מעבר לתוכן

תמונה

מחפש נסיכה חדשה

• Please log in to reply
47 replies to this topic

#31 איקרוס

איקרוס

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 24/03/2012 - 10:40

:D אתה בסדר אתה.
באופן אישי אני מעדיף שרשורים דינמיים כאלה על פני הודעות היכרות נחשיות ונוטפות שמאלץ אשר אולי נראות מוצלחות יותר במבט ראשון.
הראית שאתה נוהג בכנות ומקשיב למה שאומרים לך. מי שתקרא את השרשור הזה תבין אותך יותר טוב והתוצאה תהיה פניות מבנות רציניות יותר.

תודה, כנראהאני רוצה להאמין שגם סיכויי ההצלחה יהיו גבוהים יותר עם זאת שתפנה אם זה בכלל יקרה כי בתכל'ס אין מישהו שרוצה לצאת עם מישהי כדי לגלות שזה לא זה..

#32 אורח - לי

אורח - לי
  • אורחים

פורסם 24/03/2012 - 15:44

מעניין - אני תוהה איזו עצה גברת "חדשה" היתה נותנת לו כדי לשפר את המודעה.

קודם כל כבר נתתי לו עצות, אבל הן backfired כי הוא הזכיר את עניין הלחוצת חתונה... אז ננסה שוב.
כמובן שיש אלמנט של סגנון אישי וזה חשוב, אבל בכל זאת קווים כלליים להודעת היכרות שאפשר להכניס בין לבין הניסוח האישי:
להתחיל עם פרטים אישיים ולא דרישות מהצד השני (כמו גיל, אפשר גובה ומבנה גוף - אם גם אתה דורש גובה/מבנה גוף מסוים מן הראוי לפרט את שלך, תחום לימודים - לא חייבים תחום מדויק אבל כיוון/ פקולטה, תחביב או שניים/ תחום עניין/ תכונה אישית).

אז לפרט מה מחפשים - ולעשות זאת בקווים כלליים בלי הסברים (עד גיל X כי אח"כ בלה בלה). טווח גילאים, גובה אם זו דרישה, מבנה גוף לגיטימי לציין אבל רצוי בלי לפרט משקל (שוב זה יותר מידי פרטים), אפשר לפרט את סוג הקשר שמחפשים.

כמו שציינתי בהודעה קודמת רצוי בלי הכללות ושיפוטים,
וכמו שאורחת אחרת כתבה - לא להזכיר אקסיות, והמילה "חדשה" גם לא באה בטוב להרבה... (מתברר).
המילה נסיכה זה סגנון אישי, וזו לא פעם ראשונה שמופיעה בהודעות היכרות. מי שמתאים לה יופי, ומי שלא תדע לסנן ככה.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה!

#33 Spock

Spock

כסף

• רשומים+
  • 1217 הודעות:

פורסם 24/03/2012 - 15:49

170 על 60 קילו לכל היותר - זאת בחורה מאוד רזה!

אבל כל אחד והדרישות שלי, כל עוד אתה לא מבקש לפחות D או DD כמוני, לא איכפת לי שתקח את האנרוקסיות נטולות החזה :P (והמון בהצלחה חבוב!)

ואולי הוא מחפש 60/170 עם D?

#34 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 24/03/2012 - 16:12

מעניין - אני תוהה איזו עצה גברת "חדשה" היתה נותנת לו כדי לשפר את המודעה.

קודם כל כבר נתתי לו עצות, אבל הן backfired כי הוא הזכיר את עניין הלחוצת חתונה... אז ננסה שוב.
.
.
.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה!

לא נראה לי שהתכוונו אלייך :נשיקות:

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#35 אורח - לי

אורח - לי
  • אורחים

פורסם 24/03/2012 - 17:07

לא נראה לי שהתכוונו אלייך :נשיקות:

אה אוקיי, כי ציטטו אותי...
אורחים <_< לא יודעים לצטט כראוי :lol:

#36 איקרוס

איקרוס

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 24/03/2012 - 22:47

קודם כל כבר נתתי לו עצות
...
אז לפרט מה מחפשים - בקווים כלליים [להיצמד לרעיון שלא לכתוב כלום בעצם]
בכל מקרה שיהיה בהצלחה! [תודה]

במקום עצות מומלץ פשוט לפנות..:)
וכנראה שהכרויות לא יצאו מהשרשור הזה אחרי כל מה שעבר עליו אז נראה שנשארתי רק עם האפשרות של אתרי הכרויות/פאבים כדי להכיר את הבחורה שאני רוצה..=/

#37 איקרוס

איקרוס

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 28/03/2012 - 20:29

בשל הפניות הרבות ועקב קשיים טכנולוגיים וריגשיים נציג ג׳ימייל ביקש למסור שההודעה לא תקפה,עד להודעה חדשה..
בהצלחה לכל הרווקות שנותרו בוכיות:)

#38 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 28/03/2012 - 20:43

בשל הפניות הרבות ועקב קשיים טכנולוגיים וריגשיים נציג ג׳ימייל ביקש למסור שההודעה לא תקפה,עד להודעה חדשה..
בהצלחה לכל הרווקות שנותרו בוכיות:)

עבודה יפה.
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#39 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 29/03/2012 - 00:59

עבודה יפה.

תכתוב שאתה סטודנט אשכנזי רזה בגובה 1.86.. גם לך יהיה בסדר ;)

תמונה מצורפת

#40 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 29/03/2012 - 01:08

בשל הפניות הרבות ועקב קשיים טכנולוגיים וריגשיים נציג ג׳ימייל ביקש למסור שההודעה לא תקפה,עד להודעה חדשה..בהצלחה לכל הרווקות שנותרו בוכיות:)

פורום היכרויות מברך אותך ואת נסיכתך הנוכחית ומעוניין לנכס לעצמו את חלקו היחסי בגן העדן.

תכתוב שאתה סטודנט אשכנזי רזה בגובה 1.86.. גם לך יהיה בסדר ;)

פפפף... הצחקת אותו. הוא רוסי, הוא מסודר מבלי לרשום שום דבר.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#41 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 29/03/2012 - 01:11

פפפף... הצחקת אותו. הוא רוסי, הוא מסודר מבלי לרשום שום דבר.

:הממ::unsure:

:blink:

Do explain..

זה הר' הגרונית שמסדרת אותו או היכולת לפלרטט עם פורסת הנקניקים בטיב טעם?

תמונה מצורפת

#42 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 29/03/2012 - 01:14

:הממ::unsure:

:blink:

Do explain..

זה הר' הגרונית שמסדרת אותו או היכולת לפלרטט עם פורסת הנקניקים בטיב טעם?

רוסים, כמו בלונדיניות, כמו הומואים, כמו כל קבוצת מיעוט אחרת - נהנים יותר. פשוט קל להם יותר להכיר ולזרום.
זה בסיסי, טריומף ידידי... אפשר לחשוב שאתה חדש בארץ...
חוץ מהבלונדיניות.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#43 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 29/03/2012 - 01:19

רוסים, כמו בלונדיניות, כמו הומואים, כמו כל קבוצת מיעוט אחרת - נהנים יותר. פשוט קל להם יותר להכיר ולזרום.
זה בסיסי, טריומף ידידי... אפשר לחשוב שאתה חדש בארץ...
חוץ מהבלונדיניות.

התיאוריה הזו מפוקפקת..
כל המדינה הזו קבוצות מיעוט.. ודוקא הרוסים קבוצת המיעוט הכי גדולה.
אני שייך לקבוצת המיעוט הפולנית-עירקית ואף אחת לא זורמת איתי <_<

תמונה מצורפת

#44 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 30/03/2012 - 15:32

אני אוסיף על האורח שכתב קודם
הנה מה שכל כך התסיס בהודעה שלך:

טוב אז אחרי תקופה לא קצרה חזרתי לשוק, עברה כבר תקופה מאז הפרידה מהאחרונה והגיע הזמן להמשיך הלאה.
הלב היה שבור לרסיסים אבל נשאר לי עוד קצת סלוטייפ בקלמר.
מחפש את האחת שתשמור ולא תשבור את חתיכת החרסינה הקטנה (הלב) שלי.
אם את קוראת את ההודעה הזאת כנראה שאת רוצה להרגיש נאהבת, רוצה לאהוב ושיהיה לך טוב, אז אל תיתני להזדמנות הזו לחמוק.

1. מה נסגר איתך? כבר במשפט הראשון :אוי: אתה מזכיר את האקסית? ככה יהיה גם בדייט??? תגיד לי אתה בסדר? עאלק "הגיע הזמן להמשיך הלאה"...אתה בטוח שהתגברת עליה? כי זה לא מה שמשתמע - לערוך את הקטע הזה במיידי.
2. זהו? זה מה שנשאר מהקשר האחרון? חתיכה אחת קטנה? זה מה שיש לך בשבילי? אוייש, מה שהאקסית הזאת עשתה לך...
חמוד, כשאני קוראת מודעת היכרות אני רוצה לשמוע על מישהו עם לב חזק, גבר עם ביצים שעבר באמת הלאה ולא מספר לי סיפורים, כדי שיוכל להחזיק את חתיכת החרסינה הקטנה שלי, ולא בגלל שלא התגברתי על מישהו אלא בגלל שאני רוצה שיהיה לו כח לעמוד בקריזות שלי כשאני צריכה וסתם כדי שיחבק, מצידי שיעשה הצגה של מישהו חזק, אבל שיהיה רגיש, רק שלא יספר לי שמה שנשאר לו מהאקסית בשבילי זה שארית של לב. למה מה אני? פח זבל?
לערוך!!!!
למחוק בבהילות את כל הפסקה הזאת, זה מבריח נשים. השאר נחמד אבל מי קורא את השאר בכלל? :lol:
חמוד, ההתחלה שלך היא הרושם הראשוני שלך והתחלת עם העבר שלך. רע.
רע מאוד.

עוד:

אה, תודה, הייתי בטוח שהוספתי את זה כנראה מהדחף לפרסם כבר את ההודעה שכחתי לציין את זה..
אני בן 27, 1.86/75, שיער שחור קצר וגנים דפוקים(אשכנזי)

לגבי הגיל עד 27, כי מעל זה כבר כל בחורה היא לחוצת חתונה ושתיהיה בוגרת..
אני אשמח לענות על עוד שאלות אם תיהיה התעניינות, אני מעדיף במייל..

1. לפתח בחון עצמי, ואם עוד לא הספקת אס אל תספר לאף אחד, בטח שלא במודעת היכרות - לערוך!!!
2. :אוי: כאילו, מאיפה בכלל להתחיל? אולי פשוט אני אכתוב - לערוך!!!

מתוק, תמחק את כל השרשור, תתחיל מחדש.
בהצלחה ואהבה.

#45 איקרוס

איקרוס

• רשומים
  • 131 הודעות:

פורסם 30/03/2012 - 17:34

אני אוסיף על האורח שכתב קודם
הנה מה שכל כך התסיס בהודעה שלך:

1. מה נסגר איתך? כבר במשפט הראשון :אוי: אתה מזכיר את האקסית? ככה יהיה גם בדייט??? תגיד לי אתה בסדר? עאלק "הגיע הזמן להמשיך הלאה"...אתה בטוח שהתגברת עליה? כי זה לא מה שמשתמע - לערוך את הקטע הזה במיידי.
2. זהו? זה מה שנשאר מהקשר האחרון? חתיכה אחת קטנה? זה מה שיש לך בשבילי? אוייש, מה שהאקסית הזאת עשתה לך...
חמוד, כשאני קוראת מודעת היכרות אני רוצה לשמוע על מישהו עם לב חזק, גבר עם ביצים שעבר באמת הלאה ולא מספר לי סיפורים, כדי שיוכל להחזיק את חתיכת החרסינה הקטנה שלי, ולא בגלל שלא התגברתי על מישהו אלא בגלל שאני רוצה שיהיה לו כח לעמוד בקריזות שלי כשאני צריכה וסתם כדי שיחבק, מצידי שיעשה הצגה של מישהו חזק, אבל שיהיה רגיש, רק שלא יספר לי שמה שנשאר לו מהאקסית בשבילי זה שארית של לב. למה מה אני? פח זבל?
לערוך!!!!
למחוק בבהילות את כל הפסקה הזאת, זה מבריח נשים. השאר נחמד אבל מי קורא את השאר בכלל? :lol:
חמוד, ההתחלה שלך היא הרושם הראשוני שלך והתחלת עם העבר שלך. רע.
רע מאוד.

עוד:

1. לפתח בטחון עצמי, ואם עוד לא הספקת אס אל תספר לאף אחד, בטח שלא במודעת היכרות - לערוך!!!
2. :אוי: כאילו, מאיפה בכלל להתחיל? אולי פשוט אני אכתוב - לערוך!!!

מתוק, תמחק את כל השרשור, תתחיל מחדש.
בהצלחה ואהבה.

תודה על העצות אבל כרגע עצרתי את החיפושים, כנראה שבאמת לא התגברתי על האחרונה..אם הניסיון היכרות יהיה שוב רלוונטי יום אחד אני אשתדל לפתוח דף חדש לפני, ולפרסם משהו קצת יותר טוב ,תודה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים