מעבר לתוכן

תמונה

סיפורי שיכורים

• Please log in to reply
64 replies to this topic

#31 הילה_ק

הילה_ק

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 182 הודעות:

פורסם 28/05/2005 - 03:28

סוף י"ב, חתונה של אח של חברה:
אני דוגלת באימרה שאם כבר נותנים צ'ק בחתונה אז הדרך הטובה ביותר להחזיר את ההשקעה (מבלי להרגיש שדפקו אותך) היא דרך הבר.
באמצע החתונה התנדנדתי בשקט לשירותים הקאתי את הנשמה וגם על עצמי ונרדמתי על האסלה.
התעוררתי בערך ב-2:00 בלילה. לקח לי קצת זמן להבין מה קרה. ניסיתי לנקות את עצמי מהקיא שמעלי ולסדר את עצמי כדי שאף אחד מהאנשים לא ירגיש שהקאתי (כאילו לא היו מריחים), רק שלא היה אף אחד במקום. לא אורחים לא משפחה לא מצלרים. אף אחד. בהתחלה נכנסתי קצת לפאניקה - מה עושים, המקום סגור. וגם אין לי את התיק עם הכסף והמפתחות. בכיס היו לי רק סיגריות ואולר (מעין פק"ל כיסים שכזה-מי ששותה מבין שזה פריט חשוב). חתכתי את הניילון שכיסה את הדלת, ומהלחץ התחלתי לבעוט בדלת (מעץ) עד ששברתי חלק ממנה. כשניסיתי לצאת החוצה נתפס לי הז'קט ונקרע.

אוקיי. יצאנו החוצה . עכשיו מה עושים. אין לי מושג איפה אני, חוש הכיוון שלי נעלם. הכל חשוך בחוץ. חשבתי להתקשר גוביינא הביתה, כדי שאבא שלי יבוא אבל כמו מפגרת פחדתי שהוא ידע ששתיתי. וטרמפים לא בא בחשבון.אז האופציה היחידה לעצור מונית. עליתי על מונית בידיעה/בחוסר ידיעה שאין עלי כסף.
במהלך הנסיעה התחלתי להתאפס וקלטתי שאין לי כסף. בצעד שלא אופייני לי ביקשתי מהנהג שיעצור לי ברחוב מקביל לבית שלי, פתחתי קצת את הדלת של המונית, עשיתי תנועה של מוציאה כסף ופשוט התחלתי לרוץ. הנהג יצא אחרי והתחיל לקלל אותי בכל מילה שקיימת בה האות ז'. למזלי הנהג היה גדול מימדים כך שהרבה הוא לא יכל לרדוף אחרי וגם המכונית שלו היתה מונעת באמצע הכביש.
אחרי שהגעתי לרחוב שלי התחבאתי בערך למשך חצי שעה מאחורי אחד הבניינים עד שאני אהיה בטוחה שאין מצב שהוא חוזר ועליתי הביתה. לא היו לי את המפתחות אז אימא שלי פתחה לי את הדלת-אבל מעכשיו שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע.

בדיעבד הסתבר שחברה שלי לקחה לי את התיק. היא חשבה שהיה לי טרמפ ופרשתי מוקדם. רק אחרי 7 שנים העזתי לספר לחברה שלי מה שקרה, כי פחדתי שיפנו אליהם מהאולם שהיתה פריצה באותו לילה של החתונה ואולי גם נשארה חתיכה מפלילה מהז'קט.
והסיוט הכי גדול שלי באותה תקופה היה לפגוש במקרה את הנהג.
אז אם משהו מכיר את הנהג זו ההזדמנות שלי לכפר על מעשיי-צור איתי קשר ואני אשלם על אותה נסיעה.

#32 dani_z

dani_z

משועמם (לא רואים??)

• רשומים+
  • 4565 הודעות:

פורסם 28/05/2005 - 20:15

סוף י"ב, חתונה של אח של חברה:
אני דוגלת באימרה שאם כבר נותנים צ'ק בחתונה אז הדרך הטובה ביותר להחזיר את ההשקעה (מבלי להרגיש שדפקו אותך) היא דרך הבר.
באמצע החתונה התנדנדתי בשקט לשירותים הקאתי את הנשמה וגם על עצמי ונרדמתי על האסלה.
התעוררתי בערך ב-2:00 בלילה. לקח לי קצת זמן להבין מה קרה. ניסיתי לנקות את עצמי מהקיא שמעלי ולסדר את עצמי כדי שאף אחד מהאנשים לא ירגיש שהקאתי (כאילו לא היו מריחים), רק שלא היה אף אחד במקום. לא אורחים לא משפחה לא מצלרים. אף אחד. בהתחלה נכנסתי קצת לפאניקה - מה עושים, המקום  סגור. וגם אין לי את התיק עם הכסף והמפתחות. בכיס היו לי רק סיגריות ואולר (מעין פק"ל כיסים שכזה-מי ששותה מבין שזה פריט חשוב). חתכתי את הניילון שכיסה את הדלת, ומהלחץ התחלתי לבעוט בדלת (מעץ) עד ששברתי חלק ממנה. כשניסיתי לצאת החוצה נתפס לי הז'קט ונקרע.

אוקיי. יצאנו החוצה . עכשיו מה עושים. אין לי מושג איפה אני, חוש הכיוון שלי נעלם. הכל חשוך בחוץ. חשבתי להתקשר גוביינא הביתה, כדי שאבא שלי יבוא  אבל כמו מפגרת פחדתי שהוא ידע ששתיתי. וטרמפים לא בא בחשבון.אז האופציה היחידה לעצור מונית. עליתי על מונית בידיעה/בחוסר ידיעה שאין עלי כסף.
במהלך הנסיעה התחלתי להתאפס וקלטתי שאין לי כסף. בצעד שלא אופייני לי ביקשתי מהנהג שיעצור לי ברחוב מקביל לבית שלי, פתחתי קצת את הדלת של המונית, עשיתי תנועה של מוציאה כסף ופשוט התחלתי לרוץ. הנהג יצא אחרי והתחיל לקלל אותי בכל מילה שקיימת בה האות ז'. למזלי הנהג היה גדול מימדים כך שהרבה הוא לא יכל לרדוף אחרי וגם המכונית שלו היתה מונעת באמצע הכביש.
אחרי שהגעתי לרחוב שלי התחבאתי בערך למשך חצי שעה  מאחורי אחד הבניינים עד שאני אהיה בטוחה שאין מצב שהוא חוזר ועליתי הביתה. לא היו לי את המפתחות אז אימא שלי פתחה לי את הדלת-אבל מעכשיו שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע.

בדיעבד הסתבר שחברה שלי לקחה לי את התיק. היא חשבה שהיה לי טרמפ ופרשתי מוקדם. רק אחרי 7 שנים העזתי לספר לחברה שלי מה שקרה, כי פחדתי  שיפנו אליהם מהאולם שהיתה פריצה באותו לילה של החתונה ואולי גם נשארה חתיכה מפלילה מהז'קט.
והסיוט הכי גדול שלי באותה תקופה היה לפגוש במקרה את הנהג.
אז אם משהו מכיר את הנהג זו ההזדמנות שלי לכפר על מעשיי-צור איתי קשר ואני אשלם על אותה נסיעה.

<{POST_SNAPBACK}>

גאוני!! :מתגלגל: :מתגלגל: :מתגלגל:
לא נראה לי שמישהו יוכל להשתוות לזה...

אני את החוויות המתחונה של אחותי לא ממש זוכר (יותר מאוחר גיליתי שכמעט שברתי לאחות של החתן את היד).

אבל פעם אחת, במועדון בביירון ביי באוסטרליה (צ'יקי מונקי רולז!!) השתכרתי ברמות שלא הכרתי עד אז.
אז אחרי חווית שירותים די משעשעת (הייתכן שהיה בקבוק בתוך האסלה?), ניסיתי לחזור לרקוד. עכשיו, במועדון זה נהוג לרקוד על השולחנות...
בזמן שאני עובר דרך שני שולחנות, דפקתי את הגלבה של החיים שלי (אני זוכר את הרגליים מעל הראש), ובמקרה באותו זמן עמדו על השולחנות לידי שני ישראלים נחמדי שלא הכרתי עד לרגע זה, ותפסו אותי לפני שנגעתי בקרקע...

מסתבר שביירון ביי מלאה בישראלים, שתמיד מוכנים לעזור לאחיהם שבצרה.

Happy Lost Day!!!

42 23 16 15 8 4

I'm not popular enough to be different

#33 Trainspotting

Trainspotting

דוגמן הבית של JAMESON

• רשומים+
  • 2430 הודעות:

פורסם 29/05/2005 - 10:48

גאוני!! :מתגלגל:  :מתגלגל:  :מתגלגל:
לא נראה לי שמישהו יוכל להשתוות לזה...

אני את החוויות המתחונה של אחותי לא ממש זוכר (יותר מאוחר גיליתי שכמעט שברתי לאחות של החתן את היד).

אבל פעם אחת, במועדון בביירון ביי באוסטרליה (צ'יקי מונקי רולז!!) השתכרתי ברמות שלא הכרתי עד אז.
אז אחרי חווית שירותים די משעשעת (הייתכן שהיה בקבוק בתוך האסלה?), ניסיתי לחזור לרקוד. עכשיו, במועדון זה נהוג לרקוד על השולחנות...
בזמן שאני עובר דרך שני שולחנות, דפקתי את הגלבה של החיים שלי (אני זוכר את הרגליים מעל הראש), ובמקרה באותו זמן עמדו על השולחנות לידי שני ישראלים נחמדי שלא הכרתי עד לרגע זה, ותפסו אותי לפני שנגעתי בקרקע...

מסתבר שביירון ביי מלאה בישראלים, שתמיד מוכנים לעזור לאחיהם שבצרה.

<{POST_SNAPBACK}>

אם בצ'יקי מונקי עשקינן אז יש לי סיפור משלי על המקום
אחרי שבוע בחווה שרק עבדתי וראיתי ביג ברדר בטלויזיה
הגעתי לבירון והייתי צמה לבילויים וחברת אנשים
הגעתי עם שותפים לחדר שלי למועדון
התחלתי לשתות והיתי מאוד שמח :הממ:
מי שהיה במעדונים כאלה באוסטרליה יודע שיש להם משחקים היטוליים עם הקהל
מכוון שהייתי שתוי ושמח החלטתי להשתתף
עלתי לבמה הצגתי את עצמי ואמרתי שאני מישראל
המשחק נקרא go fach
המשימה הראשונה היתה כל בן צריך להביא חזיה של בחורה וכל בת היתה צריכה להביא מכנסים של בחור
אחת המשתתפות הציעה שנחליף היא תביא לי חזיה ואני אתן לה מכנסים
החלפנו אני עומד עם בוקסר על הבמה ואני לא שם לב שהיא העיפה לי מהכיסים הכל(ארנק , צרור ענק של מפתחות וכסף קטן)
בסיבוב אחרי זה שלחו אותנו להביא משהוא קשיח וארוך
קבוצה של ישראלים באו אלי ונתנו לי את הארנק והמפתחות שלי
ואני מכל ההתרגשות ושתיה לא הבנתי אך הם מדברים איתי בעברית איך הם ידעו שאני ישראלי
דבר שאמרתי על הבמה :אוי:
הפסדתי בסיבוב הזה ומצאתי את עצמי מחכה למכנסיים שלי עד שהיא תפסל(שכמבן היא נפסלה בשלב האחרון <_< )
אבל בספו של ערב זה היה ערב טוב ושמח ;)
תמונה מצורפת
But I want something good to die for
To make it beautiful to live.

Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind
דוקטור סוס
הסיפור על הקופים מהאי המחורבן

#34 אורח - אורח_אורי_*

אורח - אורח_אורי_*
  • אורחים

פורסם 08/06/2005 - 22:58

וואו יש הרבה אז אני אספר על האחרון
מסיבת יומהולדת שלי החלטתי קצת לשתות וכמו תמיד הגזמתי..
זה היה במוצ'ילה עירבבתי כמה גינסים עם צ'ייסרים שבהתחלה לא ממש השפיע עלי אז החלטתי להזמין עוד. עד שהגיע אותו כאב ראש ובחילה נוראית ופשוט נשכבתי (טעות נוראית!!) ואז הבחילה צברה תאוצה והופ הקאתי לקערה של הצ'יפס.
בזאת אני גם שולח את התנצלותי הכנה לאותה מלצרית ששירתה אותנו. :מסמיק:

אח"כ חזרתי למעונות ושוב באה עוד בחילה נוראית ולצערי גם לא הספקתי ללכת לשירותים אז הריצפה בחדר קיבלה צבע חדש ...
בבוקר היה לי הנגאובר נוראי, אחד הגרועים שהיו לי..
:(

#35 starline

starline

אין לי כח!

• רשומים+
  • 1185 הודעות:

פורסם 12/06/2005 - 13:42

וואו יש הרבה אז אני אספר על האחרון
מסיבת יומהולדת שלי החלטתי קצת לשתות וכמו תמיד הגזמתי..
זה היה במוצ'ילה עירבבתי כמה גינסים עם צ'ייסרים שבהתחלה לא ממש השפיע עלי אז החלטתי להזמין עוד. עד שהגיע אותו כאב ראש ובחילה נוראית ופשוט נשכבתי (טעות נוראית!!) ואז הבחילה צברה תאוצה והופ הקאתי לקערה של הצ'יפס.
בזאת אני גם שולח את התנצלותי הכנה לאותה מלצרית ששירתה אותנו. :מסמיק:

אח"כ חזרתי למעונות ושוב באה עוד בחילה נוראית ולצערי גם לא הספקתי ללכת לשירותים אז הריצפה בחדר קיבלה צבע חדש ...
בבוקר היה לי הנגאובר נוראי, אחד הגרועים שהיו לי..
:(

<{POST_SNAPBACK}>

רשום בכותרת "סיפורי שיכורים משעשעים"!
תמונה מצורפת
המורה ביקשה מהתלמידים
לכתוב חיבור על עצלנות
יוסי לקח דף ועט וכתב לה
שתי מילים על הדף:
"זאת עצלנות".

#36 waqa uaqa motha'fucka

waqa uaqa motha'fucka

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 76 הודעות:

פורסם 12/06/2005 - 13:54

רשום בכותרת "סיפורי שיכורים משעשעים"!

<{POST_SNAPBACK}>

:גרוע:

לפי דעתי להקיא בצלחת צ'יפס בפאב זה די מבדר... :lol:

#37 starline

starline

אין לי כח!

• רשומים+
  • 1185 הודעות:

פורסם 12/06/2005 - 22:59

:גרוע:
לפי דעתי להקיא בצלחת צ'יפס בפאב זה די מבדר... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

אותי זה סתם מגעיל...
תמונה מצורפת
המורה ביקשה מהתלמידים
לכתוב חיבור על עצלנות
יוסי לקח דף ועט וכתב לה
שתי מילים על הדף:
"זאת עצלנות".

#38 jimalaya jim

jimalaya jim

ברונזה

• רשומים+
  • 724 הודעות:

פורסם 08/08/2005 - 16:23

אז ככה... לנו היה חבר (ואני אומר היה כי הוא נטש לקנדה) שאהב לשתות, כבר כשהיה בן 16 שתה בכמויות שלא מביישות אלכוהוליסט. בכל אופן יצאנו לנו למקום משמח שכבר לא קיים (המינגווי באילת למי ששמע) שתינו המון ומכל הבא ליד כהרגלנו בכל אופן הגענו לחוף (היום הפאפאיה) והתיישבנו, וכמובן שחברנו היקר איתן (ששתה קצת יותר כהרגלו בקודש) בלי שום אזהרה הודיע שהוא חייב לחרבן ומתחיל לחרבן באמצע החוף הכל טוב ויפה מחכים שהילד יסיים לחרבן... בא איזה מסטול שטען שהוא רוצה לראות מה איתן עושה (אני חושב שהכוונות שלו היו קצת פחות טובות...) אבל בלי שום קשר גם היום 7 שנים אחרי אנחנו עדין צוחקים על זה...

בכל אופן לסיפור קצת יותר עדכני ביום הולדת שלי השנה בדקתי כמה באמת אפשר לשתות (2 בקבוקי יין 5 ג'ין וטוניק 2 כוסות גלנפידיך נקי וכמובן חצי ליטר בירה - על בטן ריקה איך לא) אחרי איזה ארוחה חגיגית שהיתה אצלי בבית יצאנו לנו ארבעת המוסקיטרים להמשיך את החגיגה בכל אופן יצאנו לפאב ואחרי קצת שתיה החלטנו שלא כיף ואנחנו הולכים למאנקיס בכל אופן לטענת ידידה שלי (אני מכחיש כל קשר!!!!) אני נבחתי על העוברות ושוות... נו טוב קורה :מסמיק:
אסקפיזם להמונים...

#39 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 08/08/2005 - 21:31

סיפור טרי טרי....
לפני יומיים יצאתי לפאב (לא בב"ש) עם כמה מחבריי הישראלים ועוד שלושה חברים אמריקאים שבאו לביקור בארץ... שתיתי שם 2 כוסות יין משובח ועוד 2 שוטים של ג'יימסון...
קופצנית ושמחה יצאנו מהפאב והמשכנו לדאנס בר קרוב, בדרך התחלתי לקפץ על החברים שלי (זה לא נשמע טוב, אבל בגדול לעשות מעין אבו יויו או שק קמח) ונפלתי לא טוב על הרגל... רק מחרת גיליתי שזה כואב, אני עדין לא יודעת אם יש לי נקע או משהו, לא דורכת עליה טוב...
המשכנו לדאנס בר מקום שעבדתי בו ואני מכירה את כולם, שתינו עוד איזה צייסר או שניים של ג'יימסון, ורקדתי עם חברתי האמריקאית, ריקוד דיי.... אמממ.... דייי... חושני נקרא לזה?!
כל החברים שלי היו מסביב וצפו על המתרחש כולל העובדים במקום שמכירים אותי טוב!
וסיימנו את הריקוד בנשיקה...
מאז לא יצאתי שוב אולי היום, אבל מתפדחת לראות את האנשים... הסיפור פה הוא ממש בקטנה לעומת מה שקרה שם והדברים שנאמרו לאנשים....
נכנס יין יצא סוד...
הרבה פרטים ודברים שאמרתי או עשיתי לא זכרתי באותו הערב, והזכירו לי למחרת, מה שכן ידעתי להיות אחראית וישנתי אצל ידיד שלי כי לא יכולתי לנהוג!!!! כי אם שותים לא נוהגים! :)
פ ד י ח ה ! ! !
תמונה מצורפת
"וכאשר ישתרעו לפניך דרכים רבות ולא תדעי באיזו מהן ללכת,

אל תבחרי באחת באקראי, אלא התיישבי על מקומך והמתיני.

נשמי נשימה עמוקה שופעת אמונה, כפי שנשמת ביום צאתך לאוויר העולם,

אל תניחי לדבר להסיח את דעתך, המתיני עוד ועוד.

שבי במקומך, בדממה, והקשיבי לקול ליבך.

וכאשר ידבר איתך, קומי ולכי לאשר יישאך" / סוזאנה תמרו, ללכת בעקבות הלב

הבלוג שלי

#40 Trainspotting

Trainspotting

דוגמן הבית של JAMESON

• רשומים+
  • 2430 הודעות:

פורסם 12/08/2005 - 23:17

זה הוא סיפור משעשע למרות שלא היתי שיכור או אפילו קרוב לשיכרות באותו יום

היתי במועדון שהשתיה חינם(אני יודע מה אתם חושבים אני שותה רק בירה במקומות כאלה)
בגלל שאני מכיר את המארגנים של הליין קיבלתי כוס גדולה יותר
פגשתי חבר שלי והתחלתי לדבר איתו פתאום בא חבר שלו שאני לא מכיר (בחור ממש גדול)
הוא החזיק שני כוסות קטנות של בירה
הוא הביא אחת מהם לחבר שלי וחבר שלי העביר אותה עלי
אני לתומי חשבתי שהוא לא רוצה את הבירה אז מזגתי אותה לכוס שלי
מסתבר שהוא רק רצה שאני אחזיק אותה בשביל שהוא יוכל לתת חיבוק לחבר שלי
האתם צרכים לראות את הפרצוף המופתע של חבר שלי והכועס של חבר שלו
היה קצת לא נעים :אוי:
תמונה מצורפת
But I want something good to die for
To make it beautiful to live.

Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind
דוקטור סוס
הסיפור על הקופים מהאי המחורבן

#41 waqa uaqa motha'fucka

waqa uaqa motha'fucka

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 76 הודעות:

פורסם 13/08/2005 - 03:54

טוב סיפור לא ממש חדש
בערך לפני חודש
פשוט לא היה לי כח לכתוב אותו עד עכשיו...
חבר אירגן מסיבה במועדון
אני ועוד חבר החלטנו שאנחנו קונים לי ולו פינלנדיה של ליטר...או קיי קנינו אותה
לפני המסיבה אכלתי שני גביעי שמנת 27%!!!בזמן המסיבה אני שתיתי בערך חצי ליטר פינלנדיה
קיצר אחרי החצי בקבוק שמסתכם ב7 כוסות בערך הייתי אחלה ראש אבל הרגשתי שאני חייב עוד 2 כוסיות לקבל ראש סבבה ביותר...קצת מעורפל שקשה לשלוט בעצמך אבל לא בא להקיא.
שתיתי עוד 2 שוטים של אבסינט(בעעעעע) 70% ויותר לא מתקרב לזה...באמת שמעדיף עראק.
ואחרי זה מצאו אותי באיזו פינה שוכב ומקיא...חחחחח בכל מקרה הושיבו אותי בתו האוטו שבו התחלתי לשחרר גזים:\ סיפרו לי שלא היה נעים הריח...שכבתי על הגב וירקתי לצדדים כביכול...ולא זכרתי את כל זה

מסקנה...לא לאכול כ"כ הרבה דברים שומניים לפני שתייה
לא לשתות אבסינט בעיקר לא אחרי וודקה
לא לשתות כ"כ הרבה וודקה
לא לשחרר בחברת בנות...חחחח
וזהו

#42 אורח - כרמית

אורח - כרמית
  • אורחים

פורסם 29/10/2005 - 04:18

טוב הסיפור שיכרות שלי

גרתי באילת
ושותף שלי עבד לילה ואקס עבד גם כן ישבתי בדירה הכנתי נס קפה ועשתי איזה משהו
ואני מקבלת טלפון מידיד שלי רדי למטה לפתוח לי והוא מגיעה עם שקית גדולה אותו
ואני ישר רוצה נס כן כוס נס שניה על השולחן {ידיד שלי ואקס לא סבלו אחד את השני}
מפה לשם ידי שלי בדיכאון משיהי זרקה אותו או משהו כזה
והוא אומר לי תביאי גולדסטאר תעשי לי ראש יפה כזה
לא נגעו בנס אני והוא .
אחרי איזה 4 בקבוקים עברנו לריצפה מהספה בגלל נוחיות
בקבוק ג'ימסון ואבסולט וניל יוצאים פתאום מהשקית ומתחלים לשתות ב4 וחצי מסטולים והפוכים רצח
אני מקבלת התקף סדר מתרוממת נתקלת בשולחן מפילה את הכוס נס שנשפכת לידיד שלי על המכנס הוא מהסטלה שופך את הכוס השניה אני שולחת אותו להתקלח והולכת להחליף בגדים גם {הוא היה הרבה יותר מסטול ממני} הוא יוצא עם מגבת ואני בדיוק מחליפה בגדים חבר שלי נכנס רב איתי ועכשיו גם לי יש סיבה להתמסטל רצח בקיצור קמתי בבוקר ליד הדלת של הדירה עם גולד סטאר ביד עם אנגובר מטורף
ומסיבה מסוימת מצאתי את החזיה שלי תלויה על עציץ בסלון

לא זוכרת הרבה זה הסיפור שלי

#43 absinth

absinth

להתראות ותודה על הדגים

• רשומים+
  • 6016 הודעות:

פורסם 09/12/2005 - 00:47

אחרי מסיבת פורים בקיבוץ אני וחבר הולכים בדשא של החדר אוכל שיכורים לחלוטין, פתאום אמרתי משהו והוא התחיל לצחוק. נפל על הדשא והתחיל להתגלגל מצחוק. תוך כדי שהוא מתגלגל הוא התגלגל לתוך עץ. ואז אני נפלתי מצחוק
Absinth - The Green Fairy

(והמבין יבין)

Every time someone says they don't believe in
fairies, another fairy gets kicked in the balls

פורום ריינבו - כי העולם יותר צבעוני משנדמה לכם

טוסט לאבסינת'!!!!!

"תם הטקס..."

#44 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 09/12/2005 - 19:28

והתגלגלת לתוך עץ?
תמונה מצורפת
"וכאשר ישתרעו לפניך דרכים רבות ולא תדעי באיזו מהן ללכת,

אל תבחרי באחת באקראי, אלא התיישבי על מקומך והמתיני.

נשמי נשימה עמוקה שופעת אמונה, כפי שנשמת ביום צאתך לאוויר העולם,

אל תניחי לדבר להסיח את דעתך, המתיני עוד ועוד.

שבי במקומך, בדממה, והקשיבי לקול ליבך.

וכאשר ידבר איתך, קומי ולכי לאשר יישאך" / סוזאנה תמרו, ללכת בעקבות הלב

הבלוג שלי

#45 HathatuL

HathatuL

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 575 הודעות:

פורסם 11/12/2005 - 00:54

קשה להשתוות לחלק מהדברים פה.
אבל אני אנסה:

הייתי עם חברה שלי בחתונה של רוסים. אני לא רוסי. מיותר לציין איך הרוסים יודעים לשתות.
בכל מקרה, לא הפסקתי לשתות מהיין האדום על השולחן (סאסלוב מרלו). לא הפסקתי.בסוף הבקבוק השני איבדתי ספירה . אה, והקייבה הייתה ריקה, כי את המנות עוד לא הגישו.
קיצר, בשלב מסויים, כשהייתי חצי גמור, החלטנו חברה שלי ואני לעשות את המעשה השובב שלנו באחד התאים של השירותים. במהלכו של מעשה, שמענו מישהו נכנס לתא ליידנו. כמובן שהפסקנו הכל והשתתקנו עד שהוא יסיים, רק שהבחור החליט שהוא מחרבן. (מי מחרבן בחתונה?) אם זה לא מספיק, הגיעו עוד אנשים לחדר השירותים, ככה שבכלל נתקענו לבערך 20 דקות... :אוי: מאוחר יותר היין התחיל השפיע קשות, ובאזור 23:30 מצאתי את עצמי ישן על סטייק אנטריקוט, וכמה רוסים מטפטפים לי לימון לאוזן, ( זו איזו תרופת סבתא שלהם...ככה חברה שלי הסבירה).
הקאתי לדעתי 4 פעמים באותו ערב.
אה, כן, עוד משהו. הייתה הסעה מאורגנת לחתונה, אז בדרך חזרה, באוטובוס,הרגשתי שיש לי עוד נאגלה, רק שהנהג של האוטובוס היה באמצע נסיעה, וזה היה מצב של עכשיו או עכשיו. אז כמובן שהקאתי לתוך הפח שליד המדרגות האחוריות, כשכל הסבתות הרוסיות האלה מסתכלות עליי המומות. :וי: :וי: :וי:
Posted Image
סמסטר למנאייק. מייאו.

את מה שאני זוכר, שכחתי כבר מזמן

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים