מעבר לתוכן

כמה עצות בקשר לאלכוהול

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 26/11/2011 - 20:38

שלום לכולם

אין שמץ של מושג באלכוהול אז תהיו עדינים.

נשארו לי ממסיבה שתי חצאי בקבוקי וודקה (רוסקי סטנדרט וסמירנוף). אני לא סובל וודקה במצב הנקי שלה וגם לא עם הרעל הקרוי רד בול ואני גם לא באמת יכול להביא למישהו חצי בקבוק במתנה..
אז מישהו מכיר אולי מתכון נחמד לליקר שוקולד/קפה על בסיס וודקה?

שאלה נוספת: אני רוצה להכין מרטיני (עם זיתים כמו בסרטים) ואני לא ממש מבין מה אני צריך בשבילו. האם הבקבוקי וורמוט של MARTINI (לבן/אדום)שנמכרים בסופר הם בעצם המשקה או שצריך לערבב שם עוד משהו? ומה ההבל בין הבקבוק עם המרטיני הלבן לבין הבקבוק עם ה EXTRA DRY?

תודה לעוזרים

#2 §jhony

§jhony

כסף

• מנהלי פורום
  • 1645 הודעות:

פורסם 26/11/2011 - 22:32

שלום לכולם

אין שמץ של מושג באלכוהול אז תהיו עדינים.

נשארו לי ממסיבה שתי חצאי בקבוקי וודקה (רוסקי סטנדרט וסמירנוף). אני לא סובל וודקה במצב הנקי שלה וגם לא עם הרעל הקרוי רד בול ואני גם לא באמת יכול להביא למישהו חצי בקבוק במתנה..
אז מישהו מכיר אולי מתכון נחמד לליקר שוקולד/קפה על בסיס וודקה?

שאלה נוספת: אני רוצה להכין מרטיני (עם זיתים כמו בסרטים) ואני לא ממש מבין מה אני צריך בשבילו. האם הבקבוקי וורמוט של MARTINI (לבן/אדום)שנמכרים בסופר הם בעצם המשקה או שצריך לערבב שם עוד משהו? ומה ההבל בין הבקבוק עם המרטיני הלבן לבין הבקבוק עם ה EXTRA DRY?

תודה לעוזרים

בשביל הוודקה - Black/White Russian - בשביל השחור צריך רק לערבב חצי חצי וודקה וליקר קפה, בשביל הלבן מוסיפים בסוף גם קצת שמנת - די נחמד

בשביל להכין מרטיני כמו בסרטים אתה צריך ג'ין ובקבוק של מרטיני Extra dry להכניס לשייקר עם קרח ביחס של שליש/שני שליש לטובת הג'ין, לערבב קלות עם כפית (לא לנער! :) ), ולסנן לכוס מרטיני בלי הקרח, תוסף זית ואתה חי בסרט!

עכשיו, לגבי השאלה על מה ההבדל בין סוגי המרטיני - יש שלושה סוגים של מרטיני (בעצם המשקה נקרא וורמוט, מרטיני זוהי החברה המוכרת יותר, כמו שסמירנוף זו חברה שמייצרת וודקה), ביאנקו - מתוק בטעמי דבש נמכר בבקבוק לבן והוא עצמו בצבע זהוב, רוסו - הבקבוק הירוק עם התגית האדומה, בטעמים של קינמון ועוד כמה דברים (זה המועדף עלי), ואקסטרה דריי, שכשמו כן הוא - מאוד יבש

וסתם באופן כללי - קוקטייל מרטיני זה לא כזה טעים...

#3 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 26/11/2011 - 22:58

בשביל הוודקה - Black/White Russian - בשביל השחור צריך רק לערבב חצי חצי וודקה וליקר קפה, בשביל הלבן מוסיפים בסוף גם קצת שמנת - די נחמד

בשביל להכין מרטיני כמו בסרטים אתה צריך ג'ין ובקבוק של מרטיני Extra dry להכניס לשייקר עם קרח ביחס של שליש/שני שליש לטובת הג'ין, לערבב קלות עם כפית (לא לנער! :) ), ולסנן לכוס מרטיני בלי הקרח, תוסף זית ואתה חי בסרט!

עכשיו, לגבי השאלה על מה ההבדל בין סוגי המרטיני - יש שלושה סוגים של מרטיני (בעצם המשקה נקרא וורמוט, מרטיני זוהי החברה המוכרת יותר, כמו שסמירנוף זו חברה שמייצרת וודקה), ביאנקו - מתוק בטעמי דבש נמכר בבקבוק לבן והוא עצמו בצבע זהוב, רוסו - הבקבוק הירוק עם התגית האדומה, בטעמים של קינמון ועוד כמה דברים (זה המועדף עלי), ואקסטרה דריי, שכשמו כן הוא - מאוד יבש

וסתם באופן כללי - קוקטייל מרטיני זה לא כזה טעים...

תודה על התשובה!

אוקיי ברור לי לגבי המרטיני.

לגבי הליקר, התכוונתי האם יש מתכון לליקר שוקולד או קפה להכנה עצמית על בסיס וודקה, לא כתוספת לקוקטייל שכולל ליקר קפה.

תודה!

#4 Oronis

Oronis

Money is better than poverty, if only for financial reasons

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 26/11/2011 - 23:05

תודה על התשובה!

אוקיי ברור לי לגבי המרטיני.

לגבי הליקר, התכוונתי האם יש מתכון לליקר שוקולד או קפה להכנה עצמית על בסיס וודקה, לא כתוספת לקוקטייל שכולל ליקר קפה.

תודה!

לו רק היה מנוע חיפוש שבו אפשר לרשום שאלות ולקבל אתרים עם תשובות:

כמו זה

או זה

זה נראה מבטיח

זה פחות

על אותו עקרון אפשר למצוא מתכונים עם שוקולד פשוט מחליפים בגוגל את המילה "Coffee" במילה "Chocolate".
Never underestimate the power of stupid people in large groups

#5 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 27/11/2011 - 15:08

לו רק היה מנוע חיפוש שבו אפשר לרשום שאלות ולקבל אתרים עם תשובות:

כמו זה

או זה

זה נראה מבטיח

זה פחות

על אותו עקרון אפשר למצוא מתכונים עם שוקולד פשוט מחליפים בגוגל את המילה "Coffee" במילה "Chocolate".

תודה חבר...

בלי להתייחס לציניות לחפש בגוגל אני יודע. הכוונה היתה למתכונים שאנשים פה בפורום אשכרה ניסו בעצמם ויכולים להגיד שיצא להם טוב.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים