מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

likable

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 today

today

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 245 הודעות:

פורסם 16/10/2011 - 02:05

אני מחבבת אותך. זו לא חוכמה גדולה לחבב אותך, זה כמו להגיד שאת אוהבת לאכול שוקולד. מי לא אוהב לאכול שוקולד? רק מעטים,
וגם אז, כנראה שמשהו לא בסדר איתם, כי מה יש לא לאהוב?
כשנפגשנו לראשונה כבר ידעתי, וכבר בסוף הפגישה החלטתי שאני מחבבת אותך. לא, זה לא מדויק, לא החלטתי, לא הייתה לי ברירה,
לא יכולתי לבחור אחרת.
אתה מיוחד, שבית אותי, אבל בזמנו חשבתי שאני מיוחדת, חשבתי שאני מיוחדת בגלל שבחרתי בך, ואיך יכולתי לדעת אחרת?
לאט לאט הסתבר לי שאני לא מיוחדת, רחוק מכך, הסתבר לי שכולם (או כמעט כולם, מלבד מעטים) חושבים שאתה מיוחד והבנתי שאני
סתם עוד אחת שנפלה במלכודת. סתם עוד אחת שמביטה בך בעיניים כלות ומדמיינת איך זה להיות אתה או לחילופין איך זה להיות איתך.
זה גרם לי להרגיש די מטופשת, אבל זה לא מנע ממני מלהמשיך ולהתנהג בצורה מטופשת,
זה לא גרם לי לחבב אותך פחות.
אז אולי הרבה אנשים אוהבים שוקולד, אבל אנא, ציין לפניך, בבקשה, שאני אחת מהם.

* אשמח לקבל תגובות.
-------------------------------------------------------------------

הרצון לדייק במילים
תכונה מרגיזה מאוד
במיוחד כשבסוף אני
עומד ושותק
כמו פקק תנועה

("פקק תנועה"/אביתר בנאי)

#2 אורח - לילי

אורח - לילי
  • אורחים

פורסם 16/10/2011 - 02:43

אני מחבבת אותך. זו לא חוכמה גדולה לחבב אותך, זה כמו להגיד שאת אוהבת לאכול שוקולד. מי לא אוהב לאכול שוקולד? רק מעטים,
כשנפגשנו לראשונה כבר ידעתי, וכבר בסוף הפגישה החלטתי שאני מחבבת אותך. לא, זה לא מדויק, לא החלטתי, לא הייתה לי ברירה,
לא יכולתי לבחור אחרת.
אתה מיוחד, שבית אותי, אבל בזמנו חשבתי שאני מיוחדת, חשבתי שאני מיוחדת בגלל שבחרתי בך, ואיך יכולתי לדעת אחרת?
לאט לאט הסתבר לי שאני לא מיוחדת, רחוק מכך, הסתבר לי שכולם (או כמעט כולם, מלבד מעטים) חושבים שאתה מיוחד והבנתי שאני
סתם עוד אחת שנפלה במלכודת. סתם עוד אחת שמביטה בך בעיניים כלות ומדמיינת איך זה להיות אתה או לחילופין איך זה להיות איתך.

* אשמח לקבל תגובות.

כתוב מקסים ומעורר הרבה מחשבה. אהבתי את האנלוגיה לשוקולד, שכן היא ממחישה היטב את הנושא המדובר.

לאורכו של כל הקטע, וכבר מהשורה הראשונה ("זו לא חוכמה גדולה לחבב אותך") הדוברת מקטינה את עצמה לנוכח דמותו של מושא האהבה שכביכול מואדר/מוערץ לכל אורכו. ולמרות זאת, כמו בכל הערצה, בגלל הביטול העצמי של הדובר, מסתתר הפחד וניתן לראות זאת על פי המילה "מלכודת", הווה אומר מושא האהבה או העולם רימה אותה, באמצעות תכסיס השוקולד המוכר.
נהנתי לקרוא. מאוד מאתגר. תודה.

#3 today

today

• רשומים
  • 245 הודעות:

פורסם 16/10/2011 - 10:39

כתוב מקסים ומעורר הרבה מחשבה. אהבתי את האנלוגיה לשוקולד, שכן היא ממחישה היטב את הנושא המדובר.

לאורכו של כל הקטע, וכבר מהשורה הראשונה ("זו לא חוכמה גדולה לחבב אותך") הדוברת מקטינה את עצמה לנוכח דמותו של מושא האהבה שכביכול מואדר/מוערץ לכל אורכו. ולמרות זאת, כמו בכל הערצה, בגלל הביטול העצמי של הדובר, מסתתר הפחד וניתן לראות זאת על פי המילה "מלכודת", הווה אומר מושא האהבה או העולם רימה אותה, באמצעות תכסיס השוקולד המוכר.
נהנתי לקרוא. מאוד מאתגר. תודה.

לילי, שימחת אותי מאוד בתגובה שלך.
החמיא לי שאמרת שהקטע מעורר מחשבה. תודה רבה לך :)

הרצון לדייק במילים
תכונה מרגיזה מאוד
במיוחד כשבסוף אני
עומד ושותק
כמו פקק תנועה

("פקק תנועה"/אביתר בנאי)

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 16/10/2011 - 16:08

מקסים ומהנה, מעלה חיוך :)

#5 Ice_guitar

Ice_guitar

ברונזה

• רשומים+
  • 726 הודעות:

פורסם 17/10/2011 - 09:39

לגמרי מעלה חיוך :)

צער וסיפוק זה בזה שלובים
שטים לעברך כמו גלים גלים
אתה יכול להתעלם, יכול להלחם.
החיים הם מה שאתה עושה מהם.
(הדג נחש)

#6 viki

viki

אין טעם לאסוף כל עוד לא ניתן לאחות...

• מנהלי פורום
  • 3343 הודעות:

פורסם 23/10/2011 - 23:17

לא יכולתי לבחור אחרת.

* אשמח לקבל תגובות.

אני מוכרחה לציין שנהנתי לקרוא - קליל, זורם לקריאה, מיוחד. אהבתי את הדיסוננס הנוצר בעקבות השילוב בין התוכן לצורת ההגשה - מדובר בסיפור שבלי שום ספק יכל לגרור תיאור סוחט דמעות, אך כאן השכלת לתאר את הדברים בצורה הומוריסטית וקלילה, שמשאירה טעם מתוק (תרתי משמע).

"אני מצמצמת את עצמי כדי נקודה אלמונית
שלא להטריד בגופי מלכויות"

תמונה מצורפת

#7 אורח - עוד אחת...

אורח - עוד אחת...
  • אורחים

פורסם 01/11/2011 - 23:17

לא יכולתי לבחור אחרת.

* אשמח לקבל תגובות.

וואו, זה מעולה!
כמובן שיכולתי להשליך על הסיפור האישי שלי, והרגשתי כאילו סיפרת את הסיפור שלי בצורה הכי מדויקת.
כתוב קליל, אבל מצליח לגעת בנקודה הכי כואבת.
קראתי כמה פעמים את הקטע ברצף, אני עדין נפעמת מהעוצמה ומהרושם שזה השאיר עלי.

#8 today

today

• רשומים
  • 245 הודעות:

פורסם 02/11/2011 - 00:25

וואו, זה מעולה!
כמובן שיכולתי להשליך על הסיפור האישי שלי, והרגשתי כאילו סיפרת את הסיפור שלי בצורה הכי מדויקת.
כתוב קליל, אבל מצליח לגעת בנקודה הכי כואבת.
קראתי כמה פעמים את הקטע ברצף, אני עדין נפעמת מהעוצמה ומהרושם שזה השאיר עלי.

תודה רבה-רבה :מסמיק:

ותודה רבה גם לשאר המגיבים היקרים.

הרצון לדייק במילים
תכונה מרגיזה מאוד
במיוחד כשבסוף אני
עומד ושותק
כמו פקק תנועה

("פקק תנועה"/אביתר בנאי)

#9 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 04/02/2014 - 00:04

חמוד להפליא.

הטקסטים שלך - גם זה - מצליחים להיקרא בשטף מבלי שהראש (או אצבעות המקלדת) ינסו לרחף למקום אחר. בעידן כמו שלנו זה הישג לא מבוטל :) 

no more
listen to bands that don't even exist

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים