מעבר לתוכן

תמונה

מבחר הסרטים שלי...

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 nittm

nittm

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 373 הודעות:

פורסם 21/07/2004 - 04:01

נשמע מעניין הסיפור הזה.. אז הנה האוסף הקטן שלי, כמובן שבמחשב אני שומר רק את הסרטים שאני מוצא מוצלחים למדי...

סרטים ב-DVD: (לא מבחר גדול ...)
Fear & Loathing in Las-Vegas
Pi
Requiem For a Dream

בפורמט מחשב (divx לרוב):
Bill and Ted's Bogus Journey
Bill and Ted's Excellent Adventure
Donnie Darko
The Goonies
The Lost Boys
Chasing Amy
Clerks
Dogma
Jay and Silent Bob strike back
Mallrats
Edward Scissorhands
James and the Giant Peach
The Nightmare Before Christmas
28 Days Later
Evil Dead III - Army Of Darkness

זהו בערך אני מניח...

We had 2 bags of grass, 75 pellets of mescaline, 5 sheets of high-powered blotter acid, a salt shaker half full of cocaine, and a whole galaxy of multi-colored uppers, downers, screamers, laughers... and also a quart of taquila, a quart or rum, a case of budweiser, a pint of raw ether and two dozen amyls.
Not that we needed all that, but once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.

nittm @ myspace.com
Schnitzel The Dog @ myspace.com

#2 Maxim_DK

Maxim_DK

..-The One-..

• רשומים+
  • 3663 הודעות:

פורסם 21/07/2004 - 09:20

מה זה:
Evil Dead III - Army Of Darkness
Seen It All, Read It All, So Don't Write At All
תמונה מצורפת
Mess with the best die like the rest

#3 nittm

nittm

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 373 הודעות:

פורסם 21/07/2004 - 13:14

זה סרט עם ברוס קמבל.
הסגנון של הסרט הוא לא ממש ברור, כלומר זה "אמור" להיות סרט אימה אבל הוא ממש מצחיק, כלומר זה מה שהם ניסו לעשות....

אני ממליץ עליו.. לעוד מידע על הסרט לחץ פה: Evil Dead III - Army of Darkness @ Movies.Yahoo

We had 2 bags of grass, 75 pellets of mescaline, 5 sheets of high-powered blotter acid, a salt shaker half full of cocaine, and a whole galaxy of multi-colored uppers, downers, screamers, laughers... and also a quart of taquila, a quart or rum, a case of budweiser, a pint of raw ether and two dozen amyls.
Not that we needed all that, but once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.

nittm @ myspace.com

#4 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 25/07/2004 - 00:54

עברתי על הסרטים שלך, פשוט מעולה! :וי:
חוץ מהיחיד שמקסים כבר ציין שמעולם לא ראיתי. אבל נראה סבבה..
"יש לך הצעת שיפור? תילחם! ואני אצטט את המשפט שיש לניב במשרד "כל מה שצריך שהרוע ינצח זה שאנשים טובים לא יעשו כלום" "(מתוך דברי אנונימי כאן באתר, כי גם משתמשים פעילים אוהבים מידי פעם לומר את דבריהם בחסות האפלה)

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#5 nittm

nittm

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 373 הודעות:

פורסם 04/08/2004 - 23:04

אני מוסיף עוד סרט לרשימה שלי!
גמרתי לראות אותו עכשיו והוא ממש מוצלח!
לסרט קוראים: Immortel, יש לו עלילה ממש מוזרה ואפלה (מה שאני תמיד מקבל בברכה) וחלקו אנימציה והחלק האחר מצולם....

השילוב של הצילום והאנימציה יחד עם כל המוזרות והפסקול םשוט הדהים אותי.

אני ממליץ!

nittm @ myspace.com

#6 rkryzel

rkryzel

The original Redman

• רשומים+
  • 6558 הודעות:

פורסם 18/10/2004 - 01:14

אני מוסיף עוד סרט לרשימה שלי!
גמרתי לראות אותו עכשיו והוא ממש מוצלח!
לסרט קוראים: Immortel, יש לו עלילה ממש מוזרה ואפלה (מה שאני תמיד מקבל בברכה) וחלקו אנימציה והחלק האחר מצולם....

השילוב של הצילום והאנימציה יחד עם כל המוזרות והפסקול םשוט הדהים אותי.

אני ממליץ!

<{POST_SNAPBACK}>

הוא יושב לי על ההארד דיסק כבר כמה זמן ועדיין לא יצא לי לראות אותו... העלילה נשמעת לא משהו - הסרט עד כדי כך טוב ?
God is just an imaginary friend for grownups[size=4]

#7 nittm

nittm

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 373 הודעות:

פורסם 31/10/2004 - 03:29

אני אהבתי את הסרט בגלל שזה הסרט הראשון שאני ראיתי שמשלב בין אנימציה לצילום רגיל, העלילה קצת פחות עקרונית וקצת מסובכת.

אני אישית אהבתי את הסרט אבל לא הייתי אומר שהוא מצויין.

nittm @ myspace.com

#8 rkryzel

rkryzel

The original Redman

• רשומים+
  • 6558 הודעות:

פורסם 01/11/2004 - 03:11

אני אהבתי את הסרט בגלל שזה הסרט הראשון שאני ראיתי שמשלב בין אנימציה לצילום רגיל, העלילה קצת פחות עקרונית וקצת מסובכת.

אני אישית אהבתי את הסרט אבל לא הייתי אומר שהוא מצויין.

<{POST_SNAPBACK}>

תשמע - התחלתי לראות את הסרט אבל נשברתי אחרי רבע שעה. אני לא אוהב את כל הקטע הזה של שילוב אנימציה עם דמויות אמיתיות. או שזה סרט רגיל או שזה אנימציה! (בלי לפגוע כמובן ברוג'ר ראביט...). גם מסקיי קפטן לא ממש התלהבתי ומדובר באותו סגנון של סרט...
God is just an imaginary friend for grownups[size=4]

#9 nittm

nittm

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 373 הודעות:

פורסם 09/11/2004 - 03:35

אוקי, אין לי עם זה בעיה.. כל אחד וטעמו שלו... אני דווקא הייתי מרוצה מהעניין, את סקיי קפטן לא ראיתי.

אני בכל מקרה הוספתי עוד שני סרטים לספריה שלי. שני הסרטים בפורמט וידאו והם:
- חומות של תקווה (The Shawshank Redemption)
- גיבור (Hero)

שני סרטים מושלמים!!!! כל אחד בצורה שונה כמובן.

nittm @ myspace.com

#10 nittm

nittm

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 373 הודעות:

פורסם 21/01/2005 - 15:11

תוספות!!!!!!
כל התוספות במופרמט divx (מחשב):
What The Bleep Do We Know?
The Incredibles
UHF
Jersy Girl
The Princess Bride
Alien Vs Predator
Cube
Saw
Resident Evil
Resident Evil Apocalypse
בנוסף אני עובד על הורדת כל הפרקים של הסדרות הבאות (כל העונות כמובן):
21 Jump Street
Married With Children
Stargate SG-1
Stargate Atlantis

nittm @ myspace.com

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים