מעבר לתוכן

קבלה להנדסת מחשבים עוד השנה

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 אורח - משה

אורח - משה
  • אורחים

פורסם 13/10/2013 - 19:08

אהלן,

אני רוצה ללמוד הנדסת מחשבים בבאר שבע אך הסכם שלי לא מאפשר לי להתקבל.

עשיתי פסיכומטרי בספטמבר האחרון והתוצאות אמורות להתקבל בדיוק בתחילת שנת הלימודים (20.10).

כאשר דיברתי עם האוניברסיטה לפני כחודש, הבנתי שכל עוד יש מקום פנוי בפקולטה (נכון לעכשיו יש), אפשר להירשם אפילו שבוע לאחר תחילת הלימודים.

השאלה שלי היא האם לקראת פתיחת שנת הלימודים מורידים את רף הקבלה כדי למלא את הפקולטות או שהסכם הנדרש (530) הוא ברזל?

תודה.

#2 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 13/10/2013 - 23:20

אהלן,

אני רוצה ללמוד הנדסת מחשבים בבאר שבע אך הסכם שלי לא מאפשר לי להתקבל.

אתה אומר את זה כאילו זה דבר רע.

עשיתי פסיכומטרי בספטמבר האחרון והתוצאות אמורות להתקבל בדיוק בתחילת שנת הלימודים (20.10).

התכוונת, כשנה לפני תחילת הלימודים...

כאשר דיברתי עם האוניברסיטה לפני כחודש, הבנתי שכל עוד יש מקום פנוי בפקולטה (נכון לעכשיו יש), אפשר להירשם אפילו שבוע לאחר תחילת הלימודים.

מעולם לא שמעתי כדבר הזה. אבל לך תדע. לא ברור עם מי דיברת.

השאלה שלי היא האם לקראת פתיחת שנת הלימודים מורידים את רף הקבלה כדי למלא את הפקולטות או שהסכם הנדרש (530) הוא ברזל?

תודה.

מעניין שלא שקלת את האפשרות ההפוכה (והיותר סבירה לדעתי).

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#3 אורח - משה

אורח - משה
  • אורחים

פורסם 13/10/2013 - 23:47

אתה אומר את זה כאילו זה דבר רע.

התכוונת, כשנה לפני תחילת הלימודים...

מעולם לא שמעתי כדבר הזה. אבל לך תדע. לא ברור עם מי דיברת.

מעניין שלא שקלת את האפשרות ההפוכה (והיותר סבירה לדעתי).

אוקי, הבנתי כמה שאתה מצחיק ומגניב, עכשיו אשמח אם מישהו יוכל לענות לי על הכמה שאלות ששאלתי כאן.

#4 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 13/10/2013 - 23:57

אוקי, הבנתי כמה שאתה מצחיק ומגניב, עכשיו אשמח אם מישהו יוכל לענות לי על הכמה שאלות ששאלתי כאן.

מה שמצחיק זה איך פספסת את האופן המגניב בו אשכרה עניתי על שאלותיך הפעורות ואף הצבעתי על כשלים בניסוחן כגון מי "באוניברסיטה" אמר לך שניתן להרשם לאחר תחילת הלימודים ל"פקולטה".

על לא דבר ובהצלחה לקבל תשובות טובות יותר מאלו.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#5 אורח - משה

אורח - משה
  • אורחים

פורסם 14/10/2013 - 00:06

מה שמצחיק זה איך פספסת את האופן המגניב בו אשכרה עניתי על שאלותיך הפעורות ואף הצבעתי על כשלים בניסוחן כגון מי "באוניברסיטה" אמר לך שניתן להרשם לאחר תחילת הלימודים ל"פקולטה".

על לא דבר ובהצלחה לקבל תשובות טובות יותר מאלו.

שאלות פעורות? מה קורה לך חבר? אני מבין שאתה עוזר פה להרבה אנשים ובאמת כל הכבוד לך, אבל אני לא מבין מה כל ההתנשאות הזאת.

הייתי מאוד רוצה להתחיל השנה ולא לבזבז עוד שנה לשווא, ולא הבנתי מה רשמת על אפשרות הפוכה...

אני יחזור על השאלה העיקרית:

"האם לקראת פתיחת שנת הלימודים מורידים את רף הקבלה כדי למלא את הפקולטות או שהסכם הנדרש (530) הוא ברזל?"

#6 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 14/10/2013 - 00:17

שאלות פעורות? מה קורה לך חבר? אני מבין שאתה עוזר פה להרבה אנשים ובאמת כל הכבוד לך, אבל אני לא מבין מה כל ההתנשאות הזאת.

הייתי מאוד רוצה להתחיל השנה ולא לבזבז עוד שנה לשווא, ולא הבנתי מה רשמת על אפשרות הפוכה...

אני יחזור על השאלה העיקרית:

"האם לקראת פתיחת שנת הלימודים מורידים את רף הקבלה כדי למלא את הפקולטות או שהסכם הנדרש (530) הוא ברזל?"

אין כזה דבר "ברזל". זה בסך הכל רף משוערך בהתאם לשיקולי היצע וביקוש.

על אף זאת, לא סביר שייקבע רף תחתון שיירד עוד יותר. אם כבר יקבלו, על בסיס מקום פנוי, את אלו שנרשמו מאוחר מדי ועוברים את הרף - להלן, אפשרות הפוכה.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים