מעבר לתוכן

מחפש מישהי

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 אורח - א

אורח - א
  • אורחים

פורסם 10/11/2011 - 01:04

היי, אני לא כל כך מתחבר לקטע של לבוא עם רשימת מכולת לפורום, אבל החלטתי לנסות בכל זאת, אולי יהיו מציאות :)

אני בן 25, 1.83 על 68-72 קילו (תלוי באיזה יום בשבוע מדובר). סטודנט שנה רביעית (ואחרונה) להנדסה. גר כעת בב"ש, אך מתכנן לעבור לאזור המרכז עם סיום התואר.
רציני כשצריך (ולא כל כך בשאר הזמן), בעל חוש הומור (אם כי יש שיגידו כי מעט צולע), ציני לעיתים, אופטימי (או לפחות משתדל), ספונטני ונשמה טובה באופן כללי.
אוהב לטייל, לשמוע מוסיקה, לבלות עם חברים, ובלעדיהם (בין אם זה לצאת לסרט או סתם לשבת באיזה פאב). תחביבים נוספים הם לחלום בהקיץ, לשיר במקלחת (או בכל מקום אחר שבו לא שומעים אותי) ולנהוג שיכור ולהיתפס, אם כי אני מנסה להיגמל מהתחביב האחרון.

כעת למה שאני מחפש...

מבחינת המראה קשה לי להגיד, שכן אין מראה מסויים ויחיד שאני נמשך רק אליו. מה שכן, חשוב לי שהבחורה תהיה יפה בעיניי, אבל זה כבר עניין של טעם וריח...

מבחינת האופי אני מחפש מישהי שתהיה קודם כל בן אדם טוב, כלומר שלא תשנא אנשים ללא סיבה. מישהי אופטימית (או לפחות לא פסימית), חייכנית, ספונטנית, עם חוש הומור (גם ציניות מתקבלת), ואחת שלוקחת דברים בקלות ולא מתרגשת משטויות.
חשוב לי שהיא תסמוך עלי, ולא תעשה לי סרטים על כל דבר קטן (סרטים במידה זה בסדר). אין לי בעיה שהיא תקנה לי רצועה, אבל רק שתשחרר אותה מעט (שכן בלי אמון קשה להתקדם לאנשהו)...
רצוי גם שלא תהיה ילדה של בית, אלא תאהב גם לצאת ולבלות מחוץ לבית, בין אם זה רק שנינו או ביחד עם עוד אנשים.
בנוסף, אני אומנם חילוני, אך יש לי חיבור מסויים לדת, אז אני מעדיף מישהי עם השקפה דומה. כמובן שאני לא אפסול גם עם מישהי שהיא לא, אבל זה בתנאי שהיא לא תצפה ממני להגיע לערב שרימפס ובייקון יחד איתה :)

נראה לי שזה הכל. סביר להניח שיש דברים ששכחתי לציין, אבל אפשר לשאול...
להצעות ושאלות - teac25 at yahoo.com

#2 אורח - א

אורח - א
  • אורחים

פורסם 10/11/2011 - 01:12

עוד פרט קטן וחשוב ששכחתי לציין - אני לא מעשן, ודי מקפיד על תזונה נכונה ופעילות גופנית (אם כי זה לא אומר שאני לא מתענג על חצי מגש פיצה מדי פעם, כלומר זה לא ברמה אובססיבית), אז אם הבחורה באותו ראש מה טוב...

#3 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 20/11/2011 - 12:04

מצטערת אם השאלה קצת לא במקום, או אם לא תרצה לענות עליה, אבל מאיזו עדה אתה?

ולא מדובר בקטע גזעני, פשוט יש אנשים שלא תמיד מסתדרים עם מנטליות שונה מזאת שהם הורגלו אליה, ומחפשים משהו מסויים. באמת שלא בקטע רע...

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 20/11/2011 - 12:12

ולא מדובר בקטע גזעני, פשוט יש אנשים שלא תמיד מסתדרים עם מנטליות שונה מזאת שהם הורגלו אליה, ומחפשים משהו מסויים. באמת שלא בקטע רע...

אמממ... לא יודע מה אומר לך המושג "גזענות", אבל לחבר בין מנטליות מסויימת לעדה מסויימת - כלומר לעשות הכללות על סמך גזע (עדה) של האדם, זה... גזענות.

#5 אורח - א

אורח - א
  • אורחים

פורסם 21/11/2011 - 00:00

היי, אני לא כל כך מתחבר לקטע של לבוא עם רשימת מכולת לפורום, אבל החלטתי לנסות בכל זאת, אולי יהיו מציאות :)

אני בן 25, 1.83 על 68-72 קילו (תלוי באיזה יום בשבוע מדובר). סטודנט שנה רביעית (ואחרונה) להנדסה. גר כעת בב"ש, אך מתכנן לעבור לאזור המרכז עם סיום התואר.
רציני כשצריך (ולא כל כך בשאר הזמן), בעל חוש הומור (אם כי יש שיגידו כי מעט צולע), ציני לעיתים, אופטימי (או לפחות משתדל), ספונטני ונשמה טובה באופן כללי.
אוהב לטייל, לשמוע מוסיקה, לבלות עם חברים, ובלעדיהם (בין אם זה לצאת לסרט או סתם לשבת באיזה פאב). תחביבים נוספים הם לחלום בהקיץ, לשיר במקלחת (או בכל מקום אחר שבו לא שומעים אותי) ולנהוג שיכור ולהיתפס, אם כי אני מנסה להיגמל מהתחביב האחרון.

כעת למה שאני מחפש...

מבחינת המראה קשה לי להגיד, שכן אין מראה מסויים ויחיד שאני נמשך רק אליו. מה שכן, חשוב לי שהבחורה תהיה יפה בעיניי, אבל זה כבר עניין של טעם וריח...

מבחינת האופי אני מחפש מישהי שתהיה קודם כל בן אדם טוב, כלומר שלא תשנא אנשים ללא סיבה. מישהי אופטימית (או לפחות לא פסימית), חייכנית, ספונטנית, עם חוש הומור (גם ציניות מתקבלת), ואחת שלוקחת דברים בקלות ולא מתרגשת משטויות.
חשוב לי שהיא תסמוך עלי, ולא תעשה לי סרטים על כל דבר קטן (סרטים במידה זה בסדר). אין לי בעיה שהיא תקנה לי רצועה, אבל רק שתשחרר אותה מעט (שכן בלי אמון קשה להתקדם לאנשהו)...
רצוי גם שלא תהיה ילדה של בית, אלא תאהב גם לצאת ולבלות מחוץ לבית, בין אם זה רק שנינו או ביחד עם עוד אנשים.
בנוסף, אני אומנם חילוני, אך יש לי חיבור מסויים לדת, אז אני מעדיף מישהי עם השקפה דומה. כמובן שאני לא אפסול גם עם מישהי שהיא לא, אבל זה בתנאי שהיא לא תצפה ממני להגיע לערב שרימפס ובייקון יחד איתה :)

נראה לי שזה הכל. סביר להניח שיש דברים ששכחתי לציין, אבל אפשר לשאול...
להצעות ושאלות - teac25 at yahoo.com

אתה נשמע בחור באמת איכותי :) חוץ מהקטע של השתייה והנהיגה שאתה חייב להפסיק. כי אני אעדיף שתישאר בחיים
אבל בכל זאת יש משהו מוזר בלהתחיל עם בחור דרך הפורום/מיילים אני תמיד אעדיף להכיר מישהו בדרך הפרמטיבית של לצאת ולהכיר מישהו (בצורה הכי טבעית שיש) - אבל אני כנראה האחרונה שחושבת ככה

שיהיה המון בהצלחה

#6 §jhony

§jhony

כסף

• מנהלי פורום
  • 1645 הודעות:

פורסם 21/11/2011 - 00:06

אתה נשמע בחור באמת איכותי תמונה מצורפת חוץ מהקטע של השתייה והנהיגה שאתה חייב להפסיק. כי אני אעדיף שתישאר בחיים
אבל בכל זאת יש משהו מוזר בלהתחיל עם בחור דרך הפורום/מיילים אני תמיד אעדיף להכיר מישהו בדרך הפרמטיבית של לצאת ולהכיר מישהו (בצורה הכי טבעית שיש) - אבל אני כנראה האחרונה שחושבת ככה

שיהיה המון בהצלחה

תגידי, עבדת בבית הנשיא פעם?

#7 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 21/11/2011 - 00:09

תגידי, עבדת בבית הנשיא פעם?

ומה עם משרד התיירות? :o

#8 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 21/11/2011 - 00:15

למה אתה חושב שסיכון אנשים בכביש נופל תחת קטגוריה של תחביב?

את רצינית? איזה הבדלי מנטליות יש כבר בקרב סטודנטים? וגם אם היו ואם הוא מגיע מעדה שאת מחשיבה לכזו ששונה מנטלית ממך, זה אומר שכולם שם כאלה בהכרח? הבדלי מנטליות תגלי בשיחה עם הבחור/ בצ'אט וכו', עניין העדה הוא מטופש לגמרי ולא ילמד אותך כלום. וזה אגב כן גזענות.

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#9 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 21/11/2011 - 11:35

שוב, סביר להניח שלאנשים יהיה קשה להבין, אבל לי הפרט הזה חשוב.
איני מסתכלת על המוצא כשאני בוחרת חברים, או אצל אנשים במקום העבודה, או בלימודים. אבל כאשר זה מגיע לבן זוג זה כן חשוב לי, וב90 אחוז מהמקרים אצלי זה הוכיח את עצמו ככן משמעותי. לא כי מישהו ממוצא מסויים הוא פחות טוב, אלא כי אנחנו לא נתאים לאורך זמן.

אם מישהו לא מסכים זאת זכותו, ואם פותח השרשור לא מוכן לציין את זה אני גם אבין. יום טוב לכולם.

#10 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 21/11/2011 - 17:44

שוב, סביר להניח שלאנשים יהיה קשה להבין, אבל לי הפרט הזה חשוב.
איני מסתכלת על המוצא כשאני בוחרת חברים, או אצל אנשים במקום העבודה, או בלימודים. אבל כאשר זה מגיע לבן זוג זה כן חשוב לי, וב90 אחוז מהמקרים אצלי זה הוכיח את עצמו ככן משמעותי. לא כי מישהו ממוצא מסויים הוא פחות טוב, אלא כי אנחנו לא נתאים לאורך זמן.

אם מישהו לא מסכים זאת זכותו, ואם פותח השרשור לא מוכן לציין את זה אני גם אבין. יום טוב לכולם.

בעיקרון אני מסכים איתך אבל למען מניעת מחול שדים ועצבים אצל רבים וטובים עדיף לך לברר את זה אישית מולו ולא לבקש ממנו להכריז על מוצאו קבל עם ועדה (דגש על עדה) כי כולנו/רובינו כבר 2-3 דורות ישראלים.

תמונה מצורפת

#11 אורח - א

אורח - א
  • אורחים

פורסם 22/11/2011 - 14:09

אז ככה, אני במקור רוסי (או אוקראיני, תלוי אם זה הולך לפי ארץ לידה או ארץ עליה), אבל עם אופי של מרוקאי, אז כנראה שהמוצא באמת לא אומר כלום... :)

לגבי השתייה והנהיגה - זה היה בצחוק (ברובו), איני נוהג לעלות על ההגה שיכור, אז אין לך מה לדאוג ליליאן.

ודבר אחרון, גם אני מעדיף להכיר מישהי בדרך הישנה והמוכרת (כמו רבים אחרים), אבל הנחתי ששווה לנסות גם כאן.

#12 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 05/12/2011 - 10:29

לא מבין מה כל הרעש פה, סך הכל הבחורה רצתה לדעת את העדה של הבחור... זה לא ביג דיל.... הרי כולנו יודעים שיש מנטליות ו\או סביבה משפחתית שאנחנו פחות מתחברים אליה.
למה עדה זו מילה גסה?

אני יודע שאישית, כרוסי (שגאה להיות כזה), לא אתחבר למרוקאית, לא משנה כמה יפה או נחמדה היא. הסביבה (המשפחות והחברים בדרך כלל) והמנטליות פשוט שונים לגמרי.
זה אומר שאני גזען? לא. יש לי המון מכרים מרוקאים חכמים יותר ממני, יפים יותר ממני, נחמדים יותר ממני אך עם בת זוג כזו יהיה לי קשה להתחבר.

וכן, כמובן, שבאהבה אין חוקים ותמיד יש יוצאי דופן. אבל....
עזבו, צאו מהסרט.

#13 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 05/12/2011 - 13:18

לא מבין מה כל הרעש פה, סך הכל הבחורה רצתה לדעת את העדה של הבחור... זה לא ביג דיל.... הרי כולנו יודעים שיש מנטליות ו\או סביבה משפחתית שאנחנו פחות מתחברים אליה.
למה עדה זו מילה גסה?

אני יודע שאישית, כרוסי (שגאה להיות כזה), לא אתחבר למרוקאית, לא משנה כמה יפה או נחמדה היא. הסביבה (המשפחות והחברים בדרך כלל) והמנטליות פשוט שונים לגמרי.
זה אומר שאני גזען? לא. יש לי המון מכרים מרוקאים חכמים יותר ממני, יפים יותר ממני, נחמדים יותר ממני אך עם בת זוג כזו יהיה לי קשה להתחבר.

עזבו, צאו מהסרט.

אני ממש לא מסכימה. אפשר לחשוב שמדברים על דור ראשון של מהגרים שיש כאלה הבדלי מנטליות, ועוד בקרב סטודנטים (שזה האוכלוסיה המדוברת אם זכור לי נכון). מעבר לעובדה שהרבה צעירים הם חצי מזרחים וחצי אשכנזים, בגלל שלהורים שלהם מתברר לא היתה כזו בעיה עם המנטליות "השונה" של בן הזוג שלהם, אתה לא תמיד יכול לדעת מי מרוקאי/ פרסי/ אשכנזי וכו. ככה שלפסול על סמך עדה יש בזה מן הגזענות. אם אתה לא נמשך למישהי X אז מובן (בגלל מראה, התנהגות), אבל לשלול מראש עדה שלמה כי אתה מניח שלכולם שם יש אותה מנטליות זה בהחלט גזעני. אפשר לחשוב כמה שונה סטודנט שהוריו הגיעו ממרוקו לכזה שההורים באו מפולין...

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#14 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 06/12/2011 - 10:26

למה עדה זו מילה גסה?

עזבו, צאו מהסרט.

אני אישית חושבת שלרוסים באופן כללי יש מנהג חזק מאד של התנשאות והתבדלות,ככה שזה לא באמת מייצג.

#15 אורח - מ"ח

אורח - מ"ח
  • אורחים

פורסם 08/12/2011 - 13:57

שיט,

ואחת שלוקחת דברים בקלות ולא מתרגשת משטויות.

פה נפלתי :sadwalk:

אה, וגם בערב שרימפס ובייקון

נשמע בחור חמוד
צעיר (כמעט ב 3 שנים ממני)
אבל חמווד :מסמיק:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים