מעבר לתוכן

ילדה חולה

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 09/11/2008 - 01:36

היי, יש לי בעיה...
אני אמורה להתחיל לחנוך ילדה.
ביום שבו הייתי אמורה לפגוש אותה נאמר לי שהיתה חולה במחלה כלשהי, אבל שהיא הבריאה, אבל באותו יום שוב היתה חולה ולא הגיע למפגש ההצמדות.
עכשיו, יש לי בעיה לחנוך ילדה שעלולה להדביק אותי במחלה, נראה לי שכל אחד יכול להבין אותי...
באמת שלא נעים לי, אבל אני מעדיפה להחליף חניכה, השאלה היא האם בפר"ח יבינו את המצב, והאם זכותי לבקש דבר כזה?

#2 סתיו-רכזת פר"ח

סתיו-רכזת פר"ח

משתמש טרי

• רשומים+
  • 26 הודעות:

פורסם 09/11/2008 - 13:16

היי, יש לי בעיה...
אני אמורה להתחיל לחנוך ילדה.
ביום שבו הייתי אמורה לפגוש אותה נאמר לי שהיתה חולה במחלה כלשהי, אבל שהיא הבריאה, אבל באותו יום שוב היתה חולה ולא הגיע למפגש ההצמדות.
עכשיו, יש לי בעיה לחנוך ילדה שעלולה להדביק אותי במחלה, נראה לי שכל אחד יכול להבין אותי...
באמת שלא נעים לי, אבל אני מעדיפה להחליף חניכה, השאלה היא האם בפר"ח יבינו את המצב, והאם זכותי לבקש דבר כזה?

היי,
אינני מכירה את המקרה או את הילדה, ולכן קשה לי להבין משאלתך האם הילדה חולה במחלה כרונית או שהכוונה היא לכך שהילדה חולה באופן חד פעמי.
במידה והמחלה היא כרונית אני ממליצה לך להתייעץ עם הרכזת שלך ולברר האם המחלה באמת מדבקת. במידה והילדה חלתה באופן חד פעמי צריך להבין שזה קורה לכל ילד והילדה בוודאי תבריא תוך מספר ימים ואז תוכלי לפגוש אותה ללא חשש.
חשוב מאוד שתבררי את הנושא מול הרכזת שלך שמכירה את הילדה ויכולה לברר פרטים נוספים עם גורמים בבית הספר אם יהיה צורך בכך.

רק בריאות!
סתיו

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים