מעבר לתוכן

תמונה

מה אתם קוראים עכשיו?

• Please log in to reply
1440 replies to this topic

#16 משושית

משושית

כסף

• רשומים+
  • 3467 הודעות:

פורסם 20/08/2006 - 22:35

אז סיימתי לקרוא גם את "הנשים של אבא" מאת סביון ליברכט. את חלקו קראתי לעבודה בפסיכולוגיה של האישיות (ויש שם חומר, וואי וואי, יש שם חומר...). הספר מספר על ילד בן 7 שעובר לגור בארה"ב עם אימו, ומניח שאביו נהרג. 23 שנים אח"כ הוא מגלה שאבא שלו בעצם נאסר, וכעת מבקש לפגוש אותו, אז הוא יוצא להתעמת עם כל מי שלקח חלק משמעותי בחלק זה של חייו.

אחרי שקראתי את הספר הזה ואת "הילד של פילה" מאת דלין מתייה, מטרידות אותי מחשבות על טעויות גורליות, שאנחנו אפילו לא מודעים להשלכות שלהן, ואף חמור מכך- לקלות שבה ניתן לתקן את שנעשה...

הבא בתור: או "המערה" של סאראמגו או "ים המוות" של ג'ורג' אמאדו.
"המבוגרים אוהבים מספרים. אם תגיד להם שיש לך חבר חדש, לעולם לא ישאלו אותך שאלות חשובות. איש מהם לא ישאל: "איזה צליל יש לקול שלו? במה הוא אוהב לשחק? האם הוא אוסף פרפרים?" לא, הם שואלים: "בן כמה הוא? כמה אחים יש לו? כמה הוא שוקל? כמה משתכַּר אביו?" ורק אז נדמה להם שהם מכירים אותו... כאלה הם. לא צריך לכעֹס עליהם בגלל זה, ילדים צריכים להיות סבלנים מאד כלפי המבוגרים"
הנסיך הקטן, עמוד 17.

תקשיבי את גדולה נשיקות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ממש משוש חיי את
תמונה מצורפתתמונה מצורפת

תמונה מצורפת
משושית.. את... את בסדר את... !

משושית.. את... את בסדר את... !
(רגע, מישהו אמר את זה לפני... תמונה מצורפת)

#17 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 21/08/2006 - 12:47

כרגע נמצא שם "חוש השלג של העלמה סמילה"
אני רק בהתחלה, אבל זה נראה לא רע בכלל.

קראתי אותו. אם אני זוכרת נכון נהניתי, אבל הוא לא הצליח להשאיר עלי רושם לטווח הרחוק.

עכשיו סיימתי כמה ספרים.
יונה ונער, האוהל האדום, ואל אישך תשוקתך (ישן, אני יודעת, אבל יש כל מיני פערים להשלים...), עולם הסוף, ומבצר דיגיטלי של דן בראון.

לפחות עולם הסוף ויונה ונער יקבלו שרשור אישי (על יונה ונער יש כבר, לא?), כי אני מרגישה שיש הרבה מה להגיד עליהם. אני רק צריכה קצת יותר זמן, בשביל להתחיל לכתוב.
האוהל האדום מיוחד בעיני, אבל זה באמת "ספר בנות".
ואל אישך תשוקתך, ומבצר דיגיטלי - העגברתי איתם כמה שעות בכיף. לא ציפיתי ליותר מדי, ולכן גם נהניתי ממה שקראתי.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#18 נגה

נגה

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 211 הודעות:

פורסם 21/08/2006 - 14:21

אתמול התחלתי את ה"אסכולה הישנה" של טוביאס וולף. קיבלתי המלצה חמה,מאדם שאני בהחלט מעריכה את דעתו. הוא טען כי "זה ספר על כתיבה ועל קריאה, ספר לאוהבי ספרות", מהמעט שקראתי אני יכולה לומר כי יש דברים בגו.

אסכולה ישנה באמת ספר טוב לחובבי קריאה, אני מאד נהנתי ממנו, למרות שהוא טיפה הולך לאיבוד בסוף.

עכשיו אני קוראת את כזב וכישוף של אלזה מורנטה. לפניו היה ליל האוב של פול אוסטר, ושני ספרים של קארבר.
הבא בתור יהיה או הבשורה ע"פ ישו של סארמאגו( אני לא בטוחה שאני מוכנה לעוד סארמגו, סיימתי לא מזמן את שנת מותו של ריקרדו ריש והיה כיף אבל לא פשוט), או חברו של המנוח של אנדריי קורקוב.

אחלה רעיון לשרשור.. :וי:

#19 Mהמינגווי

Mהמינגווי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 447 הודעות:

פורסם 21/08/2006 - 14:30

אסכולה ישנה באמת ספר טוב לחובבי קריאה, אני מאד נהנתי ממנו, למרות שהוא טיפה הולך לאיבוד בסוף.

טרם סיימתי אותו. אני מקווה שלא אתאכזב לקראת הסוף...
"המשימה שאני מנסה להשיג היא, באמצעות כח המילה הכתובה, לגרום לך לשמוע, לגרום לך להרגיש - ולפני הכל לגרום לך לראות. זה - ולא יותר, וזה הכל" - ארנסט המינגווי

#20 ינשוף

ינשוף

מתלבטת כרונית

• רשומים+
  • 2741 הודעות:

פורסם 21/08/2006 - 14:39

עכשיו אני קוראת את כזב וכישוף של אלזה מורנטה. לפניו היה ליל האוב של פול אוסטר, ושני ספרים של קארבר.
הבא בתור יהיה או הבשורה ע"פ ישו של סארמאגו( אני לא בטוחה שאני מוכנה לעוד סארמגו, סיימתי לא מזמן את שנת מותו של ריקרדו ריש והיה כיף אבל לא פשוט), או חברו של המנוח של אנדריי קורקוב.

אחלה רעיון לשרשור.. :וי:

ריקרדו ריש זה הספר היחיד של סאראמאגו שלא אהבתי. האמת שפשוט לא הצלחתי לסיים אותו..
ומאוד ממליצה על הבשורה [אני צריכה בגאמת לקרוא אותו עוד פעם :הממ: ]. זה ועל העיוורון אלה הספרים האהובים עלי מבין ספרי סאראמאגו.
אזעקה אלקטרונית
באוזן שעירה

חתוך תוכן

ענן פרוץ כתום
הפך צלצל

חתוך תוכן

בראש אין לנו מנהיג
עוצר מהתקפות
חורינו נפערים
בטנינו הטרופות

(חתוך תוכן/ טאטו)

You're inches away from death every time you go on a mission. How much older can you be at your age ? Joseph Heller/ catch 22

#21 catch24

catch24

התפסן בשדה השאפים

• רשומים+
  • 5232 הודעות:

פורסם 21/08/2006 - 19:21

מבצר דיגיטלי של דן בראון.

:tu: זבל מחורבן במיוחד

Unattended children will be given an espresso and a Texas Firefighters 2008 calendar

RACISM IS IGNUNT: Because there are so many other great reasons to hate people on an individual basis

תמונה מצורפתפורום RAINBOW - הפרוטוקולים של מתרוממי ציון תמונה מצורפת

#22 Cory

Cory

כי ה A+

• רשומים+
  • 527 הודעות:

פורסם 22/08/2006 - 10:26

כ"כ גרוע? אני גם קוראת את זה עכשיו וזה סתם, אבל לא יותר מזה ,

גם ברשימה תורת המשחקים בעקבות השרשור הזה הוספתי אותו ועוד כמה ספרים לרשימת קריאה

ולפני כן כל בית צריך מרפסת.
. .

. .

#23 NoReality

NoReality

NoReality - It's wishful thinking!

• רשומים+
  • 1787 הודעות:

פורסם 22/08/2006 - 11:03

לא מפתיע. קראתי את צופן דה וינצ'י - הוא העביר לי את היומיים בבקו"ם וביחידת המעבר יפה.
כשקראתי את "מלאכים ושדים" - נעלבתי עד עמקי נשמתי, בשם כל המין האנושי.
יש נוסחה, ודן בראון מציב בה כל פעם נתונים אחרים. אבל הספרים האלה זה אותה הגברת בשינוי אדרת.
גם השניים שקראתי היו אחד יותר מדי :no:

"Jim, what is it that you want to be loved for?" Ayn Rand, "Atlas Shrugged"

Sapere Aude

Despair.com
מריקודים סוערים עם העט והנייר...
שאריות של מחשבה (הבלוג...)

#24 נגה

נגה

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 211 הודעות:

פורסם 22/08/2006 - 11:28

ריקרדו ריש זה הספר היחיד של סאראמאגו שלא אהבתי. האמת שפשוט לא הצלחתי לסיים אותו..
ומאוד ממליצה על הבשורה [אני צריכה בגאמת לקרוא אותו עוד פעם :הממ: ]. זה ועל העיוורון אלה הספרים האהובים עלי מבין ספרי סאראמאגו.

את מאד מעודדת אותי כי אני בד"כ ממש אוהבת את סארמאגו, ובריקרדו ריש ממש נאבקתי, ולא תמיד שווה להאבק בספר....
תודה, כבר הרגשתי לא בסדר...

#25 lemmings

lemmings

"אם אין משהו חכם להגיד עדיף לשתוק" כן. בטח! (@;

• רשומים+
  • 2738 הודעות:

פורסם 22/08/2006 - 13:13

מחזות מחזות ועוד קצת מחזות (הכרח לימודי, לקרוא מחזות זה לא כיף, לראות...מוי כיף!). אלוהים איך אני מתגעת לקצת זמן קריאה איכותי ("המסע למערב" קורץ לי מהשידה ליד המיטה כבר מעל לחודשיים ואין לי זמן לקרוא אותו :( ואותו סיפור עם "הטיפוס על ההר הבילתי סביר"). לא נורא, לפחות יש אור אחד במנהרת המחזות החשוכה בדמותו של חנוך לוין הגאוני!!!!!
תמונה מצורפת
Where there's a ying there's a yang

כמה בלונדינית בברונטית אחת??? (בלונדיניות טבעיות - no offence)

"...יש לי חולשה לרקדנים, גם אני רוקדת את הריקוד שלי.
יש לי חולשה לרקדנים, האדמה תחתיי רועדת, רוצה אותו רק בשבילי..."

lemmings lemmings what the fuck is lemmings? (עיין ערך "נמלה מגרגרת" )

Lemmings the game!!!!

דרושה: דירה בת"א. החל מ2 חדרים, מינימום 65 מטר מרובע, מטבח גדול (או לפחות בינוני) ומזגן, עדיפות למרכז ת"א. מיועד לזוג
מישהו מכיר חיה כזאת?

#26 ינשוף

ינשוף

מתלבטת כרונית

• רשומים+
  • 2741 הודעות:

פורסם 22/08/2006 - 15:42

לא מפתיע. קראתי את צופן דה וינצ'י - הוא העביר לי את היומיים בבקו"ם וביחידת המעבר יפה.
כשקראתי את "מלאכים ושדים" - נעלבתי עד עמקי נשמתי, בשם כל המין האנושי.
יש נוסחה, ודן בראון מציב בה כל פעם נתונים אחרים. אבל הספרים האלה זה אותה הגברת בשינוי אדרת.
גם השניים שקראתי היו אחד יותר מדי :no:

משום מה, היה ברור לי מהתחלה שהספרים האלה לא יהיו שווים יותר מדי.. אין סיכוי שאני אקרא אותם.
[חוץ מזה שיש כ"כ הרבה ספרים אחרים ברשימה..]
אזעקה אלקטרונית
באוזן שעירה

חתוך תוכן

ענן פרוץ כתום
הפך צלצל

חתוך תוכן

בראש אין לנו מנהיג
עוצר מהתקפות
חורינו נפערים
בטנינו הטרופות

(חתוך תוכן/ טאטו)

You're inches away from death every time you go on a mission. How much older can you be at your age ? Joseph Heller/ catch 22

#27 noyap

noyap

ברונזה

• רשומים+
  • 787 הודעות:

פורסם 22/08/2006 - 18:02

רוב הספרים שאנחנו קוראים הם לא שיא ולא שפל.
חלקם גורמים לנו להרהר בהם ימים אח"כ, על אף שסיווגנו אותם כ"לא משהו".
חלקם נשכחים מלב ברגע שהספר נסגר.

אז בניגוד לשרשורים אחרים, שמחפשים את אלה הנחקקים על לוח ליבנו, שרשור זה בא להנציח את "ספרי היום- יום".

אז יאללה, קדימה, מה יש בערימה שליד המיטה שלכם? (וכמובן, מ דעתכם עליהם...?)

4 בתים וגעגוע
רודף העפיפונים
תמונה מצורפת

#28 NoReality

NoReality

NoReality - It's wishful thinking!

• רשומים+
  • 1787 הודעות:

פורסם 23/08/2006 - 15:55

משום מה, היה ברור לי מהתחלה שהספרים האלה לא יהיו שווים יותר מדי.. אין סיכוי שאני אקרא אותם.
[חוץ מזה שיש כ"כ הרבה ספרים אחרים ברשימה..]

כן, אני מבינה אותך. מישהו אמר לי פעם: "רבי מכר זו ספרות בינונית". נאלצתי להסכים.

"Jim, what is it that you want to be loved for?" Ayn Rand, "Atlas Shrugged"

Sapere Aude

Despair.com
מריקודים סוערים עם העט והנייר...
שאריות של מחשבה (הבלוג...)

#29 מרסו

מרסו

כוסית הרים מצויה.

• רשומים+
  • 2616 הודעות:

פורסם 23/08/2006 - 16:36

ריקרדו באמת קשה לקריאה, אני עוד אשוב אליו בעתיד. אולי לאוהבי פסואה תהיה מוטיבציה יותר גדולה לסיימו.

אם אהבת את על העיוורון אני ממליץ לך לקרוא את "הדבר" של קאמי ולהשוות.
דניאל.ב

הספר שלי:

http://gvanim.dpages...7324/120307.php

הבלוג שלי:

http://forum.bgu.co....blog&blogid=356

השיר האחרון שפרסמתי:
http://forum.bgu.co....howtopic=297041

"אַךְ אָנוּ בְּאוֹן נִזְקֹפָה
אֶת רֹאשֵׁנוּ גֵּא אֶל-עָל." ("הם לא ישברו אותנו").

נשיא מועדון המעריצים העולמי של שלומית אהרון.

יש קוצית חדשה!!!

הערה: לא מגיב/מבקר סיפורים ב"סטודנטים כותבים". לא לקחת זאת אישית.

כבר לא הומו-מחמד של אף אחד
-

הצופה מספר אחד, והיחיד (פרט שולי) של ערוץ הכנסת!

#30 Trainspotting

Trainspotting

דוגמן הבית של JAMESON

• רשומים+
  • 2430 הודעות:

פורסם 23/08/2006 - 17:05

שער העקרב של ריצ'רד קלארק
תמונה מצורפת
But I want something good to die for
To make it beautiful to live.

Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind
דוקטור סוס
הסיפור על הקופים מהאי המחורבן

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים