מעבר לתוכן

תמונה

תערוכת הבירה Beers 2012

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 03/01/2012 - 02:26

שלום לכולם,

ביום רביעי הבא 11.1 תתקיים בתל אביב, בהיכל נוקיה, תערוכת הבירה Beers 2012.

בתערוכה הזאת יוצגו הרוב הגדול (אם לא כולם) של מבשלות הבוטיק בארץ. בישול בירה בייתי תופס בשנים האחרונות תאוצה מטורפת בארץ. יש יותר ויותר מבשלות קטנות שנפתחות. מה שמאפיין את כולם זאת בירה מצוינת, במיוחד לאור העובדה שהאנשים שמבשלים אותה הם אנשים שאוהבים בירה, וגם לאור העובדה שבירה בייתית, במצב הטרי שלה ברוב הגדול מהפעמים תיהיה טובה יותר מכל בירה מסחרית.

גם לי יהיה דוכן בפסטיבל. מזה כשנה אני מבשל בירה בבית, בעיקר לשימוש עצמי. אני איהיה במתחם של "מבשלות בייתיות לא תעשיתיות".
הבירות שלי, כמובן, כולם תחת הנושא של טאקוונדו- המבשלה שלי נקראת Taekwonbeer.
בפסטיבל אציג 2 בירות ותמד. מהבירות יהיה: Taekwonbeer - בירה קלילה מסוג American Pale Ale שמאופיינת במרירות נעימה, Dark Crow - בירה מסוג Coffee Stout בעלת ארומת קפה עשירה והמשקה השלישי יהיה תמד. תמד זה משקה אלכוהולי המותסס על דבש. שורשיו לוקחים אותו לכ-7000 לפנה"ס. מה שמיוחד במשקה הזה זה שקודם כל הוא מרענן וטעים (למרות הרכב אלכוהול גבוה של כ-8%) אבל במיוחד הוא נטול גלוטן מה שמאפשר לאנשים עם רגישות לגלוטן/ אלה שנמנעים מגלוטן להינות ממשקאות דמויי בירה.

הכניסה לפסטיבל היא בתשלום. בכניסה משלמים 50 ש"ח, מחיר הכולל כניסה, כוס זכוכית, ו-5 כרטיסי טעימות. כל כרטיס מאפשר לקבל טעימה של 100 מ"ל. לאחר מכן ניתן לרכוש עוד כרטיסי טעימה במידת הצורך.

על האירוע אפשר לקרוא באתר של Beers בלינק הזה.
על מגוון הבירות שאני אציג אפשר לקרוא כאן.

ואם מישהו מעוניין להגיע, אני יכול לשלוח קופון הנחה ע"ס 20 ש"ח לפסטיבל. רק בבקשה לשלוח לי מייל בהודעה פרטית.

כמובן שאם יש שאלות אשמח לענות.
אלכס

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים