנה אותו :P

תמונה מצורפת

#34 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 09:00

זה באמת נשמע שאתה מטריל סתם, או שלא מבין בכדורסל אם לא מבין את המשמעות של בחור אתלטי שכמעט מגיע לטבעת עם היד, בין אם התקפי ובין אם הגנתי.
בכל מקרה התחזיות לגבי דראפט 2013 לגביו השתפרו וכרגע חוזים לו חמישייה ראשונה.
יש מב גם שאם הוא לא יהיה מסיבי מספיק ישימו אותו כפורוורד ולא כסנטר.
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#35 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 09:44

זה באמת נשמע שאתה מטריל סתם, או שלא מבין בכדורסל אם לא מבין את המשמעות של בחור אתלטי שכמעט מגיע לטבעת עם היד, בין אם התקפי ובין אם הגנתי.
בכל מקרה התחזיות לגבי דראפט 2013 לגביו השתפרו וכרגע חוזים לו חמישייה ראשונה.
יש מב גם שאם הוא לא יהיה מסיבי מספיק ישימו אותו כפורוורד ולא כסנטר.

;)

צוחק עם עצמי קצת..

תמונה מצורפת

#36 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 12:07

אוקיי. הוא משחק בקבוצת Cholet (אין לי מושג איך זה אמור להיכתב\להגות בעברית) שמשחקת ביורוקאפ ככה שאם תרצה תוכל לעקוב אחריו.

הסטט' שלו מהשנתיים האחרונות.

זה ההיילייטס שלו מהמחנה הנ"ל

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

#37 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 12:14

אוקיי. הוא משחק בקבוצת Cholet (אין לי מושג איך זה אמור להיכתב\להגות בעברית) שמשחקת ביורוקאפ ככה שאם תרצה תוכל לעקוב אחריו.

שולה.. בכל מקרה יותר מעניין לעקוב אחריו אחרי שנתיים שלוש ב NBA עד אז יהיה מאוד קשה לדעת לאן הוא יכול באמת להגיע.

תמונה מצורפת

#38 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 12:17

שולה.. בכל מקרה יותר מעניין לעקוב אחריו אחרי שנתיים שלוש ב NBA עד אז יהיה מאוד קשה לדעת לאן הוא יכול באמת להגיע.

אתה ראה, אין מצב שהייתי מגיע לזה לבד (צרפתית מחורבנת). הוספתי לתגובה שם סרטון היילייטס שלו מהמחנה ככה שתוכל לראות שאתלטיות יש.
לפי הסטט' הוא נראה יותר מוצלח הגנתית אבל נראה באמת השנה ואחרי שבNBA כבר יכניסו לו נפח שרירים

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#39 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 12:37

אתה ראה, אין מצב שהייתי מגיע לזה לבד (צרפתית מחורבנת). הוספתי לתגובה שם סרטון היילייטס שלו מהמחנה ככה שתוכל לראות שאתלטיות יש.
לפי הסטט' הוא נראה יותר מוצלח הגנתית אבל נראה באמת השנה ואחרי שבNBA כבר יכניסו לו נפח שרירים

הסרטון מרשים אבל שים לב שהוא טוחן שם צפרדעים לבנים עם ראש מתחתיו.
בוא נראה אותו מטביע בפרצוף או חוסם ככה את פרקינס או ביינום (לא מדבר בכלל על הווארד).

תמונה מצורפת

#40 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 17:17

הסרטון מרשים אבל שים לב שהוא טוחן שם צפרדעים לבנים עם ראש מתחתיו.
בוא נראה אותו מטביע בפרצוף או חוסם ככה את פרקינס או ביינום (לא מדבר בכלל על הווארד).

נכון כי שאר הליגה טוחנת את הווארד פרקינס וביינום.
אף אחד לא אומר שהוא יהיה כוכב, אומרים שהוא יהיה אחלה רול פלייר. להזכירך שהוא לא יהיה השרוך הראשון בליגה. להזכיר לך את קורט תומאס או את גארנט כשרק הגיעו לליגה? אז הוא יהיה בעמדה 4 יעלה מהספסל בעונה הראשונה עד שיגדל קצת ויהיה שחקן צוות משלים טוב.

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#41 Oronis

Oronis

Money is better than poverty, if only for financial reasons

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 17:21

נכון כי שאר הליגה טוחנת את הווארד פרקינס וביינום.
אף אחד לא אומר שהוא יהיה כוכב, אומרים שהוא יהיה אחלה רול פלייר. להזכירך שהוא לא יהיה השרוך הראשון בליגה. להזכיר לך את קורט תומאס או את גארנט כשרק הגיעו לליגה? אז הוא יהיה בעמדה 4 יעלה מהספסל בעונה הראשונה עד שיגדל קצת ויהיה שחקן צוות משלים טוב.

ניסיתי להבין ולא הצלחתי איך אתה שמת את פרקינס עם ביינום והווארד באותו משפט ואז את קורט תומאס וקווין גארנט. גארנט נבחר חמישי ישר מהתיכון בתקופה שעוד זה לא היה נפוץ, היחידים שנבחרו מעליו היו 3 PF שאז נחשבו להבטחה ענקית - ג'ו סמית', מקדייס וראשיד וואלאס, התפיסה לגבי גארנט היתה שונה משמעותית מזו על תומאס (שלא היה שרוך אלא דווקא נמוך ומוגבל).
Never underestimate the power of stupid people in large groups

#42 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 17:50

ניסיתי להבין ולא הצלחתי איך אתה שמת את פרקינס עם ביינום והווארד באותו משפט ואז את קורט תומאס וקווין גארנט. גארנט נבחר חמישי ישר מהתיכון בתקופה שעוד זה לא היה נפוץ, היחידים שנבחרו מעליו היו 3 PF שאז נחשבו להבטחה ענקית - ג'ו סמית', מקדייס וראשיד וואלאס, התפיסה לגבי גארנט היתה שונה משמעותית מזו על תומאס (שלא היה שרוך אלא דווקא נמוך ומוגבל).

בשני הקשרים אחרים, כמובן.
טריומפף טען שהוא לא יצליח להתמודד עם הנ"ל אז הוא לא יבחר, כי הוא שרוך. אז הזכרתי אחרים שגם היו שרוכים.

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#43 Oronis

Oronis

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 17/06/2012 - 18:00

בשני הקשרים אחרים, כמובן.
טריומפף טען שהוא לא יצליח להתמודד עם הנ"ל אז הוא לא יבחר, כי הוא שרוך. אז הזכרתי אחרים שגם היו שרוכים.

הקשרים הקשרים אבל לשים מראש את פרקינס ברובריקה של הווארד וביינום מבחינה התקפית או הגנתית זה קצת מופרך.

גארנט היה היחיד שהזכרת שהוא שרוך וגם הוא היה הרבה יותר כשרוני (תיקון ממקודם, טענתי שזה לא היה נפוץ, גארנט היה הראשון להבחר ישר מהתיכון אחרי 20 שנה שלא עשו זאת).
הווארד וביינום הם נפילים ותואמס ופרקינס הם גוצים (יחסית כמובן).

בכל מקרה, צדק מי שאמר שבעונה הראשונה (אפילו שתיים-שלוש) ב-NBA עיקר ההתמקדות היא בפן הפיזי כמו גם שמוטת ידיים של 2.30 זה לא משהו שקונים במכולת והוא לא צריך לקפוץ כל כך כדי להתמודד עם פרקינס, רק להרים את היד (כי פרקינס לא קופץ).

יש שחקנים גם שאי אפשר להתמודד איתם. הווארד הוא אחד מהם, דוראנט, לברון, וייד וכמובן קובי. אלו לא שחקנים שאתה יכול באמת להגן עליהם אז זה לא משנה. הווארד יש רק אחד, עם הספנסר הוזים וההרברט הילים הוא יוכל להתמודד יפה.

הוא ייבחר והוא ייבחר גבוה לכשהוא יחליט להיות בדראפט.

אם כבר ביינום הוא דוגמא שמחזקת את הטענה, ישר מהתיכון, בגודל הנכון, נבחר 10 ולקח לו זמן להתפתח בליגה.

#44 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 20/06/2012 - 22:21

טרייד ראשון לקיץ - ההורנטס מעבירה לוושינגטון את טרבור אריזה ואמקה אוקפור בתמורה לראשארד לואיס ובחירת סיבוב שני. או במילים אחרות - הא???

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#45 Oronis

Oronis

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 20/06/2012 - 22:31

טרייד ראשון לקיץ - ההורנטס מעבירה לוושינגטון את טרבור אריזה ואמקה אוקפור בתמורה לראשארד לואיס ובחירת סיבוב שני. או במילים אחרות - הא???

ניו-אורלינס מתכוננת לבנייה מחדש אז היא לוקחת על עצמה את החוזה הכבד של לואיס. בטח יש לו עוד איזו שנה עד שהוא מסתיים ואח"כ יהיה לה הרבה מקום לשחק איתו בשכר.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים