מעבר לתוכן

תמונה

מישהו להתכרבל איתו בחורף

• Please log in to reply
267 replies to this topic

#16 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 11:41

נדמה לך

לא עקצתי - בהתחלה חשבתי שמדובר בעוד אחד משרשורי "מחפש/ת חיבוק ללילה" ומסתבר שמדובר במודעת היכרות לכל דבר - זה קצת הפתיע

בניגוד למה שהרבה רשמו אני חושבת שכל אחד והטעם האישי שלו - אם היא לא נראית למישהו אז שידלג
ואם היא בדיוק יצאה מקשר שלא ממש עבד טבעי שהיא תנסה לגרום לעצמה להרגיש קצת יותר טוב עם עצמה - זה לא מעיד על הבן אדם שמאחורי יותר מידי, וכפי שכבר אמרו כאן - סה"כ ה"דרישות" שלה הן לגמרי בסיסיות
אז חשוב לה שיהיה לו גוף ממש טוב - או קיי? אם היא יודעת את זה על עצמה עדיף להגיד מראש לדעתי

ולדאגי: אם אתה נמצא במצב שבו אתה יכול להימשך או לפתח רגש רק לסוג מסויים של אנשים, אבל הסוג הזה לא נמשך אליך, אולי יהיו לך ניסיונות להתפשר - אבל אתה תרגיש בודד בתוך הזוגיות כאילו אתה לבד ואולי רק טיפה הקלה - זה לא יעזור
כשנמשכים לאנשים מסויימים זה לא בגלל שחושבים "אני ככה וככה אז מגיע לי ככה וככה" - זה "אני נמשכ/ת לזה - מקווה שגם זה יימשך אליי"

את רואה, את רק צריכה להגדיל את החזה ונחיה באושר ועושר :P

Champions Train Losers Complain

#17 DaggyStyle

DaggyStyle

משתמש......... לא מזיק ולא מועיל.........

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5986 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 12:23

ולדאגי: אם אתה נמצא במצב שבו אתה יכול להימשך או לפתח רגש רק לסוג מסויים של אנשים, אבל הסוג הזה לא נמשך אליך, אולי יהיו לך ניסיונות להתפשר - אבל אתה תרגיש בודד בתוך הזוגיות כאילו אתה לבד ואולי רק טיפה הקלה - זה לא יעזור
כשנמשכים לאנשים מסויימים זה לא בגלל שחושבים "אני ככה וככה אז מגיע לי ככה וככה" - זה "אני נמשכ/ת לזה - מקווה שגם זה יימשך אליי"

אי אפשר לאכול את העוגה ולא להשמין.
איפהשהו חייבים להתפשר.
לזכרם של חברים שנפלו
Second Draft: האמת מאחורי התעמולה הפלסטינית, פאליווד. שווה להציץ
לעולם אל תקפצו לזירת מלכודות עכברים אלא אם כן זה באמת שווה את זה..............
I'm not mainstream, I'm more of an sideways.
nice guys finish last, I've just got lucky :)
סוףסוף! הציפור נתפסה! http://www.youtube.c...feature=related
גם אני סופרמן בלי גלימה..

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

אין לי פייסבוק! לא משתמש בפלטפורמת הוירוסים הזאת!

#18 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 12:32

טוב.. ראיתי מספיק תמונות שלה להגיד שזה שקר וכזב מה שכתבת פה.

עזבי נו,
זה בכלל לא הדרישות שלה, זו הגישה ההזויה שע"י דרישת גבר כאילו היה ארוחה מתפריט במסעדה את אשכרה תקבלי בדיוק את המנה שתרצי.
לבקש תכונות מסויימות בגבר זה תמיד יחסי וסובייקטיבי וכל ניסיון לדרוש תכונות כמו: אינטליגנט, חברותי, מצחיק וואטאבר לא יפסול אף אחד על פניו אבל יפסול את הדורש מבחינתי לפחות.

גבוה, רזה, שרירי דוקא לגיטימי בעיני כי זה יחסית אובייקטיבי.
אפילו הגולדנית שלי חברותית ליד כלבים מסוימים וסוציופתית ליד אחרים.

בכל מקרה, אני אפילו לא סופר את הבחורה הזו כבחורה אז ממש לא איכפת לי..

:מתגלגל:
איפה היית עד היום? אגרת מאגרי רשע והחלטת לשחרר את כולם דווקא היום? מה קרה, בשנה עברית חדשה יתרת הזכות שלך מתאפסת אוטומטית? נזכרת שאין לך מספיק על מה לעשות חשבון נפש אז דאגת שלא ישעמם לך בימים הנוראים?
תהיה בריא ותמשיך ככה.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#19 Something New

Something New

כל דבר רק שלא יהיה כתוב כאן "כסף"

• רשומים+
  • 2970 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 12:41

עזבי נו,
זה בכלל לא הדרישות שלה, זו הגישה ההזויה שע"י דרישת גבר כאילו היה ארוחה מתפריט במסעדה את אשכרה תקבלי בדיוק את המנה שתרצי.
לבקש תכונות מסויימות בגבר זה תמיד יחסי וסובייקטיבי וכל ניסיון לדרוש תכונות כמו: אינטליגנט, חברותי, מצחיק וואטאבר לא יפסול אף אחד על פניו אבל יפסול את הדורש מבחינתי לפחות.

:blink: יש מצב אתה במחזור?

איפהשהו חייבים להתפשר.

נכון - בגלל זה הרבה אנשים נשארים לבד - כי לא כולם בנויים לחיות באושר ועושר

תמיד מקווים למצוא את שביל הזהב, או את הזהב, או משהו בסגנון
Ïf you sing loud and clear, someone passing by will surely hear you
No, you can't be afraid, if you ever want somebody near you

--Emilie Autumn
Raphunzel

#20 DaggyStyle

DaggyStyle

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5986 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 13:06

נכון - בגלל זה הרבה אנשים נשארים לבד - כי לא כולם בנויים לחיות באושר ועושר

תמיד מקווים למצוא את שביל הזהב, או את הזהב, או משהו בסגנון

השאלה היא מה היא מעדיפה, להישאר לבד או לקבל אהבה גם אם זה לא בדיוק מה שהיא רצתה.

בכל מקרה, אין לה זכות לבכות אם היא בחרה במודע באחד מהם.
לזכרם של חברים שנפלו

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#21 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 27/09/2011 - 13:44

כסוג של אורח מן הצד, ולא אחד שמחפש אהבה כרגע, אני חייב להגיד לפותחת השרשור שחלק מהדברים שכתבת הם פשוט turn off רציני.
נכון, גברים אומרים שהם אוהבים בנות עם בטחון עצמי. אבל הרוב משקרים. בטח ובטח לא רמות כאלו של בטחון עצמי.
רוב הגברים רוצים להיות ה"אבן האיתנה" של מערכת היחסים, ומעריכים מאוד בחורות שנשענות עליהם כדי לקבל פידבק חיובי שיחזק (כמו למשל מחמאות לגבי מראה, ודברים כאלו).
בחורה שמתנהגת כאילו היא טובה יותר מאחרות ושמגיע לה יותר, ממש turn off רציני כאמור, בשבילי, ואני בטוח שגם בשביל גברים אחרים.
אני למשל, מעריך מאוד בנות צנועות, ענוות שמעריכות את עצמן אבל מודעות לבעיות שלהן ויודעות שלא כל אחד מושלם. זה משהו שגם עוזר לזכור לגבי הצד השני.

עוד משהו שרציתי להוסיף זה לגבי דרישות מראה חיצוני וספציפית המשקל.
אני לא מדבר כאדם שמן (ולהפך אפילו, הייתה לי תקופה של תת משקל) אבל לדרוש משהו ממישהו כאשר אינך דורש זאת מעצמך זה לא ריאלי ואף מעליב.
אני למשל, מאוד מודע לעניין המראה\תזונה\ספורט ואני מקפיד מאוד, ולכן אני חושב שזה הגיוני בשבילי, למשל, לדרוש משהו כמו: "מחפש בחורה שיודעת לטפל בעצמה, רזה (עד גבול הטעם הטוב כמובן) או בינונית".
שוב, אני לא יודע איך פותחת השרשור נראית ואני לא יכול או רוצה להעביר ביקורת אבל הדרישות נראות לי קצת (הרבה) לא ריאליות. ובגיל 30 אולי כדאי להתחיל להיות ריאלית.

#22 Something New

Something New

• רשומים+
  • 2970 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 14:10

את רואה, את רק צריכה להגדיל את החזה ונחיה באושר ועושר :P

:נשיקות:

תודה על המחמאות והחיזוקים לביטחון העצמי המעורער שלי

כפרה חיים עיניים אף אוזן גרון :חיבוק:

השאלה היא מה היא מעדיפה, להישאר לבד או לקבל אהבה גם אם זה לא בדיוק מה שהיא רצתה.

תמיד יש זכות לבכות! :בכיין: תמיד!

לא חושב, הרבה ריטלין ויום עבודה ארוך אולי..
בכל מקרה הדרישות שלך היו לגיטימיות לגמרי בעיני.
מישהו להתחבר אליו מבחינת התכונות (באופן סובייקטיבי) + דרישות חיצוניות. נשמע מאוד בסיסי והיגיוני.

הבחורה הזו היא הדוגמא העיקרית למנטליות ישראלית בזויה.
יש פה בפורום רוסיות פאקינג דוגמניות.
כל מה שהן מחפשות בהתחלה זה בחור שימצא חן בעיניהן חיצונית ושהן יתחברו לתוכן של הכתיבה/מלל שלו. ומפה זורמים ושופטים לגופו.
ויש את "מיצי" שהיא באמת משהו שלא הייתי עושה לו טובה אפילו באבט"ש בב"פ לכיש.
אבל היא החליטה שהיא לא תחפש או תשפוט את הגבר הספציפי לפי התוכן המוצג בפניה. היא מראש תחליט על קריטריונים שנראה לה שאמור להיות ברור לו שהוא עונה עליהם (מה שמצחיק שהיא חיה בסרט שהיא עונה עליהם) ובסה"כ זה ערטילאי ומיותר מה שהיא רשמה ורק מציג את האולימפוס שהיא חיה עליו.

אני קורא פה את כל ההודעות היכרות ולרוב הן הרבה יותר מציאותיות וחינניות מאשר ההודעה הממוצעת באתרי היכרויות.
אז כן, עיצבן אותי לקרוא הודעת היכרות הזויה כזו.

בכל מקרה, יללה, גם ככה היא תימצא עוד יצור מזעזע שחי באולימפוס שלו שהוא מלך העולם ו 2 הצפרדעים יתחתנו ויעשו ראשנים מאושרים.
אני פרשתי סופית מהשרשור הזה :מצונזר:

יכול להיות שאתה מכיר אותה מעבר למודעת היכרות אז אני אסייג את דבריי - אני ראיתי רק את מודעת ההיכרות

ברור שהפורמט הזה הוא לא משהו - אבל פסדר - לא כל אחד יודע בדיוק איך לכתוב מודעות היכרות
לי זה נראה כמו מישהי שמנסה ללמוד מהעבר ולהגדיר לעצמה ולבחור העתידי מה היא רוצה בדיוק - אז היא לא יודעת כ"כ מה היא רוצה באמת, היא לא הראשונה ולא האחרונה שמבולבלת בחיים האלו

ת'כלס תודה שהדרישה שלי לאופי אצילי (כי באמת אני מוצאת את עצמי נמשכת כשאני יכולה להעריץ את האדם ומתקררת כשמגלה שלא), ועזוב כרגע את הז*ן - זה היה בשביל הקטע (פחות או יותר) - היא הרבה יותר בשמיים מאשר מישהו שמכיל חוש הומור, גוף טוב, משיכה למלאות ואינטיליגנציה.

בוא נגיד שלה יש סיכוי להתאהב ולהישאר מאוהבת + 2 וחצי ילדים וכלב הרבה יותר מהר ממני.

:בכיין:

--Emilie Autumn
Raphunzel

#23 Something New

Something New

• רשומים+
  • 2970 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 14:17

1. לדרוש משהו ממישהו כאשר אינך דורש זאת מעצמך זה לא ריאלי ואף מעליב.

2. ובגיל 30 אולי כדאי להתחיל להיות ריאלית.

notes to self

1. שיט, חייבת לגדל זין! ואופי אצילי... עכשיו אני לגמרי בצרות :הממ:

2. יש לי עד גיל 29 ו 11 וחצי חודשים להכיר אל יווני עם נפש רומנטית, לאזוק אותו בטבעת הנכונה ולהשריץ. אם הצלחתי במשימה, הוא כנראה יגדל כרס בירה וישאר שלי לעד, גם אם כבר לא ארצה בו.
tik tak tik tak - אוזל הזמן

--Emilie Autumn
Raphunzel

#24 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 14:26

אח... ג'וני ג'וני (או אולי זה יבגני או אולג? אני לא זוכרת...) חבל שיש לך זיכרון כ"כ קצר,
לי- לצערך יש זיכרון טוב... ואני זוכרת את רמת הנואשות בה חיזרת אחרי הדבה הזקנה הזו בקוקה לפני
4 שנים... תיזכר.. אני הייתי הסקסית עם הציצים הגדולים, אתה היית הילד המעצבן שלא הפסיק להתחיל איתי...

וואלה לא זוכר שהתחלתי איתך, אבל נראה לי אני נזכר מי את...
היה לך פעם חבר כושי?
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#25 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 27/09/2011 - 14:42

היה לך פעם חבר כושי?

קצת חיפוש בארכיון הפורום ו-1+1... קישור

#26 Something New

Something New

• רשומים+
  • 2970 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 15:06

אצילי זה בהחלט מעורפל ויחסי אבל לפחות זו לא התפרעות טוטאלית. וגם כתבת בהודעה הקודמת שלך שאת מחפשת מישהו לדבר ולהיפגש איתו ולראות מה קורה.
ובקטע של הז' ממש לגיטימי בעיני, בדיוק כמו הפטיש של אלגנט לשדיים גדולות עם בערך כל דבר שיהיה מחובר אליהן.

:מסמיק:

גרמת לי לחשוב על משהו:

זוג שדיים ענקיים שמחובר אליהם זין גדול?
:eyes:

אלגנט, היית עושה את זה?

בגיל שלך הייתי ממליץ לשקול לאמץ חתולים...

כבר יש לה חתולים

היא מחפשת גבר - שאוהב חתולים, אינטיליגנטי, גוף פצצה עם פרצוף פסדר גם הולך, נמשך לשמנות מלאות במקומות הנכונים והלא כ"כ נכונים מעבר...

--Emilie Autumn
Raphunzel

#27 §jhony

§jhony

כסף

• מנהלי פורום
  • 1645 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 15:23

אני מבין שלא שמעת על בולמיה...

#28 DaggyStyle

DaggyStyle

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5986 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 15:31

אני מבין שלא שמעת על בולמיה...

אני מכיר בולמיים אינטיליגנטיים, מקיאים את האוכל הבריא רק
לזכרם של חברים שנפלו

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#29 מיצי

מיצי

רוצה ביס, מיצי?

• רשומים+
  • 2331 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 15:54

צר לי להגיד, אבל את כן. ובאף גבר לא תמצאי את כל מה שאת מבקשת. תמיד תמצאי איזה "פגם", גם אם הוא באמת כל מה שתיארת.

גיל 30 בשביל בחורה זה כבר גיל שאפשר להתחיל להתפשר :))

לא טענתי שאני מושלמת ולא מחפשת גבר מושלם- טענתי שאני עונה על כל התכונות שרשמתי ושאני מחפשת גבר שעונה על התכונות ברשימה שלי.. יש עוד מיליון קריטריונים בבן אדם שלא התייחסתי אליהם- כי עליהם אני מוכנה להתפשר...

תגידו לי חבר'ה, אתם רציניים?
מה בסה"כ היא ביקשה?! מראה חיצוני:מישהו שיהיה נאה, דרישות בסיסיות למדי לגבי גובה ומשקל. היא לא אוהבת מלאים. לגיטימי. מה זה משנה מה המשקל שלה? אם נגיד היא הייתה ג'ינג'ית היא הייתה חייבת לאהוב ג'ינג'ים?
מישהו שיהיה לה כיף לדבר איתו, לא קנאי, בעל ביטחון עצמי, ושיודע לא לקחת את עצמו יותר מדי ברצינות.
זה דרישות כל כך בסיסיות, שזה פשוט מצחיק לקרוא לזה רשימת מכולת.
זה גם ברור שאף אחד מכם לא מתאים כי אתם כל כך חסרי ביטחון שמהדרישות המינימליות האלה, שנמצאות ברשימה של כל בחורה בעולם בערך, אתם כבר נכנסים ללחץ ומתחילים לתקוף.

חבל שרשמת כאורחת ולא כמשתמשת רשומה - היה נחמד לדעת מי הבחורה השפויה היחידה שטרחה להיכנס לשרשור שלי
אבל בכל מקרה, תודה לך. אני יודעת שהדרישות שלי הן בסיסיות.

המון בהצלחה !!!:וי:

דווקא נשמעת אחלה בחורה, אני יכול להציע את מה שתמיד מציע (וזה בשיא הרצינות ובלי שום ציניות או רוע) ואז שתשימי תמונה כול שהיא שלך.

מה לעשות, אנשים רוצים לראות לפני שמדברים ואז אולי בכלל לא נראה להם.

תמונה יכולה מאוד לשפר את הסיכויים שלך ולהשיג לך מישהו שבאמת יאהב וימשך למראה שלך ולא יופתע לאחר מכן (ואין מה לעשות, על טעם וריח אין מה להתווכח)

אלגנט- אני לא אשים תמונה כי אני עדיין מעדיפה לשמור על הפרטיות שלי. מי שפנה אליי בפרטי ושלח לי תמונה קיבל בחזרה תמונה שלי...

נדמה לך

לא עקצתי - בהתחלה חשבתי שמדובר בעוד אחד משרשורי "מחפש/ת חיבוק ללילה" ומסתבר שמדובר במודעת היכרות לכל דבר - זה קצת הפתיע

בניגוד למה שהרבה רשמו אני חושבת שכל אחד והטעם האישי שלו - אם היא לא נראית למישהו אז שידלג
ואם היא בדיוק יצאה מקשר שלא ממש עבד טבעי שהיא תנסה לגרום לעצמה להרגיש קצת יותר טוב עם עצמה - זה לא מעיד על הבן אדם שמאחורי יותר מידי, וכפי שכבר אמרו כאן - סה"כ ה"דרישות" שלה הן לגמרי בסיסיות
אז חשוב לה שיהיה לו גוף ממש טוב - או קיי? אם היא יודעת את זה על עצמה עדיף להגיד מראש לדעתי

פה עוד הסכמתי איתך...

עזבי נו,

א. לא ראית תמונות שלי. נרשמת לפורום עידן ועידנים אחרי שעזבתי את ב"ש, אבל סבבה, תשלה את עצמך..
ב. אל תספור אותי- אתה לא מכיר אותי ואני לא מכירה אותך. לא ברור לי מה במודעה שלי בדיוק לחץ לך על נקודה כואבת וגרם לך להתפוצץ ככה- אבל אני מציעה שתבדוק טוב טוב עם עצמך מה באישה בטוחה בעצמה שיודעת מה היא רוצה מפריע לך כ"כ? בעיות עם אמא בילדות אולי? אני ממליצה טיפול פסיכולוגי טוב. שיהיה לך בהצלחה.

א. למה לעזאזל נראה לך שאילו האופציות ומי אתה שתחליט בשבילי מה אני יכולה למצוא בחיים? אני אמצא אהבה, בדיוק כמו שאני מחפשת ולא אשאר לבד.
ב. יש לי זכות לבכות, לקטר, להיות בררנית, לדרוש מה שאני רוצה בחיים וגם לקבל את זה!!!!

הבחורה הזו היא הדוגמא העיקרית למנטליות ישראלית בזויה.
יש פה בפורום רוסיות פאקינג דוגמניות.
כל מה שהן מחפשות בהתחלה זה בחור שימצא חן בעיניהן חיצונית ושהן יתחברו לתוכן של הכתיבה/מלל שלו. ומפה זורמים ושופטים לגופו.
ויש את "מיצי" שהיא באמת משהו שלא הייתי עושה לו טובה אפילו באבט"ש בב"פ לכיש.
אבל היא החליטה שהיא לא תחפש או תשפוט את הגבר הספציפי לפי התוכן המוצג בפניה. היא מראש תחליט על קריטריונים שנראה לה שאמור להיות ברור לו שהוא עונה עליהם (מה שמצחיק שהיא חיה בסרט שהיא עונה עליהם) ובסה"כ זה ערטילאי ומיותר מה שהיא רשמה ורק מציג את האולימפוס שהיא חיה עליו.

אז אני מבינה לפי טענתך שרק אם מישהי רוסיה ודוגמנית מותר לה לבחור את הגבר שלה? בחורה מלאה, סקסית, יפיפיה? לא, היא צריכה להתפשר על מה שהיא תמצא. אני לא יודעת מה עשיתי לך שאתה ממשיך לתקוף אותי, מכיוון שאנחנו לא מכירים, אבל אני באמת מציעה לך ללכת לטיפול וללמוד לתעל את כל האגרסיביות הזו למקומות בריאים יותר...

כסוג של אורח מן הצד, ולא אחד שמחפש אהבה כרגע, אני חייב להגיד לפותחת השרשור שחלק מהדברים שכתבת הם פשוט turn off רציני.
נכון, גברים אומרים שהם אוהבים בנות עם בטחון עצמי. אבל הרוב משקרים. בטח ובטח לא רמות כאלו של בטחון עצמי.
רוב הגברים רוצים להיות ה"אבן האיתנה" של מערכת היחסים, ומעריכים מאוד בחורות שנשענות עליהם כדי לקבל פידבק חיובי שיחזק (כמו למשל מחמאות לגבי מראה, ודברים כאלו).
בחורה שמתנהגת כאילו היא טובה יותר מאחרות ושמגיע לה יותר, ממש turn off רציני כאמור, בשבילי, ואני בטוח שגם בשביל גברים אחרים.
אני למשל, מעריך מאוד בנות צנועות, ענוות שמעריכות את עצמן אבל מודעות לבעיות שלהן ויודעות שלא כל אחד מושלם. זה משהו שגם עוזר לזכור לגבי הצד השני.

עוד משהו שרציתי להוסיף זה לגבי דרישות מראה חיצוני וספציפית המשקל.
אני לא מדבר כאדם שמן (ולהפך אפילו, הייתה לי תקופה של תת משקל) אבל לדרוש משהו ממישהו כאשר אינך דורש זאת מעצמך זה לא ריאלי ואף מעליב.
אני למשל, מאוד מודע לעניין המראה\תזונה\ספורט ואני מקפיד מאוד, ולכן אני חושב שזה הגיוני בשבילי, למשל, לדרוש משהו כמו: "מחפש בחורה שיודעת לטפל בעצמה, רזה (עד גבול הטעם הטוב כמובן) או בינונית".
שוב, אני לא יודע איך פותחת השרשור נראית ואני לא יכול או רוצה להעביר ביקורת אבל הדרישות נראות לי קצת (הרבה) לא ריאליות. ובגיל 30 אולי כדאי להתחיל להיות ריאלית.

א. גבר שמחפש אישה חסרת ביטחון שתישען עליו- הוא לא הגבר בשבילי. אני לא מעוניינת שאף גבר יחזק לי את הביטחון העצמי או יהיה ה"אבן האיתנה" של הקשר. אני מאמינה לחלוטין שזה מתכון לקשר תלותי ולא בריא
ב. לא טענתי שאני מושלמת. טענתי שאני עונה על הרשימה שפירסמתי...
ג. אז אם אני מלאה אסור לי לאהוב רזים? בולשיט!!!! האקס האחרון שלי היה חתיך הורס, עם ריבועים בבטן, שרירי לתפארת ואחד האנשים הכי מדהימים שפגשתי- פשוט לא התאים לי מבחינת השאיפות בחיים ותחומי העניין.
ד. מכיוון שאני בת 30 ולא נולדתי אתמול, ועברתי דבר או שניים בחיים, והייתי בלפחות 4 מערכות יחסים רציניות וארוכות בחיי- אני ריאלית. לחלוטין. ולכן אני יודעת שעדיף להצהיר מראש מה אני מחפשת ולא למצוא מישהו שהוא "כמעט" ולנסות לשנות אותו או להיפרד ממנו אחרי 3 שנים כי משהו מהותי חסר..

יכול להיות שאתה מכיר אותה מעבר למודעת היכרות אז אני אסייג את דבריי - אני ראיתי רק את מודעת ההיכרות

ברור שהפורמט הזה הוא לא משהו - אבל פסדר - לא כל אחד יודע בדיוק איך לכתוב מודעות היכרות
לי זה נראה כמו מישהי שמנסה ללמוד מהעבר ולהגדיר לעצמה ולבחור העתידי מה היא רוצה בדיוק - אז היא לא יודעת כ"כ מה היא רוצה באמת, היא לא הראשונה ולא האחרונה שמבולבלת בחיים האלו

בוא נגיד שלה יש סיכוי להתאהב ולהישאר מאוהבת + 2 וחצי ילדים וכלב הרבה יותר מהר ממני.

א. מעניין אותי באמת אם הוא חושב שהוא מכיר אותי- אחרת לא ברור לי מאיפה העויינות..
ב. כתבתי בדיוק מה שהתכוונתי לכתוב. וכאן את טועה בגדול: רשמת שאני לא יודעת מה אני רוצה באמת. זו בדיוק הבעיה של חלק מהנשים: אתן נותנות לגברים להחליט עבורכן מה אתן יודעות/ רוצות, גברים טוענים שאנחנו לא יודעות מה אנחנו רוצות ואתן מסכימות איתם... אז יש לי חדשות בשבילך, sister:
אני יודעת בדיוק מה אני רוצה. תמיד. ואין לי בעיה לבקש/ לדרוש/ לעמוד על שלי.
אני ממש לא מבולבלת. סיימתי קשר מדהים של 3 שנים כי ידעתי בדיוק מה אני מחפשת וזה לא היה זה...
ואני לא אתפשר, אני אמצא את מי שאני מחפשת. לי אין ספק בקשר לזה!!!

היה לך פעם חבר כושי?

היה לי חבר שחור. הוא לא כושי (כמו שאתה לא רוסי מסריח) וכן, התחלת איתי בקוקה...

בגיל שלך הייתי ממליץ לשקול לאמץ חתולים...

וואלה? רעיון גאוני!!!! איך אני לא חשבתי על זה!!!!

קצת חיפוש בארכיון הפורום ו-1+1... קישור

נכון מאוד!!!!! ואם תסתכלו טוב- טוב תראו שהוא מוכשר בטירוף וחתיך אששששש ומכיוון ויצאתי עם
חתיכים, אפילו דוגמנים, מהממים- אני יודעת מה אני יכולה להרשות לעצמי לבקש...

לכל המלעיזים- שמצפים שאקפל את הזנב או אתנצל על יהירותי, שאמחק את המודעה או אתייאש:
זה פשוט לא הולך לקרות. אתם כ"כ לא מבינים את הקטע. אני לא משחקת אותה כאילו יש ביטחון עצמי,
אני באמת יודעת מה אני שווה. אני יודעת שאני חכמה, יפה, מעניינת, סקסית, מצחיקה-
ואני לא אתנצל על זה שאני יודעת את כל זה או על העובדה שלמרות קימוריי הסקסים אני אוהבת גברים רזים וחטובים. ואני מכירה הרבה גברים רזים שאוהבים בחורות מלאות...
אני באמת מציעה לכם לבדוק טוב טוב עם עצמכם- למה מישהי שיודעת מה טוב לה כ"כ מפריעה לכם...
From all the things I lost -I miss my mind the most
תמונה מצורפת

"החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות." (ג'ון לנון)

"התכשיט המחמיא ביותר שתוכלי לענוד הוא חיוך" (הטאו של מיצי מיאו)
תמונה מצורפת
ותודה ל Devils_Lady

#30 Berry

Berry

-=42=-

• מנהלי פורום
  • 5162 הודעות:

פורסם 27/09/2011 - 16:06

לכל המלעיזים- שמצפים שאקפל את הזנב או אתנצל על יהירותי, שאמחק את המודעה או אתייאש:
זה פשוט לא הולך לקרות. אתם כ"כ לא מבינים את הקטע. אני לא משחקת אותה כאילו יש ביטחון עצמי,
אני באמת יודעת מה אני שווה. אני יודעת שאני חכמה, יפה, מעניינת, סקסית, מצחיקה-
ואני לא אתנצל על זה שאני יודעת את כל זה או על העובדה שלמרות קימוריי הסקסים אני אוהבת גברים רזים וחטובים. ואני מכירה הרבה גברים רזים שאוהבים בחורות מלאות...
אני באמת מציעה לכם לבדוק טוב טוב עם עצמכם- למה מישהי שיודעת מה טוב לה כ"כ מפריעה לכם...

:וי:

עכשיו איפה מוצאים מישהי כזאת אבל לא שמאלנית ונמוכה יותר? :הממ:
"the best way to predict the future is to create it"
"life is a journey, not a destination"

No credit for you! come back- one year

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים