מעבר לתוכן

קניית רכב ראשון

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#16 Tzvika-Pick

Tzvika-Pick

הרקדן האוטומטי

• רשומים+
  • 860 הודעות:

פורסם 06/10/2011 - 20:42

אתה בדרך הנכונה.
הוראות היצרן של ה-206 אכן מדברות על טיפול פעם בשנתיים או 30 אלף קילומטרים. בפועל מנועים שטופלו לפי הוראות אלו סובלים בהרבה מאוד פעמים מבלאי כתוצאה מבוצה שמצטברת במנוע. בקיצור, מומלץ לקצר את מרווח הטיפולים ולהחליף שמן פעם בשנה.

אם הצבע עדיין לא מתקלף, אז תקפיד לעשות ווקס אחד לחודשיים-שלושה כדי לשמור על הצבע.

#17 Kayben

Kayben

אינדיאני במדבר

• רשומים+
  • 5319 הודעות:

פורסם 07/10/2011 - 02:08

אתה בדרך הנכונה.
הוראות היצרן של ה-206 אכן מדברות על טיפול פעם בשנתיים או 30 אלף קילומטרים. בפועל מנועים שטופלו לפי הוראות אלו סובלים בהרבה מאוד פעמים מבלאי כתוצאה מבוצה שמצטברת במנוע. בקיצור, מומלץ לקצר את מרווח הטיפולים ולהחליף שמן פעם בשנה.

אם הצבע עדיין לא מתקלף, אז תקפיד לעשות ווקס אחד לחודשיים-שלושה כדי לשמור על הצבע.

הבנתי.
לגבי הגלגלים - לי זה נראה שהגלגלים שחוקים ושיש בהם קצת סדקים.
אבל אני ממש לא יודע להעריך זה בטווח נורמלי או שלא.
מה שכן התאריך ייצור עליהם הוא מ 2006. כלומר אני מעריך שהם כבר 5 שנים נוסעים בכביש.
ההיגיון שלי אומר שהחלפה בכל מקרה תצטרך לקרות בטווח של שנה.
אז למה לא לקנות כבר עכשיו ולהנות מצמיגים חדשים ואיכותיים. עוד 5 שנים אני בטח כבר אמכור את האוטו.

הצבע לא מתקלף - אני אקנה ווקס. אני רק אצטרך ללמוד איך עושים את זה :)

תודה על הטיפים. אני עכשיו בודק איזה מבצעים יש על 4 צמיגים באיכות טובה.

#18 Berry

Berry

-=42=-

• מנהלי פורום
  • 5162 הודעות:

פורסם 07/10/2011 - 03:00

תודה על הטיפים. אני עכשיו בודק איזה מבצעים יש על 4 צמיגים באיכות טובה.

תקנה צמיגים חדשים של חברה נורמאלית. אולי זה יראה לך קצת יקר ביחס לאפשרויות הסיניות, אבל שווה את זה. אמור לעלות בערך 400-600 שקל לצמיג.
כדי להראות לך שזה בכל מקרה זול- צמיג אחורי שלי עולה 1,300 שקל.
"the best way to predict the future is to create it"
"life is a journey, not a destination"

No credit for you! come back- one year

#19 אורח - יותם

אורח - יותם
  • אורחים

פורסם 10/10/2011 - 02:00

תתחדש על האוטו. אבל יש עכשיו יריד "אוטומניה" בסוכות בגני התערוכה, היית מברר שם ואולי גם קונה משהו, הדיבור הוא על זה שאפשר להשיג שם רכבים בהנחות גדולות. בכל אופן תהנה מהרכב, אני עדיין עם אופניים לצערי.

#20 Berry

Berry

-=42=-

• מנהלי פורום
  • 5162 הודעות:

פורסם 10/10/2011 - 13:26

תתחדש על האוטו. אבל יש עכשיו יריד "אוטומניה" בסוכות בגני התערוכה, היית מברר שם ואולי גם קונה משהו, הדיבור הוא על זה שאפשר להשיג שם רכבים בהנחות גדולות. בכל אופן תהנה מהרכב, אני עדיין עם אופניים לצערי.

:אוי:
כן זה נשמע כמו רעיון מעולה, תמכור את האוטו שהרגע קנית ולך ליריד תקנה "משהו". בעצם עזוב, זה כל כך משתלם שפשוט תקנה שם עוד אוטו בדיוק כמו שלך, שיהיה לחלפים.
"the best way to predict the future is to create it"
"life is a journey, not a destination"

No credit for you! come back- one year

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים