מעבר לתוכן

תמונה

מה כבר קרה?

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 שחר רבי

שחר רבי

משתמש באימונים

• רשומים+
  • 66 הודעות:

פורסם 09/02/2004 - 16:56

[אני אשתדל לעדכן כאן אם קרו דברים חדשים כמו התקציב, או רעיונות שעלו ונעשו.
דברים מהזמן האחרון:
הרעיון של דודי בגליקטר ח"מ והיישום של דורון סער ח"מ לגבי הנחה של 50% ברכבת.
קיצוץ ממשכורות ראשי המדורים היוצאים בהוצאות הסלולרי.
קיצוץ משרדי שחסך 20,000 בחודש ינואר על משכורות.
ועוד.
שלכם שחר

"להשתוקק ללא תכלית"

#2 הפרויקט של פרסון

הפרויקט של פרסון

Shalala babu

• רשומים+
  • 3471 הודעות:

פורסם 10/02/2004 - 13:40

רגע, אז כמה עולה עכשיו ליסוע ברכבת עד הרצליה?
עדיין מטרופולין יותר זול?

#3 שחר רבי

שחר רבי

משתמש באימונים

• רשומים+
  • 66 הודעות:

פורסם 10/02/2004 - 22:30

ורק שחקנית קולנוע מעניינת יכולה.....ליצור...מצב....
הפרוייקט של ההנחות לסטודנטים רק בתחילת הדרך עם פיילוט של הרכבת לת"T. אם זה יעבוד, השמים הם הגבול.
שלך
שחר

"להשתוקק ללא תכלית"

#4 דורון סער

דורון סער

ההבדל היחיד בין פוליטיקאי לבין המשיח הוא בלוחות הזמנים

• רשומים+
  • 12994 הודעות:

פורסם 14/02/2004 - 17:33

המחיר עוד לא אושר ע"י הוועד אבל ההמלצה שלי היא שהנסיעה לת"א תעלה 14 ש"ח לחבר אגודה, ועוד מחיר הנסיעה מת"א להרצליה, כלומר סה"כ 21.5 ש"ח.

#5 שחר רבי

שחר רבי

משתמש באימונים

• רשומים+
  • 66 הודעות:

פורסם 17/02/2004 - 01:35

המחיר לרכבת יאושר ביום א', פשוט ישבנו עד 12:30 ואחרי 25 נושאים החלטנו לסיים...
בכל מקרה, יום הסטודנט כבר יוצא לדרך ואנו נודע תוך שבועים על המועד הסופי. תודה לפונים ולכל הרעיונות היפים. התקנון החדש והמתוקן תופס צורה והנהלים ומבנה האגודה גם הם. לידיעה, אחרי שני מרתונים בני 5 עד6 שעות בשבוע הבא בכל ערב מ7 עד10 ניתכנס, חברי מועצה וועד ועוד למרתונים על הנושאים הללו, בתקווה לסיים לפני פתיחת הסמסטר. בנוסף, ההפיניג של סמסטר ב' מוכן ואנו מקווים שכל הסטודנטים יהנו מכך. יש עוד דברים רבים, שאספר אליהם עוד כמה ימים, סבלנות
כל טוב
שחר

"להשתוקק ללא תכלית"

#6 TRASIMACHOS

TRASIMACHOS

אחד מזיקני האתר...

• רשומים+
  • 490 הודעות:

פורסם 20/02/2004 - 02:46

שחר יקירי...

ישנה התארגנות של חברי מועצה להשתלט באופן עויין על משרדי הרמ"דים למעשה, מתוקף תפקידם כחברי ויורי וועדות.
לא יעלה על הדעת.
יש ליצור הפרדה! הוועדה, כבאת כוחה של המועצה, קובעת קווים כלליים ויכולה לדרוש נפח פעילות מסוים והגדרות תקציב אולי... אל כל האופרטיבזצייה חייבת להישאר בידי הגורמים המקצועיים.
לא ייתכן שגורם "פרלמנטרי", יו"ר וועדת תרבות, יעסוק במשא ומתן עם גורמים עסקיים כאשר תפקידו הוא לפקח על עבודת הרמ"ד העוסק בדיוק בתחום זה. לא ייתכן שיקבע לרמ"ד איזה הופעה להביא, או מה תהיה להקת החימום.... בוודאי לא אחרי שהועבר סקר והסטודנטים הביעו דעתם בצורה נחרצת.

מצד שני... לא ייתכן שהוועד יאשר חריגות שכר. באיזה סמכות? זו צריכה להיות סמכות וועדת כספים בלבד, ואם רמ"ד אישר לעובד שלו לחרוג ללא אישור וועדת כספים או לפחות רמ"ד כספים, עליו לשאת בתוצאות הכספיות הרלוונטיות.

ד.נ
יש להפעיל נוהל "חריגה רטרואקטיבית" - בנוהל זה, משולמים כל חריגות השכר בחודש שאחרי החודש בו משולמת המשכורת אשר חרגה מהגדרת התפקיד. נוהל זה מאפשר פיקוח ובקרה של 30 יום להבין מדוע ולמה נעשו החריגות ומספק מרווח זמן לדיונים בנושא.

ע.ד.נ
תעשה טובה... בתחילת כל ישיבת וועד, במידה והתקיימה ישיבת מועצה ונתקבלו החלטות, תדאג להעביר סקירה של עידכונים מישיבות המועצה, ככה שגם הוועד ידע מה קורה בדריקטוריון שלו. תודה.
יו, איזה פורומיסט חרא אני. בתור מספר 20, אני אמור לעמוד על 20,000 הודעות לא כמה מאות בקושי...

"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד - היא ליצור אותו!"
(לא יודע מי, אמרה שהופיעה במשרד של רוביק דנילוביץ')

#7 שחר רבי

שחר רבי

משתמש באימונים

• רשומים+
  • 66 הודעות:

פורסם 20/02/2004 - 20:30

נתחיל מהסוף: אני אעדכן את הוועד בכל מה שקרה במועצה ואני אעדכן את המועצה בכל מה שקורה בוועד. ככה כולם יהיו מעודכנים וזה ימנע הרבה אי הבנות.
לגבי הנושא הראשון, כל עוד הדבר נעשה ברוח של שיתוף פעולה ועבודה הדדית, אין בעיה שחברי מועצה "יתנו כתף" בבלאגן שנוצר אחרי עזיבת הגורמים הידועים. אבל, חשוב להבהיר, ואני לא יודע איך לעשות זאת ללא שאנשים יפגעו, כי זה באמת לא הכוונה שלי, שהוועד הוא זה שנושא באחריות ולכן חשוב שיתנן לו מרחב תמרון ומרחב נשימה בקביעת דברים מסויימים. שוב, לדעתי, ניתן לשתף פעולה באווירה נעימה ואז כל נושא ה"גבולות" יעלם. מקווה שזמנים חיובים טמונים לנו.
הוועד מאשר חריגות שכר מתוך חובותיו. כך הוא אמור לפעול. אלא אם כן, זה נתפס כלא סביר. מצד אחד, יושבים שם אנשים עם היד על הברז ומתקמצנים על כל שקל (ומתכנסים כמעט פעמים בשבוע) ולכן יש מקום לסמוך עליהם (וגם עלי) מצד שני, יתכן ויש לשקול להעביר את סמכות חריגות השכר אל וועדת כספים. זה מצריך בדיקה.
לידיעתך כולם, בחודש הקרוב אנו מקצצים לכל העובדים 5% משעות העבודה שלהם, כדי להקל על הנטל הכלכלי. אני אקצץ כ 15% ממשכורתי שלא יגידו ש"ההנהלה חוגגת".
שבת שלום
שחר

"להשתוקק ללא תכלית"

#8 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 23/02/2004 - 16:57

[font=Times][SIZE=14][color=red]המחיר לרכבת יאושר ביום א', פשוט ישבנו עד 12:30 ואחרי 25 נושאים החלטנו לסיים...

א. האם בסופו של דבר אושר המחיר לסטודנטים? כי אם כן, נשמח לשמוע על זה באופן רשמי בהקדם האפשרי.
המחיר היתה הסיבה העקרית שבגללה לא נסעתי ברכבת.
ועכשיו כשלחיילים אסור לנסוע ברכבת והאוטובוסים עמוסים עוד יותר מתמיד, זה אפילו יותר חשוב.

ב. לא יודעת אם נחשב טענה לגיטימית, אבל הכתיבה באדום גדול נורא צורמת ויוצאת תחושה של כעס וצעקה.
אני מאמינה שנצליח לקרוא את אותו הדבר גם אם זה יהיה כתוב בכתב קטן יותר.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#9 דורון סער

דורון סער

• רשומים+
  • 12994 הודעות:

פורסם 23/02/2004 - 17:16

-

#10 הזבוב על הקיר

הזבוב על הקיר

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 351 הודעות:

פורסם 24/02/2004 - 00:30

-

_?
זהירות משרד הבריאות קובע: השתמשות קבועה בפורומים מביאה להתמכרות!

הכותב אינו סטודנט...הספיק לו.

#11 שחר רבי

שחר רבי

משתמש באימונים

• רשומים+
  • 66 הודעות:

פורסם 16/03/2004 - 20:57

שלום לכולם. אני יודע שעבר זמן וכמה ימים שלא כתבתי ואני מצטער על כך. אני שוב בעניניים ומחכה לתגובות שלכם.
לידיעה, שבוע הבא מתקיים המופע של ארקדי דוכין ואין הרבה כרטיסים אז לכל מי שרוא האת המודעה,, צ'ופרתם באינפורמציה נוספת.... :rolleyes:
יום אחרי יש ערב פיוט עם מאיר בנאי ויש שמועות חמות על כך שעברי לידר מגיע שבוע אחרי זה . כל זה ועוד מופעים (כמו ערב לזכרו של מאיר אריאל ) ועוד יתקיימו בשבועיים הבאים.
אנו במו"מ ממש לקראת סיום על יום הסטודנט וכמובן ממשיכים לייצב את המערכת וליצור מקורות הכנסה נוספים לטובת הסטודנטים.
אני פה לכל שאלה וכל קושיה, באמת. אשמח לענות ואשמח לענות לביקורת, חופשי...
שלכם
שחר

"להשתוקק ללא תכלית"

#12 דורון סער

דורון סער

• רשומים+
  • 12994 הודעות:

פורסם 17/03/2004 - 01:30

לגבי ההופעה של ארכדי דוכין, אני סבור כמו רבים אחרים שהאגודה לא צריכה לסבסד אירועים שבהם הביקוש עולה על ההיצע. זה לא צודק ולא ראוי.

אני מדמיין את האכזבה שתהיה לי ולעוד רבים כשנעמוד בתור ונגלה שלא רק שלא הצלחתי לקנות כרטיסים כי לא נדחפתי מספיק בתור ואין לי קומבינות, אלא שגם מהכסף ששילמתי לאגודה מסבסדים את אלה שכן הצליחו.

מוטב להשתמש בכסף לאירועים שאליהם כל סטודנט מי שרוצה יכול להגיע, כמו למשל יום הסטודנט.

לדעתי הכלל העקרוני תקף גם לחוגים, משלחות ופעילויות אחרות.

ברק העלה הצעת החלטה למועצה בעניין זה.

הנושא מופיע גם בפורום אגודת הסטודנטים ואודה להתייחסותך.

#13 שחר רבי

שחר רבי

משתמש באימונים

• רשומים+
  • 66 הודעות:

פורסם 19/03/2004 - 10:51

הי דורון
ראשית, לדעתי הסבסוד הוא מועט ובמחיר הזה 440 איש יהנו ממחיר טוב יותר. מעבר לכך, הרי לפי דרך המחשבה הזו אנו לא נוכל לתפקד יותר: כל אירוע קטן או איכותי שבו האגודה מפסידה כסף (כמו ישיבת מועצה...) או אירוע בנגטיב ביום לא מוצלח או דבר מה אחר יהיה פסול כי הוא מסובסד על ידיד האגודה....זה אבסורדי. למרות זאת, אני פועל בנמצרות להשיג מדיה וחסויות לאירועים כדי שנוכל לממן את האירועים. אני מקווה שבעוד כמה שבועות ובטוח בשנה הבאה, דברים עאלו לא יקרו יותר אחרי שנבנה מערך מדיה רציני. לצערי, הביקוש לסוכני מכירות איננו גבוה כפי שציפתי, אז אני צריך לעבוד קשה יותר כדי להשיג סוכנים
מקווה שזה ענה על השאלה
שחר

"להשתוקק ללא תכלית"

#14 דורון סער

דורון סער

• רשומים+
  • 12994 הודעות:

פורסם 19/03/2004 - 15:16

אני חושב שיש פה חוסר הבנה:

הבעיה היא לא עם אירועים שהם קטנים מטיבעם בשל ביקוש נמוך אלא לאירועים שבהם הביקוש עולה על ההיצע.

זה לא צודק ולא ראוי לסבסד אירועים כאלה.

#15 Itamar

Itamar

משתמש חדש

• רשומים
  • 47 הודעות:

פורסם 20/03/2004 - 14:43

[SIZE=7]הייתי רוצה לדעת אם קורה משהו לגבי חניה על יד האוניברסיטה (בשבוע שעבר התחילו לתת דוחות על חניה בכחול לבן). לא איכפת לי לשלם סכום קבוע לא גבוה לשנה בשביל חניה ליד האוניברסיטה אבל שיהיה משהו מסודר...
איתמר כהן, זה הכל בערך...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים