מעבר לתוכן

תמונה

אז איפה כן ואיפה לא

• Please log in to reply
544 replies to this topic

#16 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 25/11/2007 - 22:52

הייתי אתמול בגרנד קניון בחיפה (בלי שום כלב) וראיתי שם מדבקה בכניסה "הכניסה לקניון מותרת לכלבי נחיה על פי חוק"
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#17 אורח - אורח_זיו_*

אורח - אורח_זיו_*
  • אורחים

פורסם 26/11/2007 - 00:18

הייתי אתמול בגרנד קניון בחיפה (בלי שום כלב) וראיתי שם מדבקה בכניסה "הכניסה לקניון מותרת לכלבי נחיה על פי חוק"

כלבי נחייה אכן מעוגנים בחוק לגבי כניסה לכל המקומות, אך לגורי נחיה לעיוור באימון החוק אינו תקף
ולכן קשה יותר להכניס אותם לכל מקום.
אני ומירב שמנו לב כי לא בכל מקום אפשר להיכנס וגם אם נתנו לנו להיכנס זה היה
אחרי ויכוחים או אחרי הודעה מראש על בואנו.
למשל סוף שבוע אחרון הלכנו עם הבובה שוחרת התרבות שלנו להצגה בתיאטרון (אבניו קיו בבית לסין לכל המתעניין,כן ,היה מאוד נחמד)
למרות זאת שהודעתי להם כמעט חודש על בואנו ולאחר שהתקשרתי גם כמה ימים לפני עדיין עשו לנו בעיות
אמרו לנו, תשבו בצד, אולי תשאירו את הכלבה בצד, אך בסופו של דבר ישבנו במקומות שיועדו לנו

בנוסף שמתי לב כי באזור המרכז המודעות לכלבי נחייה לא מאוד גדולה
לקניון סביון לדוגמא, לא נתנו לטילי ומירב בכלל להיכנס
בקניון הגדול בפתח תקווה ,אליו הלכנו מספר פעמים, עשו לנו כמה פעמים בעיות למרות שבסופו של דבר נכנסנו
בכל הפעמים.
בקיצור הכל תלוי באותו מקום

מה גם שאני חושבת שאני ומירב די שונות בגישה של הגעה למקומות חדשים, מירב תתקן אותי אם אני טועה.....
אני טוענת כי צריך להודיע לפני הגעה כדי שכל האישורים יהיו מוכנים
בעוד שאני חושבת שמירב דוגלת בשיטה של נגיע לגשר ואז נחצה אותו

זהו להיום, דיברתי מספיק
זיו (האמא של טילי המחוננת)

#18 מילקי 4

מילקי 4

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 326 הודעות:

פורסם 26/11/2007 - 00:44

קודם כל זיוי שלנו (של טילי ושלי) תלכי כבר לישון, מאוחר
אני דוגלת בשיטה של חצי חצי:
לפעמים עדיף להגיע לגשר ולחצות אותו
ולפעמים עדיף להתקשר קודם (בעיקר למקומות יותר "תרבותיים")
בעיקר זה תלוי במקום ואם הייתם שם קודם או אם אתם יודעים מה אופי המקום
בנוסף דיברתי היום עם גל (אמא של הרה) ואפשר להכניס את הגאונים הקטנים גם לטיב טעם שבביג
לילה טוב
העולם מצחיק אז צוחקים!!!

#19 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 27/11/2007 - 21:59

קודם כל זיוי שלנו (של טילי ושלי) תלכי כבר לישון, מאוחר
אני דוגלת בשיטה של חצי חצי:
לפעמים עדיף להגיע לגשר ולחצות אותו
ולפעמים עדיף להתקשר קודם (בעיקר למקומות יותר "תרבותיים")
בעיקר זה תלוי במקום ואם הייתם שם קודם או אם אתם יודעים מה אופי המקום
בנוסף דיברתי היום עם גל (אמא של הרה) ואפשר להכניס את הגאונים הקטנים גם לטיב טעם שבביג
לילה טוב

מעולה! בא לי סושי :)
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#20 אורח - אורח_איתן_*

אורח - אורח_איתן_*
  • אורחים

פורסם 27/11/2007 - 22:24

אני ויוקו הגענו לרולדין בירושלים
ולא הכניסו אותנו
נא להחרים.

#21 אורח - אורח_ליאור_*

אורח - אורח_ליאור_*
  • אורחים

פורסם 28/11/2007 - 12:14

עדכון לגבי המרכז המסחרי החדש ליד ביג-
חנויות שנתנו לנו להכנס בשמחה, או שלא אמרו כלום: קרוקר וגולף.
במשביר לצרכן עמדנו כמה דקות בכניסה והמאבטח התחיל להתעצבן, אבל מנהלת החנות אישרה מיד שנכנס (אבל יש להם מכנסיים לאנורקסיות בלבד ולכן לא נחזור :P ).

גם אלינו היו מאוד נחמדים בבלק בורגר, המארחת היתה קצת בשוק והציעה שנשב בחוץ (והיתה שמש חזקה מאוד ולא היינו מאושרים מזה), אבל המנהלת תיקנה אותה וישבנו בפנים כמו כולם (ועוד עשו למולי כבוד :lol: ).

בתור מארחת בבלאק ובעלת פודל נחיה חדש, אני יכולה להגיד בוודאות שמכניסים בכיף ובשמחה גדולה לבלאק,
אם המארחות עושות פרצוף אפשר לבקש לדבר עם האחראית משמרת והיא תאשר בשמחה

#22 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 28/11/2007 - 13:06

בתור מארחת בבלאק ובעלת פודל נחיה חדש, אני יכולה להגיד בוודאות שמכניסים בכיף ובשמחה גדולה לבלאק,
אם המארחות עושות פרצוף אפשר לבקש לדבר עם האחראית משמרת והיא תאשר בשמחה

קיבלת את הפודל!! כמה מגניב! אפשר לבוא לראות? :)
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#23 אורח - אורח_ליאור_*

אורח - אורח_ליאור_*
  • אורחים

פורסם 28/11/2007 - 14:10

קיבלת את הפודל!! כמה מגניב! אפשר לבוא לראות? :)

ברור בשמחה, הוא הכי מגניב בארץ!
בקרוב נתחיל לבוא למפגשים :lol:

#24 אורח - מירב

אורח - מירב
  • אורחים

פורסם 29/11/2007 - 01:44

עידכון שוטף:
היינו עם טילי בבר-אילן ונתנו לנו להיכנס איתה לאוניברסיטה, לכיתות אך לאולמי ההרמאה שיש שם את הביטחון שלהם עשו קצת פרצוף
אך ויתרו לאחר שזיו הראתה להם את האישור מהמרכז.
אחר כך הלכנו למסעדת אלברט הטעימה (והלא כשרה-לכן טעימה) באזור, טילפנו קודם לשאול הם אמרו שאין בעיה,
כשהגענו הם היו יותר מבסדר: הביאו לטילי שלנו מים בכלי ואפילו 2 נקניקיות וחצי!!!!!! (לא יכולנו לסרב)
מיותר לציין שהילדה לא קיבלה את ארוחת הערב שלה לאחר מכן.
תהנו

#25 igalep132

igalep132

כסף

• רשומים+
  • 2340 הודעות:

פורסם 29/11/2007 - 15:08

קניון שבעת הכוכבים (הרצליה)

התקשרתי בבוקר למוקד האבטחה של הקניון (לא ניתן להכניס בעלי חיים ביום יום) אמרתי להם שאני רוצה לבוא עם "כלב נחייה באימון"
הבחורה הייתה בסדר גמור, ואמרה שאם לכלב יש מסמך האומר כי הוא אכן באימון אין בעיה להכנס.
השומר כמובן עשה בעיות בשער ולא נתן לי להכנס, בקשתי ממנו שידבר עם המוקד אך הוא לא הסכים בטענה כי אני פוגע ברצף עבודה ביטחונית שהוא עושה...
התקשרתי עוד פעם למוקד אך הפעם ענה מישהו שאמר "אין דבר כזה כלב באימון, אין עיוור - הכלב לא נכנס..."
למזלי אותה בחורה שדיברתי איתה בבוקר שמעה כנראה את השיחה, ולאחר וייכוח פנימי במוקד, ידיינו על העליונה :וי:

#26 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 29/11/2007 - 16:13

אני לא מבין למה לא מטפטפים להם מלמעלה נהלים ברורים? איך פועל איגוד כלבי הנחייה (או איך שלא קוראים לזה) בנושא?
הוא פונה לבעלי קניונים? אם היתה פניה מסודרת כולל בקשה להורדת חוזרים לכל הקבטים והעובדים, הרבה כאב ראש היה יכול להמנע.
אני חושב שגם מסע פרסום קצר היה יכול להיות אפקטיבי, אני פשוט מרחם על מאמצי הכלבים באימון שצריכים לעבור סרט כזה כל אימת שהם יוצאים מהבית.
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#27 אורח - אורח_זיו_*

אורח - אורח_זיו_*
  • אורחים

פורסם 30/11/2007 - 09:53

אני לא מבין למה לא מטפטפים להם מלמעלה נהלים ברורים? איך פועל איגוד כלבי הנחייה (או איך שלא קוראים לזה) בנושא?
הוא פונה לבעלי קניונים? אם היתה פניה מסודרת כולל בקשה להורדת חוזרים לכל הקבטים והעובדים, הרבה כאב ראש היה יכול להמנע.
אני חושב שגם מסע פרסום קצר היה יכול להיות אפקטיבי, אני פשוט מרחם על מאמצי הכלבים באימון שצריכים לעבור סרט כזה כל אימת שהם יוצאים מהבית.

מכיוון שגורי נחייה לעיוור באימון לא מעוגנים בחוק, קשה לנו מאוד לקבל אישורים לכל מיני מקומות
כלבי נחייה מורשים להיכנס לכל מקום ובמידה ולא אז באמת עושים רעש כמו במקרה של ספגטים
שלא נתנו לעיוור עם הכלב להיכנס, אז המרכז לכלבי נחייה התערב ועשו בזמנו ערב הסברה בספגטים
וגם זה הגיע לעיתונות(חברים, תקנו אותי אם אני טועה)
המרכז לכלבי נחייה יכול להגדיל את המודעות של הציבור לגבי הנושא והוא עושה את זה בכל דרך אפשרית
העובדה שאנחנו, המשפחות האומנות, מגיעים להרבה מקומות שונים ומבקשים להיכנס, תורמת להגדלת המודעות
של האנשים וכך גם של המקום עצמו, באיזשהוא שלב אני חושבת שאנחנו גם שליחים של המרכז להגדלת המודעות החברתית
לכלבי נחייה, מספיק שמישהו רואה את טילי ואנחנו מסבירות לו את התהליך והוא לוקח את מספר הטלפון של המרכז
כבר אני מרגישה שעזרנו קצת במשהו.

במקרה גם אנחנו היינו בקניון שבעת הכוכבים לפני שבוע או שבועיים ודיברנו עם בחורה במוקד, עשו לנו קצת בעיות בכניסה
אבל הצלחנו להיכנס בסופו של דבר.

אין דבר יותר מעצבן מלהגיע למקום שכבר אישרנו הגעה ושלא יתנו לנו להיכנס....
כמו למשל בבר אילן, הגעתי לביטחון ואמרתי שיש לי גורת נחייה, הם אמרו שאין שום בעיה להיכנס
ואחר כך שהגענו לאולם ההרצאה, היינו צריכות להתווכח עם מי שאמר שהוא אחראי המשמרת(ממש, אפילו נשק לא היה עליו)
שייתן לנו להיכנס.

מה שכן עודד את רוחי הוא שראיתי באוניברסיטת בר אילן כלב נחייה שחור וישר חשבתי על חברתנו למחלקה
אנג'י המדהימה והחכמה.

אז שיהיה לכולנו שבת שלום
זיו ( האמא הגאה של טילי המחוננת)

#28 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 30/11/2007 - 16:15

ביו-פארם בביג החדש לא נתנו לנו להכנס,
ולא הקשיבו להסברים,
לטענתם זהו בית מרקחת והם יאבדו את הרשיון שלהם ממשרד הבריאות :angry:

#29 אורח - אורח_זיו_*

אורח - אורח_זיו_*
  • אורחים

פורסם 30/11/2007 - 17:36

ביו-פארם בביג החדש לא נתנו לנו להכנס,
ולא הקשיבו להסברים,
לטענתם זהו בית מרקחת והם יאבדו את הרשיון שלהם ממשרד הבריאות :angry:

אני לא יודעת לגבי הניו פארם אבל בסניף של הסופר פארם שאנחנו קונות בו בצומת ירקון (במרכז הארץ) נותנים לנו להיכנס חופשי
יש עוד הרבה מקומות שזה התירוץ הקבוע שלהם, מצד אחד, זה נכון הם באמת יוכלו לאבד את הרישיון שלהם
ממשרד הבריאות אבל מצד שני זה לא תירוץ.... הכלבים צריכים להכיר מקומות כאלה.
בדרך כלל אם לא מתאפשרת לנו כניסה אנחנו מבקשות לדבר עם בעל המקום או הק"בט, ברוב המקרים
זה בדרך כלל עובד.
בנוסף אפשר להתקשר למקום ולדבר עם בעל הסניף ולהסביר לו את החשיבות של הדבר ואז תאמינו לי שברגע
שאמרתם שדיברתם עם משה לדוגמא,שהוא בעל החנות, בדרך כלל המאבטחים משתתקים ונותנים להיכנס.
אבל כמו שכבר אמרתי קודם, כל מקרה לגופו
זיו

#30 מילקי 4

מילקי 4

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 326 הודעות:

פורסם 01/12/2007 - 01:30

נתחיל מהסוף: *הטיעון שרוב הפעמים עובד על קב"ט/בעל העסק (לא שומרים כי זה לא מעניין אותם) הוא
שמתוקף החוק, כמו שצויין לכלבי נחייה יש היתר להיכנס לכל מקום כולל בתי מרקחת ואפילו בריכות, אך לא לגורי נחייה
ומה שאנחנו אומרות זה שהם צריכים להכיר ולדעת ואם בעתיד הגור יבוא עם עיוור הוא לא ידע כיצד להתנהג ויהרוס את המקום
ולכן צריך להרגיל אותם מגיל קטן, ואם האחראי אומר שלא אכפת לו והוא התמודד עם גור שהוא יגיע אז אנחנו אומרות להם
שבאיזור הזה יש יחסית הרבה עיוורים עם כלבים שיגעו בבוא העת, שוב לפעמים עובד ולפעמים לא.
*אם כבר נתנו לכם אישור להיכנס אני מציעה 2 דברים עיקריים: 1. עייפו את הגור טוב טוב לפני הכניסה (גם אם יודעים
מראש שאפשר להיכנס וגם אם לא, בעלי עסקים שרואים שהגורים "מתנהגים יפה" ירשו להם להיכנס עוד פעם.
2. לעשות להם סיבוב לפני הכניסה שלא יהיו פאדיחות.
*רק שתדעו שגם סופר פארם היו פעם כנגד הרעיון של הכנסת הגורים אבל המרכז עשה להם ימי עיון בנושא והביא להם את איציק
(יחצ"ן המרכז), אפילו אחד המנהלים מב"ש נהיה משפחה אומנת בעצמו והביא את הגור לעבודה , הם נהיו תורמים יחסית גדולים
של המרכז והמנהלים אפילו מקבלים את לוחות השנה המדוברים וברוב הסניפים כיום ניתן להכניס,
אבל שוב עדיף להתקשר לפני (זה מה שעשיתי בסניף המשחררים והם הרשו לי להכנס עם טילי).
מה שכן צריך הרבה סבלנות וסובלנות עם מקומות שלא מאפשרים כניסה ולא להתייאש.
לילה טוב
העולם מצחיק אז צוחקים!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים