מעבר לתוכן

תמונה

אז איפה כן ואיפה לא

• Please log in to reply
544 replies to this topic

#31 אורח - אורח_זיו_*

אורח - אורח_זיו_*
  • אורחים

פורסם 02/12/2007 - 09:13

נתחיל מהסוף: *הטיעון שרוב הפעמים עובד על קב"ט/בעל העסק (לא שומרים כי זה לא מעניין אותם) הוא
שמתוקף החוק, כמו שצויין לכלבי נחייה יש היתר להיכנס לכל מקום כולל בתי מרקחת ואפילו בריכות, אך לא לגורי נחייה
ומה שאנחנו אומרות זה שהם צריכים להכיר ולדעת ואם בעתיד הגור יבוא עם עיוור הוא לא ידע כיצד להתנהג ויהרוס את המקום
ולכן צריך להרגיל אותם מגיל קטן, ואם האחראי אומר שלא אכפת לו והוא התמודד עם גור שהוא יגיע אז אנחנו אומרות להם
שבאיזור הזה יש יחסית הרבה עיוורים עם כלבים שיגעו בבוא העת, שוב לפעמים עובד ולפעמים לא.
*אם כבר נתנו לכם אישור להיכנס אני מציעה 2 דברים עיקריים: 1. עייפו את הגור טוב טוב לפני הכניסה (גם אם יודעים
מראש שאפשר להיכנס וגם אם לא, בעלי עסקים שרואים שהגורים "מתנהגים יפה" ירשו להם להיכנס עוד פעם.
2. לעשות להם סיבוב לפני הכניסה שלא יהיו פאדיחות.
*רק שתדעו שגם סופר פארם היו פעם כנגד הרעיון של הכנסת הגורים אבל המרכז עשה להם ימי עיון בנושא והביא להם את איציק
(יחצ"ן המרכז), אפילו אחד המנהלים מב"ש נהיה משפחה אומנת בעצמו והביא את הגור לעבודה , הם נהיו תורמים יחסית גדולים
של המרכז והמנהלים אפילו מקבלים את לוחות השנה המדוברים וברוב הסניפים כיום ניתן להכניס,
אבל שוב עדיף להתקשר לפני (זה מה שעשיתי בסניף המשחררים והם הרשו לי להכנס עם טילי).
מה שכן צריך הרבה סבלנות וסובלנות עם מקומות שלא מאפשרים כניסה ולא להתייאש.
לילה טוב

במקרה של מקומות חדשים שלא התקשרנו אליהם קודם, הנושא של ויכוח עם בעלי המקום או הקב"טים נתון לשיקול דעתנו.
אם ממש נרצה להיכנס למקום אז נתווכח עד שתצא לנו הנשמה, נסביר את המטרה שלשמה באנו ולמה חשוב שגם טילי תיכנס
אם זה מקום שהוא ככה על הדרך מה שנקרא, לא נתווכח הרבה אם לא ירשו לנו להיכנס,
אבל תמיד יעמוד בראשינו העיקרון, העיקרון שכן נצליח להיכנס לאותו מקום גם אם נצטרך להיתווכח.
בדרך כלל אני נשברת ראשונה ונותנת למילקי להשלים את מהלך הויכוח או שהיא זאת שמתחילה אותו ומסיימת אותו,
היא בדרך כלל יותר אסרטיבית ממני בדברים כאלה.
אבל מה שהכי חשוב ששמתי לב אליו, לא משנה לאן נגיע, תמיד עדיף להגיע בזוגות עם הכלב, זה יותר תקיף, יותר מאיים, יותר נמצאים בשליטה
עם הגור ועם הבן אדם שמולו מדברים, תמיד זוג נראה יותר "מאיים", וגם לשחק את "השוטר הטוב והשוטר הרע" יכול לעזור לפעמים.

בקיצור כמו שהנמלולית נתנה סיטואציה של אדם ,סליחה על הביטוי, בור ועם הארץ בנושא, נשמח לשמוע עוד מקרים כדי
שנוכל אולי ליצור מהלכי שיחה שונים עם אנשים ומקומות שונים.

זיו

#32 igalep132

igalep132

כסף

• רשומים+
  • 2340 הודעות:

פורסם 09/12/2007 - 13:58

Japanica סניף רמת החייל

התקשרתי להזמין ממקום ולשאול לגבי ננסי (משום מה אי אפשר להזמין אצלהם מקום בטלפון)
בקשר לננסי המארחת בדקה עם הא.משמרת ואמרה שאין בעיה שנכנס רק אם יש לה תעודה.

הגענו בערב, אבל לא אהבנו את המקום (מזכיר מסיבת יער ולא מסעדת סושי) לכן לא נכנסו, אבל אף אחד לא עשה בעיות בזמן שהיינו בחוץ עם ננסי

#33 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 09/12/2007 - 18:47

בקשר לשאלה אם צריך מחסום או לא, היום לי ולנייט לא איפשרו לעלות על קו 16 ועל קו 9 בלי מחסום..
אז נראה לי שכדאי שיהיה רק ליתר ביטחון..

#34 אורח - אורח_קרן_*

אורח - אורח_קרן_*
  • אורחים

פורסם 09/12/2007 - 20:33

אנחנו נסענו היום באוטובוס 367 ומבלי שביקשנו הנהג אפשר ללא תשלום עבור נורמן.
כנראה שזה משתנה לפי מצב הרוח של הנהג וכמה הוא אוהב כלבים.
מצד שני המאבטחת בקניון התחנה המרכזית בראשון הייתה ממש מגעילה ואמרה לנו ללכת מסביב...

#35 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 10/12/2007 - 12:06

בקניון בחדרה הסתובבנו כמו מלכות ומוכרים יצאו אחרינו מהחנויות בשביל להמשיך לשחק עם מולי.
בכלל, גם בחנויות שמסביב לקניון התייחסנו אלינו ממש יפה ובאדיבות.
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#36 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 17/12/2007 - 15:35

בטיב-טעם בביג היה פשוט מעולה!
היינו בצהריים המוקדמים, ולא היו כמעט לקוחות, מה שאיפשר לכ-ל העובדים של הסניף לקחת הפסקה ולשחק עם מולי, לפטם אותה בלי בושה בנקניקים מהמעדניה ולהתעלף מהמשחקים והחוכמות שלה.
אין ספק שנחזור לשם איתה, היה נהדר!
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#37 אורח - אורח_אירה_*

אורח - אורח_אירה_*
  • אורחים

פורסם 17/12/2007 - 18:03

בקשר לשאלה אם צריך מחסום או לא, היום לי ולנייט לא איפשרו לעלות על קו 16 ועל קו 9 בלי מחסום..
אז נראה לי שכדאי שיהיה רק ליתר ביטחון..

אצלי גם פעם אחת רצו שאני אשים מחסום על ג'רי ולא הסכמתי, הסברתי לנהג שכלבי נחייה לא הולכים עם מחסום ושהוא צריך ללמוד להתנהג גם בלי מחסום.
בסוף אחרי ששאלתי אותו "ראית פעם כלב נחייה הולך עם מחסום?" , הוא הכנסי אותנו.
לדעתי כדאי להקפיד על זה ולא לוותר בקלות כדי הסביבה תתרגל שכך זה.
כנ"ל גם לגבי הכניסה למקומות ציבוריים, אף פעם לא ויתרנו גם אם לפעמים צריך להגיע עד למנהל.

אבל זה די מעצבן כל פעם להסביר מחדש.. <_<

#38 Arrow

Arrow

משתמש חדש

• רשומים
  • 38 הודעות:

פורסם 23/12/2007 - 22:04

להלן סופ"ש בתי הקפה של חץ:
בדרך צפונה עצרנו בצומת פלוגות בcafeneto הברמן והמנהלת היו נורא לא נחמדים ולא היו מוכנים להקשיב העיקר שנוציא את חץ משם.... אז המשכנו בדרך ובקפה ג'ו בתחנת הדלק לפני צומת מסמיה הבחור היה מאוד נחמד ואף הצטער שאין לו במה לכבד את חץ.
כמו כן בקפה ג'ו ברעננה ובקופי-בין ברחוב אחוזה ברעננה חץ התקבל בברכה אך התבקשנו לשבת בחלק החיצוני יותר, בצורה יפה מאוד - היה יום יפה ובמילא התכוונו לשבת בחוץ.

#39 Eitan

Eitan

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 204 הודעות:

פורסם 23/12/2007 - 23:41

אז בהמשך למעללות חץ ובתי הקפה :P
לינדה ביקרה ב"הרצל" (ברחובות) בסופ"ש האחרון.
כששאלנו אם אפשר להיכנס איתה, הם מאוד התפלאו לפשר השאלה וענו "מה זאת אומרת? כלבים נכנסים לפה כל הזמן".
עוד לפני שקיבלנו תפריט, לינדה כבר קיבלה קערת מים והבטחה ל-Refill חינם.
כן ירבו

#40 igalep132

igalep132

כסף

• רשומים+
  • 2340 הודעות:

פורסם 24/12/2007 - 11:50

למה כלב צריך לשלם

אומנם הכתבה מדברת על כלבים רגילים, אבל מה אתם אומרים אם נשלח מייל לכתב הזה, נספר לו קצת על כל התהליך הארוך לפעמים בלעלות עם הכלב, נצרף כמה תמונות (של ננסי כמובן) והוא כבר יעשה טרארם בין כל החברות תחבורה ציבורית ?
איך יקבלו את זה במרכז נחיה ?

#41 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 24/12/2007 - 19:10

למה כלב צריך לשלם

אומנם הכתבה מדברת על כלבים רגילים, אבל מה אתם אומרים אם נשלח מייל לכתב הזה, נספר לו קצת על כל התהליך הארוך לפעמים בלעלות עם הכלב, נצרף כמה תמונות (של ננסי כמובן) והוא כבר יעשה טרארם בין כל החברות תחבורה ציבורית ?
איך יקבלו את זה במרכז נחיה ?

בעיקרון ממה שאני זוכר שנח (מהמרכז) אמר אז ברכבת זה בכל מקרה בחינם בקשר לאוטובוסים אז לי לא היתה אף פעם בעיה מקסימום מסבירים שזה כלב נחיה ולא לוקחים תשלום. במטרופולין ביררתי מול מנהל התחנה בב"ש והוא הנחה את כל הנהגים שלא לגבות.
בעיקרון המרכז ניסה ומנסה לטפל בזה אבל זה רק תלוי בטוב ליבן של החברות החוק לא מכיר למעשה בכלבים שלנו ככלבי נחיה והם נחשבים ככלבים רגילים לכל דבר ...
בהתאם לקצב שלקח להעביר את החוק על כלבי הנחיה עצמם סביר להניח שלא הרבה ישתנה בזמן הקרוב ...
בכל מקרה אם רוצים לעשות משהו שמקושר לעיתונאות עדיף לתאם עם המרכז עם אורנה / נח ולא לעשות עצמאית למקרה שלא יצא בדיוק כמו שרוצים ...
"דם הכל דם"

"suicide is painless

It brings on many changes

and I can take or leave it if I please."

#42 igalep132

igalep132

כסף

• רשומים+
  • 2340 הודעות:

פורסם 27/12/2007 - 22:08

היום בדרך לת"א (קו 380) שאלתי את הנהג אם עשו להם הסבר על הכלבים (כי כבר מזמן לא דרשו ממני לשלם) והוא אמר לי שעד עכשיו הכלבים לא היו מאוגדים תחת חוק מסויים (דההה :) ) אבל הם במטרופולין החליטו שכל כלב שקשור למרכז נחייה (גור נחייה/כלב נחייה עם/בלי עיוור) נוסע בחינם וללא מחסום.
לכן אם הנהגים של מטרופולין מציקים לכם תגידו להם שידברו עם הסדרן.
בת"א ת'אמת הנהג של אגד גם לא עשה בעיות כשראה את התעודה.

ואז ננסי הלכה להסתובב בקניון רמת אביב
בהתחלה השומר לא הכניס אותנו (אני חייב לציין שהוא היה מאד אדיב וביקש 4 פעמים סליחה) אבל אמר שהוא פשוט לא יכול, ושאני אנסה להכנס מכניסה אחרת (איפה שיושב הא'). הגענו לשם, בהתחלה האחראי משמרת עשה בעיות ולא רצה להכניס , אבל אחרי התעקשות מצידי, ושיחה ארוכה מצידו (לבייב ? :huh: ) נתנו לנו להכנס !!
(כמו שאמרה מלצרית של ארקפה שישבה מחוץ לקניון והקשיבה מהצד לשיחה "מעוז הצפונים נשבר")
הסתובבנו בקניון בסיבות החצי שעה, ננסי שיחקה ברצון עם כל מי שהתקרב אליה וכולם ממש התלהבו מכל הסיפור הזה של לדגל גור נחייה.
5 דק' לפני שיצאנו, ננסי החליטה לעשות פיפי מול הכניסה ל ZARA, ניגבתי את זה במהרה עם , אך בכל זאת מישהו בZARA לא אהב את המחזה ותוך 2 דק' ניגש אליינו אח מהשומרים, ובכל נורא מצטער אמר שמבחינתו אין בעיה שנשאר אבל האחריאת מבקשת שנצא מהקניון כי זה מעצבן חלק מהלקוחות...

זה קצת עיצבן אותי, אבל גם ככה היינו בדרכנו החוצה, אז יצאנו מבלי להתווכח (כנראה שמעוז הצפונים לא נשבר עד הסוף)

#43 Arrow

Arrow

משתמש חדש

• רשומים
  • 38 הודעות:

פורסם 28/12/2007 - 21:06

שלשום בילינו את יומנו בעירייה חץ התקבל בברכה בניגוד אלינו,
לא מומלץ להגיע לשם אבל אם כבר אז ניתן לקחת את הכלב!
חץ בילה בנעימים גם באוטו דיפו - שם נתנו לו ללקק את כל הפלסטיקים
ובמגה השומרים שמחו להכניסו

#44 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 28/12/2007 - 21:17

אומנם פאנטה לא ממש נראית כמו גורת נחיה, אבל כשהגענו איתה לאיקאה בתוך הכלוב טיסה שלה, מיד עיקמו לנו פרצוף ואמרו שלא נוכל להכנס. קראו לקב"ט, הגיע, פלט במהרה "אה, הוא בתוך כלוב?" (לא יעזור כלום חושבים שהיא כלב) ומיד נתן לנו להכנס. סיכוי לא רע שעם גורי נחיה (שלא בכלוב מן הסתם) הם לא יתנו להכנס בקלות.
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#45 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 29/12/2007 - 02:03

בבית הקפה "הגבעה" שבגבעת השלושה לא הכניסו את טרייסי.
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים