מעבר לתוכן

מילון הסלסה השלם

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 אורח - STM הפקות

אורח - STM הפקות
  • אורחים

פורסם 07/02/2005 - 02:21

שלום לכוווולם,
קונגרס הסלסה הרביעי הזכיר לנו שלפני כשנה, לקראת הקונגרס השלישי, התחלנו ב-STM בפרויקט המבורך "מילון הסלסה השלם". במילון כתבנו את פרשנותנו לערכים נפוצים בסצינת הסלסה, וביקשנו מגולשים ואנשים נחמדים נוספים להוסיף את הגיגיהם. כך אספנו עוד עשרות ערכים, וזה מה שיצא בינתיים.

אנחנו חושבים שזו הזדמנות לא רעה להגדיל קצת את מילון הערכים, ואתם מוזמנים.

סלסה - זה טוב ליהודים?

מילון הסלסה השלם

OPEN BREAK - תתרחקי רגע, תיכף אני מסבך אותך

אונה אבאחו (ע"ע דאמה קון דוס)

אל.איי – סלט של ג'אז, ולס, רוקנ'רול, קווים ישירים, הנפות ידיים מוגזמות והחזקת ביצים באוויר – וכל זה בקצב הסלסה. נראה לראשונה בלוס אנג'לס כאשר פנטומימאים ושחקנים מובטלים נאלצו לעבוד כמכווני צמתים בעיר.

אל אונו - דרך נוחה לבדוק את הבחורה מכל הכיוונים.

אל דוס - דרך נוחה לבדוק את הבחור מכל הכיוונים.

אלכוהול – אחד הדברים שהכי מדברים לרקדני הסלסה, בעיקר בכל מה שקשור למה שהם לא עושים. משמש מדי פעם כתירוץ לחוסר שיווי משקל בסיבובים אצל בחורות.

"אני הראשון ש…" – משפט נפוץ בסצינת הסלסה בארץ, השגור בעיקר בפיהם של בעלי מועדונים, תקליטנים, מדריכים ומיני-סלבריטים אחרים.

"את מובילה את עצמך" – אני לא מוביל משהו ומאשים אותך.

בארט (כובע BARET) - סמל הבדלי מעמדות בעולם הסלסה, עוד לא ברור בין איזה מעמדות הוא מבדיל.

בייגלה - חטיף שהמועדון מחלק כדי שהרקדנים ישתו יותר על הבר

ביצה (BITZA) - תיאור לסצינת הסלסה בארץ שנועד להסביר את העובדה שכולם יודעים שהבחורה שיצאת איתה לפני חודש יוצאת עכשיו עם המדריך שיצא לפני שנה עם חברה לשעבר של חבר של הדי.ג'יי שלמד איתך בתיכון והביא אותך לסלסה.

בצ'אטה – שדרוג של ריקודי הסלואו מכיתה ו'.

בת זוג - חפץ דמוי אשה שנועד לספק את היצר השוביניסטי של הגבר.

דאמה – הדרך הטובה ביותר למוביל מעגל רואדה להעביר את הזמן עד שימצא תרגיל מתאים.

דאמה דוס - כנ"ל, רק דפקתי אותה ביצירתיות

דאמה טרס – הזדמנות נהדרת להרוס מעגל רואדה.

דוס קון דוס - הרבה רעש והרבה בלגאן.

דאמה דוס + דוס קון דוס + דאמה דוס + אונה אבאחו - בואו נרוץ קצת ונרדוף אחרי בחורות.

די.ג'יי – זה שדואג שכששיר אחד מסתיים, יתחיל מיד אחר אחריו.

דיאודורנט – מצרך אסתטי נדיר ויקר, בעיקר אצל גברים.

"הגבר אמור להוביל" – אני עוד לא יודעת לרקוד כל כך טוב.

הפלה – שעשוע סטייל לונה פארק לבחורה המשועממת ("אולי תעשה לי הפלה?").

ותיק – אחד שלמד לפני איזה שמונה שנים סלסה ומדי פעם מגיח לאיזה מועדון כדי להיזכר שהוא ותיק וכולם ילדים שעדיין לא מבינים כלום.

חינם – הדרך האלגנטית ביותר להתחנן בפני קהל הרקדנים שיבואו למועדון מסוים.

טימבלס – עוד דרך לעשות רעש במועדון, בדרך כלל בליווי מבט של "איזה כלי אני, עומד על הבמה ומנגן"

כאב ראש – האפקט שנוצר אצל אשה אחרי ריקוד עם גבר, שחושב שאין כמו ריקוד סלסה כדי להכיר אחד את השני לעומק.

"כואבות לי הרגליים" – נאמר בדרך כלל על ידי בחורות שלא מעוניינות לרקוד כרגע.

"כן" – הסיכון העיקרי והגדול ביותר שבחורה לוקחת על עצמה ברגע מסוים בערב.

"כמה זמן את רוקדת?" – אחד המשפטים האהובים ביותר על בנות ישראל, בייחוד אם הם יוצאים מפיהם של בחורים זבי חוטם שגמרו הרגע רמה 3 ברואדה ומתים לנסות איזה סומבררו דובלה בשידור חי.

"כשאני נוגע לך בכתף את אמורה להסתובב" – אין לי מושג איך מובילים.

"לא" – סירוב ליציאה להרפתקה משותפת עם תוצאות ידועות. המלה "לא" בדרך כלל לא מובנת לגברים ("רוצה לרקוד?", "לא", "אה, את עייפה?")

"לא שמעתי את המוביל" (רואדה) – אין לי מושג מה זה התרגיל הזה

מאסטר – אחד שיודע הכל יותר טוב מכולם ואין לו מה ללמוד יותר.

מדריך – אחד שלובש חולצה שכתוב עליה "מדריך".

מוביל מעגל רואדה – חניך מצטיין שזוכר בעל פה שמות של תרגילים.

מזגן – מכשיר הנועד להקפיא רקדנים.

מיאמי סטייל - מושג שרירותי ומופשט. נאמר בדר"כ על ידי מדריכים או אנשים שחזרו ממיאמי ואף אחד לא מבין על מה הם מדברים.

מים מינרליים – מצרך השתייה של רקדני הסלסה הנדיבים, אלה שלא מסתפקים במים חינם בשירותים. השתיינים הכבדים יותר משתמשים במיץ תפוזים ובקולה.

מעבר חציה - רקדנים שלא מסוגלים לרקוד לפני שהם בודקים אם מסתכלים עליהם מימינם ומשמאלם.

מרפק – איבר בגוף המשמש לעתים את הגבר כדי להוכיח לבחורה שהוא אכן לא יודע לרקוד.

ניו יורק סטייל (on 2) – סגנון מיוחד שהומצא על ידי רקדנים שלא הצליחו לרקוד לפי הקצב ולהיצמד לאחד.

נעלי עקב/ריקוד לאשה – מכשיר עינוי סיני מהמאה השישית לפני הספירה. נחשב לאחד העינויים הקשים ביותר אחרי הליכה על גחלים וקטיעת רגליים.

נעלי ריקוד לגבר – עוד דרך טובה לשדרוג עצמי (וליציאה מהארון).

נשמה – תירוץ לריקוד בנאלי ומשעמם ("אני לא אוהב לסובב, אני רוקד עם נשמה")

סטיילינג – הדרך הטובה ביותר להפוך תנועות גוף מוגזמות, לרלבנטיות.

סטרפלס – בגד מיוחד שבחורה לובשת כדי שיהיה לה מה לסדר בזמן הריקוד.

סלסה - אף אחד לא יודע מי המציא אותה, אף אחד לא יודע באמת מהיכן היא באה, אף אחד לא סגוק על המקור שלה ואף אחד לא יודע לאן היא הולכת - אבל כולנו סוגדים לה. קצת כמו פנינה רוזנבלום.

סלסה קולומביאנית – תירוץ להצמדת בחורות ("מכירה סלסה קולומביאנית? לא?! בואי אני אלמד אותך!")

סמבה - תירוץ לבחורות מלאות ומעלה להיראות סקסיות במיוחד בטלטול השומנים מצד לצד.

ספין – המדד הטוב ביותר ל"תקן-איכות" של רקדן ולרמתו. נמדד ביחידות ספ"שים (ספינים בשנייה).

ספרדית - השפה הרשמית של רקדני הסלסה שמכירים את כל המלים בכל השירים אך לא מבינים אפילו מלה אחת. תופעה נפוצה: ריקוד מלא אור בעיניים ושמחה וחיוכים והפלות וסיבובים לשמע המלים "אמא שלי מתה כשהייתי בכלא! הו אמא! הו אמא! ולמה לעזאזל הגבות שלך מחוברות?!"

עוזרת מדריך - עוד דרך להיכנס חינם למועדון.

עיניים - אבר בגוף האשה שלפי המסורת אסור לגבר הישראלי להסתכל עליו בזמן הריקוד.

פוזה – חלק בלתי נפרד מריקוד הסלסה ונושא לוויכוחים מרים בין אלה שיודעים לרקוד לאלה שלא. מי שיש לו פוזה, מתכחש לה כמו גבר נשוי; ומי שאין לו, היה מת שתהיה לו אחת.

פסטיבל סלסה - הדרך הטובה ביותר לרכז את כל הרקדנים במקום אחד ולעשות "מכה".

צ'יינג' – הדרך האלגנטית ביותר לבחורה לסיים ספין לא מוצלח.

רואדה – ריקוד עם יהודי שאומץ בקובה והזדמנות לרקוד עם כוסיות נוספות מבלי שהקבועה תתלונן.

קובה - פסגת שאיפותיו של כל חובב סלסה, שברגע שהגיע לשם משתין בקשת על כל האחרים פחותי הרמה כי "הוא רקד עם קובנים".

קונג פו - סגנון סלסה שבו עושים שימוש רב במרפקים, בעיטות, נגיחות, נוגרות, חניקות וכדו'.

קונגרס סלסה - פסטיבל יקר (ע"ע)

קונטרה - הדרך הבטוחה להטלת אשמה על ריקוד לא מוצלח על הבחורה ("למה את לא נותנת לי קונטרה?")

קמפנה – מעין פעמון קטן שבדרך כלל נמצא בידי אנשים שאוהבים לעשות רעש, ואם אפשר עדיף לא בקצב.

קשירות - הדרך הבטוחה ביותר לאמלל את הבחורה ולהחזיר לה על זה שלא נתנה לך קונטרה (ע"ע).

ריקודי שורות – הפסקה מתודית של ערב סלסה לטובת אלה שלא יודעים לרקוד, כדי שירגישו קצת כמו כולם.

רצפה טובה – אלמנט מופשט הנועד ברגעי שיחה קריטיים להוכיח לכולם שאתה כבר רקדן ברמה ("אני לא הולך למועדון לפני שאני בודק אם יש בו רצפה טובה").

17 - התשובה הכי צפויה ומאכזבת לשאלה "בת כמה את?"

שיינס – הודאה רשמית של הרקדן שמוטב להסתכל על רגליו מאשר על כל חלק אחר בגוף שלו.

שיר חדש - גירסה 138 של שיר מלפני שלושים שנה.

שירותים – פונקציה רבת משמעות בעולם הסלסה:
- "אני צריכה לשירותים" – אני לא רוצה לרקוד איתך.
- המקום ההגיוני ללבוש את החולצה הרביעית שהבאת איתך.
- הבר האקטיבי המועדף על רקדני סלסה זבי חוטם (ע"ע מים מינרליים)

שמונה דקות – האורך הממוצע של שיר סלסה.

תמות נפשי עם פלישתים - לא קשור, אבל לא היו לנו ערכים בת'.

קדימה, הוסיפו ערכים משלכם כיד הדמיון הטובה. כאן זה המקום עד שתתפרסם הגירסה המלאה של המילון!

#2 taliasa

taliasa

כסף

• רשומים+
  • 1189 הודעות:

פורסם 07/02/2005 - 02:55

שלום לכוווולם,
קונגרס הסלסה הרביעי הזכיר לנו שלפני כשנה, לקראת הקונגרס השלישי, התחלנו ב-STM בפרויקט המבורך "מילון הסלסה השלם". במילון כתבנו את פרשנותנו לערכים נפוצים בסצינת הסלסה, וביקשנו מגולשים ואנשים נחמדים נוספים להוסיף את הגיגיהם. כך אספנו עוד עשרות ערכים, וזה מה שיצא בינתיים.

אנחנו חושבים שזו הזדמנות לא רעה להגדיל קצת את מילון הערכים, ואתם מוזמנים.

סלסה - זה טוב ליהודים?

מילון הסלסה השלם

OPEN BREAK - תתרחקי רגע, תיכף אני מסבך אותך

אונה אבאחו (ע"ע דאמה קון דוס)

אל.איי – סלט של ג'אז, ולס, רוקנ'רול, קווים ישירים, הנפות ידיים מוגזמות והחזקת ביצים באוויר – וכל זה בקצב הסלסה. נראה לראשונה בלוס אנג'לס כאשר פנטומימאים ושחקנים מובטלים נאלצו לעבוד כמכווני צמתים בעיר.

אל אונו - דרך נוחה לבדוק את הבחורה מכל הכיוונים.

אל דוס - דרך נוחה לבדוק את הבחור מכל הכיוונים.

אלכוהול – אחד הדברים שהכי מדברים לרקדני הסלסה, בעיקר בכל מה שקשור למה שהם לא עושים. משמש מדי פעם כתירוץ לחוסר שיווי משקל בסיבובים אצל בחורות.

"אני הראשון ש…" – משפט נפוץ בסצינת הסלסה בארץ, השגור בעיקר בפיהם של בעלי מועדונים, תקליטנים, מדריכים ומיני-סלבריטים אחרים.

"את מובילה את עצמך" – אני לא מוביל משהו ומאשים אותך.

בארט (כובע BARET) - סמל הבדלי מעמדות בעולם הסלסה, עוד לא ברור בין איזה מעמדות הוא מבדיל.

בייגלה - חטיף שהמועדון מחלק כדי שהרקדנים ישתו יותר על הבר

ביצה (BITZA) - תיאור לסצינת הסלסה בארץ שנועד להסביר את העובדה שכולם יודעים שהבחורה שיצאת איתה לפני חודש יוצאת עכשיו עם המדריך שיצא לפני שנה עם חברה לשעבר של חבר של הדי.ג'יי שלמד איתך בתיכון והביא אותך לסלסה.

בצ'אטה – שדרוג של ריקודי הסלואו מכיתה ו'.

בת זוג - חפץ דמוי אשה שנועד לספק את היצר השוביניסטי של הגבר.

דאמה – הדרך הטובה ביותר למוביל מעגל רואדה להעביר את הזמן עד שימצא תרגיל מתאים.

דאמה דוס - כנ"ל, רק דפקתי אותה ביצירתיות

דאמה טרס – הזדמנות נהדרת להרוס מעגל רואדה.

דוס קון דוס - הרבה רעש והרבה בלגאן.

דאמה דוס + דוס קון דוס + דאמה דוס + אונה אבאחו - בואו נרוץ קצת ונרדוף אחרי בחורות.

די.ג'יי – זה שדואג שכששיר אחד מסתיים, יתחיל מיד אחר אחריו.

דיאודורנט – מצרך אסתטי נדיר ויקר, בעיקר אצל גברים.

"הגבר אמור להוביל" – אני עוד לא יודעת לרקוד כל כך טוב.

הפלה – שעשוע סטייל לונה פארק לבחורה המשועממת ("אולי תעשה לי הפלה?").

ותיק – אחד שלמד לפני איזה שמונה שנים סלסה ומדי פעם מגיח לאיזה מועדון כדי להיזכר שהוא ותיק וכולם ילדים שעדיין לא מבינים כלום.

חינם – הדרך האלגנטית ביותר להתחנן בפני קהל הרקדנים שיבואו למועדון מסוים.

טימבלס – עוד דרך לעשות רעש במועדון, בדרך כלל בליווי מבט של "איזה כלי אני, עומד על הבמה ומנגן"

כאב ראש – האפקט שנוצר אצל אשה אחרי ריקוד עם גבר, שחושב שאין כמו ריקוד סלסה כדי להכיר אחד את השני לעומק.

"כואבות לי הרגליים" – נאמר בדרך כלל על ידי בחורות שלא מעוניינות לרקוד כרגע.

"כן" –  הסיכון העיקרי והגדול ביותר שבחורה לוקחת על עצמה ברגע מסוים בערב.

"כמה זמן את רוקדת?" – אחד המשפטים האהובים ביותר על בנות ישראל, בייחוד אם הם יוצאים מפיהם של בחורים זבי חוטם שגמרו הרגע רמה 3 ברואדה ומתים לנסות איזה סומבררו דובלה בשידור חי.

"כשאני נוגע לך בכתף את אמורה להסתובב" – אין לי מושג איך מובילים.

"לא" – סירוב ליציאה להרפתקה משותפת עם תוצאות ידועות. המלה "לא" בדרך כלל לא מובנת לגברים ("רוצה לרקוד?", "לא", "אה, את עייפה?")

"לא שמעתי את המוביל" (רואדה) – אין לי מושג מה זה התרגיל הזה

מאסטר – אחד שיודע הכל יותר טוב מכולם ואין לו מה ללמוד יותר.

מדריך – אחד שלובש חולצה שכתוב עליה "מדריך".

מוביל מעגל רואדה – חניך מצטיין שזוכר בעל פה שמות של תרגילים.

מזגן – מכשיר הנועד להקפיא רקדנים.

מיאמי סטייל - מושג שרירותי ומופשט. נאמר בדר"כ על ידי מדריכים או אנשים שחזרו ממיאמי ואף אחד לא מבין על מה הם מדברים.

מים מינרליים – מצרך השתייה של רקדני הסלסה הנדיבים, אלה שלא מסתפקים במים חינם בשירותים. השתיינים הכבדים יותר משתמשים במיץ תפוזים ובקולה.

מעבר חציה - רקדנים שלא מסוגלים לרקוד לפני שהם בודקים אם מסתכלים עליהם מימינם ומשמאלם.

מרפק – איבר בגוף המשמש לעתים את הגבר כדי להוכיח לבחורה שהוא אכן לא יודע לרקוד.

ניו יורק סטייל (on 2) – סגנון מיוחד שהומצא על ידי רקדנים שלא הצליחו לרקוד לפי הקצב ולהיצמד לאחד.

נעלי עקב/ריקוד לאשה – מכשיר עינוי סיני מהמאה השישית לפני הספירה. נחשב לאחד העינויים הקשים ביותר אחרי הליכה על גחלים וקטיעת רגליים.

נעלי ריקוד לגבר – עוד דרך טובה לשדרוג עצמי (וליציאה מהארון).

נשמה – תירוץ לריקוד בנאלי ומשעמם ("אני לא אוהב לסובב, אני רוקד עם נשמה")

סטיילינג – הדרך הטובה ביותר להפוך תנועות גוף מוגזמות, לרלבנטיות.

סטרפלס – בגד מיוחד שבחורה לובשת כדי שיהיה לה מה לסדר בזמן הריקוד.

סלסה - אף אחד לא יודע מי המציא אותה, אף אחד לא יודע באמת מהיכן היא באה, אף אחד לא סגוק על המקור שלה ואף אחד לא יודע לאן היא הולכת - אבל כולנו סוגדים לה. קצת כמו פנינה רוזנבלום.

סלסה קולומביאנית – תירוץ להצמדת בחורות ("מכירה סלסה קולומביאנית? לא?! בואי אני אלמד אותך!")

סמבה - תירוץ לבחורות מלאות ומעלה להיראות סקסיות במיוחד בטלטול השומנים מצד לצד.

ספין – המדד הטוב ביותר ל"תקן-איכות" של רקדן ולרמתו. נמדד ביחידות ספ"שים (ספינים בשנייה).

ספרדית - השפה הרשמית של רקדני הסלסה שמכירים את כל המלים בכל השירים אך לא מבינים אפילו מלה אחת. תופעה נפוצה: ריקוד מלא אור בעיניים ושמחה וחיוכים והפלות וסיבובים לשמע המלים "אמא שלי מתה כשהייתי בכלא! הו אמא! הו אמא! ולמה לעזאזל הגבות שלך מחוברות?!"

עוזרת מדריך - עוד דרך להיכנס חינם למועדון.

עיניים - אבר בגוף האשה שלפי המסורת אסור לגבר הישראלי להסתכל עליו בזמן הריקוד.

פוזה – חלק בלתי נפרד מריקוד הסלסה ונושא לוויכוחים מרים בין אלה שיודעים לרקוד לאלה שלא. מי שיש לו פוזה, מתכחש לה כמו גבר נשוי; ומי שאין לו, היה מת שתהיה לו אחת.

פסטיבל סלסה - הדרך הטובה ביותר לרכז את כל הרקדנים במקום אחד ולעשות "מכה".

צ'יינג' – הדרך האלגנטית ביותר לבחורה לסיים ספין לא מוצלח.

רואדה – ריקוד עם יהודי שאומץ בקובה והזדמנות לרקוד עם כוסיות נוספות מבלי שהקבועה תתלונן.

קובה - פסגת שאיפותיו של כל חובב סלסה, שברגע שהגיע לשם משתין בקשת על כל האחרים פחותי הרמה כי "הוא רקד עם קובנים".

קונג פו - סגנון סלסה שבו עושים שימוש רב במרפקים, בעיטות, נגיחות, נוגרות, חניקות וכדו'.

קונגרס סלסה - פסטיבל יקר (ע"ע)

קונטרה - הדרך הבטוחה להטלת אשמה על ריקוד לא מוצלח על הבחורה ("למה את לא נותנת לי קונטרה?")

קמפנה – מעין פעמון קטן שבדרך כלל נמצא בידי אנשים שאוהבים לעשות רעש, ואם אפשר עדיף לא בקצב.

קשירות - הדרך הבטוחה ביותר לאמלל את הבחורה ולהחזיר לה על זה שלא נתנה לך קונטרה (ע"ע).

ריקודי שורות – הפסקה מתודית של ערב סלסה לטובת אלה שלא יודעים לרקוד, כדי שירגישו קצת כמו כולם.

רצפה טובה – אלמנט מופשט הנועד ברגעי שיחה קריטיים להוכיח לכולם שאתה כבר רקדן ברמה ("אני לא הולך למועדון לפני שאני בודק אם יש בו רצפה טובה").

17 - התשובה הכי צפויה ומאכזבת לשאלה "בת כמה את?"

שיינס – הודאה רשמית של הרקדן שמוטב להסתכל על רגליו מאשר על כל חלק אחר בגוף שלו.

שיר חדש - גירסה 138 של שיר מלפני שלושים שנה.

שירותים – פונקציה רבת משמעות בעולם הסלסה:
- "אני צריכה לשירותים" – אני לא רוצה לרקוד איתך.
- המקום ההגיוני ללבוש את החולצה הרביעית שהבאת איתך.
- הבר האקטיבי המועדף על רקדני סלסה זבי חוטם (ע"ע מים מינרליים)

שמונה דקות – האורך הממוצע של שיר סלסה.

תמות נפשי עם פלישתים - לא קשור, אבל לא היו לנו ערכים בת'.
קדימה, הוסיפו ערכים משלכם כיד הדמיון הטובה. כאן זה המקום עד שתתפרסם הגירסה המלאה של המילון!

<{POST_SNAPBACK}>

ענק!!!!!!!!!!!
:וי: :וי:
:מתגלגל: :מתגלגל:

#3 Frik

Frik

משהו קטן וטוב

• רשומים+
  • 12100 הודעות:

פורסם 07/02/2005 - 14:23

מעולה.
ו taliasa, לא צריך לצטט את כל ההודעה הראשונה :angry: :אוי:

יש על החיים האלה? :-)

#4 Shirush

Shirush

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 396 הודעות:

פורסם 07/02/2005 - 14:50

בהמה סטייל - סגנון כפוי על (כמעט) כל רקדן מתחיל בעל כורחו עד שהוא לומד להוביל נכון, עובד על העיקרון של "זוזי בהמה!!!"

רצפה דביקה - תופעה נפוצה באזור המרכז בקיץ בעיקר, בד"כ מהווה אינדיקציה לחוסר האפקטיביות של המזגנים (ע"ע)

#5 עמית סלסהגאי

עמית סלסהגאי

משתמש והרבה...

• רשומים+
  • 1072 הודעות:

פורסם 07/02/2005 - 16:41

יש לי רק תיקון קטן למושג ספין :
ספ"שים זה ספינים לשלישיה (ע"ע)

שלישיה - הזמן קצר והמלאכה מרובה.

ארבע - על פי האקדמיה ללשון זהו המספר שמגיע אחרי שלוש. דורש בדיקה חוזרת.
ווב דקור - מומחי אינטרנט בקצות אצבעותייך
http://www.webdecor.co.il

#6 ארז הרשע

ארז הרשע

Nullus Anxietas

• רשומים+
  • 18926 הודעות:

פורסם 07/02/2005 - 19:23

המילים הכי קרובות לתיאור שיש לי הם: ענק, אדיר ומעולה!!

Evil Erez
It's Good to be Bad

When I'm good - I'm very good
but when I'm bad - I'm even better

O.M.E.

Because you can call me Erez

כי יש לי כמה תחביבים... ויש לי ה-ר-ב-ה פנאי...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים