מעבר לתוכן

תמונה

אני מכריז על שרשור "מה אפשר לעשות בבאר שבע?"

• נושא נעול נושא זה נעול
41 replies to this topic

#16 רוקי

רוקי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 354 הודעות:

פורסם 02/12/2007 - 18:34

רוקי היקר,
א. אני אשמח אם לא תייחצן כאן מקומות ספיציפיים, בשביל זה יש את השרשורים הרגילים בפורום שאתה יכול לפתוח כמו כל יחצן אחר, ואני שוקל לבקש מהמנהל של הפורום שימחוק את ההודעה שלך.
ב.האינטרפול דווקא הוזכר בתור מקום לסנוקר ופול כמדומני, שזה הדבר הבולט בו, ולא היותו פאב/בר/שקר כלשהו אחר.

איש יקר

זה לא יחצ"נות זהו תיקון למודעה שפרסמת בצורה לא מדוייקת

כדי לכתוב על תגובה שקר כדאי שתביא את עצמך למקומות הנ"ל תראה ותווכח תדייק בפרטים ולא תפיץ את הפרטים מתוך שברי אינפורמציה

ושוב תודה .

#17 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 11/12/2007 - 10:07

נתקלתי בשרשור רק עכשיו, ח"ח על ההשקעה.

יש גם פאב נוסף שדיי צמוד לשער 90 אני אפילו לא זוכר את שמו כי הוא תמיד נראה דיי שומם, אני דווקא אשמח לראות עוד מקום בילוי מתרומם בעיר ומשרת את הסטודנטים.

מישהו יודע באיזה פאב מדובר? :unsure:
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#18 new guest

new guest

פעם סבלתי מפיצול אישיות, היום אנחנו מסתדרים יופי.

• רשומים+
  • 2199 הודעות:

פורסם 12/12/2007 - 15:04

הסנגם ניפתח מחדש בשם אחר ועם בעלים חדשים,וטוב שכך! מוריד את הלחץ קצת מהמקומות האחרים.
הבארוק בשבילי זה ה-מקום כבר הייתי בשתי הופעות והיה ב"ז! אחלה מקום , אוכל טוב אלכוהול ותמיד מביא אותה באמנים וגם לא חנוק שם כמו בבארקה.

השם החדש של הסנגם זה רוזה ואני שמח להגיד שאחרי ביקור שם חוץ ממרבית העיצוב הרבה השתנה. שמו שולחנות גבוהים במקום הכורסאות הסמי-נוחות. ואת המחירים הורידו למחירי ב"ש ולא מחירי ת"א כמו שהיה בסנגם.

נתקלתי בשרשור רק עכשיו, ח"ח על ההשקעה.

מישהו יודע באיזה פאב מדובר? :unsure:

לדעתי הוא די נעלם כי הוא ננעץ כמו שקורה להרבה שרשורים ובאמת חבל כי עם הפירוט שעומר נתן והתוספות של האנשים זה בהחלט נותן סקירה טובה על הבילויים בעיר.

הפאב שליד שער 90 נמצא צמוד לקיוסק. הייתי שם פעמיים ובכל זאת אני לא זוכר שלט עם השם (או שאין או שאני שוב צריך להחליף משקפיים).
לצערי גם מה שהיה שם קודם לא הצליח וגם זה לא ממש מצליח להתרומם ולמשוך קהל.

שמעתי שנפתח גם משהו מחודש בעומר - מישהו היה? יש פרטים?
אם אשפר לראות את זה ואפשר לגעת בזה - זה מוחשי
אם אפשר לראות את זה אבל אי אפשר לגעת בזה - זה וירטואלי
אם אי אפשר לראות את זה אבל אפשר לגעת בזה - זה שקוף
אם אי אפשר לראות את זה ואי אפשר לגעת בזה - זה נגנב.

* לא כדאי לך להמשיך סתם כך לחזור על מה שהצליח פעם אחת. כדי להצליח, עליך להציב את עצמך בחזית השינוי. (סם וולטון)

#19 עשן הזמן

עשן הזמן

חנות ספרים | בית קפה | פאב | מקום להופעות | שרותי הסתה והמרדה

• רשומים+
  • 3789 הודעות:

פורסם 12/12/2007 - 18:29

השם החדש של הסנגם זה רוזה ואני שמח להגיד שאחרי ביקור שם חוץ ממרבית העיצוב הרבה השתנה. שמו שולחנות גבוהים במקום הכורסאות הסמי-נוחות. ואת המחירים הורידו למחירי ב"ש ולא מחירי ת"א כמו שהיה בסנגם.
לדעתי הוא די נעלם כי הוא ננעץ כמו שקורה להרבה שרשורים ובאמת חבל כי עם הפירוט שעומר נתן והתוספות של האנשים זה בהחלט נותן סקירה טובה על הבילויים בעיר.

הפאב שליד שער 90 נמצא צמוד לקיוסק. הייתי שם פעמיים ובכל זאת אני לא זוכר שלט עם השם (או שאין או שאני שוב צריך להחליף משקפיים).
לצערי גם מה שהיה שם קודם לא הצליח וגם זה לא ממש מצליח להתרומם ולמשוך קהל.

שמעתי שנפתח גם משהו מחודש בעומר - מישהו היה? יש פרטים?

קוראים לפאב ליד שער 90 דז'ה וו - ספורט בר (משהו כזה)
הוא לא כ"כ מצליח כי יש לו שעות פעילות לא קבועות ולא כ"כ מוצלחות
וגם כי הוא לא מפרסם כמו שצריך, סה"כ יש לו פוטנציאל...

עברנו! הכתובת החדשה: רחוב אנילביץ' 17/2, העיר העתיקה, באר שבע.

כתובת הפייסבוק וכתובת האתר:
http://www.facebook.com/ashanhazman

http://www.ashanhazman.co.il

א-ה: 16:00 עד 02:00.

ו: 10:00 בבוקר עד שעה לפני כניסת שבת.

מוצ"ש מצאת השבת עד צאת הלקוח האחרון

כל ספר בעשרים ש"ח, שלושה בחמישים ש"ח. כל החנות! כל הקטגוריות!

#20 urion

urion

??a sphincter says what

• רשומים+
  • 3584 הודעות:

פורסם 13/12/2007 - 11:54

יש גם את מתחם ONE החדש מול ביג
:וי:
אם המשפט המהולל של דקרט - אני חושב משמע אני קיים - היה נכון..
אז הרבה אנשים לא היו איתנו

היו נחמדים ליורמים ולחנונים בכיתה שלכם.
מירב הסיכויים שתמצאו את עצמכם עובדים עבור אחד מהם

תמונה מצורפת
Hunter S. Thompson Would Be Proud

My Baby :GT70-ONE

#21 new guest

new guest

פעם סבלתי מפיצול אישיות, היום אנחנו מסתדרים יופי.

• רשומים+
  • 2199 הודעות:

פורסם 13/12/2007 - 13:48

יש גם את מתחם ONE החדש מול ביג
:וי:

נכון. במתחם one palza יש 3 בתי קפה, 4 מסעדות, גלידריה ומקדונלד'ס.
http://www.oneplaza.co.il/mivza.htm
אם אשפר לראות את זה ואפשר לגעת בזה - זה מוחשי
אם אפשר לראות את זה אבל אי אפשר לגעת בזה - זה וירטואלי
אם אי אפשר לראות את זה אבל אפשר לגעת בזה - זה שקוף
אם אי אפשר לראות את זה ואי אפשר לגעת בזה - זה נגנב.

* לא כדאי לך להמשיך סתם כך לחזור על מה שהצליח פעם אחת. כדי להצליח, עליך להציב את עצמך בחזית השינוי. (סם וולטון)

#22 NPR

NPR

משתמש חדש

• רשומים
  • 41 הודעות:

פורסם 28/12/2007 - 11:13

אני ממליץ על מטה במדבר- זה פאב מסעדה בית קפה ויש שם ספא
הם נותנים 10% הנחה לסטודנטים.

#23 Desert Fox

Desert Fox

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 05/01/2008 - 23:38

ומה עם  מסיבות טבע ?  

#24 omerle

omerle

בתיאוריה אין הבדל בין תאוריה ומעשה, אבל למעשה יש

• רשומים+
  • 4387 הודעות:

פורסם 02/11/2008 - 08:48

לרגל פתיחת השנה החדשה, שיפצרתי טיפה את ההודעה המקורית ועדכנתי מה שאני יודע כרגע.
אם יש עוד דברים שקורים בעיר, אני אשמח אם תעדכנו בשרשור.
אבל שוב אבקש, זה לא המקום ליחצן, זה המקום לתת מעט אינפורמציה, את הייחצון תשאירו לשרשורים אחרים.
"your mother was a hamster and your father smelled of elderberries"

דעותיי אמנם יכולות להשתנות אך לא העובדה שאני צודק

מוות הוא הדרך של החיים להגיד לך שאתה מפוטר

כך הפכתי ל trademark

המקום: ההפגנה
הזמן: היום אחה"צ, די תחילת ההפגנה
המשתתפים: אנוכי והרוקח
אנחנו מסתובבים לנו, ועל אחד הפסלים עומדת בחורה ועושה פויז (בלי אש). אני לרוקח: "תראה, היא עושה עומרלה!"
הרוקח: "אבל זה בלי אש. אולי נזרוק עליה בקבוקי תבערה?"
אני: "לא, זו לא הפגנה מהסוג הזה".

הג'אדגט שפיתחתי ל BGU Favorites :iGoogle

להספיק עד 2010...

#25 CoccinellaSeptempunctata

CoccinellaSeptempunctata

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 441 הודעות:

פורסם 11/11/2008 - 23:23

מה עושים בב"ש במוצ"ש? חוץ מלשבת בפאב... יש מסיבות??

#26 viki_b

viki_b

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 145 הודעות:

פורסם 29/11/2008 - 17:11

מה עושים בב"ש במוצ"ש? חוץ מלשבת בפאב... יש מסיבות??

בפורום יש הופעות סטאנד אפ ואחרי זה מסיבת מוזיקה שחורה
כניסה בסביבות ה40 שקלים

וחוץ מזה גם בצ'יקה יש ליין סטאנדאפ בשלישי ומסיבות סטודנטים בשני
"עוד לא הכל ניסיתי, עוד לא אהבתי דיי" תמונה מצורפת

#27 davidno

davidno
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 21/12/2008 - 11:59

ביום שני הקרוב (22.12) ב black & white ב 22:00
הופעה של הרכב חדש שמנגן קאברים לשירי רוק שכיף לשמוע
הרבה אנרגיות טובות יהיו שם באויר
כולם מוזמנים

#28 mozes1967

mozes1967

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 28/12/2008 - 12:28

אז ככה,
לרובנו, עצם היותה של אוניברסיטת בן גוריון מוקד משיכה חברתי היה חלק בשיקולי הבחירה ללמוד דווקא כאן.
את כל הפעילויות שמסביב לקמפוס ובתוכו בשרשור אחד עם מידע מפורט ככל האפשר.
אני אשמח אם יודעי ח"ן וסתם אנשים עם ותק בב"ש יתרמו גם מנסיונם בשרשור.

צפייה בסרטים:
יש 3 אופציות עיקריות לצופה הממוצע:

1.בית קולנוע רגיל, קיימים 2 כאלה בב"ש, אחד נמצא בקניון באר שבע, הלוא הוא הקניון הגדול שצמוד לתחנה מרכזית. השני ממוקם בקניון אביה שנמצא כמדומני בשכונת י"א.
תקבלו שם את כל מה שהייתם מקבלים בבית קולנוע רגיל בכל מקום אחר.

2.הנגטיב - בית הקולנוע הסטודנטיאלי, בית קולנוע שפועל מטעם אגודת הסטודנטים ומקרין סרטים שהם קצת פחות חדשים (נניח מחצי השנה האחרונה) או סרטי קלאסיקות ולפעמים גם סרטים לבקשת הצופים. הוא נמצא בבניין 26 (הבניין שמאונך לקרנף ומשקיף על רחבת הטקסים של קמפוס מרקוס), בחדרי האודיטוריומים הגדולים (4,5,6).
אפשר לעשות מנוי לנגטיב ללכת כל יום בשבוע לסרט (מקרינים ראשון עד שישי) וזה עולה 250 ש"ח לשנה. כרטיס לסטודנט חבר אגודה מזדמן עולה 19 ש"ח.

3.צפיה ביתית, בל נכחיש זאת, אך יש בין הסטודנטים גם כאלה שמורידים סרטים ממקורות שונים ומגוונים. עצה שלי: אם יש לכם כמה חבר'ה, תארגנו פשוט מפגש על טהרת הפופקורן-קולה-סרט אצל מישהו בבית ותראו איך עוברות שעתיים בכיף. אגב, בפורום קולנוע וטלויזיה נערכים מפגשים כאלה מפעם לפעם ושווה להתעדכן שם. (שם זה ידוע כמרתוני סרטים)

חוגים:
יש המון חוגים ופעילויות בסביבת הקמפוס ואפשר וכדאי לבדוק מה מעניין אתכם ולנסות אותם.
אין ספק שהתקופה שלנו כסטודנטים היא תקופה נהדרת להעשיר את עצמנו בעוד דברים שתמיד רצינו לנסות אבל אף פעם לא יצא לנו. כדי לקצר בתחום הזה אני אפנה אתכם לפורום תחביבים שם תוכלו לקבל המון המון מידע על כל מיני חוגים
רק אציין כמה מקומות שמרכזים את החוגים:

1.הסינגל גרין - מרתף בבניין 72 שהוסב לחדר פעילות גדול. במקום מתקיימים חוגי הספינינג,סלסה,אירובי,עיצוב וחיטוב ושאר ירקות שישמרו עליכם צעירים ויפים. מי שמפרסם שם זו בעיקר אגודת הסטודנטים שלמעשה מפעילה עוד חוגים נוספים גם בבית הסטודנט כמו למשל: מחול, לימודי פורטוגזית, חדר תופים (ניתן להזמין מקום ולבוא להתחרע במובן החיובי של המילה),חדר פסנתר (ניתן להזמין ולנגן עד עלות השחר), קיקבוקסינג, חוג פיתוח קול,חוג תאטרון ועוד. ניתן לקבל מידע על חוגי האגודה כאן

2.מרכז הספורט - מפעיל בעצמו חוגים רבים וטובים אחרים ובנוסף פועלות שם גם הקבוצות היצוגיות של האוניברסיטה אז לדוגמא: קפוארה,כדוריד,כדור-מים,כדור-עף,אייקידו,קונג-פו,
טאי-צ'י,יוגה, טניס,פלדנקרייז,פיטבול ושאר ירקות. לכל אלה מצטרפים כמובן בריכת השחייה וחדר הכושר הזול בטירוף (300 ש"ח לכל השנה!)

3.מעונות הסטודנטים, אני אצא כאן בהצהרה פורמלית שהחוגים שמתקיימים במעונות מיועדים לאנשים שגרים במעונות. טוב, אפשר להמשיך (וכולנו יודעים לקרוא בין השורות, נכון?)
החוגים במעונות מתחלקים בין מעונות ד' ומעונות ג', ואין בניהם חפיפה, כלומר לא כל מה שמתקיים בד' מתקיים בג' ולהיפך. דוגמאות לחוגים: ג'אגלינג, סלסה, פוקר, ריקודי בטן, ועוד... עניין חשוב בנוגע לחוגי המעונות: הם לא זולים! הם בחינם!!!!!

אופציות נוספות שיש בב"ש אך לא עיקריות מספיק כדי לקבל מספור משל עצמן: יש קבוצת אנשים שנוסעים על רולרבליידס, לצלמים שבניכם יש את פורום צילום בו תוכלו לקבל טיפים מקצועיים בנוגע לצילום ולחוות דעה על צילומים של אחרים ויש גם תחרויות צילום כמעט כל שבוע, עוד חוגים נוספים נערכים במתנ"ס טאובל שצמוד לרדיו דרום, יש גם חוגי תאטרון נוספים שאני בטוח שאנשים שימשיכו אותי בשרשור יוסיפו פרטים עליהם, סדנאות בישול בתבליני מיימון במרכז BIG ועוד ועוד. אגב הפתעה נוספת שמעטים יודעים עליה, אם הגב שלכם תפוס, יש במרכז הספורט מסאג'יסט מעולה שעושה מחירים מיוחדים לסטודנטים..משהו כמו 100 ש"ח לשעה או 80ש"ח ל 45 דקות, זאת גם יכולה להיות אחלה מתנה למישהו שעבר עליו שבוע קשה...

בילויים (שהם לא סרטים או חוגים :) )

לפני שנפתח בציון מקומות הבילוי ומה תמצאו בכל אחד מהם, אציין שכאן יש עניין גדול של סובייקטיביות וזווית הראיה היא אישית שלי. בכל זאת אשתדל לציין כאן גם מקומות שלא הייתי בהם אבל גם שם עושים חיים. אופציה נוספת לסגירת הפינה: פורום בילויים

1.בראקה: המועדון הגדול בב"ש שמוביל את ליין הסטודנטים של ימי רביעי (טראנס+מיינסטרים). עכשיו הבנתי שהוא פתח עוד ליינים נוספים גם בימי שישי בערב (מוזיקה עברית)
2.פורום: שנים הוא היה המועדון הגדול אבל לא פנה לסטודנטים אלא יותר לחיילים ותיכוניסטים, לפי איך שזה נראה עכשיו הוא מנסה להחזיר את הסטודנטים אליו. לא הייתי במסיבת סטודנטים שם אז אני לא יכול להעיד מה ואיך.
3.בארוק: מקום דיי חדש, מסמן את עצמו כמקום להופעות, הבנתי שיש שם גם שולחנות פול וסנוקר לא רעים בכלל
4.מתחם קוקה-מנצ'ילה-בלאק&וויט,קאזמה: מתחם הבילויים של שכונה ג'. במקום אחד תוכלו למצוא פאב קלאסי (קוקה) עם המברוגרים לא רעים בכלל, מקום להסתלבט עם נרגילות ומזרנים (מנצ'ילה), לאונג' בר שטוען שהוא מגיש גם סושי אבל לא טעמתי ולא אעיד (קאזמה) ומיוזיק בר (בלאק אנד וויט). עוד כמה דברים על המתחם: בבלאק אנד וויט יש ערבי קריוקי (שלישי) וג'ם סשן (שבת), אני יודע שגם בקוקה יש ג'ם סשן מדי פעם אבל אני לא סגור על היום (שלישי אולי?) יש גם במתחם מספרה ומכונה לסקחת סרטי dvd אבל מה שמצער, שעל 4 מקומות בילוי אין אפילו כספומט אחד באזור ואם אין כרטיס אשראי צריך ללכת להוציא כסף במרכז הספורט כי שם הכספומט הכי קרוב (אלה מהעמלה המטורפת).
5.באזור מעונות ד' יש גם כמה מקומות שהם דיי קרובים אחד לשני ולכן נאחד אותם בגוש (כולם במרחק 5-7 דקות זה מזה אם לא פחות)ואלה שמות: פאבלו, מנגה ,מונה, רוזה.
פאבלו הוא הפאב השכונתי, כזה שאם תגיע בכפכפים לא ממש יעירו לך, מונה הוא בית קפה קטן וחמוד, עם ריהוט אקלקטי משהו, מקום לא רע נניח ל first dates, מנגה לעומת זאת הוא ההיפוך של המונה, וידוע כפיק אפ בר של העיר. מנגה נמצא ליד מרכז המורים, מונה ופאבלו נמצאים משני הצדדים של מעונות ד', רוזה הוא עוד פאב נחמד שנמצא מאחורי מרכז הנגב ברחוב יצחק אבינו, קרוב לתחנת הדלק פז.
6.מתחם ו' הישנה/ד' מזרח, ניתן למצוא בו שני מקומות בולטים ועוד אחד שלא כ"כ ברור מה נסגר איתו: יש את "עשן הזמן" שמשלב חנות חמודה לספרי יד שניה יחד עם פאב-ביתקפה שמארח הופעות של אמני אינדי ואלטרנטיב. יש את הודו הקטנה, שאמנם זאת בכלל מסעדה אבל בגלל הייחוד שלה כמסעדה הודית-צמחונית היא ראויה לאזכור כמקום בילוי.
7.אינטרפול - מועדון הסנוקר/ביליארד נמצא במרכז BIG, צמוד אליו יש גם באולינג.
8.הפאבים שנמצאים בב"ש אבל אינם במרחק הליכה מאזור האוניברסיטה ולכן דורשים מונית/נהג תורן ושאר ירקות: Must, Draft, BELFAST, Chika
9.מסיבות חדרי מדרגות בוינגייט - לעיתים תתקלו באחת כזו, סממנים מזהים: רעש (ולא של יריות או מכות או צרחות, אם זה אחד מאלה להתקשר למשטרה...) מאחד הבניינים של וינגייט בד"כ יעיד על מסיבת קומה/חדר מדרגות שמתקיימת שם.
10.מסיבות וילה ברמות - הקונטרה למסיבות הקומה של וינגייט היא בדמות מסיבות הוילה שיש ברמות.

#29 mozes1967

mozes1967

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 28/12/2008 - 12:30

Black & white

יום א'- ג'אם סשן, במה פתוחה לנגנים
יום ב'- הופעה חיה
יום ג'- קריוקי רוק
יום ד'- הופעות חיות ג'ז בלוז
יום ה'- מסיבת רגאיי