מעבר לתוכן

תמונה

פסטיבל הבירה הגדול בישראל Beers 2013

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 02/01/2013 - 01:24

שלום לכולם!

אני שמח מאוד לספר לכם על פסטיבל הבירה הגדול בישראל שיתקיים בימים שלישי ורביעי, 8-9.1.13 בהיכל נוקיה, ת"א.

הפסטיבל מארח את רוב מבשלות הבוטיק בארץ, המבשלות הבייתיות ומספר מציגים מסחריים. כמו כן ישנם הפתעות רבות והשקות בפסטיבל זה שמהווה את אחד הארועים החשובים לתעשיית הבירה בישראל.

גם אני, עם מבשלת טאקוונביר, מציג בירה בפסטיבל. הפעם אגיע עם טאקוונביר- American Pale Ale - בירה קלילה עם טעם מריר וניחוח כשותי מצוין, וגם עם Mead - זהו משקה אלכוהולי שמותסס על דבש (וחוץ מזה שהוא טעים מאוד הוא גם נטול גלוטן) ששורשיו לוקחים אותו עד לשנת 1700 לפנה"ס.

הארוע צפוי להיות מצוין, לפחות כמו ב-2 הפעמים האחרונות בהם הוא התקיים. ובכלל ארועי בירה הם דבר אדיר, כדי לקבל קצת מושג, ואולי להכיר את המבשלה טוב יותר צירפתי סרטון קצר. כמו כן, כל הפרטים על פסטיבל הבירה ניתן למצוא כאן.

הכניסה לפסטיבל עולה 60 ש"ח וכוללת כוס זכוכית ו-5 קופונים לטעימות של 100 מ"ל כ"א. במהלך הפסטיבל ניתן לרכוש קופונים נוספים בעלות של 30 ש"ח ל-5 קופונים. אבל (!!) מי שמעוניין להגיע מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית עם כתובת המייל שלו ואשמח לשלוח לו חזרה קופון הנחה על סך 20 ש"ח שיש להדפיס ולהציג בכניסה, כך שהכניסה כולל הכוס והטעימות תעלה 40 ש"ח בלבד.

נתראה שם!

אלכס

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#2 אורח - מתיה

אורח - מתיה
  • אורחים

פורסם 09/01/2013 - 11:04

שלום לכולם!

אני שמח מאוד לספר לכם על פסטיבל הבירה הגדול בישראל שיתקיים בימים שלישי ורביעי, 8-9.1.13 בהיכל נוקיה, ת"א.

הפסטיבל מארח את רוב מבשלות הבוטיק בארץ, המבשלות הבייתיות ומספר מציגים מסחריים. כמו כן ישנם הפתעות רבות והשקות בפסטיבל זה שמהווה את אחד הארועים החשובים לתעשיית הבירה בישראל.

גם אני, עם מבשלת טאקוונביר, מציג בירה בפסטיבל. הפעם אגיע עם טאקוונביר- American Pale Ale - בירה קלילה עם טעם מריר וניחוח כשותי מצוין, וגם עם Mead - זהו משקה אלכוהולי שמותסס על דבש (וחוץ מזה שהוא טעים מאוד הוא גם נטול גלוטן) ששורשיו לוקחים אותו עד לשנת 1700 לפנה"ס.

הארוע צפוי להיות מצוין, לפחות כמו ב-2 הפעמים האחרונות בהם הוא התקיים. ובכלל ארועי בירה הם דבר אדיר, כדי לקבל קצת מושג, ואולי להכיר את המבשלה טוב יותר צירפתי סרטון קצר. כמו כן, כל הפרטים על פסטיבל הבירה ניתן למצוא כאן.

הכניסה לפסטיבל עולה 60 ש"ח וכוללת כוס זכוכית ו-5 קופונים לטעימות של 100 מ"ל כ"א. במהלך הפסטיבל ניתן לרכוש קופונים נוספים בעלות של 30 ש"ח ל-5 קופונים. אבל (!!) מי שמעוניין להגיע מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית עם כתובת המייל שלו ואשמח לשלוח לו חזרה קופון הנחה על סך 20 ש"ח שיש להדפיס ולהציג בכניסה, כך שהכניסה כולל הכוס והטעימות תעלה 40 ש"ח בלבד.

נתראה שם!

אלכס

אשמח לקופון, תודה מתיה. matya@presto-com.com

#3 אורח - Igor

אורח - Igor
  • אורחים

פורסם 09/01/2013 - 14:47

שלום

אשמח לקופון iagrek@gmail.com

תודה

#4 אורח - יצחק

אורח - יצחק
  • אורחים

פורסם 09/01/2013 - 16:43

שלום רב,

אשמח לקבל קופון.

zivion@bezeqint.net

תודה

#5 אורח - איתן

אורח - איתן
  • אורחים

פורסם 09/01/2013 - 18:46

אשמך לקבל קופון 

eistnet@gmail.com

,,תודה

#6 אורח - ישראל וקנין

אורח - ישראל וקנין
  • אורחים

פורסם 09/01/2013 - 20:07

שלום לכולם!

נתראה שם!

אלכס

אשמח לקבל קופון ולהגיע מאשדוד אם הסופה תאפשר לי 

kuses@walla.com

בתודה מראש ישראל.ו

#7 אורח - תומר סקורניק

אורח - תומר סקורניק
  • אורחים

פורסם 09/01/2013 - 20:48

שלום

אשמח לקבל קופון

תודה :)