מעבר לתוכן

- - - - -

דרושות המלצות על סדרות

• Please log in to reply
145 replies to this topic

#1 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

אורח - Coffee, Tea and Sympathy
  • אורחים

פורסם 05/03/2010 - 00:22

*הערה: כל הסדרות המצויינות למטה אהובות עלי, אבל לא משרתות את המטרה:

אוקיי, אני במיני משבר כי נגמרו לי הפרקים של האוס אז אני חייבת תחליף!
אני מחפשת המלצה לסדרה לפי הסדר חשיבות היורד הבא (1 הכי חשוב, אח"כ 2...) :
1. סדרה שתהיה עם עלילה מתמשכת ומעניינת ולא מונפצת (כמו בורוניקה מארס, יומני ערפדים, גיבורים בזמנים היותר טובים ופלאש פורוורד) ולא פרקי סטנד אלון (לא כמו צ'אק, רובין הוד, פושינג דייזיז, האוס בתחילת הסידרה ודומיהם).
2. עם דמויות שאפשר להיקשר אליהן בדיוק כמו ביומני ערפדים, האוס, ד"ר הו, ורוניקה מארס, הגומל והשנים הטובות.
3. לא בוטלה אחרי עונה.
4. בכייף שזאת תהיה סדרת נוער/קולג' (כמו ורוניקה מארס, גריק, יומני ערפדים והשנים הטובות) אבל לא משהו רדוד שמו 90210, ה-OC ודומיהם (את ה-2 האחרונים אני לא אוהבת) ולא אופרת סבון כמו מגרש ביתי (שאני מחבבת, אבל זה סבוני).

נראה לי שנתתי מספיק אינפורמציה, אנא עזרו לי בשעת משבר זו.

#2 אורח - vansi

אורח - vansi
  • אורחים

פורסם 05/03/2010 - 00:25

1. מה לגבי סדרה שבוטלה אחרי 2 עונות?
2. איך את עם שוודית? (הממלכה של פון טרייר)

#3 Noetherian man

Noetherian man

כסף

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 2734 הודעות:

פורסם 05/03/2010 - 01:07

מה לגבי the big bang theory?

#4 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

• אורחים

פורסם 05/03/2010 - 01:53

תודה על ההצעות!

1. מה לגבי סדרה שבוטלה אחרי 2 עונות?
2. איך את עם שוודית? (הממלכה של פון טרייר)

2 עונות בסדר, אני אוכל להתנחם בפרקים החדשים של האוס כשאני אסיים לראות אותה. טלוויזיה שהיא לא באנגלית או עברית (גם יפנית בסדר) לא מדברת אלי.

מה לגבי the big bang theory?

זאת לא קומדיה?
יש להם עלילה מתמשכת (זה הכי חשוב!) יותר מורכבת מאשר ב"חברים"?

אה כן, שכחתי לציין שאני רוצה דרמה ולא אכפת לי שיהיה גם בריטי או קנדי (רק לא בצרפתית).

#5 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 05/03/2010 - 02:02

תודה על ההצעות!

2 עונות בסדר, אני אוכל להתנחם בפרקים החדשים של האוס כשאני אסיים לראות אותה. טלוויזיה שהיא לא באנגלית או עברית (גם יפנית בסדר) לא מדברת אלי.

זאת לא קומדיה?
יש להם עלילה מתמשכת (זה הכי חשוב!) יותר מורכבת מאשר ב"חברים"?

אה כן, שכחתי לציין שאני רוצה דרמה ולא אכפת לי שיהיה גם בריטי או קנדי (רק לא בצרפתית).

הייתי ממליצה לך על Being Human הבריטית המצויינת, אבל יש לה שתי עונות מאוד קצרות בינתיים - הראשונה של 6 פרקים, השנייה של 8. העובדה שכל פרק 50 דקות לא ממש מפצה על זה...
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#6 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 05/03/2010 - 09:01

NCIS - שתי העונות הראשונות הן לחלוטין כל פרק לפני עצמו, החל מסוף העונה השנייה ותחילת העונה השלישית מתחיל להיות יותר סיפור מסגרת די רחב, שיש תקופות שהוא יותר דומיננטי ויש תקופות שהוא פחות - בקטע הזה זה מאוד דומה להאוס.

זה מן סדרת "חקירות משטרתיות - מישהו מת בוא נגלה למה" אבל מה שעושה אותה זה הדמויות הגאוניות, ובראשן אבי שוטו (ואני גם מאוד אוהבת את מק'גי).

כרגע משודרת העונה השביעית אבל לפי התיאור שלך את לא תהני מהעונה הראשונה, רק מהעונות שאחר כך שמתחילות להיות קצת יותר מורכבות. תתחילי בסוף העונה השנייה (בשני הפרקים האחרונים שבונים את הסיפור האחראי ללא מעט דברים שיקרו בחמש עונות שאחר כך)
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#7 בטטה מדליקה

בטטה מדליקה

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 327 הודעות:

פורסם 05/03/2010 - 18:16

מה לגבי אגדת המחפש "legend of the seeker"
כרגע העונה השנייה משודת
העונה הראשונה והפרקים הראשונים בינוניים למדיי, אבל ההמשך מגניב.
העלילה מתמשכת, הפרקים הם סטנד אלון לפי מה שאני מבינה..

יכול להיות שאולי תאהבי את Glee?
אני אישית לא אהבתי...
יש דמויות שאפשר להקשר אליהם, אבל העלילה צפויה למדיי.
תעשה כל יום דבר כן; שמאז ומתמיד מפחיד

#8 geohot

geohot

ברונזה

• רשומים+
  • 962 הודעות:

פורסם 05/03/2010 - 18:17

Damages
If at first you don't succeed... so much for skydiving."
"Rumors travel halfway around the world while the truth is putting on its shoes"
"The difference between Truth and Fiction - Fiction has to make sense."

#9 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

• אורחים

פורסם 05/03/2010 - 20:48

תודה לכולם!

הייתי ממליצה לך על Being Human הבריטית המצויינת, אבל יש לה שתי עונות מאוד קצרות בינתיים - הראשונה של 6 פרקים, השנייה של 8. העובדה שכל פרק 50 דקות לא ממש מפצה על זה...

זה יכול להחזיק אותי עד שהאוס יחזור, אני אחפש אותה ואנסה את הפרק הראשון.

NCIS - שתי העונות הראשונות הן לחלוטין כל פרק לפני עצמו, החל מסוף העונה השנייה ותחילת העונה השלישית מתחיל להיות יותר סיפור מסגרת די רחב, שיש תקופות שהוא יותר דומיננטי ויש תקופות שהוא פחות - בקטע הזה זה מאוד דומה להאוס.

זה מן סדרת "חקירות משטרתיות - מישהו מת בוא נגלה למה" אבל מה שעושה אותה זה הדמויות הגאוניות, ובראשן אבי שוטו (ואני גם מאוד אוהבת את מק'גי).

כרגע משודרת העונה השביעית אבל לפי התיאור שלך את לא תהני מהעונה הראשונה, רק מהעונות שאחר כך שמתחילות להיות קצת יותר מורכבות. תתחילי בסוף העונה השנייה (בשני הפרקים האחרונים שבונים את הסיפור האחראי ללא מעט דברים שיקרו בחמש עונות שאחר כך)

האמת שדי קלעת לטעם שלי - אני כבר אוהבת את הסדרה הזאת :) ראיתי את הפרקים בקצב של הולמארק והסוף עונה האחרון שם היה מדהים מבחינה תסריטאית, אחרי שחצי עונה התמרמרתי למסך "למה? הו למה הם לא שוכרים איזה מתאם תרבות או וואטוור כי זיווה ממש לא ישראלית?!". אני אחפש את זה.

מה לגבי אגדת המחפש "legend of the seeker"
כרגע העונה השנייה משודת
העונה הראשונה והפרקים הראשונים בינוניים למדיי, אבל ההמשך מגניב.
העלילה מתמשכת, הפרקים הם סטנד אלון לפי מה שאני מבינה..

יכול להיות שאולי תאהבי את Glee?
אני אישית לא אהבתי...
יש דמויות שאפשר להקשר אליהם, אבל העלילה צפויה למדיי.

אני אחפש מידע על הראשון ברשת ועל גלי אני אוותר אם העלילה צפוייה.

Damages

ניסיתי, לא אהבתי :/

אם יש עוד המלצות - אז GO! יש לי דיסקים שמחכים לצריבה.

#10 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 05/03/2010 - 21:03

The L word

(שש עונות מעולות, קאסט מדהים, עלילה מעניינת וסביר להניח שתמצאי לפחות דמות אחת להתחבר אליה)

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#11 אורח - mipmip שכחה להתחבר

אורח - mipmip שכחה להתחבר
  • אורחים

פורסם 05/03/2010 - 21:15

האמת שדי קלעת לטעם שלי - אני כבר אוהבת את הסדרה הזאת :) ראיתי את הפרקים בקצב של הולמארק והסוף עונה האחרון שם היה מדהים מבחינה תסריטאית, אחרי שחצי עונה התמרמרתי למסך "למה? הו למה הם לא שוכרים איזה מתאם תרבות או וואטוור כי זיווה ממש לא ישראלית?!". אני אחפש את זה.

לא יודעת איזה עונה שודרה בהולמרק אבל אני מאוד אוהבת את כל הסדרה. איזה סוף עונה זה היה? (אני לא אנסה לנחש כדי לא לספיילר)
גם עם קייט שהיתה בעונות הראשונות הסתדרתי, אבל הדמות של זיוה ממש טובה בעיני (הביצוע קטסטרופה, השחקנית ממש לא ישראלית, אבל הרעיון מאחורי הדמות וההתקדמות שלו מעולה).
בכל מקרה כל החברים הישראלים של זיוה שצצים פה ושם הם כן ישראלים אז זה נורא כיף לשחק עם עצמך "זהה את הישראלי"...

#12 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 05/03/2010 - 21:25

1. סדרה שתהיה עם עלילה מתמשכת ומעניינת ולא מונפצת (כמו בורוניקה מארס, יומני ערפדים, גיבורים בזמנים היותר טובים ופלאש פורוורד) ולא פרקי סטנד אלון (לא כמו צ'אק, רובין הוד, פושינג דייזיז, האוס בתחילת הסידרה ודומיהם).
2. עם דמויות שאפשר להיקשר אליהן בדיוק כמו ביומני ערפדים, האוס, ד"ר הו, ורוניקה מארס, הגומל והשנים הטובות.
3. לא בוטלה אחרי עונה.
4. בכייף שזאת תהיה סדרת נוער/קולג' (כמו ורוניקה מארס, גריק, יומני ערפדים והשנים הטובות) אבל לא משהו רדוד שמו 90210, ה-OC ודומיהם (את ה-2 האחרונים אני לא אוהבת) ולא אופרת סבון כמו מגרש ביתי (שאני מחבבת, אבל זה סבוני).

do not disrespect the OC!!!
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#13 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 42493 הודעות:

פורסם 05/03/2010 - 21:45

הסופראנוס עובד בשבילך? סתם, כי אני בדיוק צופה...

#14 אורח - ב

אורח - ב
  • אורחים

פורסם 05/03/2010 - 22:14

3. לא בוטלה אחרי עונה.

באפי קוטלת הערפדים.. אם איכשהו פיספסת

#15 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 07/03/2010 - 13:13

את יכולה לנסות את
The good wife
ברשת יש יותר מחצי עונה ראשונה ( כי היא החלה לשדר העונה ועדיין לא סיימה), זאת סדרה משפטית ואם ראית את הפרקליטים ואהבת תאהבי גם אותה.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים

Yahoo (1)