מעבר לתוכן

מעשה באדם אשר חסרה לו חבית

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 אורח - אורח_רפי פלישמן_*

אורח - אורח_רפי פלישמן_*
  • אורחים

פורסם 08/01/2007 - 04:01

שלום
שמי רפי פלישמן ואני חיל משוחרר וחובב בירות מאזור השרון
אני רוצה לשאול, את שוכני פורום מכובד זה, איפה ניתן להשיג חביות של בירה לצריכה אישית?.
אני לא מדבר על החביות שגולדסטאר מוציאים בסופרים בתור ספין יחסי ציבור.
אני מדבר על הדבר האמיתי: "גינס" "לף" "מרפיס" וכדומה.
אם מישהו יודע איפה ניתן להשיג כאלה חביות לצריכה ביתית הוא יזכה בתודתי הכנה
בברכה
רפי פלישמן

#2 pistolero

pistolero

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 469 הודעות:

פורסם 08/01/2007 - 11:28

אין בארץ,החביות המסחריות 20-30 ליטר נמכרות ע"י גןךלדסטאר קוקה קולה ,שמהן אתה מקבל חבית מלא ו"ברז" הברז הינו קונדנסר אשר "דוחף" את הבירה מחוץ לבית ע"י הכנסת גז לתוכה והעברת הבירה דרך צינור סלילי דבר שמצנן את המערכת חייבים לשכור מהחברה בערך ב800-1500 ש"ח לחודש (אולי השתנה כבר)
ואת החבית קונים ב500 ש"ח וממלאים כל פעם מחדש ב180 ש"ח לגולדסטאר ומעלה,
אם ממש בוער בעצמותיך אזי תביא מארה"ב ברז ידני - כמו משאבה לחביות סולר שיש בצבא , רק שזה מותאם לפתח של חבית (יש מגרעות ) ואת החבית תוכל לקנות מיבואן פרטי שאני מאמין שלא יחייב אותך לשכור מערכת שלמה (בירות כמו מקשוף,קרוסוביצ'ה משתמשות ביבואן נפרד)
בכל מקרה שים לב שמרגע שפתחת חבית יש לך שבוע לשתות הכל!! כי אחרי 3ימים לבירה יש טעם מוזר ואחרי שבוע היא מחמיצה.
..."ועד כאן ההמשך נמשך ומכאן ההמשך נחתך! " ....דוד אבידן

#3 אורח - אורח_רפי פלישמן_*

אורח - אורח_רפי פלישמן_*
  • אורחים

פורסם 08/01/2007 - 15:04

תודה רבה פיסטולרו
אז בעצם מה שאני צריך לעשות זה להשיג ברז ידני לשאיבת הבירה מהחבית אם אני לא רוצה לקנות את כל הקונסטלציה שעולה בים 800 ל1500 לחודש.
ואז להשיג חבית מחברה שתהיה מוכנה למכור לי אותו ביחידה בודדת ללא השכרה של ציוד נלווה. כלומר משהו כמו מק'שוף או קרוסוביצ'ה.
חבית כזאת סביר שתעלה לא פחות מ 500 ש"ח (אם כי מילוי יעלה פחות מחצי)
החיסרון הגדול שציינת הוא שצריך לסיים את החבית תוך שבוע מקסימום מיום פתיחתה שזה 20-30 ליטר לשתות. הרבה אפילו בשבילי.
אני חושב שהדרך הטובה ביותר היא לבקש טובה מבעל פאב מקומי ולהזמין דרכו חבית בירה.
זה לא פותר את הבעיה של להשיג ברז וגם לא של הטריות של החבית מרגע פתיחתה. אבל סה"כ זו נראית לי הדרך היחידה האפשרית.
תודה רבה על עזרתך
רפי פלישמן

#4 pistolero

pistolero

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 469 הודעות:

פורסם 08/01/2007 - 16:07

או שתקנה ארגז או שתיים של בקבוקי מקשוף בטוח יעלה לך יותר יקר אבל לא יתקלקל וההבדל בטעם בבירה הזו ספציפית לא מ א ד מורגש ובטוח שהוא יקמבן אותך עם מרצ'נדייס
..."ועד כאן ההמשך נמשך ומכאן ההמשך נחתך! " ....דוד אבידן

#5 waqa uaqa motha'fucka

waqa uaqa motha'fucka

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 76 הודעות:

פורסם 08/01/2007 - 22:47

שלום
שמי רפי פלישמן ואני חיל משוחרר וחובב בירות מאזור השרון
אני רוצה לשאול, את שוכני פורום מכובד זה, איפה ניתן להשיג חביות של בירה לצריכה אישית?.
אני לא מדבר על החביות שגולדסטאר מוציאים בסופרים בתור ספין יחסי ציבור.
אני מדבר על הדבר האמיתי: "גינס" "לף" "מרפיס" וכדומה.
אם מישהו יודע איפה ניתן להשיג כאלה חביות לצריכה ביתית הוא יזכה בתודתי הכנה
בברכה
רפי פלישמן

נראה לי עשו כבר פה את החישוב הזה בעבר ויצא שזה לא משתלם לנסות להביא באופן עצמאי בירה מחבית. גם לפי מ שידוע לי יש כמות מינימלית של חביות בירה לחודש שאתה צריך לעמוד בה וזה כמה חביות טובות. כדי שלחברה שמביאה לך את החביות יהיה משתלם להמשיך לייבא לך אותם.
בכל מקרה לך על הבקבוקים.

#6 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 11/01/2007 - 15:39

בדרך כלל נותנים את הברז והציוד בחינם. כשמדובר באדם פרטי, הצריכה הנמוכה לא מצדיקה את ההוצאה הזו, ותצטרך להשיג ברז בעצמך (תלוי בצריכה שלך). בעקרון כל ספק משקאות יכול למכור לך בירה בחבית, אבל בגלל שאתה אדם פרטי צפה למחיר יקר. בנוסף, היות ולחבית בירה יש תקופה מוגבל כמו גם לצריכה אישית של בן אדם, שקול היטב אם בכלל כדאי לך להכנס לזה- אתה צריך לחסל חבית בשבוע, אם אתה נורא רוצה אפשר למשוך שבועיים, אבל ממש לא יותר מזה.

#7 אורח - אורח_אלעד_*

אורח - אורח_אלעד_*
  • אורחים

פורסם 26/01/2008 - 17:18

אהלן רפי.
האמת שגם אני בידיוק מחפש את הדבר שאתה מחפש, אם תוכל למצוא טלפון של ייבואן שמוכן למכור לך, בבקשה פרסם אותו פה, אני חשבתי על קניה בeBay של ברז ידני כזה. יד שניה כלל משלוח אמור לעלות 100 ומשהו (יש כאלה שמוכרים את הברז בדולר.. מוזר)
בכל אופן, מה לגבי גולדסטאר? יש אפשרות גם מהם לקנות רק חבית אחת?.
תודה לעונים.

#8 אורח - אורח_אלעד_*

אורח - אורח_אלעד_*
  • אורחים

פורסם 26/01/2008 - 17:21

אהלן רפי.
האמת שגם אני בידיוק מחפש את הדבר שאתה מחפש, אם תוכל למצוא טלפון של ייבואן שמוכן למכור לך, בבקשה פרסם אותו פה, אני חשבתי על קניה בeBay של ברז ידני כזה. יד שניה כלל משלוח אמור לעלות 100 ומשהו (יש כאלה שמוכרים את הברז בדולר.. מוזר)
בכל אופן, מה לגבי גולדסטאר? יש אפשרות גם מהם לקנות רק חבית אחת?.
תודה לעונים.

#9 אורח - לירון

אורח - לירון
  • אורחים

פורסם 31/05/2010 - 16:27

לא חסר סיטונאים שלא תהיה להם בעיה למכור לכם חבית של גולד סטאר (כ230 ש"ח למילוי של 20 ליטר) ברז אכן אפשר להשיג רק מארה"ב

#10 milmang

milmang

כסף

• רשומים+
  • 1965 הודעות:

פורסם 01/06/2010 - 01:35

אומנם באיחור, אבל:

http://www.beer-d.co...65841/Edelweiss

בהצלחה במסיבה הביתית.

מהציטוטים החביבים עלי:

It's like I've always said, you can get more with a kind word and a two- by- four
than you can with just a kind word

Koenigsegg are saying that the CCX is more comfortable. More comfortable than what… BEING STABBED?

In this house we obey the laws of thermodynamics

if I have one more piece of vomit pie, i'm going to pumpkin

#11 אורח - נ

אורח - נ
  • אורחים

פורסם 08/03/2012 - 22:45

הי בעיניין הבירות מישהו עיודע להפנות אותי איפה משיגים ברז בירה+ חבית אני צריכה לאירוע מחר בבקר??? תודה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים