מעבר לתוכן

דו קיום וסקס עם בדואית

• Please log in to reply
102 replies to this topic

#16 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 11/04/2007 - 11:29

טוב, הכל מובן. מי שפתח את השרשור הוא בסה"כ עוד טרול שמנסה לעורר מהומות בכוח.

טרול יקר, לך תעשה כמה שאתה רוצה "סקס עם בדואיות" או סקס עם היד ימין שלך ותירגע.

הכתומים עושים מספיק מהומות. לא צריך שתעשו גם כאן.

#17 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 11/04/2007 - 13:45

טוב, הכל מובן. מי שפתח את השרשור הוא בסה"כ עוד טרול שמנסה לעורר מהומות בכוח.

טרול יקר, לך תעשה כמה שאתה רוצה "סקס עם בדואיות" או סקס עם היד ימין שלך ותירגע.

הכתומים עושים מספיק מהומות. לא צריך שתעשו גם כאן.

מי זה ה"כתומים" ומי פתח את השירשור לא ידוע, אבל נראה שיש גברים יהודים שחושבים להתחיל גם עם בדואיות באוניברסיטה.
אם הגזענות של ערבי זה או אחר גורמת לו לחשוב שעל ידי רקורד של איומים ומימוש מסע רציחות מזוהם בעבר של נשים הם יצליחו לגרום לפחד, כדאי שיחשבו שוב.
שי דרומי לא לבד.

#18 דיסלקטית

דיסלקטית

סטודנטית בדימוס

• רשומים+
  • 506 הודעות:

פורסם 12/04/2007 - 20:54

אולי כדאי שתדבר איתה על זה?
אם היא הסכימה לצאת איתך ונשמע שהיא די "זורמת" איתך, אין סיבה שתחתוך ככה סתם. היא מכירה את המשפחה שלה, והיא בטח יודעת עד כמה הם יכולים להוות סיכון עבורך (או ליתר דיוק עבורכם). אם הכל בסדר- תזרמו. אם לא- חבל, יש לך פנים יפות.... :ph34r:
אני לא באמת דיסלקטית..זה רק השם, ואין לי מושג למה בחרתי אותו, הוא לא קשור לכלום ולא מייצג כלום!

#19 pantoufle

pantoufle

משתמש באימונים

• רשומים
  • 64 הודעות:

פורסם 13/04/2007 - 21:30

אני צריך את עזרתכם הבנים ודעתכן הבנות....

מה לעשות?

הסיפור התחיל לפני שבועיים ישבתי בספריית ארן ולמדתי. מרחוק ישבה עלמת חן שהמבטים בינינו הצטלבו ולא ממש העזתי לגשת להתחיל איתה...
אחרי שעה היא קמה והלכה החלטתי בצעד אמיץ שאסור לי לפספס ותפסתי אותה רגע לפני שיצאה ואמרתי לה שיצא לי להסתכל עליה בשעה האחרונה ותהיתי אם אפשר יהיה לקבל מספר טלפון ואולי לשבת על קפה פעם...

היא ענתה בחיוב ולשמחתי השאירה לי טלפון...
במהלך כל הימים הבאים הייתי במרכז אצל ההורים שלי והרגשתי שצלצול טלפון יהיה מיותר משום שאני לא אמור להיות בב"ש(והיא אמרה שהיא גרה בסביבת ב"ש) אז התכתבנו בעיקר דרך SMS.

היום הגעתי מוקדם ביומיים במיוחד בשביל לצאת איתה אספתי אותה מהשער הראשי באוניברסיטה (דבר שהיה נראה לי מוזר) והלכנו לראות סרט...

במהלך הסרט גיליתי שיש בינינו חיבור והכל זרם סבבה ויפה...
הצעתי לה לזרום אליי לקפה אבל היא אמרה שבכיף היתה באה אבל היא רוצה לישון מוקדם כי היא חייבת לקום מחר ב7 בבוקר...

אז כמובן שאמרתי לה סבבה ושאלתי אותה איפה היא גרה (היא כבר סיפרה שהיא גרה עם ההורים) ואני אקח אותה.
היא אמרה שזה בסדר ושהיא תסתדר. בגלל הסיבה שהיא אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם (האמנתי), התעקשתי לאסוף אותה היא נשברה והסכימה.

למרבה הפלא גיליתי שהדייט שהיה לי היום היה עם בדואית מודרנית שגרה בישוב בדואי!
כמובן שלא נישקתי אותה ליד ביתה בכדי שמחר לא תשמעו על רצח בדרום.
אבל היא ממש חמודה והרשימה אותי מאוד.
האם ללכת עם הרגש והאומץ ולתת לזה צ'אנס?
האם להקשיב להרגשה הפנימית ולהמנע מירידות מצד החברים והסובבים ולחתוך יפה עם תירוץ עלוב?

... דמיינו בדואית שנראת מערבית לכל דבר מרשימה ביופיה ועושה רושם שגם אינטילגנטית מאוד

אני לא חושבת שיש פה טעם לדעתם של כל חברי הפורום....
אני אישית מאמינה בדו קיום,ומקבלת את כל העמים ,עדות ,דתות, גזעים באשר הם....
אך ברורה לי לחלוטין ההתלבטות שלך ומאיפה היא נובעת.
בארץ הדברים הם קצת אחרת....וקשה לי לתת לך דעה כוללנית על הנושא...
אני חושבת שזה מאוד תלוי בך ובבחורה...
יכול להיות שהיא באה ממשפחה מאוד מסורתית שתעסה לה חיים קשים...יכול להיות שהמשפחה שלה יותר ליברלית...יכול גם מאוד להיות שלה לא ממש איכפת מה הם חושבים עליה....וכן הלאה....אם לך אישית אין בעיה לצאת איתה "למרות" היותה בדואית,הייתי מציאה לך לנסות לדבר איתה על הנושא באופן הכי פתוח שאפשר ולברר מה היא חושבת על זה ,איך היא רואה את הדברים....
יכול מאוד להיות שהיא תבין את ההתלבטות שלך ותעזור לך להגיע למסקנה....
השאלה היא האם אתה אכן חושב שהיא שווה את המאמץ או לא....והאם לך אין בעיה לצאת איתה "למרות" היותה בדואית...
אני חושבת שאם אתה פונה אל הפורום לתשובה אולי כדיי שתבדוק טוב טוב מה אתה חושב ומה אתה מרגיש בנושא לפני שאתה ממשיך בצעדים הללו...
בכל אופן ...מקווה שתגיע להחלטה הנכונה (לא משנה מה תהיה)....בהצלחה!
[Lime is the new Pink]...

#20 pantoufle

pantoufle

משתמש באימונים

• רשומים
  • 64 הודעות:

פורסם 13/04/2007 - 21:36

בולבוס יקר , בולבוס חביב.
אינך שופט אף אחד לכלום, מלבד אולי את עצמך?
אתה מדבר על דליפת שכל בקודקוד, אבל אולי מוכשר שכמוך איננו רואה את דליפת הקודקוד הקולקטיבית?
אתה(וכאן אין מדובר ב"אתה הפרטיי") בארצץ מדינתך שלך שלך, מפחד לפקוד את הר הבית שמא "זה יצית דברים", מפחד פחד מוות לבקר ביישוב ערבי שמא "זה יצית דברים לא נעימים", למרות שהצד השני במדינה היחידה שיש לך בעולם לא ממש מפחד.
לא מפחד לשלוט על המקומות הקדושים, לא מפחד להתסתובב וגם לעבור לגור בערייך שלך, וגם לא מפחד לקיים יחסים עם יהודיות בהכשר הבד"צ, הבג"צ והרב ש"צ' שגם מרשים לו לרמוס את זכויות הנשים בנות מגזרו.
איך תסביר את הפרדוקס?
במקום לחיות כל הזמן בפחד בארצך שלך, למה שמי שמרקד עם בולבוסו בריקוד הפרדוקס יתחיל לפחד ,מהיציאה של הישראלים מהפחד?

טוב , כיוון שיש פה כל כך הרבה "אמיצים" שמציגים עצמם כאורחים,אז אני לא יודעת אם זה שכתב את זה כתב גם את נושא החדר אבל אם אתה אותו בחור, ואלו הן דעותיך,אולי כדי שתוותר על כל הרעיון של לצאת עם הבחורה הזו....אני לא אגיב אפילו על מה שאמרת בטקסט הזה....
[Lime is the new Pink]...

#21 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 13/04/2007 - 21:57

אני לא חושבת שיש פה טעם לדעתם של כל חברי הפורום....
אני אישית מאמינה בדו קיום,ומקבלת את כל העמים ,עדות ,דתות, גזעים באשר הם....
אך ברורה לי לחלוטין ההתלבטות שלך ומאיפה היא נובעת.
בארץ הדברים הם קצת אחרת....וקשה לי לתת לך דעה כוללנית על הנושא...
אני חושבת שזה מאוד תלוי בך ובבחורה...
יכול להיות שהיא באה ממשפחה מאוד מסורתית שתעסה לה חיים קשים...יכול להיות שהמשפחה שלה יותר ליברלית...יכול גם מאוד להיות שלה לא ממש איכפת מה הם חושבים עליה....וכן הלאה....אם לך אישית אין בעיה לצאת איתה "למרות" היותה בדואית,הייתי מציאה לך לנסות לדבר איתה על הנושא באופן הכי פתוח שאפשר ולברר מה היא חושבת על זה ,איך היא רואה את הדברים....
יכול מאוד להיות שהיא תבין את ההתלבטות שלך ותעזור לך להגיע למסקנה....
השאלה היא האם אתה אכן חושב שהיא שווה את המאמץ או לא....והאם לך אין בעיה לצאת איתה "למרות" היותה בדואית...

למה את מתכוונת ב"ארץ הדברים קצת אחרת"?
מה זה אומר" , הכללים הפיסיקלו-קוסמיים בארץ שונים מאשר בשאר העולם?
האם למשל בעירק, מצריים, סוריה, ירדן, אירן או אירופה "הדברים שונים" מאשר בארץ?
האירי את עיננו.

למה גבר יהודי בישראל צריך לחשוש לדעתך לצאת עם בחורה בדואית , מסיבה של איום על חייו ?
למה גבר בדואי בישראל לא חושש לצאת עם בחורה יהודיה , מסיבה של איום על חייו ?

של מי הבעיה האמיתית פה , אם קיימת כזו לדעתך?

איך את מסבירה את חוסר הסימטריה הזה?

#22 atcha

atcha

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 213 הודעות:

פורסם 14/04/2007 - 12:35

אפשר לחשוב, סקס עם בדואית. כאילו שזה משנה אם זו בדואית או צ'רקסית, שוודית או אמריקאית, או בלונדינית מתולתלת. חוץ מלסיפורים לחבר'ה, לכותרות האלו אין שום משמעות, בטח שלא במיטה.
בכלל, אם היא ממש בדואית אז מה היא עושה באוניברסיטה מלכתחילה. מה זה בדואים בכלל? זה שמבחינתנו כל מי שלא יהודי הוא בדואי, לא אומר בהכרח שכל הבדואים עשויים מקשה אחת. ודאי שהם לא. למעשה, הבדואים הם כמו היהודים של המאה ה-19: פזורים על פני מספר מדינות, שבכל אחת מהם הם מיעוט מדוכא, אוחזים בזהות קולקטיבית אחת, אולם מגוונת כתוצאה מתהליכים היסטוריים. בקיצור, עם ללא ארץ, אומה ללא מדינה.
מכאן, שאין דבר כזה בדואית. כמוך, יש לה דעה, אז תשאל אותה מה קורה, ולא את הפורום. אלא אם כן אתה חושש שהיא תגיד ש"סבבה, אין בעיה, אני רוצה ולמשפחה שלי לא מפריע, להיפך" ואז תצטרך להתמודד עם השאלה האם אתה רוצה במערכת יחסים איתה, שזה אומר להתמודד עם שאלות של המקורבים שלך, והרמות הגבה שתראה כשתלכו ברחוב, כי אנחנו מאוד סובלניים בנושא זה.

#23 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 14/04/2007 - 16:24

אפשר לחשוב, סקס עם בדואית. כאילו שזה משנה אם זו בדואית או צ'רקסית, שוודית או אמריקאית, או בלונדינית מתולתלת. חוץ מלסיפורים לחבר'ה, לכותרות האלו אין שום משמעות, בטח שלא במיטה.
בכלל, אם היא ממש בדואית אז מה היא עושה באוניברסיטה מלכתחילה. מה זה בדואים בכלל? זה שמבחינתנו כל מי שלא יהודי הוא בדואי, לא אומר בהכרח שכל הבדואים עשויים מקשה אחת. ודאי שהם לא. למעשה, הבדואים הם כמו היהודים של המאה ה-19: פזורים על פני מספר מדינות, שבכל אחת מהם הם מיעוט מדוכא, אוחזים בזהות קולקטיבית אחת, אולם מגוונת כתוצאה מתהליכים היסטוריים. בקיצור, עם ללא ארץ, אומה ללא מדינה.
מכאן, שאין דבר כזה בדואית. כמוך, יש לה דעה, אז תשאל אותה מה קורה, ולא את הפורום. אלא אם כן אתה חושש שהיא תגיד ש"סבבה, אין בעיה, אני רוצה ולמשפחה שלי לא מפריע, להיפך" ואז תצטרך להתמודד עם השאלה האם אתה רוצה במערכת יחסים איתה, שזה אומר להתמודד עם שאלות של המקורבים שלך, והרמות הגבה שתראה כשתלכו ברחוב, כי אנחנו מאוד סובלניים בנושא זה.

"אין דבר כזה בדואית" -אתם שומעים בדואים, אתם בכלל לא קיימים. כנראה זה בגלל הסמים שאתם לוקחים נכנסתם לסרט.
צאו מזה, הכל בראש של "הגזענים". נכון שטאלב אל סנע -הנציג הבדואי הנציג הנבחר בנכסת ישראל הודיע שהבדואים בנגב רואים עצמם חלק אינטגרלי מהעם הפלסטיני ומפלסטין העתידית, אבל אל תבלבלו אותי עם כאבי ראש.

זה שאין תקדים לכך שבחורה (בניגוד לבחור) בדואית תצא עם מי שאיננו מוסלמי ותצא מכך בחיים בלי לברוח על נפשה, זה רק בגלל "הגזענות של היהודים".
בגלל "הגזענות של היהודים" ישנן כל שנה רציחות של "בדואיות"/ערביות אחרות גם במשפחות של משכילים.

מצד שני כנראה שמעולם לא היו רציחות של בדואיות/ערביות כי אין בכלל דבר כזה בדואים.
כאמור זה רק אתם, והטריפ שלקחתם.

ולחבר מוחק ההיישויות,

בנוגע למקור ההשוואה- יהודים מול עדת נוודי המדבר הערבית , הקרויה בדואים.

"עם ללא ארץ (היהודיים). ספר את זה לעשרות דורות מאז חרב בית המקדש בשנית מכל קצוות תבל לירושלים ולארץ ישראל, לחדש את הממלכה השלישית.
ארץ ישראל שמאז נפוצו היהודים בה בגלות השניה ויותר מ-2000 שנים קדימה , אף לא עם אחד הקים בו ממלכה משלו.

#24 atcha

atcha

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 213 הודעות:

פורסם 14/04/2007 - 20:42

"אין דבר כזה בדואית" -אתם שומעים בדואים, אתם בכלל לא קיימים. כנראה זה בגלל הסמים שאתם לוקחים נכנסתם לסרט.
צאו מזה, הכל בראש של "הגזענים". נכון שטאלב אל סנע -הנציג הבדואי הנציג הנבחר בנכסת ישראל הודיע שהבדואים בנגב רואים עצמם חלק אינטגרלי מהעם הפלסטיני ומפלסטין העתידית, אבל אל תבלבלו אותי עם כאבי ראש.

אתה מסוגל להבדיל בין סיסמאות למהות? בין הכותרות לתוכן עצמו?

זה שאין תקדים לכך שבחורה (בניגוד לבחור) בדואית תצא עם מי שאיננו מוסלמי ותצא מכך בחיים בלי לברוח על נפשה, זה רק בגלל "הגזענות של היהודים".
בגלל "הגזענות של היהודים" ישנן כל שנה רציחות של "בדואיות"/ערביות אחרות גם במשפחות של משכילים.

מצד שני כנראה שמעולם לא היו רציחות של בדואיות/ערביות כי אין בכלל דבר כזה בדואים.
כאמור זה רק אתם, והטריפ שלקחתם.

זה שאין תקדים, אדרבא, הכי טוב להיות ראשון. ועם דת זו הבעיה, אז תמיד אפשר להתאסלם. מה זה דת לעומת אהבת אמת, לא?

ולחבר מוחק ההיישויות,

בנוגע למקור ההשוואה- יהודים מול עדת נוודי המדבר הערבית , הקרויה בדואים.

"עם ללא ארץ (היהודיים). ספר את זה לעשרות דורות מאז חרב בית המקדש בשנית מכל קצוות תבל לירושלים ולארץ ישראל, לחדש את הממלכה השלישית.
ארץ ישראל שמאז נפוצו היהודים בה בגלות השניה ויותר מ-2000 שנים קדימה , אף לא עם אחד הקים בו ממלכה משלו.

ממש. ההגירה היהודית לארץ ישראל היתה כה המונית שהיא איימה להטביע את הארץ. תלמד היסטוריה קודם, תקבל קצת פרופורציות, ואז תגיב. טוב שלא כתבת שמאז מעמד הר סיני יש הוכחה לקיום ה'. "ממלכה שלישית". עדיף 3.5, זה יותר IN היום.

#25 כרמי

כרמי

ברונזה

• רשומים+
  • 929 הודעות:

פורסם 14/04/2007 - 21:34

כ"כ שקוף שזה פשוט מעליב את האינטילגנציה

#26 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 15/04/2007 - 03:59

אתה מסוגל להבדיל בין סיסמאות למהות? בין הכותרות לתוכן עצמו?

בהחלט רואים שאתה מדבר בסיסמאות שמנותקות מהמציאות עצמה, אבל כאלה שמנסים לעקם אותה לטובת החלומות שלך.

זה שאין תקדים, אדרבא, הכי טוב להיות ראשון. ועם דת זו הבעיה, אז תמיד אפשר להתאסלם. מה זה דת לעומת אהבת אמת, לא?

הכי טוב לטוס למאדים. הכי טוב.
אתה לא שואל את עצמך למה המציאות כפי שהיא, כי אתה מעדיף להיות עוור אליה .
לכן נראה אותך ראשון יה קאזה. קבע אתה את התקדים ואחרי זה תדבר.
תשכנע קודם את הערבים לקבל את זכותה של אישה לעשות כרצונה.
אחרי זה תשכנע אותם ואולי גם אחרים שזהות ושייכות אפשר להחליף בסיסמאות הולוודיות וביטניקיות מיובאות.

ממש. ההגירה היהודית לארץ ישראל היתה כה המונית שהיא איימה להטביע את הארץ. תלמד היסטוריה קודם, תקבל קצת פרופורציות, ואז תגיב. טוב שלא כתבת שמאז מעמד הר סיני יש הוכחה לקיום ה'. "ממלכה שלישית". עדיף 3.5, זה יותר IN היום.

טוב שאתה שאתה מנסה ללמוד היסטוריה זה חשוב.
יהודים במשך יותר מ-2000 שנה יצרו תרבות שלמה של חול וקדוש של תפילה וכמיהה לירושלים ציון והחזרת המלכות השלישית.
ישנו תיעוד לאלפי יצירות של יהודים במשך השנים שהעידו על כך שארץ ישראל היא חלק בלתי נפרד מהזהות שלהם.
יהודי הזכיר במשך 10 פעמים ביום את המושג "לשוב ל ירושלים הבנויה" בתפילותיו, והעביר אותה הלאה אל ילדיו.

לא היתה הגירה המונית מסיבות שונות אחת מהן היא מניעת הגירה מצד שליטים במשך השנים בגלל היותם של היהודים אוכלוסיה משכילה ופרודוקטיבית. סיבה אחרת היא חוסר גורם מארגן שיעביר את הרצון מהכח אל הפועל.

#27 אורח - מירב

אורח - מירב
  • אורחים

פורסם 15/04/2007 - 20:48

אני צריך את עזרתכם הבנים ודעתכן הבנות....

מה לעשות?

הסיפור התחיל לפני שבועיים ישבתי בספריית ארן ולמדתי. מרחוק ישבה עלמת חן שהמבטים בינינו הצטלבו ולא ממש העזתי לגשת להתחיל איתה...
אחרי שעה היא קמה והלכה החלטתי בצעד אמיץ שאסור לי לפספס ותפסתי אותה רגע לפני שיצאה ואמרתי לה שיצא לי להסתכל עליה בשעה האחרונה ותהיתי אם אפשר יהיה לקבל מספר טלפון ואולי לשבת על קפה פעם...

היא ענתה בחיוב ולשמחתי השאירה לי טלפון...
במהלך כל הימים הבאים הייתי במרכז אצל ההורים שלי והרגשתי שצלצול טלפון יהיה מיותר משום שאני לא אמור להיות בב"ש(והיא אמרה שהיא גרה בסביבת ב"ש) אז התכתבנו בעיקר דרך SMS.

היום הגעתי מוקדם ביומיים במיוחד בשביל לצאת איתה אספתי אותה מהשער הראשי באוניברסיטה (דבר שהיה נראה לי מוזר) והלכנו לראות סרט...

במהלך הסרט גיליתי שיש בינינו חיבור והכל זרם סבבה ויפה...
הצעתי לה לזרום אליי לקפה אבל היא אמרה שבכיף היתה באה אבל היא רוצה לישון מוקדם כי היא חייבת לקום מחר ב7 בבוקר...

אז כמובן שאמרתי לה סבבה ושאלתי אותה איפה היא גרה (היא כבר סיפרה שהיא גרה עם ההורים) ואני אקח אותה.
היא אמרה שזה בסדר ושהיא תסתדר. בגלל הסיבה שהיא אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם (האמנתי), התעקשתי לאסוף אותה היא נשברה והסכימה.

למרבה הפלא גיליתי שהדייט שהיה לי היום היה עם בדואית מודרנית שגרה בישוב בדואי!
כמובן שלא נישקתי אותה ליד ביתה בכדי שמחר לא תשמעו על רצח בדרום.
אבל היא ממש חמודה והרשימה אותי מאוד.
האם ללכת עם הרגש והאומץ ולתת לזה צ'אנס?
האם להקשיב להרגשה הפנימית ולהמנע מירידות מצד החברים והסובבים ולחתוך יפה עם תירוץ עלוב?

... דמיינו בדואית שנראת מערבית לכל דבר מרשימה ביופיה ועושה רושם שגם אינטילגנטית מאוד

#28 אורח - מירב

אורח - מירב
  • אורחים

פורסם 15/04/2007 - 21:02

אני חושבת שלפני שאתה יוצא עם משהי בדואית אולי תנקה את הגזענות שלך, למרות שסך הכל כולנו גזענים בצורה זו או אחרת כי ככה חונכנו מגיל קטן, אבל זה
עדיין מרתיח לקרוא את המילים שמדברות על הבדואית האינלגנטית והמערבית, ולהבין שהסיבה שיצאת איתה היא מכיוון שחשבת שהיא "אחת משלנו" וזה גורם
מאוד להבין מדוע אותה בדואית הסתירה את זהותה הפחד שהיא חווה לא קשור רק למשפחה שלה אלא אליך כחלק מחברה שדוחה אותה בגלל שהיא בדואית
ומצחיק לחשוב אחרי שקוראים את ההודעה שלך שמחר יום השואה, ולהזכר שהשמידו 6 מליון יהודים רק בגלל הלאום שלנו, גם הם לא היו בטוחים באינטילגנטיות
שלנו, האמת אם אתה שואל אותי לבדואית האינטליגנטית המערבית מגיע משהו הרבה יותר טוב ממך

#29 אורח - מירב

אורח - מירב
  • אורחים

פורסם 15/04/2007 - 21:04

אני חושבת שלפני שאתה יוצא עם משהי בדואית אולי תנקה את הגזענות שלך, למרות שסך הכל כולנו גזענים בצורה זו או אחרת כי ככה חונכנו מגיל קטן, אבל זה
עדיין מרתיח לקרוא את המילים שמדברות על הבדואית האינלגנטית והמערבית, ולהבין שהסיבה שיצאת איתה היא מכיוון שחשבת שהיא "אחת משלנו" וזה גורם
מאוד להבין מדוע אותה בדואית הסתירה את זהותה הפחד שהיא חווה לא קשור רק למשפחה שלה אלא אליך כחלק מחברה שדוחה אותה בגלל שהיא בדואית
ומצחיק לחשוב אחרי שקוראים את ההודעה שלך שמחר יום השואה, ולהזכר שהשמידו 6 מליון יהודים רק בגלל הלאום שלנו, גם הם לא היו בטוחים באינטילגנטיות
שלנו, האמת אם אתה שואל אותי לבדואית האינטליגנטית המערבית מגיע משהו הרבה יותר טוב ממך

#30 כרמי

כרמי

ברונזה

• רשומים+
  • 929 הודעות:

פורסם 15/04/2007 - 21:38

ולהזכר שהשמידו 6 מליון יהודים רק בגלל הלאום שלנו

לא מדוייק. העובדה היא כי הנאצים החשיבו גם מומרים גמורים ליהודים . קראי את חוקי נירנברג.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים