מעבר לתוכן

בעייה עם הרכזת

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#16 מקופלת

מקופלת

ברונזה

• רשומים+
  • 721 הודעות:

פורסם 16/11/2007 - 21:28

צודקים, באמת לא יפטרו אותן. במקרה הכי גרוע לא יעסיקו שנה נוספת...
:הממ:
לאאאאאאאאאאאא, הגזמתי. יעסיקו גם יעסיקו. בוודאות.
חייכו - הכל לטובה! :)

#17 הדר.פ

הדר.פ

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים+
  • 113 הודעות:

פורסם 18/11/2007 - 22:33

שלום לכולם,

הפורום הוא בהחלט המקום לשתף, להביע מחאות, להתייעץ ו/או להשתתף בחוויות של חונכים ורכזים אחרים.אני חושבת שכאשר הדברים מגיעים לרמה שבה יש צורך בהתערבות מערכתית, (ומהדברים שמועלים כאן, נראה שאולי זה המצב...) זו לא חכמה להשאר ברמה של הפורום הזה, ובהחלט יש לאן לפנות.
כל עוד פניה כזו לא נעשתה, אין לי מה להכביר פה מילים.

במידה ותרצו גם לעשות ולהשפיע, וזה חשוב לנו כיוון שבצד השני יש גם ילדים ונערים שנפגעים מהתנהלות לא תקינה של הפרויקט, אתם יותר ממוזמנים לפנות:
חביבה- רש"צ הכנה לבגרויות- 6477937
חנית- רש"צ חנ"מ ויסודי- 6477938
מורן- רש"צ יסודי ומרכזי העשרה- 6477936
במידה ואין מענה, ניתן להשאיר הודעה ויחזרו אליכם.
שיהיה לכולם בהצלחה ושנה פוריה,
הדר.

#18 אורח - ME

אורח - ME
  • אורחים

פורסם 28/11/2007 - 08:14

שלום לכולם
גם אצלי אותו סיפור -הרכזת פשוט על הפנים
אני בפר"ח והרכזת פשוט כל-כך ..אין לי אפילו מילים לתאר את זה-
איך באמת אתם בוחרים את הרכזים שלכם? לא צריך להיות לפחות איזה סינון מינימלי
היא לא רגישה לבעיות שלי,לא האישיות - שפוגעות לי בחונכות ולא לבעיות בחונכות..פשוט לא אכפת לה והיא לא עושה כל מאמץ לפתור אותן(אלא אם כן אתה בן..)
היא לא מתקשרת אף פעם ורק במקרים דחופים שולחת לי סמס כדי שאני אתקשר מתי שנוח לי - לי אין כסף,לה יש פלאפון מכם ואני צריכה להתקשר?!? זה ממש לא מובן לי
זה נורא קשה לי ככה-ושתי חברות שלי כבר עזבו בגללה את החונכות וזה לא ברור- חסרים חונכים והיא הולכת ראש בראש עם החונכים שנשארים- היא רוצה שכולם יעזבו וזהו..?!
נתתם טלפון של ראשי צוותים- מי האחראי עליה?
תודה

#19 הדר.פ

הדר.פ

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים+
  • 113 הודעות:

פורסם 28/11/2007 - 19:15

שלום לכולם
גם אצלי אותו סיפור -הרכזת פשוט על הפנים
אני בפר"ח והרכזת פשוט כל-כך ..אין לי אפילו מילים לתאר את זה-
איך באמת אתם בוחרים את הרכזים שלכם? לא צריך להיות לפחות איזה סינון מינימלי
היא לא רגישה לבעיות שלי,לא האישיות - שפוגעות לי בחונכות ולא לבעיות בחונכות..פשוט לא אכפת לה והיא לא עושה כל מאמץ לפתור אותן(אלא אם כן אתה בן..)
היא לא מתקשרת אף פעם ורק במקרים דחופים שולחת לי סמס כדי שאני אתקשר מתי שנוח לי - לי אין כסף,לה יש פלאפון מכם ואני צריכה להתקשר?!? זה ממש לא מובן לי
זה נורא קשה לי ככה-ושתי חברות שלי כבר עזבו בגללה את החונכות וזה לא ברור- חסרים חונכים והיא הולכת ראש בראש עם החונכים שנשארים- היא רוצה שכולם יעזבו וזהו..?!
נתתם טלפון של ראשי צוותים- מי האחראי עליה?
תודה

שלום,
מטעמים של צנעת הפרט מחקתי את שמה של הרכזת, עם זאת הנושא הועבר לטיפולה של ראש הצוות.
כמובן שאת יכולה לפנות לראש הצוות באופן אישי -שמה הוא חביבה,מספר הטלפון במשרד- 6477937

בהצלחה,
הדר.

הדר.

#20 אורח - פר"ח

אורח - פר"ח
  • אורחים

פורסם 28/11/2007 - 21:46

טוב חונכי פרח ורכזי פרח יקרים!
אני נורא אשמח אם תיתייחסו לבקשת העזרה שלי וזאת היות ואין לי מושג למי לפנות כבר...
אז ככה השנה לאחר שנתיים החלטתי לחנוך בפרח בגרויות, זאת לאחר שנתיים של חניכה בפרח אישי...
בשנתיים הקודמות היו לי רכזות מדהימות וקשובות שתמיד היו נכונות לעזור בכל בעיה שהתעוררה...
אבל השנה יש לי רכזת שהיא פשוט תופעה, פרט לעובדה שמקצועיות זה לא הצד החזק שלה- היא מצפה שנעשה תחקיר על החניכים שלנו זאת משום שאין לה מידע כללי על
אף אחד מהחניכים מסתבר, הבעיה השנייה היא שהיא מוכנה לתקשר עם החונכים רק באימייל ואז היא עונה כעבור שנה בערך כשהבעיה לרוב נפתרת...וגם כאשר היא עונה כבר
אז התשובות שלה הן משהו בנוסח של תחשבי לבד, תאלתרי ותזרמי...
כל החונכים תחת אחריותה מרגישים שאנחנו פה בחונכות עצמית ובכוחות עצמנו שכן עזרה ממנה לא ניתן שנקבל אולי רק בטעות...
אני נורא אשמח אם תוכלו להציע לי מה לעשות, חבל שישארו לי רק זכרונות שליליים מפרח הרי נהנתי לפני!!! :no:

לאחר שקראתי את ההודעה האחרונה והקודמות לה, ברצוני להוסיף לדבריה של הדר ולומר כי כדאי לפנות למנהלה כשיש בעיה עם רכז /ת.
הנושא מועבר לטיפול ובמקרים רבים, מתבצע שינוי והכוונה היא לווא דווקא לפיטורים.
לא חייבים לפטר עובד, בכדי שהתנהלותו מול חונכים תשתנה. הרבה פעמים מספיק לשקף לו איך נראים הדברים מצד החונכים. הרי אנו עובדים עם סטודנטים שבסה"כ נמצאים כמו כולם לאותה מטרה.
משכורתם של הרכזים אינה גבוהה, כך שלא ניתן לומר עליהם שהם באו בשביל כסף וניתן לראות שכולם עמלים קשות למען מטרה חברתית.
כל רכז עובד בצורה שונה וגם אם בשנה שעברה, הרכז התנהג אחרת, זה לא אומר שהרכז החדש טועה. יתכן וסגנונו לא מתאים לכל חונך ולכן כדאי לדבר על הדברים.
לעיתים חוסר הבנה בין חונך לרכז יכול להתפרש בצורה שונה לגמרי. קחו בחשבון שהרכזים בדיוק כמוכם, סטודנטים! וחלקם למרות השביתה, לומדים. הם לא יכולים להיות זמינים במשך כל שעות היום ולכן התקשורת המועדפת עליהם היא בעיקר מיילים. לידיעתכם, אם ישנה בעיה שנראית לכם דחופה והרכז לא עונה, תמיד ניתן לפנות למנהלה. אחד מאנשי הצוות יוכל לתת מענה.
אם נראה לכם כי הרכז לא קשוב לבעיותכם, תפנו למנהלה. בארגון עובדים כל כך הרבה אנשים, כך שתמיד תוכלו לקבל מענה.
לצליל- רק מתשובתך לסטודנטית ששואלת על פירוק חונכות של חברתה, אפשר לראות כי את מתייחסת לחונכות בצורה שראויה להערכה .
חבל שאלו תחושותיך מפר"ח ושאת לא פונה לראש הצוות האחראית.
פר"ח מאמין בשינויים ובחידושים ותמיד מוכן ללמוד ואם לא תדברו עם האנשים האחראים, יהיה קשה לשנות דברים.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים