מעבר לתוכן

הסבה מהנדסת ביוטכנולוגיה

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 אורח - ברלה

אורח - ברלה
  • אורחים

פורסם 13/07/2004 - 18:07

בהנחה שאין מה לעשות עם תואר בהנדסת ביוטכנולוגיה בסוף, כמה זמן
לוקח לעשות הסבה להנדסה אחרת- כמו הנדסת מכונות?
כמה זה אפשרי מבחינת עומס וכו לקחת תוך כדי הלימודים של ביוטכנולוגיה קורסים
גם של הנדסה אחרת כדי להגיע למצב שאם באמת לא תהיה עבודה אני אוכל
לעשות הסבה להנדסה אחרת תוך 1-2 סמסטרים ?

#2 UPA

UPA

כסף

• רשומים+
  • 4321 הודעות:

פורסם 16/07/2004 - 20:32

מעבר מהנדסה אחת להנדסה אחרת כרוך בהשלמת כל הקורסים בהנדסה האחרת, שלא נלמדו במקורית.
אני מניחה שהחדוות וכימיה בסיסית עושים גם בביוטכנולוגיה וגם במכונות פחות או יותר באותה רמה.
אבל במכונות לומדים גם מקצועות כמו זרימה, מעבר חום, גרפיקה הנדסית, ממוחשבת...
האם לומדים משהו דומה בביוטכנולוגיה? לא נראה לי..
אני מאמינה שזה סרט של שנתיים לפחות....

כל מה שקורה- הכל לטובה!
When a man gets up to speak, people listen, then look
When a woman gets up, people look, then, if they like what they see, they listen

#3 אורח - זיק

אורח - זיק
  • אורחים

פורסם 19/03/2011 - 03:01

יש מסלול באורט בראודה כרמיאל שבו ניתן לעשות תואר כפול, הן בביוטכנולוגיה והן במכונות, אם עושים את זה במסלול הישיר, אז זאת תוספת של שנה אחת (תואר כפול בחמש שנים). אם רוצים לעשות הסבה למכונות לאחר סיום התואר בביוטכנולוגיה, זה לוקח שנתיים מינימום. בסופו של דבר, צריך להשלים 60 נקודות זכות.

#4 אורח - באבא

אורח - באבא
  • אורחים

פורסם 27/03/2011 - 00:18

בהנחה שאין מה לעשות עם תואר בהנדסת ביוטכנולוגיה בסוף, כמה זמן
לוקח לעשות הסבה להנדסה אחרת- כמו הנדסת מכונות?
כמה זה אפשרי מבחינת עומס וכו לקחת תוך כדי הלימודים של ביוטכנולוגיה קורסים
גם של הנדסה אחרת כדי להגיע למצב שאם באמת לא תהיה עבודה אני אוכל
לעשות הסבה להנדסה אחרת תוך 1-2 סמסטרים ?

בתור מישהו שהתחיל בביוטכנולגיה ועבר למכונות אחרי שנה אני יכול להגיד לך שהכירו לי ברוב הקורסים של המתמטיקה ועוד איזה קורס בכימיה - אז בערך חסכתי סמסטר, לא נראה לי שאתה יכול לקבל הרבה יותר פטורים מזה כי סך הכול התוכנית לימודים היא די שונה.
לגבי לעשות קורסים משתי המחלקות במקביל - נשמע לי קריעה מטורפה (אבל הכול אפשרי),למרות שקשה לי להבין מה זה נותן. צא מנקדות הנחה שאין הרבה מה לעשות עם התואר הזה מעבר לתואר ראשון רגיל בביולגיה שעטוף בהילה הנדסית שאולי תאפשר לך בצורה חלקית לעשות תפקיד של מהנדס כימי (אם זה מה שאתה מחפש-לי אז זה נשמע לא מעניין), וקבל החלטה.אם ההנחה שאין מה לעשות עם התואר הזה מבחינתך מקובלת עליך ,אין לך ממש סיבה ללמוד 4 שנים בשביל לחזור לאותה נקודה ולהבין שאין לך מה לעשות עם התואר הזה..

(ובדיוק שמתי לך שההודעה הזאת עתיקה..מצחיק שההתלבטות הזאת אחרי כמה וכמה שנים טובות עדיין רלוונטית למי ששוקל ללמוד את התואר- אז אני אשאיר את התגובה לדורות הבאים..)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים