מעבר לתוכן

תמונה

סיפורי שיכורים

• Please log in to reply
64 replies to this topic

#1 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 30/03/2005 - 15:23

תקופת התיכון בשבילי הייתה לגלות מה הסף שיכרות שלי- כמה אני יכולה לשתות בלי להקיא, לקח לי לא מעט זמן להבין את זה ועד היום לצערי אני נופלת לפעמים....

אבל כמות השטויות שאני וחברות שלי היינו עושות על אלכוהול :לחיים:

סיפור 1
הייתי עושה את זה רק כשהייתי שיכורה, אחרת לא היה לי אומץ....
בד"כ כשהייתי משתכרת הייתי מתחילה לדבר אנגלית במבטא בריטי (והוא נשמע מאוד אמין) הייתי משחקת אותה שאני בת- דודה של אחת החברות שלי וכל הערב מדברת עם קבוצת בנים שמרכלים עלי בעברית.... ולסיום הייתי זורקת איזה פאנצ' ליין בעברית צחה.... :lol:

סיפור שני
חברה שלי פעם אחת השתכרה והיה לה פיפי לא מצאנו מקום לעשות אז באמצע העיר היא פשוט הורידה את המכנסייים והתחילה להשתין איך עוצרים מישהו שכבר באמצע הפיפי? :הממ:
תמונה מצורפת
"וכאשר ישתרעו לפניך דרכים רבות ולא תדעי באיזו מהן ללכת,

אל תבחרי באחת באקראי, אלא התיישבי על מקומך והמתיני.

נשמי נשימה עמוקה שופעת אמונה, כפי שנשמת ביום צאתך לאוויר העולם,

אל תניחי לדבר להסיח את דעתך, המתיני עוד ועוד.

שבי במקומך, בדממה, והקשיבי לקול ליבך.

וכאשר ידבר איתך, קומי ולכי לאשר יישאך" / סוזאנה תמרו, ללכת בעקבות הלב

הבלוג שלי

#2 Crazy Clown

Crazy Clown

ברונזה

• רשומים+
  • 783 הודעות:

פורסם 30/03/2005 - 16:23

סיפור 1
הייתי עושה את זה רק כשהייתי שיכורה, אחרת לא היה לי אומץ....
בד"כ כשהייתי משתכרת הייתי מתחילה לדבר אנגלית במבטא בריטי (והוא נשמע מאוד אמין) הייתי משחקת אותה שאני בת- דודה של אחת החברות שלי וכל הערב מדברת עם קבוצת בנים שמרכלים עלי בעברית.... ולסיום הייתי זורקת איזה פאנצ' ליין בעברית צחה.... 

מצויין!!!
(דרך-אגב, כל הכבוד על יוזמת הסקרים... הצבעתי בכולם, מבטיח!!!!)

ידידה שלי די שיכורה עוד לפני הפאב, ובדרך עצרנו כדי שהיא תוציא כסף. אני עוצר ליד הכספומט, היא יוצאת, ואני מתקדם קצת עם האוטו. אחרי 2 דקות אני שומע צרחה....
מסתבר שהיא הוציאה כסף, חזרה , נכנסה לאוטו אחר, ישבה ליד הנהג איזה דקה ולא הבינה למה אני לא ממשיך לסוע... :מתגלגל:
מיותר לציין שהיא ברחה בבהלה מהאוטו ונשארה שפויה כל הערב...
גם אני רוצה חתימה!

#3 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 30/03/2005 - 16:55

:tu: לא לבעלי קיבה חלשה :tu:

מסיבת מילניום עם חברה מהתיכון (בעצם בשבילי זה עוד היה בתיכון...) בבית של אחד מהם:

חברה שלי משתכרת לגמרי, לא יודעת מה היא עושה עם עצמה, נכנסת לשירותים להקיא...

אחרי שהיא סיימה אני בודקת מה קורה שם - כל הרצפה מלאה בקיא ורק האסלה נקיה כמו ביום שקנו אותה... :
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#4 starline

starline

אין לי כח!

• רשומים+
  • 1185 הודעות:

פורסם 30/03/2005 - 19:04

סיפור 1:
כשהייתי בצבא בסד"ח יצאנו בערב האחרון לאיזה בר כולם, והשתכרנו כהוגן. בדרך חזרה לכיוון האוטובוס כולנו הולכים שמחים ושיכורים, אני רואה את חבר שלי הולך לבד אז רצתי לכיוונו וקפצתי עליו מאחורה על הגב ואז הוא התחיל לרוץ כשאני על הגב שלו, אבדנו שיווי משקל ונכנסו בתוך אוטו.

סיפור 2:
כשהייתי בתאילנד עם חברים, במסיבת הפולמון כולנו השתכרנו וחבר שלי התחיל להפיץ שמועה בין החוגגים האחרים שהוא מוכר סמים, וקבע עם כמה אנשים מקום מפגש ששם הוא אמכור להם אותם, כמובן שהוא אף פעם לא הגיעה לשם :lol: מעניין כמה זמן הם חיכו לו שם :הממ:

סיפור 3:
לפני כחודש ימים הייתי עם חברים בברקה, כמובן שהיינו שיכורים וחבר שלי התחיל להגיד לכל צלם שעבר שאני ניצב ב"אהבה מעבר לפינה" ושיצלם אותי, אחד הצלמים כל כך נסחף שהוא אפילו ביקש מחבר שלי שיצלם אותו איתי :lol:
תמונה מצורפת
המורה ביקשה מהתלמידים
לכתוב חיבור על עצלנות
יוסי לקח דף ועט וכתב לה
שתי מילים על הדף:
"זאת עצלנות".

#5 גארפילד

גארפילד

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 557 הודעות:

פורסם 31/03/2005 - 15:24

טוב שני סיפורים לבינתיים

1. היי שם בימי התיכון השמחים וחסרי הדאגות, גם אני חיפשתי לי את הגבול של שתיית האלכוהול,
מסתבר שאחר המון טקילה וודקה משתכרים :o מפליא לא?
אז באיזה שהוא שלב של הערב שחברים רצו לקחת אותי הביתה, בינתיים עמדנו בחוץ לנשום קצת אוויר ולחכות שאני הקיא (היה אוטו חדש) מסתבר שהחלטתי לנסות להתחיל עם מישהי - הבעיה שהמישהי לא היתה בדיוק מישהי, ואפילו לא מישהו.
זה היה לא פחות ולא יותר קטנוע :blink:
שפשוט עמדתי ודיברתי איתו

סיפור שני
במהלך הטיול בחו"ל: באחד מהאתרי קמפינג אנחנו יושבים לאכול ארוחת ערב, פתאום שתי בחורות נחמדות :וי: מתישבות על השולחן בו ישבנו, מוציאות שני בקבוקי וודקה (אחד דובדבנים והשני לא זוכר)
ואומרות שהם מחר צריכות לטוס חזרה ללונדון ואי אפשר להשאיר את הבקבוקים מלאים.
אז מה עושים?
חבר אחד חנון (לא שותה אלכוהול, בטענה רפואית כלשהי) והשני דפוק מאוד (עם תעודות מפסיכולוג) אז אני והדפוק מתחילים לשתות ובואנה הם ידעו לשתות :o בשלב מסוים חבר שלי כבר היה הפוך מאוד, ואני גם מתחילים לדבר על "שטויות" עם הבנות ןהוא רק מפריע לי, אז ניסיתי לשלוח אותו לחבר השני שלא יפריע לי
לאחר כמה חילופי מהלומות (שנינו כבר שיכורים, אז לא באמת הכאבנו אחד לשני) הצלחתי לשלוח אותו לעזור לחבר השלישי בכביסה. הם הלכו לשים את הכביסה ורק השפוי חזר מסתבר שהדפוק נשאר מול המכונת כביסה והסתכל עליה במשך שעתיים, מזל שהיה לה חלון קטן שהוא יכול היה לראות מה קורה בפנים.
מה היה איתי והבנות B)

כבר הייתי כ"כ הפוך שנרדמנו שם על השולחן יחד עם הבקבוקים ביד.
אני כבר אבא, מי היה מאמין!!!

פתאום קם אדם בבוקר
ומרגיש כי הוא עם ומתחיל ללכת,
ולכל הנפגש בדרכו קורא הוא שלום.

There is no such thing as bad whisky. some whiskies just happen to be better than other

#6 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 31/03/2005 - 15:37

סיפור קצר נוסף, אני וחברות שלי נסענו לקסריה לבית נופש של אחת מהן (כן כן הי מלאה) בערב השתכרתי ואיכשהו פרצתי לג'יפ.... אני לא זוכרת אם השתמשתי במשהו או מה אבל פתאום מצאתי את עצמי בתוך הג'יפ כשחברות שלי מושכות אותי החוצה... (לא יודעת מה זה היה עוזר, במילא לא היה לי מפתחות לאוטו וגם לא היה לי מושג איך לנהוג...
תמונה מצורפת

הבלוג שלי

#7 Lilush

Lilush

:מתלהב:

• רשומים+
  • 12178 הודעות:

פורסם 31/03/2005 - 17:05

כשהייתי בצבא עשינו מתישהו שבת (אצלי זה היה מאוד נדיר - הדרכה בחיל אויר) ושתינו. רק אחד מאיתנו השתכר והוא בערך בגודל ובצורה של שרק (רק לא חמוד כמוהו) ותוך כדי הוא התפשט והתחיל לרוץ אחרי מישהי כשהוא ערום תוך כדי שהוא צועק: תעצרי, אני רוצה אותך, תעצרי...

:tu: :tu: :tu:

ובקשר לקטע עם הפיפי - באחת המסיבות שהייתי מישהי פשוט התכופפה והשתינה ממש בכניסה... היא אמנם הורידה את המכנסיים, אבל לא הרגישה צורך לשמור שלא יראו אותה או לפחות שהם לא ירטבו... אכן רגעים קשים...

אומרים שבלי רעש אין שקט...

#8 great white

great white

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 240 הודעות:

פורסם 31/03/2005 - 23:08

נתחיל מהצבא:
ליל סדר בבסיס, קוראים את ההגדה...
עשינו התערבות בצוות שכל פעם שכתוב "אלוהים" או משהו בסגנון כולם שותים כוס יין פטישים.
מי היה מאמין שאפשר להשתכר מהדבר הזה, כמובן שריתקו את כולנו בגלל שתפסנו כוננות...

גם היה לי איזה לילה שגיליתי את עצמי לבד בבוקר בפורום בלי יכולת לזכור מה היה בלילה חוץ מכמה תמונות סטילס בזכרון של אנשים רוקדים סביבי...

#9 Schroedinger's Cat

Schroedinger's Cat

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 184 הודעות:

פורסם 31/03/2005 - 23:43

אז אתם יודעים איך אנשים שיכורים מתערבים על דברים טפשיים.
אז אני וחבר שלי שפוכים לגמרי כשהוא יוצא בהצהרה שהוא יכול לשתות יותר ממני.
אמרתי לו שהוא דפוק ושאין לו סיכוי. זה הוביל לוויכוח שבסוף הוא כמובן הציע: תחרות שתיה.
אז אני אמרתי לו שאם הוא רוצה אתגר אמיתי שיעשה איתי תחרות שוט-אינטגרל. אחרי כל שוט, אינטגרל, עד שהראשון נופל. אותו ערב שום דבר לא קרה אבל היום הוא מסתובב עם רשימת אינטגרלים ואנחנו מנסים לקבוע תאריך.
אגב התחרות פתוחה לכל המעוניין ואנחנו גם צריכים שופט.
the problem with the world is that everyone is always a few drinks behind!

מובא לכם מטעם שבירא - כי הדברים הטובים בחיים באים בבקבוקים קטנים

#10 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 01/04/2005 - 00:17

אז הסיפור שלי מתרחש בעיירה קטנה כ-200 ק"מ מסידני
ואני פיכח לחלוטין

אני וחבר יושבים בתחנת רכבת ומחכים לרכבת לסידני לאחר שהמכונית שלנו התפוצצה על הכביש המהיר (סיפור אחר)
בכל מקרה בחור צעיר מזגזג לכיוונינו עם ריח חריף של אלכוהול (ושקית חומה ביד)
הוא פונה אלינו ושואל "are you familiar with the signes"
לנו כמובן אין שום מושג על מה הוא מדבר ואנו שואלים אותו לפשר שאלתו
עכשיו הוא קצת מתעצבן ואומר - the signs!!! the signs!!!! you know oxygen is O2 water H2O is H2O
ועוד כל מיני סימנים מהטבלה המחזורית
בנקודה הזו אגב הוא מתקרב אלינו ממש קרוב ומספר לנו שהוא בדיוק השלים בגרות בכימיה ועקב כך הוא קיבל חופשה של 48 שעות מהכלא והוא מחפש אנשים לחגוג איתם :o

בכל מקרה אנחנו עוטים על עצמנו מבט מטומטם ומנסים להסביר באנגלית הכי עילגת שאנו מסוגלים (איזה מזל שהיינו גם בתאילנד) שאנחנו בכלל תיירים ולא מבינים מילה ממה שהוא אומר
השיחה עלתה לטונים קצת גבוהים כאשר הוא חשד בנו שאנו עובדים עליו אך לבסוף הוא התייאש והלך להטריד מישהו אחר
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#11 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 01/04/2005 - 20:40

טוב זה סיפור שכרות מעורבבת עם גאראס.
אני בהודו עם שני חברים(בחור ובחורה.) שלושתנו ישנים באותו חדר. היתה איזה סיבה למסיבה אז קנינו וויסקי הודי זול ,שתינו ועישנו מלא.
באיזשהו שלב אני עוזב את החדר והולך למסעדה שם מעשנים צ'ילומים ושותים בירות הודיות . אחרי כמה בירות וכמה פאפים אני חוזר לחדר הדלת פתוחה ואני בא להכנס לוקח לי איזה שתי דקות להבין ששני החברה שלי מזדיינים לי מול הפנים ואז אני וחבר שלי שקלט אותי עומד בפתח מתחילים להיקרע מצחוק. טוב סגרתי את הדלת עליתי על הערסל ואז (בפעם הראשונה בחיים ) הקאתי את הנשמה איזה רבע שעה. אחרי שעתיים חבר שלי יוצא ואומר שבאמת הוא שמע משהו מוזר אבל הוא חשב שזה פרה...

#12 אורח - gili

אורח - gili
  • אורחים

פורסם 02/04/2005 - 23:53

פורים האחרון,לפני המסיבה בפורום הולכים לחבר של חבר שלי למסיבת יומהולדת וכמובן לתידלוק.אחרי כמה משקאות שלי ושלו הלכנו למטבח לחפש כוסות.בינתיים אנשים מסתובבים בבית מחופשים ומישהו נכנס מחופש לשוטר.אני מסתכל ואומר לחבר שלי:בוא'נה תראה איזה יפה הוא התחפש-ממש השקיע.וחבר שלי אומר:כן תראה אפילו אזיקים ומוטורולה ותראה הנה אפילו תעודה הוא מוציא...לקח לנו איזה דקה להבין שזה באמת שוטר ושהשכנים קראו למשטרה בגלל הרעש.בקיצור התחפפנו לפורום ובסוף חבר שלי התמוטט שם כמו הומלס אבל זה כבר סיפור אחר...

#13 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 03/04/2005 - 04:41

חחחחחחחחח מכירה את זה, גם לי לקח פעם שעה לקלוט שמדובר בשוטר אמיתי ולא סתם.... רק שאז הייתי בתאילנד בבית מפוצץ בסמים... והם עשו פשיטה.... לא נעים!!!
טוב זה לא סיפור שקשור לפה....
תמונה מצורפת

הבלוג שלי

#14 Trainspotting

Trainspotting

דוגמן הבית של JAMESON

• רשומים+
  • 2430 הודעות:

פורסם 03/04/2005 - 10:59

אחרי ערב של שתיה (שהוא סיפור אחר לגמרי)
הגעתי חזרה להוסטל שלי
נכנסתי לשירותים להתפנות
כשיצאתי אחרי ארבע צעדים איך שהוא נרדמתי על הריצפה
אנשים עוברים מעלי ואיזה שהיא בחורה כיסתה אותי בסמיכה
אחרי שעה בערך התעוררתי והתחלתי לזחול במדרגות לכיוון החדר שלי שנמצא ממש בסוף המדרגות מצד ימין
ממש בסוף המדרגות נרדמתי שוב כשאני שוכב על המדרגות
ב6 בבוקר באה ברמנית שגרה שם נכנסת מהדלת של המרפסתומדליקה טלויזיה
אני ישב קם על הרגלים אמר לה שיש לה חיים טובים ראה טלויזיה ושיש אנשים שצרכים ללכת לעבוד
נכנס לחדר שלי ותפלל שאני לא צריך ללכת לעבוד בעוד שעה בהריסת בתים
בסוף ביטלו לי את העבודה באותו יום :וי:
תמונה מצורפת
But I want something good to die for
To make it beautiful to live.

Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind
דוקטור סוס
הסיפור על הקופים מהאי המחורבן

#15 Danny boy

Danny boy

ברונזה

• רשומים+
  • 856 הודעות:

פורסם 03/04/2005 - 11:39

נתחיל מהצבא:
ליל סדר בבסיס, קוראים את ההגדה...
עשינו התערבות בצוות שכל פעם שכתוב "אלוהים" או משהו בסגנון כולם שותים כוס יין פטישים.
מי היה מאמין שאפשר להשתכר מהדבר הזה, כמובן שריתקו את כולנו בגלל שתפסנו כוננות...

גם היה לי איזה לילה שגיליתי את עצמי לבד בבוקר בפורום בלי יכולת לזכור מה היה בלילה חוץ מכמה תמונות סטילס בזכרון של אנשים רוקדים סביבי...

<{POST_SNAPBACK}>

מצטער להרוס, אבל בהגדה לא כתוב אלוהים.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים