מעבר לתוכן

דו קיום וסקס עם בדואית

• Please log in to reply
102 replies to this topic

#1 אורח - אהבה ושלום

אורח - אהבה ושלום
  • אורחים

פורסם 08/04/2007 - 12:06

אני צריך את עזרתכם הבנים ודעתכן הבנות....

מה לעשות?

הסיפור התחיל לפני שבועיים ישבתי בספריית ארן ולמדתי. מרחוק ישבה עלמת חן שהמבטים בינינו הצטלבו ולא ממש העזתי לגשת להתחיל איתה...
אחרי שעה היא קמה והלכה החלטתי בצעד אמיץ שאסור לי לפספס ותפסתי אותה רגע לפני שיצאה ואמרתי לה שיצא לי להסתכל עליה בשעה האחרונה ותהיתי אם אפשר יהיה לקבל מספר טלפון ואולי לשבת על קפה פעם...

היא ענתה בחיוב ולשמחתי השאירה לי טלפון...
במהלך כל הימים הבאים הייתי במרכז אצל ההורים שלי והרגשתי שצלצול טלפון יהיה מיותר משום שאני לא אמור להיות בב"ש(והיא אמרה שהיא גרה בסביבת ב"ש) אז התכתבנו בעיקר דרך SMS.

היום הגעתי מוקדם ביומיים במיוחד בשביל לצאת איתה אספתי אותה מהשער הראשי באוניברסיטה (דבר שהיה נראה לי מוזר) והלכנו לראות סרט...

במהלך הסרט גיליתי שיש בינינו חיבור והכל זרם סבבה ויפה...
הצעתי לה לזרום אליי לקפה אבל היא אמרה שבכיף היתה באה אבל היא רוצה לישון מוקדם כי היא חייבת לקום מחר ב7 בבוקר...

אז כמובן שאמרתי לה סבבה ושאלתי אותה איפה היא גרה (היא כבר סיפרה שהיא גרה עם ההורים) ואני אקח אותה.
היא אמרה שזה בסדר ושהיא תסתדר. בגלל הסיבה שהיא אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם (האמנתי), התעקשתי לאסוף אותה היא נשברה והסכימה.

למרבה הפלא גיליתי שהדייט שהיה לי היום היה עם בדואית מודרנית שגרה בישוב בדואי!
כמובן שלא נישקתי אותה ליד ביתה בכדי שמחר לא תשמעו על רצח בדרום.
אבל היא ממש חמודה והרשימה אותי מאוד.
האם ללכת עם הרגש והאומץ ולתת לזה צ'אנס?
האם להקשיב להרגשה הפנימית ולהמנע מירידות מצד החברים והסובבים ולחתוך יפה עם תירוץ עלוב?

... דמיינו בדואית שנראת מערבית לכל דבר מרשימה ביופיה ועושה רושם שגם אינטילגנטית מאוד

#2 אורח - אורח_יוני_*

אורח - אורח_יוני_*
  • אורחים

פורסם 08/04/2007 - 12:22

אני צריך את עזרתכם הבנים ודעתכן הבנות....

מה לעשות?

הסיפור התחיל לפני שבועיים ישבתי בספריית ארן ולמדתי. מרחוק ישבה עלמת חן שהמבטים בינינו הצטלבו ולא ממש העזתי לגשת להתחיל איתה...
אחרי שעה היא קמה והלכה החלטתי בצעד אמיץ שאסור לי לפספס ותפסתי אותה רגע לפני שיצאה ואמרתי לה שיצא לי להסתכל עליה בשעה האחרונה ותהיתי אם אפשר יהיה לקבל מספר טלפון ואולי לשבת על קפה פעם...

היא ענתה בחיוב ולשמחתי השאירה לי טלפון...
במהלך כל הימים הבאים הייתי במרכז אצל ההורים שלי והרגשתי שצלצול טלפון יהיה מיותר משום שאני לא אמור להיות בב"ש(והיא אמרה שהיא גרה בסביבת ב"ש) אז התכתבנו בעיקר דרך SMS.

היום הגעתי מוקדם ביומיים במיוחד בשביל לצאת איתה אספתי אותה מהשער הראשי באוניברסיטה (דבר שהיה נראה לי מוזר) והלכנו לראות סרט...

במהלך הסרט גיליתי שיש בינינו חיבור והכל זרם סבבה ויפה...
הצעתי לה לזרום אליי לקפה אבל היא אמרה שבכיף היתה באה אבל היא רוצה לישון מוקדם כי היא חייבת לקום מחר ב7 בבוקר...

אז כמובן שאמרתי לה סבבה ושאלתי אותה איפה היא גרה (היא כבר סיפרה שהיא גרה עם ההורים) ואני אקח אותה.
היא אמרה שזה בסדר ושהיא תסתדר. בגלל הסיבה שהיא אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם (האמנתי), התעקשתי לאסוף אותה היא נשברה והסכימה.

למרבה הפלא גיליתי שהדייט שהיה לי היום היה עם בדואית מודרנית שגרה בישוב בדואי!
כמובן שלא נישקתי אותה ליד ביתה בכדי שמחר לא תשמעו על רצח בדרום.
אבל היא ממש חמודה והרשימה אותי מאוד.
האם ללכת עם הרגש והאומץ ולתת לזה צ'אנס?
האם להקשיב להרגשה הפנימית ולהמנע מירידות מצד החברים והסובבים ולחתוך יפה עם תירוץ עלוב?

... דמיינו בדואית שנראת מערבית לכל דבר מרשימה ביופיה ועושה רושם שגם אינטילגנטית מאוד

אח שלו,
אין כמו להשכיב בדואיות.
זו מצווה.
אחרי כל הדיכוי המגדרי שהן עוברות, אתה צריך לקבל פרס יקיר המיגזר.
נתת לי רעיון.

#3 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 08/04/2007 - 12:43

ומרוב שהתרשמת מהאינטליגציה והמודרניות שלה, בחרת את הכותרת "סקס עם בדואית".

no more
listen to bands that don't even exist

#4 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 08/04/2007 - 13:08

ומרוב שהתרשמת מהאינטליגציה והמודרניות שלה, בחרת את הכותרת "סקס עם בדואית".

אהבה חופשית עם בדואיות בטוח מקרבת את הדו קיום.
בטח שזה שהיא בדואית מוסיף הרבה פלפל ל :סקס: .

#5 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 08/04/2007 - 13:46

תשמע...אני שמח שנחמד לך והכל, ובלי להאשים את הבחורה, אתה צריך לברר איך המשפחה שלה תקבל את זה.

#6 אורח - שלום ואהבה

אורח - שלום ואהבה
  • אורחים

פורסם 08/04/2007 - 14:02

תשמע...אני שמח שנחמד לך והכל, ובלי להאשים את הבחורה, אתה צריך לברר איך המשפחה שלה תקבל את זה.

למה?
אתה בודק עם כל בחורה שאתה יוצא איתה איך היא תקבל את זה?
אל תגיד לי שאתה גזעני או ישר מחשיד עדה שלמה בגזענות.

#7 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 08/04/2007 - 15:19

אתה צריך לברר איך המשפחה שלה תקבל את זה.

:מוות:
תקינות פוליטית היא מפלטו של סתום המוח.

#8 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 08/04/2007 - 16:42

:ph34r:

אתה גזען חשוך!!!!

היי פאטמה כיף חאלק
מה זה אחרי שאירחו אותי כל כך יפה...

הנה מכינים עבורי מופע תיאטרון.
אה כן להכניס את הראש עיוני?

אין בעיה.
כיף חאלק...

.....בכיף. כמה נאור מצידי
כמה נפלא.

:גיליוטינה:

#9 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 09/04/2007 - 00:13

אני לא מבין איך זה בדיוק "דו קיום" אם אתה לא תהיה קיים.

I want philosophically educated people: those who understand ideas, care about ideas, and spread the right ideas. That’s how
my philosophy will spread, just as philosophy has throughout all history: by means of people who understand and teach it to others

Ayn Rand, 1981 --

#10 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 09/04/2007 - 22:08

אני לא חושב שצריך לתת לגזענות הערבית לנצח.
מומלץ להשכיב כמה שיותר בדואיות ולחנך את אחמד שאם הוא יעז לאיים ברצח הוא יחטוף כדור בראש.
אם דרומי יכול לחנך פושעים בדואים גם אנחנו .

פאטמה HERE WE COME

#11 הבולבוס המרקד

הבולבוס המרקד

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 552 הודעות:

פורסם 09/04/2007 - 23:56

לפותח השרשור-
איני בא לשפוט לכבודו על כלום.
אך הייתי ממליץ לך בחום רב לשנות או להוריד את כותרת השרשור .
איני יודע על מידת השכל שיש לך בקודקוד, אך עושה רושם שהייתה שם דליפה רצינית.
העסק יכול להצית דברים לא נעימים.

בולבוס
חבל על הלהגיב

#12 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 10/04/2007 - 15:48

לפותח השרשור-
איני בא לשפוט לכבודו על כלום.
אך הייתי ממליץ לך בחום רב לשנות או להוריד את כותרת השרשור .
איני יודע על מידת השכל שיש לך בקודקוד, אך עושה רושם שהייתה שם דליפה רצינית.
העסק יכול להצית דברים לא נעימים.

בולבוס

בולבוס יקר , בולבוס חביב.
אינך שופט אף אחד לכלום, מלבד אולי את עצמך?
אתה מדבר על דליפת שכל בקודקוד, אבל אולי מוכשר שכמוך איננו רואה את דליפת הקודקוד הקולקטיבית?
אתה(וכאן אין מדובר ב"אתה הפרטיי") בארצץ מדינתך שלך שלך, מפחד לפקוד את הר הבית שמא "זה יצית דברים", מפחד פחד מוות לבקר ביישוב ערבי שמא "זה יצית דברים לא נעימים", למרות שהצד השני במדינה היחידה שיש לך בעולם לא ממש מפחד.
לא מפחד לשלוט על המקומות הקדושים, לא מפחד להתסתובב וגם לעבור לגור בערייך שלך, וגם לא מפחד לקיים יחסים עם יהודיות בהכשר הבד"צ, הבג"צ והרב ש"צ' שגם מרשים לו לרמוס את זכויות הנשים בנות מגזרו.
איך תסביר את הפרדוקס?
במקום לחיות כל הזמן בפחד בארצך שלך, למה שמי שמרקד עם בולבוסו בריקוד הפרדוקס יתחיל לפחד ,מהיציאה של הישראלים מהפחד?

#13 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 10/04/2007 - 16:17

במקום לחיות כל הזמן בפחד בארצך שלך, למה שמי שמרקד עם בולבוסו בריקוד הפרדוקס יתחיל לפחד ,מהיציאה של הישראלים מהפחד?

כי המדינה מטפחת תודעה גלותית. במקום להדגיש בבתי הספר את התקומה החוזרת ונשנית של עם ישראל, מדגישים את השואה. במקום לעשות טקסים על יציאת מיצרים וכיבוש הארץ, מעדיפים לעשות טקסים של מסכנות ורדיפה.
תקינות פוליטית היא מפלטו של סתום המוח.

#14 הבולבוס המרקד

הבולבוס המרקד

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 552 הודעות:

פורסם 10/04/2007 - 17:09

בולבוס יקר , בולבוס חביב.
אינך שופט אף אחד לכלום, מלבד אולי את עצמך?
אתה מדבר על דליפת שכל בקודקוד, אבל אולי מוכשר שכמוך איננו רואה את דליפת הקודקוד הקולקטיבית?
אתה(וכאן אין מדובר ב"אתה הפרטיי") בארצץ מדינתך שלך שלך, מפחד לפקוד את הר הבית שמא "זה יצית דברים", מפחד פחד מוות לבקר ביישוב ערבי שמא "זה יצית דברים לא נעימים", למרות שהצד השני במדינה היחידה שיש לך בעולם לא ממש מפחד.
לא מפחד לשלוט על המקומות הקדושים, לא מפחד להתסתובב וגם לעבור לגור בערייך שלך, וגם לא מפחד לקיים יחסים עם יהודיות בהכשר הבד"צ, הבג"צ והרב ש"צ' שגם מרשים לו לרמוס את זכויות הנשים בנות מגזרו.
איך תסביר את הפרדוקס?

ידידי היקר והאנונימי.
תתפלא לשמוע, אני מצדד בך לחלוטין. הממשלה והתנהלות המערכות אימפוטנטים כבר שנים ארוכות.
אנו שונאים את הזר, זהו טבענו כאדם. מה גם שהוא לא מסביר פנים במיוחד ומפתח את הבערות למרחקים ארוכים.
בשנים האחרונות עבדתי בעבודה הקשורה לרכבים גנובים, ומטבע הדברים אכן לא נכנסנו לישובים הפריפריאלים או לפזורות ללא ליווי,
ואף פעם אחת הגדילו עיני לראות חבורת בדואים שולפים אדם (יהודי) בצומת הומה מתוך רכב ומכים אותו מכות רצח (למזלנו היינו חמושים והם נסו ).
ועוד עשרות סיפורים מכלי שני ושלישי.
אחי, המצב חרא. ובוא אני אומר לך, אין לך שמץ כמה הוא חרא.
אכן, אנו פוחדים במדינתנו. וזה ילך ויתגבר.עד שהמורסה תתפוצץ. אני לא מדבר על באר שבע.
החברים הקרובים שלי מדברים על הארץ בכלל. לעזוב. לעזוב ולהיות מהגר היכן שלא רוצים לעקוד אותך בגלל המוצא.
אבל יקירי, אנו גולשים כאן ושים לב שאני רק הערתי לך על הכותרת...
אז אל תפחד בארצך שלך. ומה הלאה?..
דבר איתי בה"פ.

שים לב שרק
חבל על הלהגיב

#15 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 10/04/2007 - 23:49

ידידי היקר והאנונימי.
תתפלא לשמוע, אני מצדד בך לחלוטין. הממשלה והתנהלות המערכות אימפוטנטים כבר שנים ארוכות.
אנו שונאים את הזר, זהו טבענו כאדם. מה גם שהוא לא מסביר פנים במיוחד ומפתח את הבערות למרחקים ארוכים.
בשנים האחרונות עבדתי בעבודה הקשורה לרכבים גנובים, ומטבע הדברים אכן לא נכנסנו לישובים הפריפריאלים או לפזורות ללא ליווי,
ואף פעם אחת הגדילו עיני לראות חבורת בדואים שולפים אדם (יהודי) בצומת הומה מתוך רכב ומכים אותו מכות רצח (למזלנו היינו חמושים והם נסו ).
ועוד עשרות סיפורים מכלי שני ושלישי.
אחי, המצב חרא. ובוא אני אומר לך, אין לך שמץ כמה הוא חרא.
אכן, אנו פוחדים במדינתנו. וזה ילך ויתגבר.עד שהמורסה תתפוצץ. אני לא מדבר על באר שבע.
החברים הקרובים שלי מדברים על הארץ בכלל. לעזוב. לעזוב ולהיות מהגר היכן שלא רוצים לעקוד אותך בגלל המוצא.
אבל יקירי, אנו גולשים כאן ושים לב שאני רק הערתי לך על הכותרת...
אז אל תפחד בארצך שלך. ומה הלאה?..
דבר איתי בה"פ.

שים לב שרק

אני לא בהכרח אותו איש דו קיום- מאוהב , אבל אוהב חיים אני לא פחות.
זיו, שדבריו קדמו לתגובתך זו אמר דברי אמת. הרבה מהסיבות הם עניין של חינוך ופרספקטיבה .החשיבה הגלותית, התמסרות אך ורק לזכרון החולשה הגלותית ולא התקומה והעוצמה.
טישטוש זכרון המורשת המופלאה והתקומה של עם ישראל.
בולבוס יקר ואנונימי, דברים אלה לא באים כדי להכאיב אלא הם דברי ידיד שבאים לשזוף את את המציאות באור של אמת.
אתה ממשיך לספר על הפחדים שלך ושל חברייך.
אתה מספר על המציאות כפי שהתקשורת ממאנת לספר אותה על טירור ופחד כאן ממש אצלנו. מפחדים יראים, רוצים לברוח.
אבל שים לב בתוך דברייך הצלחת להשחיל כמו הרבה יהודים משפט מכל המשפטים- "אנחנו שונאים את הזר".
שמא, שוב היהודי אחרי 2000 שנות גלות אחרי שנרצח ועונה בגולה ובארצו לו שוב "מצא" את הבעיה? שוב צופה בראי כמעט מנקר את עיניו שלו?
אתה חי בפחד בארצך מולדתך , חי תחת טירור של פחד ואימה , ומפחד כל הזמן. אבל הנה במקום לחפש את ההסבר שבן אנוש נורמלי היה מוצא, הוא ממשיך להלקות את עצמו.
אתה מדבר על בריחה, מנוסה, פחדנות.

האם לא הגיע הזמן אחרי 2000 שנות גלות , ועוד 60 שנים בארץ להפסיק להיות יהודי גלותי ?
אל תבין לא נכון. אני לא מציע לחיות כמו "יהודי חדש" כמו איזה פיקציה בן גוריונית. הוא שגה, הניסוי לא צלח. אני גם לא מציע לך להניח תפילין כל בוקר, גם אם זה מה שעשה אביך.
כששוכחים את הסיבה למה אנחנו כאן, כן דווקא כאן בארץ ישראל, כל אחד ואחת מאיתנו אז פוחדים.
כשתזכור ששלך כולה שלך, לא תפחד. לא תפחד כלל. אם מישהו צריך לפחד הוא מי שמטיל כאן טירור ואיומים.

בחוץ לארץ בארצות הנוכרים, חבריי ימשיכו לחיות כעכברים רדופים, ואם לא הם אז ילדיהם.
זה מה שקורה כשכה רבים לא מבינים איזו זכות גדולה יש להם להיות כאן שוב אחרי 2000 שנה בביתם שלהם.

המשך שבוע נעים בולבוס מרקד.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים