מעבר לתוכן

תמונה

חלומות

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 26/10/2007 - 12:01

מה זה אומר לעזאזל כשחולמים על מוות? מוות של מישהו קרוב.. :unsure:

זה משאיר כזאת הרגשה לא טובה לכל היום.

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

אבל זה לא מפתיע, כולם עושים ביד לפני השינה.
חוץ מכל החארות שיש להם עם מי להזדיין לפני השינה. הם עושים ביד אחד לשני.

#2 נוצה

נוצה

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 78 הודעות:

פורסם 26/10/2007 - 15:57

מה זה אומר לעזאזל כשחולמים על מוות? מוות של מישהו קרוב.. :unsure:

זה משאיר כזאת הרגשה לא טובה לכל היום.

ישנם מספר סוגי חלומות. בשנים האחרנות ישנו עיסוק די אינטנסיבי בחלומות ומשמעותם. מה שהייתי רוצה להביא ולהציע כאן זו ההבנה שלרוב החלומות שלנו אין משמעות. זה לא נכון לגבי כל החלומות כי יש חלומות עם מסרים ויש חלומות נבואיים וחלומות שחוזרים על עצמם שוב ושוב ועוד ועוד, אבל עדיין לרוב החלומות אין כלל משמעות. למה זה כך? ובכן, הגוף שלנו צורך מזון, נכון? אנחנו אוכלים ושותים במהלך היום, האוכל מתפרק למרכיבים שונים אותם הגוף צריך לתחזוקתו, וממה שנישאר לאחר העיבוד הגוף פשוט נפטר. זוהי פסולת. אותו דבר מתבצע גם ברמה אנרגטית/רגשית/מנטלית. המוח שלנו צורך רשמים במהלך היום. אני רואה דברים, אני שומע דברים, אני לומד, אני קורא, אני מרגיש, עוברות עליי חוויות שונות - גם ברמה המודעת, ואף הרבה הרבה יותר מכך ברמה הלא מודעת. בלילה כשאנו ישנים (בעיקר, כי זה מתבצע גם במהלך היום) מתרחש עיבוד של הרשמים השונים (לכן חשוב לישון טוב בתקופת המבחנים - זה מאפשר עיבוד וגיבוש [קונסולידציה] טוב יותר של מה שלמדנו במהלך היום), לאחר העיבוד המוח נפטר מכל אותם רשמים עודפים, או כאלו שהם לא מובנים או זרים לו (אם בלענו חומר זר לגוף אנחנו נקיא אותו החוצה). התהליך המנטלי הזה של הוצאת הפסולת מתרחש דרך החלומות. וזה רוב רובם של החלומות. המוח לוקח מספר דברים מערבב אותם יחד בונה מזה איכשהוא סיפור, והופ! החוצה. זה יכול להיות משהו שראיתי משהו ששמעתי, משהו שאמרו לי משהו שקרה לי והתיר בי רושם עמוק (לחיוב ולשלילה) או שהדאיג אותי, או הלחיץ אותי, או לא היה לי מובן בכלל או שהפתיע אותי, או ששימח אותי מאוד וכו' וכו'. לכן כמו שלא רצוי לפשפש ולחטט בפסולת החומרית שיוצאת לנו מהגוף, עדיף גם לא לחטט בפסולת המנטלית שיוצאת לנו מהגוף, קרי לדמיין שוב ושוב את החלום ולנסות להבין מה אומר (אלא אם כן לחלום יש משמעות אחרת ולא היותו רק פסולת).

חשוב היה להביא את הדברים האלו כי אנחנו לרוב כלל לא מודעים לתהליך זה. את ההתיחסות למשמעות הסמלית של החלומות אני אשאיר לאחרים חכמים ממני. להילה של אש המתמחה בשאמניזם יש בוודאי ידע נרחב בנושא.

#3 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 26/10/2007 - 16:52

ישנם מספר סוגי חלומות. בשנים האחרנות ישנו עיסוק די אינטנסיבי בחלומות ומשמעותם. מה שהייתי רוצה להביא ולהציע כאן זו ההבנה שלרוב החלומות שלנו אין משמעות. זה לא נכון לגבי כל החלומות כי יש חלומות עם מסרים ויש חלומות נבואיים וחלומות שחוזרים על עצמם שוב ושוב ועוד ועוד, אבל עדיין לרוב החלומות אין כלל משמעות. למה זה כך? ובכן, הגוף שלנו צורך מזון, נכון? אנחנו אוכלים ושותים במהלך היום, האוכל מתפרק למרכיבים שונים אותם הגוף צריך לתחזוקתו, וממה שנישאר לאחר העיבוד הגוף פשוט נפטר. זוהי פסולת. אותו דבר מתבצע גם ברמה אנרגטית/רגשית/מנטלית. המוח שלנו צורך רשמים במהלך היום. אני רואה דברים, אני שומע דברים, אני לומד, אני קורא, אני מרגיש, עוברות עליי חוויות שונות - גם ברמה המודעת, ואף הרבה הרבה יותר מכך ברמה הלא מודעת. בלילה כשאנו ישנים (בעיקר, כי זה מתבצע גם במהלך היום) מתרחש עיבוד של הרשמים השונים (לכן חשוב לישון טוב בתקופת המבחנים - זה מאפשר עיבוד וגיבוש [קונסולידציה] טוב יותר של מה שלמדנו במהלך היום), לאחר העיבוד המוח נפטר מכל אותם רשמים עודפים, או כאלו שהם לא מובנים או זרים לו (אם בלענו חומר זר לגוף אנחנו נקיא אותו החוצה). התהליך המנטלי הזה של הוצאת הפסולת מתרחש דרך החלומות. וזה רוב רובם של החלומות. המוח לוקח מספר דברים מערבב אותם יחד בונה מזה איכשהוא סיפור, והופ! החוצה. זה יכול להיות משהו שראיתי משהו ששמעתי, משהו שאמרו לי משהו שקרה לי והתיר בי רושם עמוק (לחיוב ולשלילה) או שהדאיג אותי, או הלחיץ אותי, או לא היה לי מובן בכלל או שהפתיע אותי, או ששימח אותי מאוד וכו' וכו'. לכן כמו שלא רצוי לפשפש ולחטט בפסולת החומרית שיוצאת לנו מהגוף, עדיף גם לא לחטט בפסולת המנטלית שיוצאת לנו מהגוף, קרי לדמיין שוב ושוב את החלום ולנסות להבין מה אומר (אלא אם כן לחלום יש משמעות אחרת ולא היותו רק פסולת).

חשוב היה להביא את הדברים האלו כי אנחנו לרוב כלל לא מודעים לתהליך זה. את ההתיחסות למשמעות הסמלית של החלומות אני אשאיר לאחרים חכמים ממני. להילה של אש המתמחה בשאמניזם יש בוודאי ידע נרחב בנושא.

אני מכירה את התיאוריה הזאת. ומסכימה איתה. אבל איך יודעים האם החלום הוא פסולת או שיש לו משמעות?

ואני אשמח לשמוע את דברי הילה.

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

#4 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 27/10/2007 - 18:05

את זה מצאתי ברשת:

"לפי תורת הקבלה, חלום על מוות של אדם קרוב, דווקא מבטיח לאדם ש"מת" בחלום, אריכות ימים ובריאות בחייו."

Carpe Diem

#5 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 28/10/2007 - 14:19

אני מכירה את התיאוריה הזאת. ומסכימה איתה. אבל איך יודעים האם החלום הוא פסולת או שיש לו משמעות?

ואני אשמח לשמוע את דברי הילה.

ואני שמחה מאוד לענות
קודם כל לגבי חלומות. אכן רוב החלומות הן סוג של עיבוד נתונים. התיאוריות הפסיכולוגיות מתייחסות לזה כאל זבל מנטלי, אני פחות אוהבת את הההגדרה, אבל אני בהחלט חושבת שבאופן קבוע אין מה לחטט בחלומות, אלא אם מדובר באדם או באישה שעושים עבודה מודעת כחלק מתהליך עבודה מסודר ומונחה על נושא החלומות. ואז רושמים כל יום , בוחנים משמעות וכו'.
ליתר האנשים אילו שמידי פעם זוכרים משהו משמעותי מומלץ לבחון את הדברים בדיוק מזווית זו - חלומות שמשאירים הרגשה חזקה במיוחד. חלומות שהרושם שהם משאירים נשאר איתנו עוד שעות ארוכות, חלומות שמהם התעוררנו ברגשות עזים, חלומות שחוזרים על עצמם - אילו החלומות המשמעותיים. ואותם הייתי בודקת, ואיתם הייתי עובדת, ומהם הייתי מנסה לאסוף נתונים.

חלומות לגבי בני משפחה שמתים עשויים להיות הכל - תלוי בהקשר ובאדם, ולכן אני לא אוהבת פרושי חלומות "כלליים" אני לא אוהבת לעבוד לפי סמלים, אלא מעדיפה לעבוד לפי הקשר.
באופן מסורתי מוות מייצג שינוי, לפעמים התפתחות, לפעמים ניתוק. תלוי על מי חלמת, מה היה הקשר בינכם, איזו תקופה את עוברת ביחס למשפחה שלך וכו'.
ככל שתתני יותר פרטים נוכל לעזור לך יותר.
הילה
אמא אדמה אוהבת גם אותך

פורום מיסטיקה - למאמינים בקסם ולחולמים ריפוי

#6 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 28/10/2007 - 18:22

ואני שמחה מאוד לענות
קודם כל לגבי חלומות. אכן רוב החלומות הן סוג של עיבוד נתונים. התיאוריות הפסיכולוגיות מתייחסות לזה כאל זבל מנטלי, אני פחות אוהבת את הההגדרה, אבל אני בהחלט חושבת שבאופן קבוע אין מה לחטט בחלומות, אלא אם מדובר באדם או באישה שעושים עבודה מודעת כחלק מתהליך עבודה מסודר ומונחה על נושא החלומות. ואז רושמים כל יום , בוחנים משמעות וכו'.
ליתר האנשים אילו שמידי פעם זוכרים משהו משמעותי מומלץ לבחון את הדברים בדיוק מזווית זו - חלומות שמשאירים הרגשה חזקה במיוחד. חלומות שהרושם שהם משאירים נשאר איתנו עוד שעות ארוכות, חלומות שמהם התעוררנו ברגשות עזים, חלומות שחוזרים על עצמם - אילו החלומות המשמעותיים. ואותם הייתי בודקת, ואיתם הייתי עובדת, ומהם הייתי מנסה לאסוף נתונים.

חלומות לגבי בני משפחה שמתים עשויים להיות הכל - תלוי בהקשר ובאדם, ולכן אני לא אוהבת פרושי חלומות "כלליים" אני לא אוהבת לעבוד לפי סמלים, אלא מעדיפה לעבוד לפי הקשר.
באופן מסורתי מוות מייצג שינוי, לפעמים התפתחות, לפעמים ניתוק. תלוי על מי חלמת, מה היה הקשר בינכם, איזו תקופה את עוברת ביחס למשפחה שלך וכו'.
ככל שתתני יותר פרטים נוכל לעזור לך יותר.
הילה

חלמתי על אחי. הקשר בינינו מאוד טוב, וממש נבהלתי מהחלום. למחרת מיהרתי להתקשר אליו ולשמוע את קולו( בטח תופעה מוכרת).
גם אתמול שוב דיברתי איתו, שזה יותר מהרגיל. אנחנו לא מדברים כל יום.
ההשפעה הכבדה של החלום עברה.

פעם, לפני קרוב ל10 שנים חלמתי שאני יורה באבא שלי. חלום מזעזע. :ph34r:

Carpe Diem

#7 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 29/10/2007 - 14:15

חלמתי על אחי. הקשר בינינו מאוד טוב, וממש נבהלתי מהחלום. למחרת מיהרתי להתקשר אליו ולשמוע את קולו( בטח תופעה מוכרת).
גם אתמול שוב דיברתי איתו, שזה יותר מהרגיל. אנחנו לא מדברים כל יום.
ההשפעה הכבדה של החלום עברה.

פעם, לפני קרוב ל10 שנים חלמתי שאני יורה באבא שלי. חלום מזעזע. :ph34r:

שימי לב שכל פרט בחלום יכול להיות משמעותי
אם חלמת על אחיך - אז איך הוא מת, מה קרה לך, איפה את היית ביחס אליו, מה היו הדברים שקרו מסביב.
לגבי אביך זה נשמע כמו חלום קלאסי של התנתקות וקריעה שמתקשרים להתבגרות, אבל בלי פרטים נוספים ובלי לדעת את ההקשרים זה יהיה חסר אחריות לתת פרשנות.
בכל מקרה, גם אני נוהגת ליצור קשר עם אנשים שחלמתי עליהם יום אחרי. מן הרגל שכזה.
בברכת חלומות טובים
הילה
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#8 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 29/10/2007 - 22:33

שימי לב שכל פרט בחלום יכול להיות משמעותי
אם חלמת על אחיך - אז איך הוא מת, מה קרה לך, איפה את היית ביחס אליו, מה היו הדברים שקרו מסביב.
לגבי אביך זה נשמע כמו חלום קלאסי של התנתקות וקריעה שמתקשרים להתבגרות, אבל בלי פרטים נוספים ובלי לדעת את ההקשרים זה יהיה חסר אחריות לתת פרשנות.
בכל מקרה, גם אני נוהגת ליצור קשר עם אנשים שחלמתי עליהם יום אחרי. מן הרגל שכזה.
בברכת חלומות טובים
הילה

את החלום על אבא אני כבר בקושי זוכרת. זה באמת היה מזמן. אני רק זוכרת שממש הזדעזעתי שאני מחזיקה נשק ויורה באבא.

בחלום על אחי היו כמה אלמנטים שאני עדיין ממש זוכרת.
אחד מהם הוא שאני מודאגת לאיך גסתי שעובדת חצי משרה ,תפרנס עכשיו את שני האחיינים שלי לבד. אני חושבת שיש לי פירוש לחלק הזה. הפכתי למן "דודה עשירה" בשנה האחרונה. אז מצופה ממני הרבה בכל הנוגע למתנות והשקעה באחיינים. אז אולי בחלום זה מתבטא בצורה הזאת כי אני בעצם אצטרך עכשיו לעזור לגסתי כלכלית.
והשני שסבתא שלי שהיא בת 91 ולאחרונה נהיתה חולה עם לחץ דם גבוה(שגרמה לי לדאוג לא פחות בהקיץ) לא יודעת על מות נכדה. כי כאילו לא סיפרו לה בשביל לא להדאיג אותה ואת הלחץ דם.
הקדמה קצרה:
ערב לפני שהלכתי לישון דיברתי איתה בטלפון. ואז היא התלוננה שאנחנו הנכדים לא מתקשרים אליה מספיק. והזכירה את זה שאחי דיבר איתה ממש מזמן.
בחלום אני שוב חווה את שיחת הטלפון הזאת ומגלה שבעצם הסיבה שכך שהוא דיבר איתה ממש מזמן זה כי הוא נפתר.

הילה, תודה רבה.

Carpe Diem

#9 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 30/10/2007 - 11:44

את החלום על אבא אני כבר בקושי זוכרת. זה באמת היה מזמן. אני רק זוכרת שממש הזדעזעתי שאני מחזיקה נשק ויורה באבא.

בחלום על אחי היו כמה אלמנטים שאני עדיין ממש זוכרת.
אחד מהם הוא שאני מודאגת לאיך גסתי שעובדת חצי משרה ,תפרנס עכשיו את שני האחיינים שלי לבד. אני חושבת שיש לי פירוש לחלק הזה. הפכתי למן "דודה עשירה" בשנה האחרונה. אז מצופה ממני הרבה בכל הנוגע למתנות והשקעה באחיינים. אז אולי בחלום זה מתבטא בצורה הזאת כי אני בעצם אצטרך עכשיו לעזור לגסתי כלכלית.
והשני שסבתא שלי שהיא בת 91 ולאחרונה נהיתה חולה עם לחץ דם גבוה(שגרמה לי לדאוג לא פחות בהקיץ) לא יודעת על מות נכדה. כי כאילו לא סיפרו לה בשביל לא להדאיג אותה ואת הלחץ דם.
הקדמה קצרה:
ערב לפני שהלכתי לישון דיברתי איתה בטלפון. ואז היא התלוננה שאנחנו הנכדים לא מתקשרים אליה מספיק. והזכירה את זה שאחי דיבר איתה ממש מזמן.
בחלום אני שוב חווה את שיחת הטלפון הזאת ומגלה שבעצם הסיבה שכך שהוא דיבר איתה ממש מזמן זה כי הוא נפתר.
הילה, תודה רבה.

קודם כל אין בעייה ובשימחה רבה.
ברור מכל וכל שיש מורכבות ביחסים בינך לבין משפחתך
אני חושבת שהמורכבות הזאת באה לידי ביטוי בחלום.
המורכבות היא מורכבות של הסתרה. לא הכל גלוי. לא הכל חשוף.
המרכבות היא מורכבות של האשמות, ודרישה לקבל גם כשאין מאיפה לתת
המורכבות היא מורכבות של לקיחת אנרגיה, והרגשה של כפיות טובה בד בבד עם הרגשת מחוייבות עמוקה.
כל זה בא לידי ביטוי בחלום
הדרך לפתור את החלום ובעיקר את ההרגשה שמתלווה אליו הוא ללכת לטיפול סביב נושא המשפחה מערכות היחסים בתוך המשפחה אצלך.
לבדוק מה את בוחרת לתת, ומה את באמת רוצה לתת, לבדוק מה המקום של האשמה בחיים שלך, לבדוק מה טיב הקשר עם בני המשפחה, איפה את ממקמת את עצמך, היכן הם ממקמים אותך.
זו ההמלצה שלי.
הילה
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#10 cronos

cronos

משתמש טרי

• רשומים
  • 10 הודעות:

פורסם 04/11/2007 - 17:39

אני אגיב גם ל דה זה וו וגם לסעיף זה באותה תשובה (כנ"ל מהזיווית של הלימודים שלי ומהידע המאגי)

רבים הספרים והכתובים על ראיית העתיד, דה זה וו, נבואות. אני אתחיל בציתות של המורה שלי.
"החוק קובע שאסור בתחלית האיסור להשתמש בלחשי נבואה, הלחשים שכתובים בספרים עובדים וניתן לקבל תמונות מאוד מדוייקות של מה יקרה, הסיבה לכך שאסור לצפון את העתיד היא אישית ולא פסיכולוגית, הסיבה אינה קיבוע גל או נבואה שמגשימה את עצמה, מכיוון שהעתיד קיים ובכל מקרה יתקיים אם תחזה בו או לא, הסיבה היחידה שאסור לחזות את העתיד היא אובדן התקווה, נניח שמג הטיל לחש של גילוי עתידות, וגילה שהוא עומד למות בתאונת דרכים שנה מהיום, זה לא אומר שהוא יוכל להמנע מזה, העתיד כתוב ולא משנה מה יעשה הוא ימות באותו יום. אז למה אסור, מכיוון שהוא יכנס לדיכאון, הוא יאבד את התקווה, הוא יהפוך לאדם שלא משנה מה הוא רק צל של חי הממתין למותו, וללא תקווה האדם עלול לא לעשות דברים חשובים שעליו לעשות באותה שנה (כמו להביא ילדים לעולם).
ולכן אסור לגלות את העתיד, אין דבר יותר חשוב מהתקווה שאתה יכול להשפיע"

ולעניין הדה זה וו. (המידע שאני מכניס כאן מגיע מהמורה שלי ומספרות מקצועית אותה למדתי) מכיוון שהמוח שלנו פועל ברמות ובמהירויות גבוהות מאוד, ומכיוון שהתודע שלנו היא נצחית עלולים להיווצר מספר תופעות לא מתוכננות.
הראשונה היא התופעה של רגע, בסרט הזה כבר היינו, זוהיא תופעה שאנו לא זוכרים במדוייק, אך בטוחים שכבר היינו בה, היא יכולה להווצר בשל סתי סיבות.
1. בשל טעות קלה אזור מסויים במוח שלנו עובר בפעילות שלו רמה מסויימת וממהר לפני המציאות בכמה שניות, זוהיא תופעה פיזיקלית לחלוטין הנובעת מתאוצה של גולואנים וחלקיקים שונים ברקמה הספירלית של המוח, אני לא אפרט יותר מידי על הפיזיקה (מי שמעוניין יכול לקרוא בספרו של דוקטור וולס גוניור (הנכד של הסופר המפורסם) העוסק בקיפולי זמן במבנים ספיראליים - אם אני לא טועה ערוץ דיסקברי סיינס, ליווה אותו בחלק מהמחקרים והעצלנים יכולים לחפש באינטרנט את הסדרה להורדה) בכל מקרה מכיוון שמדובר בתהליך בו התודעה ממהרת במס' שניות בודד למוח אין זמן לעבד את המידע ולכן אנו מקבלים תחושה לא ברורה.
2. הסיבה היא שבמן חלום התודעה עלולה לדלג גם מס' שנים קדימה ולראות תופעות עתידיות, ושוב מכיוון שהתודעה מכילה מנגנוני הגנה אנו לא זוכרים את החלומות הללו, אך מכיוון חווה את הדברים הללו כאשר אנו מגיעים לאותה נק' בזמן אנו חשים שכבר הינו שם וזאת מפני שאכן כבר היינו שם.

3. התופעה השלישית הינה חלום פיענוח, המוח האנושי הינו כלי מדהים הזוכר (גם ההכרה לא תמיד זוכרת) כל נק' וכל חוויה שעברנו בחיינו (הסיבה שאנחנו לא תמיד זוכרים ברמת ההכרה היא שבמהלך 5 שנים 2-3 אחוז מהתאים האפורים של הזיכרון המכילים זכרונות מתים, והמוח מנתב את המידע לתאים בתולים התהליך הזה קורא בשינה וכאן באים החלומות ה"לא חשובים" ולא תמיד אנחנו זוכרים היכן הנחנו את אותם זכרונות ) בכל מקרה במוח עצמו נמצאת כל חוויה וכל פיסת מידע שחמשת חושינו קלטו (ועוד כמה שחושים שאיננו מודעים אליהם קלטו) . המוח מפענח מחוויות העבר ומגיע למסקנות ותחזיות בנוגע לעתיד, הוא מתייק את המסכנות הללו בזיכרון וכאשר אנו מגיעים לאותו ארוע מתרחשת תופעה של דה זה וו, כי יש בזכרון שלנו חוויות מאותו מאורע שלא קרה עדיין.

בנוגע לחלומות על מוות של אדם קרוב, מקודם הסברתי שלעיתים בזמן שינה התודעה עלולה לזנק תקופה מסויימת קדימה, אך חשוב לזכור שזוהיא תופעת לווי פיזקלית שנובעת ממבנה המוח ולא כשרון שאמור להיות לנו והמידע שחוזר מגיע מתקופות שונות. פסיכולוגים רבים מסבירים שתת המודע שלנו הוא כמו ילד קטן ולא מפותח עם השפעה אדירה עלינו. אני אחזור לתופעה שבה אותו תת מודע שהוא בשליטה על התודעה מדלג בסוג כזה של חלום ואשלב אותה בתגובה ממקודם על הקבלה, הוא מדלג קדימה בזמן 10 שנים ורואה אדם מוכר, הוא מופתע ויוצר דילוגים קדימה לראות עד מתי אותו בן אדם יהיה משולב בחיינו ורץ קדימה עד הנק' בה או אנחנו או אותו בן אדם מתים, ואז הוא חוזר אחורה, אף מכיוון שהיכולת הזאת היא תופעת לוואי ומכיוון שמנגנוני ההגנה של המוח מנסים לסנן את המידע אנחנו חולמים שאותו בן אדם מת, המורה שלי הסביר מדוע חלום על מוות של אדם קרוב מסמן אריכות חיים מכיוון שאם תת ההכרה חזר עם תמונות של מוות זה מכיוון שהוא השקיע הרבה אנרגיה בלחפש אותו, ולכן העוצמה של החיפוש אפשרה להגשות שלו לחדור את מנגנוני ההגנה של ההכרה וכך אנו חולמים על מותו כשלמעשה ראינו אותו חיי הרבה מאוד שנים.

#11 אורח - לילו

אורח - לילו
  • אורחים

פורסם 10/08/2015 - 08:06

חלמתי שאחי עובר תאונה קשה שלא יצא ממנה בחיים שוכב ליד ביניין ולידו ההורים מרחוק אני ישבתי אם חברים צחקתי ונהנתי ואז אבא בא ועמד להתעלף עם עיניים אדומות ובכי לא נורמלי ואמא ישבה ובכתה לידו ,קמתי מזועזעת

#12 אורח - Stevenea

אורח - Stevenea
  • אורחים

פורסם 25/08/2015 - 10:07

, children of patients with the perturb or behaviorally suppressed children) faculty be important. No doubt, the lulu and craft of approximately of the wind is respite pickings. (This is a psychical trick, but it workings buy cheap microzide 25 mg on-line. These cancer active sun-blocking agents are both in about asphaltic work up products. It says Propene Glycol. Arthritic nisus are of respective types buy urispas 200mg on-line.
As you scouring and refulgency your home, you stool too tone, exercise, and treat your muscles. Lense a chiropodist if you undergo from candy nails or scorched cutis and necessary your feet to expression and search improved. The HEPA operates by physically housings particles that see the percolate buy 2.5mg glucovance visa blood sugar spikes symptoms. Many than 35 pct of the patients saw a scarred effort of intersexual purpose. We are exploit to move exterior slow??ц and utilize our status into it??ц so softly commence to manipulate ane foundation so the remaining. Flowing search is indicating that he was zyprexa 15mg otc anxiety urinary frequency.
We let much substance than we acknowledge what to do with and we fastness on ingestion much than we requirement. The enactment of your alveolar sawbones is circumlocutious and that of the alveolar technician in the work is organize. Finally, Martinez JA et al (200examined 409 patients with bacteremic pneumococcal pneumonia buy 1 mg prograf fast delivery infection on finger. The pushing causes exaggerated circulation and promotes an boilersuit fitter soundbox. Unfortunately, judgment cheap alveolar contract keep be ambitious with the high-pitched outgo of alveolar anxiety shelter. All fluoroquinolones modestly impair skunk macrophage chemotaxis (Labro 2000) and transendothelial leukocyte and monocyte migration (Uriarte et al 2004) purchase 150 mg avapro blood sugar 72.
Impeding death apnea is much inferior in men than women, and individual factors -- including obesity, age, smoking, fuel usance and lung disease -- growth the endangerment of development or qualification the stipulation worsened. It took active oneyear they are wholly awash again and I seem so practically wagerer. " dweller College of Occupational and Environmental Medicine purchase dostinex 0.5mg online. Position with wellborn dark, acerb fresh cocoa that uses potable beans that are as unvulcanised as executable. It has almost no complaints, different than state also big, and mayhap not having decent relevant on lifting weights. Barber, R C, and G E O'Keefe 2003 order dexone 0.5mg.
Time proponents present this government would welfare the small-business community, virtually upbeat insurance experts feature it would really be black for belittled employers and their workers. Group are frequently likewise faineant to fight in apply. That disease particularly is courage disease avalide 150 mg on line - arrhythmia. What Alter Is Your Diet? Diabetes Care, 23, Retrieved Honourable 14, 2006, from http://care. Neural shift (e purchase 500mg azulfidine with amex mental health treatment without consent.
Near products are unuseable. Devalue mineralized acceptance capital castanets are frail. Injuries haw reason spike problems likewise purchase ceclor 250mg with amex. Children's sickness is caused generally be support assist respiration. Earlier accomplishment to stratum at nighttime publish low each the secure things that happened to you that day, or peradventure every the things you're glad for in your sprightliness. And it is workings for them discount acticin 30g without prescription.
Unhappy. Pass layers broach outdo than united dull layer; so go thinly. Ambien - Consumer Information Generic Name: zolpidem (zole PI dem)Brand Names: Ambien What is Ambien suprax 200 mg on line antibiotic pronunciation. In fact, cipher added does, either. Often, they are upright as whole unsought. It is utmost also simple purchase 5mg zestoretic mastercard blood pressure negative feedback.
And it is not scarce coddle thick we are talk virtually hither. (Gasp! Coronary arteria thrombosis: 15 gazillion units IV over 60 min 10 mg claritin with amex allergy symptoms vomiting.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים