מעבר לתוכן

דו קיום וסקס עם בדואית

• Please log in to reply
102 replies to this topic

#91 איליה ק.

איליה ק.

המשתמש מעליב בזמן האחרון יותר מידי אנשים והוא מתנצל מראש

• רשומים+
  • 1123 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 22:35

עם כל הכבוד איש יקר - מדובר ב99% מהמקרים של אלימות קשה ביחסים בין גבר-לאישה כשמדובר ביהודיה-בדואי ואתה יכול ללכת למשטרה ולשאול אותם ולראות בעצמך.. זה רחוק מלהיות שניים-שלושה מקרים.. מאות אם לא אלפי מקרים כאלה שכולם יודעים עליהם.

דבר ראשון סטיתם מנושא השיחה:יחסים בין יהודי לבדואית ולא בדואי-יהודיה(מה שיותר נפוץ)
אפשר להגיד שאני הלכתי למשטרה:
גם אם נכון שכל המיקרים של נישואי בדואי-יהודיה נגמרים במכות(מה שאני מקוה שלא נכון) זה מספר ממש קטן כדישהם יהיו 99%. ולו בגלל שבתחנת באר שבע אין ערב שבו אין ארוע "אלימות במשפחה" אחד לפחות ולפעמים הרבה יותר. ובארועים אלו יש נציגיות מכל העדות והדתות.

#92 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 23:47

דבר ראשון סטיתם מנושא השיחה:יחסים בין יהודי לבדואית ולא בדואי-יהודיה(מה שיותר נפוץ)
אפשר להגיד שאני הלכתי למשטרה:
גם אם נכון שכל המיקרים של נישואי בדואי-יהודיה נגמרים במכות(מה שאני מקוה שלא נכון) זה מספר ממש קטן כדישהם יהיו 99%. ולו בגלל שבתחנת באר שבע אין ערב שבו אין ארוע "אלימות במשפחה" אחד לפחות ולפעמים הרבה יותר. ובארועים אלו יש נציגיות מכל העדות והדתות.

סבבה. אז אני המלצתי ליהודי שיציל את עצמו מכל הבחינות ויבחר לצאת רק עם יהודיה, וכנ"ל לגבי הבדואית שתצא רק עם בדואי.

תעשה את ההחלטה הנכונה - אל תכניס ראש בריא למיטה חולה.
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#93 ררר000

ררר000
  • רשומים
  • 9 הודעות:

פורסם 12/07/2009 - 15:13

קורטים להן

הי מותק תתעורר אנחנו ב2009 ולא ב1900 אני מסכים איתך שאצלנו הבואים היו קורטים להן (לצערי) אבל אני יכול להגיד לך כמעט בוודאות שב120 שנים האחרונות הפסיקו עם הקריטה
אולי תמצא מקרים מאוד בודדים לא מעבר לזה
ואם אתה חושב שבדאיות לא נהנות מסקס אתה טועה לגמרי הין נהנות ועוד איך
רק שתדע מה שאתה רואה מבחוץ זה לא מה שיש בפנים
מבפנים הן מאוד מטופחות נקיות לחלוטין נכול שהן מכוסות מראש ועד כף רגל והליבוש הזה כבר נהיה פחות ופחות

אני בדואי ויודע מה אני כותב
רק לידעתך חבר

#94 ררר000

ררר000
  • רשומים
  • 9 הודעות:

פורסם 12/07/2009 - 15:21

חבל שידיעותיך באיסלאם כה דלות
ישנן מיצוות של עשה ואל תעשה
וישנן מנהגים שאומרים כיצד כדאי שאדם הגון יתנהג - אך לא מחייבים אדם להתנהג כך
קיום יחסי מין מחוץ לנישואין (כלומר ניאוף, בן אישה נשואה לגבר זר) אסור באיסלאם ובכל הדתות האחרות
קיום יחסי מין לפני הנישואין (כלומר בן אישה פנויה לגבר פנוי) אינו אסור באיסלאם אלא רק נחשב בילתי ראוי, בלתי מכובד
תפריד בן מסורת (למשל מילת נשים) לבן מיצווה (מילת הגברים)
הבדואיות הלא נשואות יכולות לשכב עים מי שהן רוצות והן תפגענה (אולי) בכבודן ובמסורת השיבטית אך לא תפגענה בחוקי האיסלאם.
ובכלל בעולם המוסלמי יש מחלות מין כמו בעולם הלא מוסלמי כתוצאה מהליכה לזונות (לא אסור) ויחסי מין הומוסקסואליים. רוב הלקוחות של הזונות האזור הדרום הם בדואים
נראה שאתה מנסה לעצום את העיניים וליפות את המציאות. המציאות היא שרוב האנשים אינם מושלמים (גברים כנשים, מוסלמים כלא מוסלמים).

הי...
איפה אתה חיי ,בדואית לא נשואה יכולה לשכב עם מי שהיא רוצה ולא תפגע בחוק האסלאמי איפה אתה חיי
על פי דת האיסלאם אסור בהחלט לקיים יחסי מין לפני החתונה
אני לא יודע מאיזה דת או איפה קראת או שמעת כל דבר כזה
אחי אתה טועה ובגדול

#95 אורח - נועה

אורח - נועה
  • אורחים

פורסם 21/10/2009 - 10:20

אני צריך את עזרתכם הבנים ודעתכן הבנות....

מה לעשות?

הסיפור התחיל לפני שבועיים ישבתי בספריית ארן ולמדתי. מרחוק ישבה עלמת חן שהמבטים בינינו הצטלבו ולא ממש העזתי לגשת להתחיל איתה...
אחרי שעה היא קמה והלכה החלטתי בצעד אמיץ שאסור לי לפספס ותפסתי אותה רגע לפני שיצאה ואמרתי לה שיצא לי להסתכל עליה בשעה האחרונה ותהיתי אם אפשר יהיה לקבל מספר טלפון ואולי לשבת על קפה פעם...

היא ענתה בחיוב ולשמחתי השאירה לי טלפון...
במהלך כל הימים הבאים הייתי במרכז אצל ההורים שלי והרגשתי שצלצול טלפון יהיה מיותר משום שאני לא אמור להיות בב"ש(והיא אמרה שהיא גרה בסביבת ב"ש) אז התכתבנו בעיקר דרך SMS.

היום הגעתי מוקדם ביומיים במיוחד בשביל לצאת איתה אספתי אותה מהשער הראשי באוניברסיטה (דבר שהיה נראה לי מוזר) והלכנו לראות סרט...

במהלך הסרט גיליתי שיש בינינו חיבור והכל זרם סבבה ויפה...
הצעתי לה לזרום אליי לקפה אבל היא אמרה שבכיף היתה באה אבל היא רוצה לישון מוקדם כי היא חייבת לקום מחר ב7 בבוקר...

אז כמובן שאמרתי לה סבבה ושאלתי אותה איפה היא גרה (היא כבר סיפרה שהיא גרה עם ההורים) ואני אקח אותה.
היא אמרה שזה בסדר ושהיא תסתדר. בגלל הסיבה שהיא אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם (האמנתי), התעקשתי לאסוף אותה היא נשברה והסכימה.

למרבה הפלא גיליתי שהדייט שהיה לי היום היה עם בדואית מודרנית שגרה בישוב בדואי!
כמובן שלא נישקתי אותה ליד ביתה בכדי שמחר לא תשמעו על רצח בדרום.
אבל היא ממש חמודה והרשימה אותי מאוד.
האם ללכת עם הרגש והאומץ ולתת לזה צ'אנס?
האם להקשיב להרגשה הפנימית ולהמנע מירידות מצד החברים והסובבים ולחתוך יפה עם תירוץ עלוב?

... דמיינו בדואית שנראת מערבית לכל דבר מרשימה ביופיה ועושה רושם שגם אינטילגנטית מאוד

סיפור מצוץ מהאצבע של עוד יהודי פשיסט , טוב טוב מערבית לכל דבר ! איזה משפט מפגר ...

#96 אורח - כורדי מכפר שעב

אורח - כורדי מכפר שעב
  • אורחים

פורסם 31/12/2009 - 18:49

הוא צודק הכורדים מוצאם בדואי חלקם שיעים סו
נים מוסלמים

#97 אורח - שלומי

אורח - שלומי
  • אורחים

פורסם 01/01/2010 - 20:46

فאח שלו
רק להזהירך,אם מישהו ממשפחתה או מישהו מהאנשים הרבים יראה אותך איתה או מסיע איתה למקום כלשהו,אני אומר הלך החל, ירצחו אותך כמו כלום,אנשים אלו מסוכנים מאד מאד מאד
דירבאלק להיות חכמלוג ולפול ברשת שלהם, לפעמים הם שולחים בחורה אפילו אצלם כדי שתכבוש מישהו ואז עושים מן משחק או שהוא משלם המון כסף ומשחררים אותו או מת מיד ,
אני גר בסביבה ורואה,שומע ויודע דברים חשוכים
תבין לבד, אתה עלול להסתבך חבל''ז בשיא הרצינות ,בטח ובטח יש לה המון מהמשפחה או מהכפר מכירים באוניברסיטה, מספיק רק אם מישהו אחד אפילו יזהה אותך,

#98 אורח - סאמי הבדואי

אורח - סאמי הבדואי
  • אורחים

פורסם 02/01/2010 - 21:25

אח שלו,
אין כמו להשכיב בדואיות.
זו מצווה.
אחרי כל הדיכוי המגדרי שהן עוברות, אתה צריך לקבל פרס יקיר המיגזר.
נתת לי רעיון.

#99 אורח - אהוד

אורח - אהוד
  • אורחים

פורסם 03/01/2010 - 20:38

אני צריך את עזרתכם הבנים ודעתכן הבנות....

מה לעשות?

הסיפור התחיל לפני שבועיים ישבתי בספריית ארן ולמדתי. מרחוק ישבה עלמת חן שהמבטים בינינו הצטלבו ולא ממש העזתי לגשת להתחיל איתה...
אחרי שעה היא קמה והלכה החלטתי בצעד אמיץ שאסור לי לפספס ותפסתי אותה רגע לפני שיצאה ואמרתי לה שיצא לי להסתכל עליה בשעה האחרונה ותהיתי אם אפשר יהיה לקבל מספר טלפון ואולי לשבת על קפה פעם...

היא ענתה בחיוב ולשמחתי השאירה לי טלפון...
במהלך כל הימים הבאים הייתי במרכז אצל ההורים שלי והרגשתי שצלצול טלפון יהיה מיותר משום שאני לא אמור להיות בב"ש(והיא אמרה שהיא גרה בסביבת ב"ש) אז התכתבנו בעיקר דרך SMS.

היום הגעתי מוקדם ביומיים במיוחד בשביל לצאת איתה אספתי אותה מהשער הראשי באוניברסיטה (דבר שהיה נראה לי מוזר) והלכנו לראות סרט...

במהלך הסרט גיליתי שיש בינינו חיבור והכל זרם סבבה ויפה...
הצעתי לה לזרום אליי לקפה אבל היא אמרה שבכיף היתה באה אבל היא רוצה לישון מוקדם כי היא חייבת לקום מחר ב7 בבוקר...

אז כמובן שאמרתי לה סבבה ושאלתי אותה איפה היא גרה (היא כבר סיפרה שהיא גרה עם ההורים) ואני אקח אותה.
היא אמרה שזה בסדר ושהיא תסתדר. בגלל הסיבה שהיא אמרה שהיא צריכה לקום מוקדם (האמנתי), התעקשתי לאסוף אותה היא נשברה והסכימה.

למרבה הפלא גיליתי שהדייט שהיה לי היום היה עם בדואית מודרנית שגרה בישוב בדואי!
כמובן שלא נישקתי אותה ליד ביתה בכדי שמחר לא תשמעו על רצח בדרום.
אבל היא ממש חמודה והרשימה אותי מאוד.
האם ללכת עם הרגש והאומץ ולתת לזה צ'אנס?
האם להקשיב להרגשה הפנימית ולהמנע מירידות מצד החברים והסובבים ולחתוך יפה עם תירוץ עלוב?

... דמיינו בדואית שנראת מערבית לכל דבר מרשימה ביופיה ועושה רושם שגם אינטילגנטית מאוד

#100 אורח - ג'וג'ו

אורח - ג'וג'ו
  • אורחים

פורסם 21/10/2012 - 17:28

סתם קישקוש ודמיון פרוע , אף בדואית לא תסכים להפגש עם יהודי כי דמה בראשה......

#101 אורח - ג'וג'ו

אורח - ג'וג'ו
  • אורחים

פורסם 21/10/2012 - 17:35

לפני הרבה שנים כאשר הייתי בחור צעיר הייתי בוחן רכב והייתי יוצא עם הרכב לנסיעות מבן , כאשר בדקתי ג'יפים הייתי נכנס לשטח ושם היית פוגש רועות צאן צעירות שהרבו לצחוק ולנפנף לי בידיים והיו כאלה וקראו לרדת אלהן לשטח , מתיד התרחקתי מהן כדי לא לסכן אותן וגם אותי.
המנטליות של הבדואים בנושא כבוד האישה הוא טרגי ומלא סיכונים ....אז למה לי את כל הדבר הזה ?????

#102 אורח - השייח' רבי נחמן מאומן

אורח - השייח' רבי נחמן מאומן
  • אורחים

פורסם 04/02/2013 - 16:24

איזה שטויות נו באמת ..

עובדה אני יהודי מאוקראינה (אירופה - הם אוהבים חתיכים מאירופה :P) מהעיר אומן . איפה שהרבי נחמן מברסלב נח על משקבו (אני תלמיד ישיבה לשעבר :שובו בנים ירושלים)

ואני נשוי לאישה בדואית מהפזורה של הדרום . 

והכל טוב ויפה ואפילו נהדר...ואם יש קשיים אז פותרים זאת ביחד ..וחוזרים לשגרה :thumbsup: 

ואנחנו מנהלים עורך חיים יותר טוב ...ממה שהיא הייתה יכולה לנהל אם בדואי ..או שאני יכולתי לנהל עם יהודייה ..

טוב לנו ביחד וכל אחד אוהב את התרבות של השני אם זה בבית ואם זה בחוץ ...אנחנו זוג ומשפחה מאוד שמחה 

ושתדעו לכם הבדואים הם יותר יהודים מכל ה"עדות" (כאילו היהודיות) שהגיעו לכאן לישראל ..אם זה מצפון אפריקה הגזענית ואם זה מאירופה הגזענית

הבדואים הם יותר קרובים לאברהם אבינו (הבדואי לאלה שלא יודעים) מאשר כל הזבל הגזעני שהגיע למדינה הזאתי . חוץ מיזה הם לא כמו שאתם מתארים אותם (בדואי נווד שאין לו בית)

זה הבית שלהם ..יותר ממה שזה הבית שלכם רבותיי ... :לשון: אז למי שהתמזל הגורל והכיר אישה בדואית ...הוא זכה ובגדול לחיים ערוכים בריאים אם אישה נהדרת (ותאמינו לי שמרעב אתם לא תמותו זה בטוח) כי האוכל של הבדואים הכי טעים ..מכל שאר האוכל "המזרחי"  !

#103 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 04/02/2013 - 20:47

איזה שטויות נו באמת ..

עובדה אני יהודי מאוקראינה (אירופה - הם אוהבים חתיכים מאירופה :P) מהעיר אומן . איפה שהרבי נחמן מברסלב נח על משקבו (אני תלמיד ישיבה לשעבר :שובו בנים ירושלים)

ואני נשוי לאישה בדואית מהפזורה של הדרום . 

והכל טוב ויפה ואפילו נהדר...ואם יש קשיים אז פותרים זאת ביחד ..וחוזרים לשגרה :thumbsup: 

ואנחנו מנהלים עורך חיים יותר טוב ...ממה שהיא הייתה יכולה לנהל אם בדואי ..או שאני יכולתי לנהל עם יהודייה ..

טוב לנו ביחד וכל אחד אוהב את התרבות של השני אם זה בבית ואם זה בחוץ ...אנחנו זוג ומשפחה מאוד שמחה 

ושתדעו לכם הבדואים הם יותר יהודים מכל ה"עדות" (כאילו היהודיות) שהגיעו לכאן לישראל ..אם זה מצפון אפריקה הגזענית ואם זה מאירופה הגזענית

הבדואים הם יותר קרובים לאברהם אבינו (הבדואי לאלה שלא יודעים) מאשר כל הזבל הגזעני שהגיע למדינה הזאתי . חוץ מיזה הם לא כמו שאתם מתארים אותם (בדואי נווד שאין לו בית)

זה הבית שלהם ..יותר ממה שזה הבית שלכם רבותיי ... :לשון: אז למי שהתמזל הגורל והכיר אישה בדואית ...הוא זכה ובגדול לחיים ערוכים בריאים אם אישה נהדרת (ותאמינו לי שמרעב אתם לא תמותו זה בטוח) כי האוכל של הבדואים הכי טעים ..מכל שאר האוכל "המזרחי"  !

nope. still a sandnigger

"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים