מעבר לתוכן

תמונה

שאלו אותך בגיוס אם אתה הומו?

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#16 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 24/11/2006 - 12:41

אני לא הייתי מראיינת, אבל כן שירתתי בתפקיד (מאבחנת פסיכוטכנית), ועד כמה שזכור לי (זה בכל זאת 7 שנים אחורה...) מי ש"סומן" כהומו לא נשלח לקב"ן באופן אוטומטי.
בקשר לחשיפת המידע מעבר למסגרת האיבחון והגיוס, זה באמת לא נשמע תקין.
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

Posted Image

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#17 annush

annush

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 286 הודעות:

פורסם 24/11/2006 - 17:06

אני לא הייתי מראיינת, אבל כן שירתתי בתפקיד (מאבחנת פסיכוטכנית), ועד כמה שזכור לי (זה בכל זאת 7 שנים אחורה...) מי ש"סומן" כהומו לא נשלח לקב"ן באופן אוטומטי.
בקשר לחשיפת המידע מעבר למסגרת האיבחון והגיוס, זה באמת לא נשמע תקין.

גם בזמני (לפני שנה וקצת) זה עוד היה ככה..

ואני בטוחה שזה תקף גם היום.
Designed for desire

#18 One Of A Kind

One Of A Kind

מטפל מיני, זוגי ומשפחתי בהכשרה.

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 25/11/2006 - 06:16

מחיהל ובחק6ראלע

למה ההודעה המקורית נערכה לג'יבריש הזה? :unsure:

אני דוקא מת על ציצים קטנים.
יש משהו נורא שובב ומזמין בהם.
גם האיכות שלהם נשמרת לאורך זמן יותר מהגדולים.
התלהבות מחזה גדול עברה לי מזמן.
ואם לסכם במשפט אחד:
ציצים גדולים מזמינים עיניים, אך ציצים קטנים מזמינים את הידיים...

#19 פיבונאצ'י

פיבונאצ'י

כסף

• רשומים+
  • 1400 הודעות:

פורסם 25/11/2006 - 19:30

למה ההודעה המקורית נערכה לג'יבריש הזה? :unsure:

אף אחד לא העיר על זה אז חשבתי שאולי אני היחיד שזה נראה לו מוזר...
החיים הם כמו קופה שמנה....
אתה אף פעם לא יודע מתי תקבל ביס באף!!!

#20 bianco

bianco

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 26/11/2006 - 14:32

לשמחתי שאלת הזהות המינית שלי לא נחשפה לידי גורמים צבאיים עויינים במהלך שירותי הצבאי.
חשפתי את הנקודה הזו לאחר שיחרורי בעת הקריאה לצו המילואים.. פשוט באתי והצהרתי קבל עם ועדה שאני הומו,
לצערי גם לאחר הפנייה לקב"ן לא ניתנה לי האפשרות להיות משוחרר משירות מילואים על רקע היותי הומוסקסואל- כלומר עודף תקינות פוליטית הכשיל אותי משחרור מלא מצבא הגנה לישראל..
ככה שנורא קל לצבא לפסול אותך מלשרת כשנוח לו... אבל שלא נוח לו נורא קל לו להיות מאוד מודע לזכויות האדם בישראל
תודה רבה!!!??
אני מקווה רק שהמכתב שנשלח לקב"ן לא יגיע לידי מעסיקים פוטנציאליים כי נופחו בו פרטים רבים על מנת לגרום לשיחרורי מהמילואים.
אבל כיום כנראה אני עדיין חייל מילואים פעיל להגדרתו של צהל. רק חבל שאת הצו הבא אני אבלה שוב במתקן כליאה לחיילי מילואים,
אבל הפעם אני אבוא מוכן עם כפכפי רחצה נוחים, חלוק רחצה, מגבת, שמפו, כמה משחקי לוח נחמדים ובגדים נוחים לשינה, מצעים נקיים, כמה ספרים או מגזינים, בקיצור... חופשה בין אוהלים...
לפחות עד שהם ישתכנעו שאני לא מוכן לשרת שוב בצהל ה"גאה".
:rainbow:

#21 dawnmoon

dawnmoon

משתמש טרי

• רשומים
  • 16 הודעות:

פורסם 28/11/2006 - 23:57

טוב, חברים, אני לא יודע מה אתכם אבל אני אישית הייתי עברתי את כל זה בלשכת גיוס בב"ש לפני שנים רבות...(או לא כ"כ <_< )
בכל מקרה, אותי שאלו איזה מיליון שאלות במשך יותר משלוש שעות (אני לא מגזים) וחלק מזה היה כניסה לפרטים מיותרים לחלוטין!
שאלות כמו כמה פעמים ביום אני מתשין או האם קיימתי יחסי מין בגיל 9 בהחלט מיותרים....
וכמובן שברור שנשאלה השאלה לגביי הנטיה המינית - לא בצורה ישירה כמובן אלא ע"י האם היו לי בנות זוג, האם היו לי בני זוג....

קיצר... לא יודע לאן זה מוביל אבל כשניסיתי להתקבל למשרות שדרשו חתימה על ויתור סודיות.... לא הייתה שום בעיה לקבל אותי לעבודה...
בהצלחה אחיי ואחיותיי :punk:
שפעת אושר?
תדביקו אותי!!

#22 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 29/11/2006 - 20:50

לשמחתי שאלת הזהות המינית שלי לא נחשפה לידי גורמים צבאיים עויינים במהלך שירותי הצבאי.
חשפתי את הנקודה הזו לאחר שיחרורי בעת הקריאה לצו המילואים.. פשוט באתי והצהרתי קבל עם ועדה שאני הומו,
לצערי גם לאחר הפנייה לקב"ן לא ניתנה לי האפשרות להיות משוחרר משירות מילואים על רקע היותי הומוסקסואל- כלומר עודף תקינות פוליטית הכשיל אותי משחרור מלא מצבא הגנה לישראל..
ככה שנורא קל לצבא לפסול אותך מלשרת כשנוח לו... אבל שלא נוח לו נורא קל לו להיות מאוד מודע לזכויות האדם בישראל
תודה רבה!!!??
אני מקווה רק שהמכתב שנשלח לקב"ן לא יגיע לידי מעסיקים פוטנציאליים כי נופחו בו פרטים רבים על מנת לגרום לשיחרורי מהמילואים.
אבל כיום כנראה אני עדיין חייל מילואים פעיל להגדרתו של צהל. רק חבל שאת הצו הבא אני אבלה שוב במתקן כליאה לחיילי מילואים,
אבל הפעם אני אבוא מוכן עם כפכפי רחצה נוחים, חלוק רחצה, מגבת, שמפו, כמה משחקי לוח נחמדים ובגדים נוחים לשינה, מצעים נקיים, כמה ספרים או מגזינים, בקיצור... חופשה בין אוהלים...
לפחות עד שהם ישתכנעו שאני לא מוכן לשרת שוב בצהל ה"גאה".
:rainbow:

:tu: :tu: :tu: :tu:
אתה וכמותך מגעילים אותי, אם אתה לא רוצה לתרום ולשרת, אל תגייס את הנטיות שלך כהצדקה להשתמטות, ככה אתה פוגע בי פעמיים, גם כאזרח ששירת בצבא ומסכן את חייו במילואים בשביל שאתה תוכל לנענע את הטוסיק שלך בווקס, וגם כהומו שמחפש את חייו ומקומו בחברה הישראלית. :angry: :angry: :angry:

#23 פיבונאצ'י

פיבונאצ'י

כסף

• רשומים+
  • 1400 הודעות:

פורסם 29/11/2006 - 21:24

:tu: :tu: :tu: :tu:
אתה וכמותך מגעילים אותי, אם אתה לא רוצה לתרום ולשרת, אל תגייס את הנטיות שלך כהצדקה להשתמטות, ככה אתה פוגע בי פעמיים, גם כאזרח ששירת בצבא ומסכן את חייו במילואים בשביל שאתה תוכל לנענע את הטוסיק שלך בווקס, וגם כהומו שמחפש את חייו ומקומו בחברה הישראלית. :angry: :angry: :angry:

אני חושב שאתה קצת מגזים עם התגובה שלך... רוב אזרחי ישראל מתחמקים ממילואים, כל אחד ותירוצו הוא. תאמין לי שיש תירוצים הרבה יותר גרועים מלהיות הומו. לי אישית בתור הומו וחירניק שעושה הרבה יותר מדי מילואים, זה לא מפריע. אני אפילו מסוגל להבין במידה מסוימת כי מלבד העובדה שזה גם ככה לא קל, האלמנט של להיות הומו בסתר בחברה כל כך מצואיסטית הופך את זה לקשה פי אלף.

#24 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 29/11/2006 - 21:41

אני חושב שאתה קצת מגזים עם התגובה שלך... רוב אזרחי ישראל מתחמקים ממילואים, כל אחד ותירוצו הוא. תאמין לי שיש תירוצים הרבה יותר גרועים מלהיות הומו. לי אישית בתור הומו וחירניק שעושה הרבה יותר מדי מילואים, זה לא מפריע. אני אפילו מסוגל להבין במידה מסוימת כי מלבד העובדה שזה גם ככה לא קל, האלמנט של להיות הומו בסתר בחברה כל כך מצואיסטית הופך את זה לקשה פי אלף.

זה לא תירוץ קביל. בקצב הזה נעמוד באותה שורה עם הדוסים בדעה הציבורית, כי רוב ההומואים משתמשים בזה כתרוץ להשתמט ממילואים ומשירות צבאי. כבר קשה למצוא היום הומו חייל (חוץ מבפורים)... ממש בושה.

#25 פיבונאצ'י

פיבונאצ'י

כסף

• רשומים+
  • 1400 הודעות:

פורסם 29/11/2006 - 23:00

זה לא תירוץ קביל. בקצב הזה נעמוד באותה שורה עם הדוסים בדעה הציבורית, כי רוב ההומואים משתמשים בזה כתרוץ להשתמט ממילואים ומשירות צבאי. כבר קשה למצוא היום הומו חייל (חוץ מבפורים)... ממש בושה.

קשקוש. מאיפה אתה מביא את הסטטיסטיקה הזאת.
רק במחלקה שלי במילואים יש יותר משניים. יש הרבה הומואים שעושים מילואים ויש הרבה הומואים שמשתמטים. בדיוק כמו שיש הרבה סטרייטים שעושים מילואים והרבה סטרייטים שמשתמטים. לא אמרתי שזה תירוץ טוב, אמרתי שזה תירוץ בדיוק כמו כל תירוץ אחר שבחור סטרייט יכול לבחור כדי לא לשרת במילואים.
ואני מבטיח לך שהומו שלא רוצה היום לשרת במילואים, לא צריך להשתמש בקלף המנצח הזה כדי להשתמט, כי בינינו - לא מקבלים שחרור על זה...
לי אישית די נמאס לעשות מילואים, וזה בכלל לא קשור להיותי הומו (למרות שכפי שציינתי קודם, זה אכן מקשה על המצב). בשלב הזה עוד לא הגעתי למצב שאני אזרוק את הכלים (ולא משחקים) אבל בוא נגיד שבמהלך הבילוי שלי בבתים לבנוניים מובחרים בחודש אוגוסט האחרון, בהחלט שאלתי את עצמי לא פעם מה אני עוד עושה שם...
ומבחינת הדיעה הציבורית - מה הקשר בין דוסים להומואים?????? דוסים מראש לא עושים בכלל צבא, אף אחד אפילו לא מעיז לבקש מהם לעשות מילואים. הומו שיצהיר שהוא מרמה בדמקה מקסימום יקבל העברה ליחידה עורפית... ותאמין לי שהציבור הישראלי לא ישנא/יאהב את ציבור ההומאים יותר או פחות אם הם יעשו/לא יעשו מילואים. צא מהסרט הזה...
וזהו - זה כל מה שיש לי להגיד בנושא...

#26 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 30/11/2006 - 01:31

קשקוש. מאיפה אתה מביא את הסטטיסטיקה הזאת.
רק במחלקה שלי במילואים יש יותר משניים. יש הרבה הומואים שעושים מילואים ויש הרבה הומואים שמשתמטים. בדיוק כמו שיש הרבה סטרייטים שעושים מילואים והרבה סטרייטים שמשתמטים. לא אמרתי שזה תירוץ טוב, אמרתי שזה תירוץ בדיוק כמו כל תירוץ אחר שבחור סטרייט יכול לבחור כדי לא לשרת במילואים.
ואני מבטיח לך שהומו שלא רוצה היום לשרת במילואים, לא צריך להשתמש בקלף המנצח הזה כדי להשתמט, כי בינינו - לא מקבלים שחרור על זה...
לי אישית די נמאס לעשות מילואים, וזה בכלל לא קשור להיותי הומו (למרות שכפי שציינתי קודם, זה אכן מקשה על המצב). בשלב הזה עוד לא הגעתי למצב שאני אזרוק את הכלים (ולא משחקים) אבל בוא נגיד שבמהלך הבילוי שלי בבתים לבנוניים מובחרים בחודש אוגוסט האחרון, בהחלט שאלתי את עצמי לא פעם מה אני עוד עושה שם...
ומבחינת הדיעה הציבורית - מה הקשר בין דוסים להומואים?????? דוסים מראש לא עושים בכלל צבא, אף אחד אפילו לא מעיז לבקש מהם לעשות מילואים. הומו שיצהיר שהוא מרמה בדמקה מקסימום יקבל העברה ליחידה עורפית... ותאמין לי שהציבור הישראלי לא ישנא/יאהב את ציבור ההומאים יותר או פחות אם הם יעשו/לא יעשו מילואים. צא מהסרט הזה...
וזהו - זה כל מה שיש לי להגיד בנושא...

הסטטסיטיקה היא לא בדוקה וממש לא מבוססת, בדיוק כמו האימרה שלך מלפני שרוב אזרחי המדינה מתחמקים ממילואים. גם אני לא הולך בכיף למילואים, וגם אני שמח על כל חודש שעובר בלי למצוא מעטפה חומה בדואר. אין לי בעייה שמישהו יתחחמק מהמילואים בטיעונים שהוא פציפיסט, פסיכופת, מפחד מהחושך, או שמאלני. אני רק נגד השימוש שנעשה בתירוץ של נטייה מינית. נעשה שימוש גדול בטיעון הזה בעיקר ע"י צעירים לפני גיוס חובה, אבל גם כצורה להתחמק ממילואים. נגד זה אני יוצא, ואם התופעה תמשיך להתפשט, ואם תשומת הלב הציבורית תופנה לכיוון הזה (לא חסרים שונאים לקהילה שישתמשו בקלף הזה) אז אנחנו נמצא את עצמנו באותה נשימה עם משפטי השנאה לחרדים.

#27 פיבונאצ'י

פיבונאצ'י

כסף

• רשומים+
  • 1400 הודעות:

פורסם 30/11/2006 - 20:23

הסטטסיטיקה היא לא בדוקה וממש לא מבוססת, בדיוק כמו האימרה שלך מלפני שרוב אזרחי המדינה מתחמקים ממילואים. גם אני לא הולך בכיף למילואים, וגם אני שמח על כל חודש שעובר בלי למצוא מעטפה חומה בדואר. אין לי בעייה שמישהו יתחחמק מהמילואים בטיעונים שהוא פציפיסט, פסיכופת, מפחד מהחושך, או שמאלני. אני רק נגד השימוש שנעשה בתירוץ של נטייה מינית. נעשה שימוש גדול בטיעון הזה בעיקר ע"י צעירים לפני גיוס חובה, אבל גם כצורה להתחמק ממילואים. נגד זה אני יוצא, ואם התופעה תמשיך להתפשט, ואם תשומת הלב הציבורית תופנה לכיוון הזה (לא חסרים שונאים לקהילה שישתמשו בקלף הזה) אז אנחנו נמצא את עצמנו באותה נשימה עם משפטי השנאה לחרדים.

זה עדיין נשמע לי קצת מוגזם - שהרי כפי שכבר ציינתי, הצהרה על היותך אגזוזן לא גורמת לשחרור מצהל אלא מקסימום להפניה ליחידות לא קרביות.
והמעטפות הקוראות למילואים הן ירוקות/לבנות (הן לא ממש מעטפות האמת סתם נייר מקופל). כשמגיעה מעטפה חומה זה בדרך כלל שנה טובה או הודעות כלליות...

#28 coolthing

coolthing

ג'ורג'

• רשומים+
  • 7377 הודעות:

פורסם 01/12/2006 - 22:02

מחיהל ובחק6ראלע

לא שזכור לי ששאלו אותי שאלה כזאת (זה היה דיי מזמן) אבל זכור לי ששאלו אותי הרבה שאלות מיותרות שלא קשורות לכלום ,

אם לא נוח לך שידעו את זה פשוט תשקר , מה הביג דיל .

#29 אורח - אורח_תום_*

אורח - אורח_תום_*
  • אורחים

פורסם 08/11/2007 - 18:56

אני במקרה הגעתי לכאן
מדהים אותי שמדברים על הנושא הזה,
זה נושא שהוא מאוד חשוב לדעתי
גם אני עברתי את מה שעברתי לא אהבתי לשרת את המדינה, אם הצבא שלנו היה צבא איתן אך גם ישר ולא מושחת
דברים היו נראים אחרת.. אנשים שוכחים שאתה בא לשרת את המדינה שלך, ש-ל-ך.. ככה שיש בהם את הצורך להכביד עליך
ולדבר..
למרות שהייתי בארון בתקופה הזאת... אבל הרגישו את זה "באוויר" כמה מהאנשים, אני מניח..
(לא שאני מוחצן או משהו)

#30 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 10/11/2007 - 00:17

לא שזכור לי ששאלו אותי שאלה כזאת (זה היה דיי מזמן) אבל זכור לי ששאלו אותי הרבה שאלות מיותרות שלא קשורות לכלום ,

אם לא נוח לך שידעו את זה פשוט תשקר , מה הביג דיל .

לדעתי כל ענף הפסיכולוגיה המיונית והאבחונים הוא חרטא אחת גדולה, ולדוגמא הקשר ההזוי בין החיבה לפנטזיה לחוסר יכולת להבחין בין מציאות לדמיון. מי שהמציא את הקישור הזה הוא זה שצריך להיפסל משירות בטחוני מחמת אהבלות.

כל הקטע עם חשיפת נטייתם המינית של חיילים רק מעצים את הביזיון ומוכיח כי מדובר בכלי ריק.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean