מעבר לתוכן

כיצד ללמוד ערבית ?

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 אורח - אורח - רון

אורח - אורח - רון
  • אורחים

פורסם 20/04/2009 - 10:04

שלום רב לכולם ,
שמי רון , ואני מעוניין ללמוד ערבית . אני יודע לקורא ערבית , למדתי לבד כמה חודשים לקרוא וכעת אני קורא ברמה סבירה מינוס .
יש לי ידע בסיסי של ערבית מדוברת , אני אתה הוא היא , שלום מה נשמע וכו' . ממש מינימאלי .
אני מחפש קורסים עצמאיים ללימוד ערבית , מפאת חוסר זמן ללמוד בקורסים מעשיים (שיעורים בכיתה ,הכוונה ) .

אשמח להמלצותיכם , יום טוב

#2 אבו רקייק עומאר

אבו רקייק עומאר
  • רשומים
  • 7 הודעות:

פורסם 25/04/2009 - 18:40

הכי כדאי הוא להביא סיפורים בערבית עם תמונות ולקרוא , ותמיד ללמוד מילים דומות, למשל : באבא (אבא) , באב (דלת) , ביר (באר) ,
וגם לממש את זה בכל מקום , למשל על השולחן לשים פתק שכתוב עליו שולחן (טאולה) , על המקרר להדביק (תלאג'ה) ,, וכדומה , כלומר להפוך את זה כחלק מהחיים שלך ..
יש גם אתרי אנטרנט שמלמדים ערבית !
בהצלחה

#3 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 17/05/2009 - 20:03

כן באמת סיפורים ושירים זה הכי טוב, ומתוך הסיפור והשיר שאני למדתי באמת אני זוכרת את המילים הרבה יותר טוב מאשר שינון פעלים בערבית ספרותית
אבל מאיפה אתה מביא סיפורים ושירים עם תרגום לעברית?

#4 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 28/05/2009 - 13:22

כן באמת סיפורים ושירים זה הכי טוב, ומתוך הסיפור והשיר שאני למדתי באמת אני זוכרת את המילים הרבה יותר טוב מאשר שינון פעלים בערבית ספרותית
אבל מאיפה אתה מביא סיפורים ושירים עם תרגום לעברית?

תורידי מכאן https://www.yousendi...a26390fef58556f

זה ספרון עם קובץ של השירים + קבצי מוסיקה ( טקסט עברי - ערבי , דף אחד ערבית ודף שני תרגום בעברית ) . לקח לי זמן למצוא את
זה , אבל זה היה שווה :)

#5 אבו רקייק עומאר

אבו רקייק עומאר
  • רשומים
  • 7 הודעות:

פורסם 28/05/2009 - 18:05

בהצלחה לכם
ואני אחפש לכם כמה אתרים משולבים

#6 אורח - אורח - אסף

אורח - אורח - אסף
  • אורחים

פורסם 03/06/2009 - 14:42

שלום רב לכולם ,
שמי רון , ואני מעוניין ללמוד ערבית . אני יודע לקורא ערבית , למדתי לבד כמה חודשים לקרוא וכעת אני קורא ברמה סבירה מינוס .
יש לי ידע בסיסי של ערבית מדוברת , אני אתה הוא היא , שלום מה נשמע וכו' . ממש מינימאלי .
אני מחפש קורסים עצמאיים ללימוד ערבית , מפאת חוסר זמן ללמוד בקורסים מעשיים (שיעורים בכיתה ,הכוונה ) .

#7 אורח - אורח - אסף

אורח - אורח - אסף
  • אורחים

פורסם 03/06/2009 - 14:46

שלום רון,

שמי אסף, אני מארגן עכשיו קורס של לימוד ערבית, אם מעניין אותך אתה מוזמן להצטרף. זה הטקסט שהועבר עד כה לתלמידים שמעוניינים ולכן הוא בלשון רבים.
הקבוצה תהיה של בין 6-8 תלמידים, שיעור אחד בשבוע.
מבחינת המורה ניתן לקיים את השיעור בימי א' - ה' בין השעות 19:00 ל 21:00. במידה ואתם מעוניינים להשתתף, אשמח אם תוכלו לכתוב לי את הימים בהם אתם יכולים להשתתף, עדיף לכתוב את כל הימים בהם אתם יכולים ולא רק את הימים המועדפים.
הלימודים יתקיימו בבאר שבע וימשכו בסביבות ה 15 שבועות. הקורס יתחיל, בתקוה, בחודש הקרוב. אנו מבקשים שמי שמעוניין להשתתף בפרויקט יהיה מחויב להשתתף בו כך שאם מישהו רואה שלא יוכל להיות בכל השיעורים או לפחות ברובם הגדול, שלא ירשם.

המורה אינו מורה מוסמך, אלא דובר ערבית ועברית ברמה גבוהה מאוד, כיון שהלימודים נעשים בעזרת ספר פשוט ("לדבר ערבית - חלק א' " מאת יוחנן אליחי) אין הדבר מהווה מכשול וישנה קבוצה אחת הלומדת כעת בתל אביב גם היא עם מורה שאינה מורה בהכשרתה, עם אותו ספר ודבר זה אינו מפריע ללימודים.
יש לקנות את הספר ללימודים (כ -65 ש"ח לספר בקניה מרוכזת, כולל דיסק)

הלימודים נעשים על בסיס תרומה , כל אדם תורם לפי מידת יכולתו/ לפי המידה שהוא חושב שמתאימה.

אודה לכם מאוד אם תוכלו להעביר את המייל הזה גם לחברים אחרים שיוכלו להיות מעוניינים ללמוד.

אם מעניין אותך להשתתף בבקשה צור איתי קשר, במייל או בטלפון כי אני לא נכנס לפורום הזה אף פעם, חוץ מכדי לפרסם את ההודעה הזו.

אסף
054-7582253
jammingforpeace@gmail.com

#8 אורח - סלמאן

אורח - סלמאן
  • אורחים

פורסם 29/07/2010 - 00:04

שלום רב לכולם ,

#9 ורדה222

ורדה222
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 14/08/2010 - 10:13

אם תלמד דחחיה בערבית ,זו היא שירה קלאסית בדואית מסורתית וגם תוסף לזה קצת הג'יני ,אני בטוחה שהכל יהיה פגז .בהצלחה

#10 refill man

refill man

מהנדס חשמל וג'יגולו צומי

• רשומים+
  • 2123 הודעות:

פורסם 01/09/2010 - 17:40

שלום רב לכולם ,

מילואים במחסום.

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#11 אורח - כרמן

אורח - כרמן
  • אורחים

פורסם 09/11/2010 - 20:17

פחחחחחחח גדול^^^^

#12 אורח - gazgilon

אורח - gazgilon
  • אורחים

פורסם 19/02/2011 - 05:19

ערבית מדוברת לומדים בyoutube. שינון פתגמים ואמרות מעשיר פלאים את השפה המדוברת.http://www.youtube.com/user/gazgilon?feature=mhum

בהצלחה

#13 אורח - דר ג

אורח - דר ג
  • אורחים

פורסם 03/05/2012 - 20:01

היי כולם,
הדרך האולטימטיבית ללמוד ערבית מדוברת או כל שפה לצורכי שיחה, היא לדבר עם דובר השפה באופן תדיר.
השאיפה צריכה להיות ללמוד עם אדם המודע ליעדי הלמידה ויכול להתאים את הקצב והתכנים.

אני באופן אישי, לומד בעיקר מקלטות, אך נחשפתי לשיעורים פרטיים בתחום וראיתי כי טוב.
אם תואם את הארנק ממליץ על מורה פרטי לא מקובע וקשוב (נטע דרור נחשבת למורה טובה באזור המרכז).

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים