מעבר לתוכן

תמונה
* * * * * 1 הצבעות

הסרט האחרון שראיתי

• Please log in to reply
1704 replies to this topic

#1696 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 41083 הודעות:

פורסם 07/12/2013 - 14:04

Planes - לא מסוג האנימציה שגם ילדים יאהבו וגם מבוגרים ייהנו ממנה, די חלש...

#1697 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 41083 הודעות:

פורסם 07/12/2013 - 22:05

Elysiom - שוב משל אפוקליפטי, מרובה חורי עלילה וקצת פשטני. היה יכול להיות הרבה יותר טוב, ובמקום זה הוא קצת מבולגן ולא עיקבי...

#1698 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 41083 הודעות:

פורסם 17/12/2013 - 17:54

Insidious - (סוג של) דרמת אימה על איזה צוציק שמושך אליו רוחות רעות. אני מניח שאם צופים בזה באווירה הנכונה זה יכול להיות חביב, אבל בתכלס זה לא באמת מספק את הסחורה...

Insidious Chapter 2 - דווקא נחמד מאוד.

#1699 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 19/12/2013 - 00:59

Insidious Chapter 2 - דווקא נחמד מאוד.

איך הוא בהשוואה לראשון?

"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#1700 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 41083 הודעות:

פורסם 21/12/2013 - 12:33

The Best Offer – סרט מתח משוחק להפליא, שמתרחש מאחורי הקלעים של עולם המכירות הפומביות של יצירות אמנות.

#1701 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 41083 הודעות:

פורסם 24/12/2013 - 18:38

The Internship - לא היינו כבר בסרט הזה? זולנדר, וודינג קראשרז, סטארסקי והאץ', אנחנו כבר מעבר לשלב שבו הם משחקים את אותה הדמות שוב ושוב אלא שהם גם עושים את זה באותו הסרט.

#1702 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 31/01/2014 - 12:46

* אזור ואסמר: אנימציה מיוחדת בערבית שמביאה סיפור יפה.

* גשם של פלאפל 2: מתיש בצבעוניותו, ובעיקר עושה עוול לסרט הראשון. אין שנינויות מיוחדות, במיוחד כשחוזרים על אותם שטיקים פעם אחר פעם. ככה זה כשעושים סרט המשך בכח.

* טורבו: צפוי לאללה אך מהנה וכייפי. העולם של החלזונים משעשע.

* כנס העתידנים: הגרסה של ארי פולמן לספר של סטנילסב לם- התוצאה הזויה ופסיכדלית. ארוך מאוד (שעתיים, מתפלאת שצלחתי אותו לאור הצרפתית אותה אני לא מסמפטת). באנימציה יש כמה קטעים יפים אבל בסה"כ הסרט נשאר עמום ולא ברור. רובין רייט והארווי קייטל במשחק מוצלח אבל לא בטוח שמצליחים להבין את הפואנטה.

* להציל את סנטה: סרט חג מולד בגרסה הבריטית. התוצאה משעממת ולא מחדשת בז'אנר הזה.

* לעוף על הזמן: מקורי ומצחיק.

לשבור את הקרח: מהמם. הכל גרנדיוזי ואקסטרווגנטי- השירים, האנימציה יפהפייה וגדולה מהחיים. ייקח את האוסקר בקטגוריית האנימציה לדעתי.

* מטוסים: חלש וצולע. הגרסה המטוסית של מכוניות. לעשות סרט לילדים בשביל להרוויח הון מהמרצ'נדייז..

* מפלצת של בית: טכניקה של לכידת תנועה שלא עוברת טוב בסרט כזה שאמור להעביר מנעד של מצבים ורגשות.. חביב מינוס  

* נסיכת השמש: רוח התקופה מועברת היטב, אך זה לא סרט שמתאים לילדים. יש כמה סצינות וקטעים ביזאריים ומזרי אימה על המוות והעולם הבא שמשאירים את חותמם גם לאחר הצפייה בסרט..

אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#1703 bamb@4@ll

bamb@4@ll

לסביות הן העתיד של מדינת היהודים

• מנהלי פורום
  • 2916 הודעות:

פורסם 03/03/2014 - 01:43

* אזור ואסמר: אנימציה מיוחדת בערבית שמביאה סיפור יפה.

* גשם של פלאפל 2: מתיש בצבעוניותו, ובעיקר עושה עוול לסרט הראשון. אין שנינויות מיוחדות, במיוחד כשחוזרים על אותם שטיקים פעם אחר פעם. ככה זה כשעושים סרט המשך בכח.

* טורבו: צפוי לאללה אך מהנה וכייפי. העולם של החלזונים משעשע.

* כנס העתידנים: הגרסה של ארי פולמן לספר של סטנילסב לם- התוצאה הזויה ופסיכדלית. ארוך מאוד (שעתיים, מתפלאת שצלחתי אותו לאור הצרפתית אותה אני לא מסמפטת). באנימציה יש כמה קטעים יפים אבל בסה"כ הסרט נשאר עמום ולא ברור. רובין רייט והארווי קייטל במשחק מוצלח אבל לא בטוח שמצליחים להבין את הפואנטה.

* להציל את סנטה: סרט חג מולד בגרסה הבריטית. התוצאה משעממת ולא מחדשת בז'אנר הזה.

* לעוף על הזמן: מקורי ומצחיק.

לשבור את הקרח: מהמם. הכל גרנדיוזי ואקסטרווגנטי- השירים, האנימציה יפהפייה וגדולה מהחיים. ייקח את האוסקר בקטגוריית האנימציה לדעתי.

* מטוסים: חלש וצולע. הגרסה המטוסית של מכוניות. לעשות סרט לילדים בשביל להרוויח הון מהמרצ'נדייז..

* מפלצת של בית: טכניקה של לכידת תנועה שלא עוברת טוב בסרט כזה שאמור להעביר מנעד של מצבים ורגשות.. חביב מינוס  

* נסיכת השמש: רוח התקופה מועברת היטב, אך זה לא סרט שמתאים לילדים. יש כמה סצינות וקטעים ביזאריים ומזרי אימה על המוות והעולם הבא שמשאירים את חותמם גם לאחר הצפייה בסרט..

זה מקרי שיש כאן אוסף של סרטים מצויירים, או שאת כמוני ופשוט זה מה שאת אוהבת.. ?

www.games.co.il

נפתח! כולכם מוזמנים!

#1704 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 12/03/2014 - 13:13

זה מקרי שיש כאן אוסף של סרטים מצויירים, או שאת כמוני ופשוט זה מה שאת אוהבת.. ?

לא מקרי. כמעט כל הסקירות סרטים שלי פה בשלוש השנים האחרונות הן בתחום האנימציה. אוהבת והיו לי חסכים רציניים להשלים בז'אנר הזה (נשארו עוד קצת בסוגת האנימה).

אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#1705 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 06/04/2014 - 15:31

אז אף אחד לא ראה סרטים כבר חודש? פשוט אוים ונורא!!!

אז אני ראיתי את "The Spy Next Door" - ג'קי צ'אן בתור מרגל סיני שהושאל לCIA ומחליט לפרוש ולחיות חיים נורמלים עם השכנה ו-3 הילדים שלה.... כן.... קומדיית ריגול צפויה ולא מיוחדת. אבל שווה לראות את הבלופרים בסוף.

ובפינת הנוסטלגיה: "האקדח מת מצחוק" - הסרט הראשון בטרילוגיה. לחובבי הז'אנר (ואני ביניהם)

Carpe Cerevisiam- Seize the Beer!

"You mean like a Humming bird?"
"With teeths"

No human being believes that any other human being has a right to be in bed when he himself is up. Robert Lynd

Newspapers are unable, seemingly, to discriminate between a bicycle accident and the collapse of civilisation. G.B Shaw

If Art is Resistance, and Resistance is Futile, then Art is Futile?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים