מעבר לתוכן

חבר ביישן

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 11/10/2012 - 02:19

אני יוצא עם בחור מקסים, אבל מאד ביישן וחסר נסיון בקשר לסקס- לא עשינו את זה עד שזה לא נהיה רציני, וגם עכשיו הוא עדיין מתעקש על בחושך, מתחת לשמיכה :/ מבחינתו למשל נשיקה עם לשון זה אקט מיני. אולי זה סתם כי אני שרלילה קטנה מגיל צעיר מדי והתרגלתי שככה זה הומואים? וזה יעבור עם הזמן? די מבולבל בקשר לזה... מה דעתכם?

#2 אורח - חן אופיר

אורח - חן אופיר
  • אורחים

פורסם 11/10/2012 - 04:54

אני חושבת שתתן לו זמן.... כל אחד והקצב שלו....
הוא נשמע אחד שווה לחכות לו :)

#3 אורח - אורח ביישן

אורח - אורח ביישן
  • אורחים

פורסם 12/10/2012 - 04:03

כן אתה שרלילה, תן לו זמן ותתאים את עצמך :rainbow:

#4 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 13/10/2012 - 19:27

אני יוצא עם בחור מקסים, אבל מאד ביישן וחסר נסיון בקשר לסקס- לא עשינו את זה עד שזה לא נהיה רציני, וגם עכשיו הוא עדיין מתעקש על בחושך, מתחת לשמיכה :/ מבחינתו למשל נשיקה עם לשון זה אקט מיני. אולי זה סתם כי אני שרלילה קטנה מגיל צעיר מדי והתרגלתי שככה זה הומואים? וזה יעבור עם הזמן? די מבולבל בקשר לזה... מה דעתכם?

לא כולם זריזים בקצב ההתקדמות ;)
take it easy

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#5 bitbit

bitbit

Strong I am with the Force, but not that strong

• מנהלי פורום
  • 1696 הודעות:

פורסם 13/10/2012 - 21:07

בנוסף מלתת לו עוד זמן אני חושב שכדי שתדבר איתו על זה.
אתה צריך להבין ממה הוא כל כך מתבייש.
האם הוא מתבייש בגוף שלו - אם זה המצב הייתי מנסה לחזק לו את הביטחון עם חיזוקים חיוביים.
אם הוא מתבייש מאקט עצמו, צריך להבין האם הוא מתבייש מכול דבר שקשור למין או באופן ספציפי ממין עם גבר.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים