מעבר לתוכן

תמונה

לכל הצלמים

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 rotem_y

rotem_y

סייען לעוזר למשנה לסמנכ"ל הפורום

• גנרלים בדימוס
  • 3012 הודעות:

פורסם 02/02/2004 - 23:30

בתור צלם חובב שמוציא הרבה כסף על פיתוח שמחתי מאוד לגלות שבמגה מפתחים פילם ב 30 ש"ח (36 תמונות) - אז זה המחיר הכי זול שאני מכיר - אם יש למישהו יותר זול תודיעו לי (המחיר כולל הגדלה 18X25)
אני לא אלכוהוליסט , אני סתם שתיין, אלכוהוליסטים הולכים לפגישות...

#2 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 03/02/2004 - 02:32

בתור צלם חובב שמוציא הרבה כסף על פיתוח שמחתי מאוד לגלות שבמגה מפתחים פילם ב 30 ש"ח (36 תמונות) - אז זה המחיר הכי זול שאני מכיר - אם יש למישהו יותר זול תודיעו לי (המחיר כולל הגדלה 18X25)

רותם - איך האיכות? אני מכיר את הקונספט מארה"ב שם רשתות מזון/קמעונאות גדולות מפתחות פילם להמונים וכך זה יוצא זול, אך האיכות לא משהו. האם כך זה גם במקרה הנ"ל?
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#3 rotem_y

rotem_y

• גנרלים בדימוס
  • 3012 הודעות:

פורסם 12/02/2004 - 15:55

לקח לי קצת זמן לענות :unsure: אבל מדובר בחנות צילום שיושבת בתוך המגה ושולחת את הפילם לפיתוח במעבדה בת"א, אפשר לפתח במקום אבל אז באמת האכות פחות טובה וגם המבצע לא תקף , אישית אני שולח תמיד למעבדה - עד עכשיו חוץ מגליץ' בתמונה אחת (מתוך פיתוח של כ - 100 פילמים בשנתיים האחרונות) שגם הוא תוקן לאחר תלונה - לא היו בעיות.

#4 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 13/02/2004 - 23:07

לקח לי קצת זמן לענות :unsure: אבל מדובר בחנות צילום שיושבת בתוך המגה ושולחת את הפילם לפיתוח במעבדה בת"א, אפשר לפתח במקום אבל אז באמת האכות פחות טובה (לא בהרבה) וגם המבצע לא תקף , אישית אני שולח תמיד למעבדה - עד עכשיו חוץ מגליץ' בתמונה אחת (מתוך פיתוח של כ - 100 פילמים בשנתיים האחרונות) שגם הוא תוקן לאחר תלונה - לא היו בעיות.

תודה...
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#5 יובל

יובל

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 409 הודעות:

פורסם 17/02/2004 - 22:10

אני מצלם כבר הרבה שנים (אני גם ב"שבאי הרבה שנים...) ולדעתי אין כמו "פוטו ספורט" שבעיר העתיקה.
היחידים בב"ש שמוציאים פרינטים באיכות נורמלית בעיר הזו , ועד לא מזמן - היקרים ביותר.
אבל בכל זאת פיתחתי שם כי אין מה לעשות - האיכות שיוצאת ממגה (או מכל חנות קטנה שמשתמשת במכונות בזק קטנטנות) גרועה מינוס !
אז אם עד לא מזמן שילמתי 1.10 - 1.30 לפרינט (לא כולל פיתוח נגטיב !) , בזמן האחרון הם כנראה הבינו שאני הקליינט היחיד שישאר להם ככה , ולכן הם הורידו את המחיר ל-36 ש"ח לסרט כולל פיתוח נגטיב , קונטקט (האינדקס שיוצא בתמונה מוגדלת נוספת) והגדלה חינם.
או במילים אחרות - אל תלכו למקום אחר. :וי:

מרכז העיר העתיקה (לא כזו עתיקה...), מרחק שלוש חנויות מגלידה ב"ש "המקורי".

(אני לא קשור לחנות בשום צורה או אופן.)
And he piled upon the whale's white hump, a sum of all the rage and hatred felt by his whole race, if his chest had been a cannon he would have shot his heart upon it

#6 rotem_y

rotem_y

• גנרלים בדימוס
  • 3012 הודעות:

פורסם 18/02/2004 - 12:41

כמו שכתבתי מקודם - ב"מגה" אני שולח למעבדה בת"א ולא "רחמנא לצילן" מפתח במקום - כי כמו שאמרתה - זה לא זה, בכל מקרה גם המבצע הוא רק על פיתוחי מעבדה וזה יוצא 30 ש"ח לפילם , את פוטו ספורט אני מכיר והם באמת אחלה חנות , לדעתי זה גם אחד המקומות היחידים בעיר אם לא היחיד שאפשר להזמין בו ציוד קצת יותר "מענייין" כמו פילטרים ודברים אחרים שלא ניתן להזמין בכל החנויות הקטנות, רק חבל שאין להם סניף יותר קרוב כי פשוט אין לי כח לנסוע לעיר העתיקה...

#7 In the sky

In the sky

ברונזה

• רשומים+
  • 868 הודעות:

פורסם 18/02/2004 - 12:57

מקום שהוא לא זול אבל לעניות דעתי מפתחים שם ברמה הכי גבוהה הוא החנות צילום בקנין (אחרי שעולים במדרגות הנעות מקומת המזון, של KODAK) הם היו אוריינט אקספרס אבל נראה לי ששינו את השם לאחרונה.
בכל אופן כמו שאמרתי הם לא הכי זולים אבל כשיש לי תמונות לפתח זה רק שם !!

...If Man is 5 and the Devil is 6
========================
5= 2 + 2
for extremely large values of 2
========================
5,17,42
========================
Some say:Time flies when your having fun
I say: It flies even faster when you need it

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים