מעבר לתוכן

- - - - -

המלצות על סדרות

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 אורח - אני

אורח - אני
  • אורחים

פורסם 11/06/2011 - 19:10

היות וכל הסדרות שאני רואה נגמרו [בערך, חוץ ממשחקי הכס שגם עוד מעט הולכת להגמר] אני אשמח להמלצות על סדרות.
סדרות שאהבתי: סופרנוס, אוז, החיים על מאדים, האוס, דקסטר, ווידס, קרניבל, מד מן. בטח יש עוד אבל אני לא זוכרת כרגע ובכל מקרה אלה הכי מוצלחות :)
סדרות שאני לא אוהבת: סדרות משטרה למיניהן.
קומדיות שאהבתי: סיינפלד, זיווגים, המפץ הגדול, קומיוניטי, סקראבס [התלבטתי אם להכניס פה את HIMYM אבל היא הייתה טובה רק בעונות הראשונות]
אני אוהבת מאוד סדרות בריטיות אז אם יש המלצות על כאלה זה יהיה נחמד.

#2 Oronis

Oronis

Money is better than poverty, if only for financial reasons

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 11/06/2011 - 20:42

סתם אבחנה, את לא אוהבת סדרות משטרה אבל הרבה מהסדרות שציינת הן על פושעים :) (סופרנוס, אוז, דקסטר).

אולי תאהבי את "ילדי האנרכיה" וה"בורג'ס".
Never underestimate the power of stupid people in large groups

#3 אדיר נעמן

אדיר נעמן

משתמש באימונים

• רשומים
  • 57 הודעות:

פורסם 13/06/2011 - 10:52

היות וכל הסדרות שאני רואה נגמרו [בערך, חוץ ממשחקי הכס שגם עוד מעט הולכת להגמר] אני אשמח להמלצות על סדרות.
סדרות שאהבתי: סופרנוס, אוז, החיים על מאדים, האוס, דקסטר, ווידס, קרניבל, מד מן. בטח יש עוד אבל אני לא זוכרת כרגע ובכל מקרה אלה הכי מוצלחות :)
קומדיות שאהבתי: סיינפלד, זיווגים, המפץ הגדול, קומיוניטי, סקראבס [התלבטתי אם להכניס פה את HIMYM אבל היא הייתה טובה רק בעונות הראשונות]

יש סדרה חדשה בשם camelot שבדיוק סיימה עונה ראשונה.
בעיקרון היא מדבר על ארתור (הדרך שלו למלוכה), מרלין וכל העסק רק בצורה אלטרנטיבית אפלה יותר.
לטעמי סדרה סבבה לגמרי.
יש גם את the walking dead שהיתה סדרה בת 6 פרקים באורך שעה שהיא גם סבבה לגמרי (הסתיימה לפני איזה חצי שנה).
יש את jeckyll (נראה לי שככה רושמים את זה) שהיא סדרה בריטית מצויינת שעוסקת, כשמה, בדוקטור ג'ק ומיסטר הייד - אותו הבחור עם פיצול אישיות הזוי לגמרי (לפחות זה מה שנראה בתחילת הסדרה) - גם היא סדרה בת 6 פרקים באורך שעה.
יש גם את doctor who שסיימה עונה 6 וגם היא בריטית ומומלצת מאוד (תיתן לה כמה פרקים - יותר מפרק אחד כי הפרק הראשון לא משהו, ותאמין לי שתתמכר).
יש גם את being human שגם היא בריטית (המקורית) שסיימה עונה שלישית: בניגוד לשם הסדרה מדבר על 3 חברים רוח רפאים שנרצחה, איש זאב וערפד שחיים ביחד (נשמע מונפץ אבל הסדרה סבבה לגמרי).
יש גם את spartacus עם 2 עונות (blood and sand ו the gods of the arena) שהיא סדרה די שנויה במחלוקת (או שאתה ממש מת עליה או שאתה שונא אותה - אין באמצע) רק תיזהר כי יש שם הרבה עירום, סקס , אלימות די ברוטלית (אחרי הכל הסדרה עוקבת אחרי גלדיטורים) ומילים בוטות (ממש בוטות...) - לכן זה לא מתאם לכל אחד.
יש עוד אבל נראה לי שזה יספיק לבינתיים.

#4 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 40608 הודעות:

פורסם 13/06/2011 - 23:01

שמעתי הרבה המלצות על המיני סדרה ג'קיל, אולי בכל זאתאתן לה צ'אנס בהזדמנות...
זמן טוב לבדוק אם עדיין יש אותם בחינם ב-VOD.

#5 kobibsot

kobibsot

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 927 הודעות:

פורסם 13/06/2011 - 23:58

שמעתי הרבה המלצות על המיני סדרה ג'קיל, אולי בכל זאתאתן לה צ'אנס בהזדמנות...
זמן טוב לבדוק אם עדיין יש אותם בחינם ב-VOD.

בהחלט סדרה מומלצת.
מצאתי תקציר בטורק:
עיבוד מודרני לסיפור המפורסם בעולם של רוברט לואיס סטיבנסון, "ד"ר ג'קיל ומר הייד". לונדון, 2007. טום ג'קמן הוא הצאצא החי היחדי לד"ר ג'קיל ומר הייד. הוא עשה עסקה עם הצד האפל שלו: שיתוף בגוף. מה שמר הייד אינו יודע הוא שלטום יש משפחה. יש לו אישה וילדים שהוא יעשה הכל כדי להגן עליהם מפני הצד האפל שלו. בעזרת כל האמצעים של הטכנולוגיה המודרנית וציוד ההשגחה הטוב ביותר, הוא נחוש בדעתו לשלוט על הצד האפל שלו. הוא סגר עסקה עם השטן שלו. מה ששניהם לא יודעים הוא שארגון עתיק, בעל הון וכוח בלתי מוגבלים, עוקב אחר כל תנועה שלהם, ותוכנית שמתוכננת מעל למאה שנים עומדת להתממש.

במיוחד אהבתי את הפרק שהוא קם בצהריים אחרי שהייד היה זה שהשתמש בגוף שלו ורואה מלא דם עליו ועכשיו הוא צריך להבין מה לכל הרוחות קרה (אין להם זכרון משותף).

בכלל אהבתי את המשחק המאוד משובח של ג'יימס נסביט, לשחק 2 הפכים כל כך גמורים בצורה מושלמת כל כך זה לא דבר של מה בכך.
Her Will is Your Fate!
תמונה מצורפת

#6 אורח - פותחת השרשור

אורח - פותחת השרשור
  • אורחים

פורסם 14/06/2011 - 00:10

סתם אבחנה, את לא אוהבת סדרות משטרה אבל הרבה מהסדרות שציינת הן על פושעים :) (סופרנוס, אוז, דקסטר).

אולי תאהבי את "ילדי האנרכיה" וה"בורג'ס".

זה שהן על פושעים לא הופך אותם לסדרות משטרה.. האמת שגם דקסטר היא לא בדיוק סדרת משטרה טיפוסית..

ולשאר- תודה על ההמלצות. רשמתי לפני את בורג'ס, ג'קיל, ו- being human.

#7 אורח - Magical Realism

אורח - Magical Realism
  • אורחים

פורסם 16/06/2011 - 18:45

לחיים על מאדים יש סדרת בת בשם Ashes to Ashes, לא ראיתי בעצמי אף אחת מהשתיים.
misfits ('עבריני על' ב-VOD הקרוב לביתך), גם בריטית, על כמה חבר'ה שנשפטו לעבודות שירות, פוגע בהם ברק, מקבלים כוחות על, לא מעניין אותם למנוע פשעים ולהציל אנשים וכאלה נכון לעונה הראשונה.

#8 Oronis

Oronis

Money is better than poverty, if only for financial reasons

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 17/06/2011 - 14:18

זה שהן על פושעים לא הופך אותם לסדרות משטרה.. האמת שגם דקסטר היא לא בדיוק סדרת משטרה טיפוסית..

ולשאר- תודה על ההמלצות. רשמתי לפני את בורג'ס, ג'קיל, ו- being human.

לא טענתי שהן סדרות משטרה, אמרתי שהן על פושעים. כלומר, את מחבבת צד אחד מאוד מסוים של המשוואה.
Never underestimate the power of stupid people in large groups

#9 danaweiss1

danaweiss1

משתמש טרי

• רשומים
  • 29 הודעות:

פורסם 03/07/2011 - 21:07

לפי מה שאהבת...נראה לי שממש תאהבי את עקרות בית נואשות- סדרה מעולה.
(ואיך לא ראית נמלטים???)

#10 kobibsot

kobibsot

ברונזה

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 927 הודעות:

פורסם 03/07/2011 - 23:20

(ואיך לא ראית נמלטים???)

אין שום קשר בין עקרות בית נואשות לאף אחת מהסדרות שרשמו.
היא הכי קרובה לסקראבס רק הרבה, אבל הרבה פחות מצחיקה, ויותר טלנובלה.
Her Will is Your Fate!
תמונה מצורפת

#11 אורח - פותחת השרשור

אורח - פותחת השרשור
  • אורחים

פורסם 04/07/2011 - 20:40

(ואיך לא ראית נמלטים???)

ראיתי עקרות, הפסקתי בערך בעונה רביעית, זה כבר נהיה הרבה יותר מדי אופרת סבון בשבילי [לא ברור איך הגעתי עד לרביעית, זה התחיל להמאס כבר בשניה]

וראיתי נמלטים. פשוט חוץ מהעונה הראשונה לא אהבתי. המשכתי לראות [בעיקר בשביל מייקל :) ] עד שנשברתי בערך באמצע העונה הרביעית.
באופן כללי, אצלי הסדרות האלה נכנסות לקטגוריה של סדרות טובות בעונה הראשונה בלבד [כנ"ל גיבורים].

#12 Elliott

Elliott

משתמש טרי

• רשומים
  • 27 הודעות:

פורסם 05/07/2011 - 18:26

אם את אוהבת סדרות בריטיות ומתחברת להומור בריטי יבשושי (כמוני), אז אני ממליצה לך בחום על Peepshow - סדרה קורעת על 2 שותפים, מארק - עובד מנהלה זחוח וג'אז - מוזיקאי כלומניק.

הסדרה מסופרת מנקודות המבט של שניהם מה שהופך אותה למצחיקה ברמות אחרות.

#13 guyoch

guyoch

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 546 הודעות:

פורסם 05/07/2011 - 22:58

לאחרונה התחלתי לראות את הסידרה Breaking Bad והיא מעולה.

#14 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 09/07/2011 - 00:46

#15 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 09/07/2011 - 00:52

מצטרף להמלצה על Breaking Bad.
בנוסף אני ממליץ על Boardwalk Empire, עוסקת בעולם הפשע בתקופת היובש.
Rome, על התככים והפוליטיקה באותן שנים...עוד הפקה מצויינת של HBO.

לגבי קומדיה בריטית: coupling!
אחת מהסדרות הגאוניות ביותר שיצא לי לראות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים