מעבר לתוכן

בלוגים

המתנה המושלמת לאישה כועסת

Posted by superchen ב על החיים ומה שמסביב, 23 July 2015 - * * * * * · 371 צפיות
פרחים זר פרחים

המתנה המושלמת לאישה כועסת רבתם עם האישה ועכשיו אתם צריכים לישון בסלון? כדאי שתדעו איך לפייס אותה. במאמר הבא נציג עבורכם כמה פתרונות ונסביר מה ההבדל בין זר פרחים, תכשיט ושובר מתנה. החיפוש אחר המתנה המושלמת לאישה כועסת משותף לגברים בכל רחבי העולם. למרות שלא תמיד כדאי לחפש קיצורי דרך ולנסות לפייס את האישה דווקא באופן חומרי, אין ספק שמדובר על פתרון מהיר ואפקטיבי. השאלה היא כיצד בוחרים...

הנוף מחלון האלומיניום בחדרי

Posted by shcharalu ב shcharalu - בלוג, 19 July 2015 - - - - - - · 330 צפיות
חלונות אלומיניום

התקנת חלונות מחייבת התאמה למפרט הטכני המפורסם על ידי היצרן. המפרט מאפשר לדעת מה הרוחב הכללי של החלון, מה הגובה הדרוש בהתאם לגודל החלל ומה הגובה של הסף התחתון והסף העליון ביחס לריצוף עיצוב חלונות מתבצע בשלבים מוקדמים של בניית בתים חדשים או שיפוץ דירות. על מנת להשיג את היתרונות של חלונות מן הסוג הזה יש לנתח את העמדת המבנה על גבי השטח. כדאי בעיקר לשים לב לכי...

מועדון לקוחות

Posted by raniadler ב עבודות איטום, 16 July 2015 - - - - - - · 117 צפיות
מועדון לקוחות, מועדוני לקוחות and 2 more...

מי זקוק כיום להקמה של מועדון לקוחות לעסק שלו? חושבים כי לעסק שלכם מתאים להקים מועדון לקוחות, או שאתם מסתייגים במעט מהרעיון? המטרה שלנו היא להסביר לכם, מדעו אם יש לכם עסק בתחום המסחר- ככל הנראה גם אתם תוכלו להקים מועדון מעולה ללקוחות שלכם. יש לזכור שהאינטרס של כל בעל עסק הוא פשוט מאד-  להגדיל את רווחיו. איך עושים זאת? הפתרון הוא לא רק להגדיל את מאגר הלקוחו...

מנעולן ברעננה

Posted by sarilan ב מנעולן ברעננה, 07 July 2015 - - - - - - · 185 צפיות
מנעולן ברעננה, מנעולן בכפר סבא and 2 more...

שירותים בולטים הניתנים על ידי מנעולן בארץ ובעולם התמחות בפריצת מנעולים זהה כמעט בכל מקום בעולם. אנשי מקצוע שרוצים לעסוק בתחום צריכים לעבור קורס ייעודי, לבחור מסלול התמחות ולאחר מכן לקבל אישור מטעם המשטרה. בישראל אחראית המשטרה על מתן רישיון פריצה רק למנעולנים מוסמכים שעומדים בקריטריונים מחמירים. מעבר לכך, לאחר הקורס יכולים פורצי מנעולים להחליט האם לספק שיר...

תיאום שירותי הובלות

Posted by Shira Daniel ב Shira Daniel - בלוג, 05 July 2015 - - - - - - · 369 צפיות
הובלות

על מנת לתאם שירות לוגיסטי יש צורך בבדיקת איזורי מתן השירות, התאמה לצרכי הלקוח ומאפיינים נוספים כמו אריזה ופירוק רהיטים. במאמר הבא נציג טיפים לתיאום השירות ונבין למי הוא מתאים שירותי הובלה ניתנים בכל רחבי הארץ עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. בעזרת שירות מן הסוג הזה ניתן להעביר את תכולת הדירה או המשרד. השירות מבוסס על שימוש ברכבים ייעודיים כמו משאיות, מנופים וע...

חזרה למקורות

חזרה למקורות חזרה למקורות בשנים האחרונות אנחנו עדים לשתי מגמות בעולם התזונה והגסטרונומיה, המורגשות היטב לא רק בישראל אלא גם בכמה מדינות בארצות הברית, ולכאורה אין ביניהן כל קשר. הכוונה היא למגמת הטבעונות ולהתעניינות הגוברת והולכת במזונות כשרים. בדומה לכל רוח חדשה הנושבת בתחום מסוים, גם במקרה זה הסטודנטים, או לכל הפחות שכבת הגיל שבה נמצאים רוב הסטודנטים, הם אלו שהתניעו...

השתלות שיניים בהרדמה מלאה

השתלות שיניים בהרדמה מלאה השתלות שיניים בהרדמה מלאה | טיפולי שיניים בהרדמה מלאהלכל מי שחושש מטיפולי שיניים, רופאי שינים בחלוקים לבנים, רעש מקדחות צורם , מנורות וסקשיין suction אני מציע לקרוא את הבלוג הבא בנושא טיפולי השתלות שיניים בהרדמה מלאה וביום אחד.הקדמה בתחום טיפולי השיניים הביאה עמה נחת למטופלים הסובלים מחרדה מרופא השיניים.טיפול השיניים בהרדמה כללית החל בשנת 1904 עם המצאת חו...

הסעות זולות לשדה

Posted by ashkin ב ashkin - בלוג, 10 December 2014 - - - - - - · 64048 צפיות

לטסים לחו"ל או לאילת אפשר לחפש באינטרנט הסעות זולות לנתבג ויש תוצאות רבות כגון הסעות לנתב"ג  או הסעות לשדה התעופה  .עדיף בהרבה על טרמפ מחבר באמצע הלילה או ברכבת .מונית הינה הדרך הכי נוחה הסעים לסטודנטים יש גם מאיזור רמה"ש מוניות רמת השרון

עמידות בפני רעידות אדמה וכללי בטיחות

Posted by realysf ב realysf - בלוג, 09 September 2014 - - - - - - · 54964 צפיות
רעידות אדמה

המבנה הגיאולוגי באיזור מדינת ישראל נחשב כבעל סיכון גבוה לרעידות אדמה, ולא מעט אנו שומעים על היתכנות של רעידת אדמה חזקה, ועל הפעולות הנעשות כדי למזער את האסון לבני האדם והרכוש. אחת הדרכים היעילות להתמודד עם אפשרות של רעידות אדמה בכל הנוגע למבנים היא שיטת הבניה הקלה, שמאפשרת בניית מבנים ללא יסודות יצוקים עמוק בתוך האדמה, דבר המקטין את תנודות ותזוזות המבנה ב...

מה פירוש הכינוי שלי בבלוג?

Posted by HIP HOP ב HIP HOP - בלוג, 03 August 2014 - - - - - - · 56267 צפיות

פירוש הכינוי שלי זה: היפ הופ...מה זה HIP HOP ?היפ הופ זה בעצם תרבות שלמה !!!!!מה עושים בתרבות ההיפ הופ? זה מתחיל בגרפיטי וריקודי רחובועובר לריקודים שנקראים: היפ הופ, ברייקדאנס, לוקינג וכו...למה בחרתי בשם זה? מכיוון שאני אוהב לרקוד HIP HOP וגם בגלל שלא היו הרבה בחירות לשם :)מקווה שהבנתם משהו! וכדאי לכם להישאר  בבלוג שלי ולשמוע עוד חדשות על אודות הHIP HOP א...

תוספי תזונה בהריון

Posted by alex8764 ב כושר ותזונה, 12 June 2014 - - - - - - · 47387 צפיות
תוספי תזונה, תוספי מזון and 1 more...

בהריון? את צריכה גב חזק!החודשים הקרובים הממתינים לך מתאפיינים בציפייה מתוקה, אך מהווים אתגר לא קל לגופך. העובר המתפתח דורש ממך את מיטב המשאבים, ואת חייבת לעצמך את אמצעי העזר האולטימטיבי לכל אישה הרה – תוספי תזונה בהריון . אל תוותרי על תוסף תזונה איכותי שישמור על בריאותך האופטימלית ויאפשר לך למצות את המקסימום מתקופה קסומה זו!

דוד בן-גוריון

Posted by Nguyễn Phương Thành ב בלוג, 24 April 2014 - - - - - - · 52396 צפיות

דוד בן-גוריון נעוריו ותחילת דרכונולד כ"דוד יוסף גרין" לשיינדל ואביגדור גרין, בעיירה פלונסק שבפולין (אז בתחום האימפריה הרוסית). במשפחה היו חמישה ילדים - שלושה בנים ושתי בנות. הוא למד ב"חדר" מסורתי, ואחר כך ב"חדר" מודרני שהקים אביו, שהיה מראשוני החברים בתנועת "חובבי ציון". בגיל 11 התייתם מאִמו, שנפטרה כתוצאה מסיבוכי לידה.חרף גילו הצעיר, בעידודו של אביו, הקים יחד עם חבריו...

הובלות סטודנטים – לא בשמים

Posted by Yair Zilberman ב דברים שמעסיקים סטודנטים - בלוג, 31 March 2014 - - - - - - · 56738 צפיות
הובלות

אנחנו תמיד חושבים שאם נעשה משהו לבד זה יהיה קל וזול יותר.אבל זה לא בהכרח תופס כשמדובר בהעברת תכולת דירה למקום חדש. אני גם חשבתי שאולי יהיה קל יותר להזמין כמה חבר'ה ולעשות כמה נגלות עם הרכב הפרטי של ההורים שלי. אבל מהר מאד התברר לי שאת המיטה אני לא יכול להכניס לרכב (וגם לא את הספה שקיבלתי בירושה ועוד כמה חפצים גדולים). אז המליצו לי להזמין הובלות   המיועדות...

פרודייב *שקר *גדול של איציק ומיטל זילברמן.פרודייב לא קיים.

Posted by לירון נלסון ב לירון נלסון - בלוג, 25 February 2014 - - - - - - · 114250 צפיות

פרודייב *שקר *גדול של איציק ומיטל זילברמן.פרודייב לא קיים. אזהרה-צלילה באילת..פרודייב לא קיים ,לא מועדון ולא שום כלום ,פרודייב נמצא רק  בראשו של איציק זילברמן שהוא בעצם לא קשור לכלום,כלום, כל הפרסומים הם שקר וכזב מבית איציק זילברמן ומיטל אשתו לפני שתשלמו שקל אחד פיתחו GOOGLE על השמות:איציק [יצחק זילברמן-מיטל זילברמן צלילה-מיטל זהבית זילברמן-פרודייב-פרו סי צלילה ....תמצאו מכל טוב ,הונאה-גניבה- קשירת קשר לביצוע פשע...

ייעוץ עסקי עבור יזמים צעירים

Posted by DinaZilber ב ייעוץ עסקי עבור יזמים צעירים, 09 January 2014 - - - - - - · 81316 צפיות

מדוע יזמים צעירים חייבים ייעוץ עסקי?   יזמים צעירים אשר שופעים רעיונות טובים, יכולים ליפול בסופו של דבר במבחן הביצוע. ייעוץ עסקי זאת בהחלט אופציה שיזמים צעירים חייבים לשקול על מנת שהם יצליחו להעמיד את הפרויקט שלהם על הרגליים, ולגרום לכך שהחזון שלם ירקום עור וגידים בעזרת אנשי צוות אשר מתמחים בכך. גיוס של יועץ עסקי למיזם, יביא לכך שהרעיון אשר יכול להיות בחי...

פירוטכניקה וזיקוקים - מה פופולארי? איך דואגים לבטיחות?

Posted by Baloon ב מה עושים עם בלונים, 17 December 2013 - - - - - - · 59338 צפיות
פירוטכניקה זיקוקים, זיקוקין

פירוטכניקה וזיקוקים - מה פופולארי? איך דואגים לבטיחות? אם גם אתם עמדתם נדהמים מול גשם המטאורים הנדיר שפקד את שמי ארצנו לפני תקופה קצרה, כדאי שתכירו את הסוגים הפופולאריים של אמצעי פירוטכניקה וזיקוקים. אמנם אמצעים אלו לא מתקרבים בעוצמה שלהם לזיקוקים הרגילים, אך הם ללא ספק מהווים נקודת השוואה מעניינת. יש סוגים רבים של זיקוקים אותם ניתן לשלב באירוע. המטרה של הזיקוקים היא להוסיף רגש וצבע, להפנות את תשומת ליבם של ה...

הדרך הקלה לבחור שמות לכלבים

הדרך הקלה לבחור שמות לכלבים החלטתם לצרף למשפחה כלב חדש. עכשיו מתחילה ההתלבטות לגבי השם. קיים היום מגוון גדול מאוד של אפשרויות בנושא, המאפשר להתאים לכל כלב שם אשר ישקף את סוגו, התנהגותו, או אישיותו.יש אנשים אשר בוחרים להעניק לכלב שלהם שם של בן אדם, כמו תומר, משה, או במקבילה הנשית- זהבית, סיגלית ומור.לעומת זאת יש אנשים שנרתעים ממתן כינוי אשר משמש לבני אדם ומעדיפים ליחד את השם אותו הם...

בדידותן של המילים המדוייקות

Posted by Rise Against ב Rise Against's Blog, 11 May 2013 - - - - - - · 43896 צפיות

לא מזמן שנשאלתי לגביי דברים שאני אוהב. הופתעתי שבין לבין יצא ממני גם מילים מדוייקות. כן, אני מוצא עצמי ניתקע המון פעמים קוטע את השטף מפני שהמילה שעומדת לי על קצת הלשון (ואף עם רגל אחת בחוץ) לא מספקת. אני מכווץ איזשהו שריר משונה עד שצצה פתאום המילה אחרת, נאה ומוצלחת מקודמתה. לעיתים אני אפילו מעז להתערב לחברי בבחירה שלהם, מציע מילה חלופית ספק אלטרנטיבית, חד...

געגוע

Posted by Mrs. Smith ב סמית'י, 25 December 2012 - - - - - - · 44556 צפיות

מפרק, מבלבל, בונה, ממהר.

אז מה חדש

Posted by ילגי ב ילגי - בלוג, 16 December 2012 - - - - - - · 62039 צפיות
ילגי, חוזרת לעצמי

חזרנו לימים של שקט, אומנם אני עדיין כמו קפיץ וכל רעש מעיף אותי מהמיטה בטיל, אבל סך הכל טפו טפו טאץ' ווד הכל רגוע. בלימודים אני חייבת להודות שאני מאוד נהנית, יש משהו אחר בבן גוריון ששונה מאוד מתל חי, לא יותר לשים את האצבע על מה בדיוק, אבל יותר חברמני כזה, המרצים בראש טוב, האווירה עוטפת, מרגישים בבית והרבה אנשים ממש נחמדים שאומרים היי במסדרונות גם אם אי...

משתמשים פעילים בבלוגיה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים

Bing (1)