מעבר לתוכן

תמונה

שאלות ותשובות על מתווה החזרה ללימודים.

• Please log in to reply
194 replies to this topic

#46 אורח - אותה המתרגלת

אורח - אותה המתרגלת
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 18:55

תגיעי ביום ראשון בבוקר למדור אקדמיה. אנו רוצים להכין רשימת הקלות ייחודיות לתואר שני שיעקפו את החופש האקדמי של המרצים שלהם, שכרגע עושים מה שמתחשק להם.
תעבירי את כל הבעיות הנגזרות מהיותך מתרגלת/תואר שני ומספר הקלות שהיו עושות לך את החיים קצת יותר נוחים.

האם הכוונה היא שכרגע אין הקלות?

כי אם לומר את האמת, הקטע של מועד ב' וג' חופשי לכולם רק דופק אותנו ואת הזמן שיש לנו ללמוד באמצע הסמסטר, כי עכשיו כל מי שקיבל 85 ירוץ לשפר. מי שבודק את העבודות והמבחנים להזכירכם, אינם המרצים כי אם המתרגלים שלהם.
יש זמן אחר בו מדור אקדמים פתוח? יש אנשים שלומדים בשעות האלו.

#47 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 20:04

כי אם לומר את האמת, הקטע של מועד ב' וג' חופשי לכולם רק דופק אותנו ואת הזמן שיש לנו ללמוד באמצע הסמסטר, כי עכשיו כל מי שקיבל 85 ירוץ לשפר. מי שבודק את העבודות והמבחנים להזכירכם, אינם המרצים כי אם המתרגלים שלהם.

אין תגובה. כמה צפוי. הקריבו את הסטודנטים של תואר שני למען הכלל, כרגיל.

#48 אורח - גם מתרגלת

אורח - גם מתרגלת
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 20:05

רועי שלום,
אני מתרגלת (תרגלתי בסמסטר א' הישן) ונמסר לי שמועדי הב' יתקיימו ב-28/2, אבל החוזה שלי מסתיים ב-28 ונמסר לי שאין כוונה לחדש אותו עד מאי.
ראש המחלקה אמר שאם אסרב לבדוק מבחן יקחו מישהו אחר במקומי. האם אני היסטרית לחינם?

לא נקבל יותר כסף? גם לא נסיעות או ביטוח לאומי?
זה מסריח, נצטרך לבדוק לא מעט מבחנים, כל מי שלא קיבל מעל 90 פשוט ייגש שוב.

והרי אם הם ייקחו מישהו אחר לבדוק את מועדי ב' הם יצטרכו לשלם לו.

???

#49 גאאאדי

גאאאדי

כסף

• רשומים+
  • 1584 הודעות:

פורסם 02/02/2008 - 20:07

יש קורס בחירה במדעי המחשב בו 20% הן עבודות ושני בחנים של 40% כל אחד.
על פי ההקלות נראה שכל המרכיבים הם מגנים.
מה ההטבות בפועל שמגיעות לנו ?
זה פשוט - הכח חוזר ללקוח.
מתנתקים משרותי תקשורת בקלות

#50 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 02/02/2008 - 20:28

יש קורס בחירה במדעי המחשב בו 20% הן עבודות ושני בחנים של 40% כל אחד.
על פי ההקלות נראה שכל המרכיבים הם מגנים.
מה ההטבות בפועל שמגיעות לנו ?

אני מניח שלא כל מרכיבי הציון ישמשו כמגן (אלא אם אתם רוצים שאת הציון המסכם יקבע המרצה על-פי הכרות אישית ;-).
תצטרכו למצוא את הנוסחה שתתאים למצב הזה בו לא תהיו מחוייבים לחלוטין לעבודות והבחנים בזמן שאתם נבחנים על קורסים מהסמסטר הקודם.

#51 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 02/02/2008 - 20:37

מדור אקדמיה פתוח כל השבוע, אך אני מזכיר לך שגם הרכזים הם סטודנטים כמוך וכמוני וגם הם לומדים. את יכולה להתקשר ולתאם פגישה.
אם הדבר חשוב לך, אני מציע שתעזרי לנו לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

#52 אורח - אותה המתרגלת

אורח - אותה המתרגלת
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 20:41

מדור אקדמיה פתוח כל השבוע, אך אני מזכיר לך שגם הרכזים הם סטודנטים כמוך וכמוני וגם הם לומדים. את יכולה להתקשר ולתאם פגישה.
אם הדבר חשוב לך, אני מציע שתעזרי לנו לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

מה הטלפון? אני מבחינתי יכולה להתקשר עכשיו, ולמחות בעיקר על הביזיון שמעמיסים עלינו טונות של מועדים לבדוק בלי שנקבל כסף ובלי לחשוב שגם אנחנו צריכים ללמוד ולהתמודד עם העומס הרב. אני מציעה בעיקר להאריך את פרק הזמן המותר מ-10 ימים ל-20 יום לבדיקת מבחנים ולשלם על שעות בדיקה.
כמו כן, להאריך מועדי הגשה של תרגילים בזמן שהבחינות עדיין נבדקות.

#53 גאאאדי

גאאאדי

כסף

• רשומים+
  • 1584 הודעות:

פורסם 02/02/2008 - 20:46

אני מניח שלא כל מרכיבי הציון ישמשו כמגן (אלא אם אתם רוצים שאת הציון המסכם יקבע המרצה על-פי הכרות אישית ;-).
תצטרכו למצוא את הנוסחה שתתאים למצב הזה בו לא תהיו מחוייבים לחלוטין לעבודות והבחנים בזמן שאתם נבחנים על קורסים מהסמסטר הקודם.

אז אנחנו צריכים לדון על כך עם המרצה וזה לשיקולה האישי ?
מה לדעתך המתווה הצודק ?
זה פשוט - הכח חוזר ללקוח.
מתנתקים משרותי תקשורת בקלות

#54 yael105

yael105

לקח לי רק שלוש שנים לכתוב פה משהו...

• רשומים+
  • 910 הודעות:

פורסם 02/02/2008 - 21:09

מה הטלפון? אני מבחינתי יכולה להתקשר עכשיו, ולמחות בעיקר על הביזיון שמעמיסים עלינו טונות של מועדים לבדוק בלי שנקבל כסף ובלי לחשוב שגם אנחנו צריכים ללמוד ולהתמודד עם העומס הרב. אני מציעה בעיקר להאריך את פרק הזמן המותר מ-10 ימים ל-20 יום לבדיקת מבחנים ולשלם על שעות בדיקה.
כמו כן, להאריך מועדי הגשה של תרגילים בזמן שהבחינות עדיין נבדקות.

גם אני בתור מתרגלת הייתי שמחה שיתנו לי 20 יום לבדוק מבחנים. אבל אם הייתי הסטודנטית שעשתה את המבחן הייתי ממש מתעצבנת שעליי לחכות כל כך הרבה.
הכי טוב אמבולנס!
ואם אין אמבולנס, אז יוקזוזה!
תמונה מצורפת

Me Not That Kind Of ORC!

#55 netaha

netaha

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 96 הודעות:

פורסם 02/02/2008 - 21:44

הי רועי!

מה הפרצדורה של העובר הבינארי? אפשר רק בסוף סמסטר ב' לעדכן
לגבי 2 קורסים השנה שרוצים לנצל את העוברים עליהם?

תודה,

Take the first step in faith. You don't have to see the wholeתמונה מצורפת
staircase, just take the first stepתמונה מצורפת Martin Luther King Jr

True happines is not having what you want, it's wanting what you have'

http://www.youtube.c...h?v=mKwj3efLxbc

#56 אורח - אורח_חבוב_*

אורח - אורח_חבוב_*
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 22:13

שלום רועי,

בקורס לתואר ראשון עם מרצה מן החוץ, שהתקיים במהלך השביתה, היה בוחן שמשקלו 25% מהציון הסופי.
המתרגל אומר שהבוחן לא יהיה מגן.
הוא קורא את סעיף 9 במסמך ההבנות, כסעיף של "וגם", כלומר בוחן צריך להתקיים גם בסמסטר א המקורי וגם בחדש על מנת שיחשב כמגן.

האם זה נכון? נראה לי תמוה שבוחן יתקיים פעמיים באותו קורס.
ואם זו שגיאת ניסוח, האם אפשר לבקש מהמזכירות האקדמית לתקן את הניסוח השגוי?

#57 אורח - אותה מתרגלת

אורח - אותה מתרגלת
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 22:23

גם אני בתור מתרגלת הייתי שמחה שיתנו לי 20 יום לבדוק מבחנים. אבל אם הייתי הסטודנטית שעשתה את המבחן הייתי ממש מתעצבנת שעליי לחכות כל כך הרבה.

נכון, גם אני כסטודנטית. מצד שני- הפעם ייגשו הרבה יותר סטודנטים במועד ב', ולנו אין חופשת סמסטר לבדוק את המבחנים. גם לנו יש פרזנטציות, עבודות, מטלות ותרגילים להגיש בעצמו, והמון חומר קריאה. כמי שלוקחת ששה קורסים בתואר שני ויש לה שתי פרזנטציות, שני תרגילים ועבודה להגשה במהלך ה-10 ימים שאצטרך לבדוק בהם את מועדי ב', אני מסופקת אם אוכל לעשות זאת.

#58 אורח - $Aviv$

אורח - $Aviv$
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 22:49

הוא קורא את סעיף 9 במסמך ההבנות, כסעיף של "וגם", כלומר בוחן צריך להתקיים גם בסמסטר א המקורי וגם בחדש על מנת שיחשב כמגן.

:אוי: :ראשבקיר: :אוי:

#59 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 02/02/2008 - 23:07

שלום רועי,

בקורס לתואר ראשון עם מרצה מן החוץ, שהתקיים במהלך השביתה, היה בוחן שמשקלו 25% מהציון הסופי.
המתרגל אומר שהבוחן לא יהיה מגן.

האם זה נכון? נראה לי תמוה שבוחן יתקיים פעמיים באותו קורס.
ואם זו שגיאת ניסוח, האם אפשר לבקש מהמזכירות האקדמית לתקן את הניסוח השגוי?

אין שום טעות ניסוח, הוא פשוט לא רוצה לתת לכם אותו כמגן בגלל שהוא אטום ומגעיל, אז הוא ממציא תירוצים.

#60 yael105

yael105

לקח לי רק שלוש שנים לכתוב פה משהו...

• רשומים+
  • 910 הודעות:

פורסם 02/02/2008 - 23:34

נכון, גם אני כסטודנטית. מצד שני- הפעם ייגשו הרבה יותר סטודנטים במועד ב', ולנו אין חופשת סמסטר לבדוק את המבחנים. גם לנו יש פרזנטציות, עבודות, מטלות ותרגילים להגיש בעצמו, והמון חומר קריאה. כמי שלוקחת ששה קורסים בתואר שני ויש לה שתי פרזנטציות, שני תרגילים ועבודה להגשה במהלך ה-10 ימים שאצטרך לבדוק בהם את מועדי ב', אני מסופקת אם אוכל לעשות זאת.

אני לא יודעת לאיזה פקולטה את שייכת, אבל לי אמרו שזה לא באמת 10 ימים. הציונים צריכים להיות במזכירות תוך 7 ימים כדי שהם יאושרו לפרסום תוך 10 ימים.
הכי טוב אמבולנס!
ואם אין אמבולנס, אז יוקזוזה!
תמונה מצורפת

Me Not That Kind Of ORC!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים