מעבר לתוכן

תמונה

מחפש נסיכה חדשה

• Please log in to reply
47 replies to this topic

#1 איקרוס

איקרוס

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 22/03/2012 - 00:20

טוב אז אחרי תקופה לא קצרה חזרתי לשוק, עברה כבר תקופה מאז הפרידה מהאחרונה והגיע הזמן להמשיך הלאה.
הלב היה שבור לרסיסים אבל נשאר לי עוד קצת סלוטייפ בקלמר.
מחפש את האחת שתשמור ולא תשבור את חתיכת החרסינה הקטנה (הלב) שלי.
אם את קוראת את ההודעה הזאת כנראה שאת רוצה להרגיש נאהבת, רוצה לאהוב ושיהיה לך טוב, אז אל תיתני להזדמנות הזו לחמוק.

עליך: צריכה להיות כנה ואוהבת.
מעל 1.60, לא שמנה(לא צריכה להיות אנורקסית, כל בחורה שחושבת שהיא לא שמנה יכולה להתאים)..
למראה יש חשיבות נמוכה אבל צריכה להיות גם משיכה, בסוף כולן מתקמטות (כן אני יודע שאת לא אבל בכל זאת..)
לכן חשוב לי יותר האופי ומה שעומד מאחורי הבחורה, הכי חשוב זה הכימיה.

קצת עלי:
כל יום רוצה לספק את אהובתי, שתמיד יהיה לך טוב.
אני מאמין במוטו שכשיש כנות, התאמה ואהבה לא מחפשים דברים בחוץ.
לא משחק משחקים, ולא מתעסק עם שבויות, אם לא התגברת על איזה אקס זה ייגמר די בהתחלה, לא שולל קטע לא רציני ,אך לא זו המטרה.
1.86/75, אשכנזי לטוב ולרע (אני לבן יותר מהשלג ואפשר לראות את זה בתמונות:), רדוד (כן מעניין אותי המראה) וביישן אחרת כנראה המודעה הזאת לא הייתה נכתבת..
טוב לאחר יזע רב וכמעט דמעות(אני גם קצת רגיש) החלטתי כן להוסיף עלי קצת עוד:
ביום סטודנט שנה שנייה וזהו בערך (חשמל גוזל את כל הזמן) אני גם רץ מידי פעם ומשחק כדורסל, אוהב גם פוקר ומשחקי מחשב(לא זוכר מתי היה הפעם האחרונה שבאמת שיחקתי במחשב)

מקווה לפניות (מספיקה רק אחת שלך, המתאימה) במייל: GilAngel84@gmail.com

ההודעה נערכה על ידי איקרוס: 25/03/2012 - 09:54
אפשר להבין מהשרשור

#2 איקרוס

איקרוס

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 22/03/2012 - 08:35

מה?! למה 2-?! זה לא יפה..
בחור בא, חושף את עצמו ועוד עושים על זה מינוס?

#3 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 22/03/2012 - 08:47

מה?! למה 2-?! זה לא יפה..
בחור בא, חושף את עצמו ועוד עושים על זה מינוס?

הבאתי לך +1 בניסיון לתקן, באמת מוזר. כנראה בגלל הקטע של הדרישה מהמשקל, נשים נוטות לשנוא את זה :מתגלגל:.

בהצלחה, למרות שלא הבאת כלכך הרבה פרטים על עצמך!

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 22/03/2012 - 09:07

טוב אז אחרי תקופה לא קצרה חזרתי לשוק, עברה כבר תקופה מאז הפרידה מהאחרונה והגיע הזמן להמשיך הלאה.
הלב היה שבור לרסיסים אבל נשאר לי עוד קצת סלוטייפ בקלמר.
מחפש את האחת שתשמור ולא תשבור את חתיכת החרסינה הקטנה (הלב) שלי.
אם את קוראת את ההודעה הזאת כנראה שאת רוצה להרגיש נאהבת, רוצה לאהוב ושיהיה לך טוב, אז אל תיתני להזדמנות הזו לחמוק.

קצת עלי:
כל יום רוצה לספק את אהובתי, שתמיד יהיה לך טוב.
אני מאמין במוטו שכשיש כנות, התאמה ואהבה לא מחפשים דברים בחוץ.
לא משחק משחקים, ולא מתעסק עם שבויות, אם לא התגברת על איזה אקס זה ייגמר די בהתחלה, לא שולל קטע לא רציני ,אך לא זו המטרה.

עליך: צריכה להיות כנה ואוהבת.
גבוהה או לפחות 1.70 על עקבים, לא שמנה(לא צריכה להיות אנורקסית, גם בחורה ששוקלת 60 קילו והיא 1.70 יכולה להתאים)..
למראה יש חשיבות נמוכה אבל צריכה להיות גם משיכה, בסוף כולן מתקמטות (כן אני יודע שאת לא אבל בכל זאת..)
לכן חשוב לי יותר האופי ומה שעומד מאחורי הבחורה, הכי חשוב זה הכימיה והפתיחות.

מקווה לפניות (מספיקה רק אחת שלך, המתאימה) במייל: GilAngel84@gmail.com

60 קילו על 1.7 יכולה להיות מאד רזה,כתלות במבנה גוף.אז אתה אולי לא מחפש אנורקסית,אבל אתה בעצם כן.

לשים דרישה של משקל זה הזוי ומקומם.וגם הכותרת-מחפש נסיכה חדשה,כאילו כולן אצלך על פס ייצור.

בהצלחה חבוב.

#5 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 22/03/2012 - 09:26

איקרוס, בחייאת זומזום... לא הבנת כבר שרק לנשים מותר להציג דרישות מדידות כמו גובה, משקל וקוטר נומינלי?!

הכי הרבה שמותר לך הוא לספר על עצמך ולהביע תקווה שתפנה אליך ה'אחת' (לא חדשה, כן נסיכה) אשר תתהדר בתכונות אופי כלליות וקסומות, או בקיצור רשימת קניות אבסטרקטית שכל קוראת אקראית תוכל להזדהות עמה בעודה חושבת לעצמה: "איזה קטע, איך יושב עליי המתחשבת, רומנטית ויודעת מה היא רוצה מעצמה... זו בול אני".

בקיצור, זו טעות לכתוב מה אתה מחפש. עדיף לרשום איך הן רוצות לראות את עצמן - ואז לסנן.

אין ספק שבקרוב גם הודעה זו תמונס ללא רחם... ובצדק! למה איפה כתוב שמותר לומר ככה את האמת?

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#6 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 22/03/2012 - 14:14

170 על 60 קילו לכל היותר - זאת בחורה מאוד רזה!

אבל כל אחד והדרישות שלי, כל עוד אתה לא מבקש לפחות D או DD כמוני, לא איכפת לי שתקח את האנרוקסיות נטולות החזה :P (והמון בהצלחה חבוב!)

Champions Train Losers Complain

#7 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 22/03/2012 - 14:20

170 על 60 קילו לכל היותר - זאת בחורה מאוד רזה!

אבל כל אחד והדרישות שלי, כל עוד אתה לא מבקש לפחות D או DD כמוני, לא איכפת לי שתקח את האנרוקסיות נטולות החזה :P (והמון בהצלחה חבוב!)

אלגנט אתה משתפר!!

#8 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 22/03/2012 - 14:22

בואו לא נסחף, זה בערך הגובה והמשקל שלי, וזה רחוק מלהיות מאוד רזה. זה BMI תקין בהחלט ורצוי, אמנם מעט קרוב יותר לגבול התחתון אבל עדיין שנות אור מאנורקסיה. נא לא לשכוח שמדובר בבנות, שהBMI שלהן לדעתי אמור להיות נמוך יותר משל גברים, עקב מסת שריר נמוכה יותר.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#9 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 22/03/2012 - 14:25

בואו לא נסחף, זה בערך הגובה והמשקל שלי, וזה רחוק מלהיות מאוד רזה. זה BMI תקין בהחלט ורצוי, אמנם מעט קרוב יותר לגבול התחתון אבל עדיין שנות אור מאנורקסיה. נא לא לשכוח שמדובר בבנות, שהBMI שלהן לדעתי אמור להיות נמוך יותר משל גברים, עקב מסת שריר נמוכה יותר.

גמד שחיף שכמותך :P
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#10 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 22/03/2012 - 16:51

גמד שחיף שכמותך :P

את שתי המילים האלה ניתן לצמצם למילה אחת: תימני. זה גם חוסך מקום בשרת של וובי, וגם נותן עוד מידע חשוב.

ואגב, אני קצת יותר מ-60, אבל אני לא בחורה.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#11 איקרוס

איקרוס

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 23/03/2012 - 00:28

משום מה ציטוט מרובה עושה בעיות וגם רציתי לענות להרבה(מזל) אז ככה:
מרקס - תודה, תבורך.
אורח - המשקל והגובה ניתנו כדוגמא, כתבתי 60 כי זה עשר קילו פחות מהגובה והיא בכל זאת בחורה, יכול להיות שגם עם בחורה ששוקלת 70 באותו גובה תיהיה משיכה ולא חסמתי את הבחורה בגובה 1.70 ו/או 60 קילו, רק נתתי דוגמא, מה שנקרא אי הבנה..
לגבי עניין הנסיכות, לא כל אחת נסיכה אבל בהחלט מישהי שתיהיה איתי תיהיה הנסיכה שלי, היא לא תיהיה סתם אחת..
אימדי- אתה מלך;)
אלגנט- האמת שאני אוהב חזה גדול אבל זו לא דרישה קשיחה, הרבה יותר חשוב מה עובר בראש של הבחורה
רדיקל, תודה על האבחנה, כמו שכתבתי אני מוכן לצאת גם עם יותר מלאה, 60 קילו זו לא דרישה אבל אני לא נמשך לשמנות ואני לא רוצה סתם ליצור ציפיות, לא שנראה לי שמישהי שפונה בונה על חתונה וילדים אבל לך תדע..:) אם יהיה לי ולה טוב אז אין הגבלה קבועה מראש, אני לא חותך כי עברה שנה או כי טוב לי מידי..
תודה על האיחולי בהצלחה, עכשיו רק צריך לקוות שמישהי מתאימה תקרא ותפנה..

#12 איקרוס

איקרוס

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 23/03/2012 - 01:16

איזו אכזבה, אף בחורה לא הגיבה וגם לא פנתה..:(

#13 Tooty Fruity

Tooty Fruity

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 548 הודעות:

פורסם 23/03/2012 - 01:22

מלא בהצלחה! :חיבוק:

#14 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 23/03/2012 - 01:30

60 קילו על 1.7 יכולה להיות מאד רזה,כתלות במבנה גוף.אז אתה אולי לא מחפש אנורקסית,אבל אתה בעצם כן.

לשים דרישה של משקל זה הזוי ומקומם.וגם הכותרת-מחפש נסיכה חדשה,כאילו כולן אצלך על פס ייצור.

בהצלחה חבוב.

stupid fucking cunt
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#15 Tooty Fruity

Tooty Fruity

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 548 הודעות:

פורסם 23/03/2012 - 01:39

דווקא אהבתי את הכותרת, ואני יותר רזה + גבוהה מה"דרישה" לכאורה ואני לא אנורקסית, זה ממש נחשב ממוצע.

ובכלל, זה בסדר לדעתי לכתוב מה מושך אותך בגבר / אישה. יש כאלה שיעלבו מ"רשימות מכולת" למיניהן אבל זה רק כדי לסנן אנשים שמראש הסיכוי למשיכה אליהם קטן. זה במקום לרשום "רק פניות מתאימות תענינה" ואז לקבל מבול של פניות להתחיל לנסות לסנן. לא יודעת. אני אישית לא אפגע אם בחור יכתוב שהוא מחפש רק נמוכות או משהו כזה. די לקטנוניות :P

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים