מעבר לתוכן

זוגיות בין יהודייה לבדואי מוסלמי

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#16 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 19/09/2009 - 14:38

אז מה אתה אומר? עוד ניסויים של מדעי ההתנהגות?

#17 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 20/09/2009 - 03:01

שלום לכולם פה. אני נימצאת בדילמה והייתי שמחה אם שני "העמים" יתנו לי את תגובתם בנושא.
אני בחורה בת 25, רווקה פלוס ילד, אחרי זוגיות קשה וכושלת עם בחור יהודי. בתקופה האחרונה הכרתי באינטרנט בחור ערבי בדואי מוסלמי בן גילי.
אני גרה בתל אביב והואמכפר בבאר שבע. אהבתינו התפתחה במהרה, ניקשרנו מאוד אחד לשני.הבחור בא מבית יחסית דתי, ואני מבחינה בזה בגלל שהוא מקפיד שאני אתלבש צנוע ולא אחשוף
את גופי עם גופיות ומכנסיים קצרים.חשוב לו גם שאלב כיסוי ראש אבללזה אני לא הסכמתי והוא וויתר לי על זה בינתיים, כל עוד אנחנו לא נימצאים באזור מגוריו.
אני יודעת ומתארת לעצמי מראש על הקשיים שיעמדו בפנינו אם אנחנו נרצה להמשיך את הקשר בגלל ההבדלי דת ובגלל המלחמה התמידית שקיימת בין שני העמים.
אני בדילמה קשה , מה לעשות, איך להמשיך את הקשר הזה, אם בכלל. האם להמשיך להאמין שהבחור הערבי הזה הוא הנשמה הטובה שאני מכירה כרגע או להאמין לאמירות ולכתבות ששמעתי או קרעתי עליהן באינטרנט, על התעללות והשפלה שעוברות הבחורות היהודיות שיוצאות עם ערבים ועוברות לגור איתם בכפרים?
אשמח לתשובתכם המהירה..

מסוכן.
לתוך כמה שיותר מהר

#18 אורח - נשואה לערבי שנה וחצי

אורח - נשואה לערבי שנה וחצי
  • אורחים

פורסם 02/10/2009 - 02:09

היי שלום לך מקווה שאני יעזור לך מאוד
אני בחורה בת 19 וחצי נשואה כבר שנה וחצי לגבר ערבי מוסלמי אנחנו חיים בכפר בצפון ואני מאושרת מאוד איתו ודרך אגב גם אני היכרתי אותו דרך האינטרנט ואף פעם לא חשבתי שאני יצא עם ערבי אבל לפתע היתאהבתי בו והוא הציע לי חתונה אבל היו לי חששות כי היו הרבה שמועות ופחדתי שאולי זה יקרה לי גם כמו להרבה בחורות למרות שגם מצד אחד היתי אומרת לעצמי שלי זה לא יקרה ולקחתי סיכון והיתחתנתי איתו כי אני מאוד אהבתי אותו והוא היה תמיד מכבד אותי ולא שכבנו לפני חתונה אני היתי בתולה
המקרה שלי ניראה לי אחד מתוך מיליון כי בעלי בן אדם פתוח והוא היה מביא אותי גם לכפר אבל לא היה אומר כלום על הלבוש וגם הביא אותי פעם להכיר את אחותו ופעם את אמא שלו ואחרי שהיתחתנו אני היתי מתלבשת רגיל לחלוטין וגם עד עכשיו כי לו זה לא מפריע אבל לאבא שלו היה מפריע ואמרתי לבעלי שאבא שלו אמר ככה והוא היה לצידי ואמר אם אני מרשה לך אל תקשיבי להם ודיבר על זה עם אבא שלו ומאז אף אחד לא אומר לי כלום רק שהייה אם היתי יושבת למטה עם ההורים והאחיים שלו עם שמלה או חצאית מעל הברכיים קצת היו שמים לי משהו על הברכיים כדי לחסות אבל אחרי כמה פעמיים אני סירבתי לשים והם לא שמו גם את זה
כולם כשרואים אותי בלבוש הזה בכפר מסתכלים כמובן בעין עקומה אבל לי לא מזיז
לים אפילו אני הולכת עם בגד ים רגיל לחלוטין למרות שבהתחלה הוא קצת לא רצה אבל שיכנעתי אותו יש לי בעלי מאוד אוהב ומתחשב ועוזר יחסית לגברים ממוצא ערבי מוסלמי
העצה שלי עלייך היא כזו את ניפגשת עם בדואי ולא ערבי ויש בינהם קצת שינוי אבל בכל זאת הם בהרבה דברים דומים ואם הוא אומר לך מעכשיו על הלבוש וללבוש כיסוי עצה לי עלייך לעזוב אותו כי זה בן אדם מסוכן לדעתי כי אם הוא מקבל אותך כפי שאת אז לא צריך להגיד את זה ובעתיד אם את חושבת על משפחה איתו הוא לא יתן לך חופשיות ולהיתלבש כמו שאת רוצה ואת תהיי תמיד עם רעלה והכל סגור תחשבי אם תהייה מסוגלת לזה תלכי יום אחד ככה ותנסי הוא גם יכול להיות גבר שמכה ואלים
ונ.ב שכחתי להוסיף קודם לכן הערבים לא רק מתייחסים דווקא ליהודיות רע ומשפילים אותן ממש לא יש הרבה ערבים שהולכים ללמוד בחול כמו רומנייה מולדובה או גרמנייה משקרים להם ומביאים אותן לפה ואז אחרי שהם מתחתנות אין להן מה לעשות יש כאלה שבורחות מהארץ ויש כאלה שיש להן יחסית חיים נורמאליים ונישארים פה
אם תירצי עצה או לדבר איתי דרך הטלפון או כל בחורה שרוצה עזרה או שאלה אני ישמח
אפשר ליצור איתי קשר באימייל suzana1990@walla.com

#19 אורח - נטלי

אורח - נטלי
  • אורחים

פורסם 12/10/2009 - 19:27

אם אכן הסיפור שלך אמיתי ולא נועד למטרות מחקר
יש עבודת דוקטורט שנכתבה באמצעות אנה קוטובה
העבודה עסקה בנשואים בין מוסלמים לנוצריות/יהודיות
אין לי מושג מה תוצאות המחקר
אני יכולה לאמר לך, שמתוך הכרותי, מאוד מאוד רע, לכל הצדדים
בעיקר לילדים שתלדי לו, הם יבחרו בזהות המוסלמית ופשוט ישנאו אותך
באמת, אם הסיפור שלך אמיתי
גם אם את והוא תרגישו טוב,
תראי כמה גזענות בפורום, כל הגזענות הזו תופעל כלפיך כלפי בעלך/חבר וכלפי ילדייך
לא תדעו שמחה רק צער ויגון

אם כתבת זאת לעבודת מחקר, גשי ליהודיות שנשאו לבדואים, תשאלי אותן

#20 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 21/10/2009 - 17:19

לכל הגזענים למיניהם
זה שיש זוגות מעורבים שהנישואים שלהם לא מצליחים לא אומר שכל הזוגות כאלה. קשה לי להאמין שכל אחד מכם מכיר אפילו זוג אחד כזה ואני מניחה שכל מה שאתם אומרים הוא כי קראתם איפשהו או שמעתם ממישהו. חוץ מזה מי אמר שאם הנישואים לא מצליחים זה בהכרח באשמת הערבי? לא עלה בדעתכם שאולי היהודייה הייתה הבעייתית??
אז בתור מישהי שמכירה מספר זוגות כאלה אני יכולה להגיד לכם שזה יכול לקרות בגלל כל אחד מהצדדים.
ותצאו כבר מהדעה הזאת שכל הערבים מרביצים לנשים שלהם, אני לא אומרת שאף אחד לא אבל בדיוק כמו שיש יהודים שמרביצים לנשים שלהם יש גם ערבים.
אם תצאו מהדעה הפרימיטיבית הזאת שערבי=רע אז אולי נוכל להתקדם לאנשהו במדינה הזאת ובסופו של דבר להגיע לשלום ודו קיום בין שני העמים... כמובן שאנשים כמוכם לא עוזרים כלל

#21 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 21/10/2009 - 18:28

לא חייבים להתבולל בשביל דו קיום.אני כבר לא מדבר על עתידו של הילד הקרוע בין שני לאומים ושני דתות.

#22 Michael_08

Michael_08

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 484 הודעות:

פורסם 20/02/2010 - 13:02

ויהודי סיפר לי שיש לו חבר מכסייפה שאוהב את אישתו ואפילו מרשה לה ללמוד (סטודנטית באוניברסיטה).

וואו, באמת? הוא מרשה לה ללמוד? איזו אהבה אמיתית...

NOT!!

ולשלוח אותי ללמוד.

מה ניסגר איתך? את מוגבלת או משהו?
למה מישהו צריך לשלוח אותך ללמוד? את לא יכולה ללכת ללמוד לבד?

איזה דיון כיפי :)

מנהלים: מותר לקלל ולכתוב הערות גזעניות בפורום?

ההודעה נערכה על ידי hdan: 20/02/2010 - 13:43
הוסרו ציטוטים של הודעות מלאות בקללות.

#23 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 20/02/2010 - 13:45

מנהלים: מותר לקלל ולכתוב הערות גזעניות בפורום?

זה די נובע מהעובדה שלפורום אין כרגע מנהל פעיל ורק המנהלים הראשיים מעיפים עליו מבט מידי פעם.
אם אתה מעוניין לנהל אותו אתה מוזמן ליצור קשר.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#24 refill man

refill man

מהנדס חשמל וג'יגולו צומי

• רשומים+
  • 2123 הודעות:

פורסם 20/02/2010 - 20:52

זה די נובע מהעובדה שלפורום אין כרגע מנהל פעיל ורק המנהלים הראשיים מעיפים עליו מבט מידי פעם.
אם אתה מעוניין לנהל אותו אתה מוזמן ליצור קשר.

ניהול הפורום הזה תפור עלי ואני לא מוותר על התפקיד הנחשק הזה

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#25 rabih

rabih
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 23/02/2010 - 01:07

שלום שלום

בעקבות לחצים מכיוונים שונים אני פה ופעם ראשונה בחיים אני מחליט להיכנס ולכתוב בפורום כלשהו אז רק רציתי להגיד שלום ואם יהיו פה דיונים מעניינים אז מבטיח שהפורום הזה יפרח ויצמח ...

חוזר מחר....
לילה

#26 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 23/02/2010 - 02:52

היי שלום לך מקווה שאני יעזור לך מאוד
אני בחורה בת 19 וחצי נשואה כבר שנה וחצי לגבר ערבי מוסלמי אנחנו חיים בכפר בצפון ואני מאושרת מאוד איתו ודרך אגב גם אני היכרתי אותו דרך האינטרנט ואף פעם לא חשבתי שאני יצא עם ערבי אבל לפתע היתאהבתי בו והוא הציע לי חתונה אבל היו לי חששות כי היו הרבה שמועות ופחדתי שאולי זה יקרה לי גם כמו להרבה בחורות למרות שגם מצד אחד היתי אומרת לעצמי שלי זה לא יקרה ולקחתי סיכון והיתחתנתי איתו כי אני מאוד אהבתי אותו והוא היה תמיד מכבד אותי ולא שכבנו לפני חתונה אני היתי בתולה
המקרה שלי ניראה לי אחד מתוך מיליון כי בעלי בן אדם פתוח והוא היה מביא אותי גם לכפר אבל לא היה אומר כלום על הלבוש וגם הביא אותי פעם להכיר את אחותו ופעם את אמא שלו ואחרי שהיתחתנו אני היתי מתלבשת רגיל לחלוטין וגם עד עכשיו כי לו זה לא מפריע אבל לאבא שלו היה מפריע ואמרתי לבעלי שאבא שלו אמר ככה והוא היה לצידי ואמר אם אני מרשה לך אל תקשיבי להם ודיבר על זה עם אבא שלו ומאז אף אחד לא אומר לי כלום רק שהייה אם היתי יושבת למטה עם ההורים והאחיים שלו עם שמלה או חצאית מעל הברכיים קצת היו שמים לי משהו על הברכיים כדי לחסות אבל אחרי כמה פעמיים אני סירבתי לשים והם לא שמו גם את זה
כולם כשרואים אותי בלבוש הזה בכפר מסתכלים כמובן בעין עקומה אבל לי לא מזיז
לים אפילו אני הולכת עם בגד ים רגיל לחלוטין למרות שבהתחלה הוא קצת לא רצה אבל שיכנעתי אותו יש לי בעלי מאוד אוהב ומתחשב ועוזר יחסית לגברים ממוצא ערבי מוסלמי
העצה שלי עלייך היא כזו את ניפגשת עם בדואי ולא ערבי ויש בינהם קצת שינוי אבל בכל זאת הם בהרבה דברים דומים ואם הוא אומר לך מעכשיו על הלבוש וללבוש כיסוי עצה לי עלייך לעזוב אותו כי זה בן אדם מסוכן לדעתי כי אם הוא מקבל אותך כפי שאת אז לא צריך להגיד את זה ובעתיד אם את חושבת על משפחה איתו הוא לא יתן לך חופשיות ולהיתלבש כמו שאת רוצה ואת תהיי תמיד עם רעלה והכל סגור תחשבי אם תהייה מסוגלת לזה תלכי יום אחד ככה ותנסי הוא גם יכול להיות גבר שמכה ואלים
ונ.ב שכחתי להוסיף קודם לכן הערבים לא רק מתייחסים דווקא ליהודיות רע ומשפילים אותן ממש לא יש הרבה ערבים שהולכים ללמוד בחול כמו רומנייה מולדובה או גרמנייה משקרים להם ומביאים אותן לפה ואז אחרי שהם מתחתנות אין להן מה לעשות יש כאלה שבורחות מהארץ ויש כאלה שיש להן יחסית חיים נורמאליים ונישארים פה
אם תירצי עצה או לדבר איתי דרך הטלפון או כל בחורה שרוצה עזרה או שאלה אני ישמח
אפשר ליצור איתי קשר באימייל suzana1990@walla.com

בעלך אוסר עלייך להשתמש בסימני פיסוק?
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#27 Cynic

Cynic

בא והולך.

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 3729 הודעות:

פורסם 23/02/2010 - 10:29

בעלך אוסר עלייך להשתמש בסימני פיסוק?

Let's eat, grandpa!
Let's eat grandpa!

פיסוק מציל חיים.

Utinam barbari spatioum proprium tuum invadant

http://goantigreen.com/

#28 אורח - זיו מילברג

אורח - זיו מילברג
  • אורחים

פורסם 26/02/2010 - 07:41

שלום לכולם פה. אני נימצאת בדילמה והייתי שמחה אם שני "העמים" יתנו לי את תגובתם בנושא.
אני בחורה בת 25, רווקה פלוס ילד, אחרי זוגיות קשה וכושלת עם בחור יהודי. בתקופה האחרונה הכרתי באינטרנט בחור ערבי בדואי מוסלמי בן גילי.
אני גרה בתל אביב והואמכפר בבאר שבע. אהבתינו התפתחה במהרה, ניקשרנו מאוד אחד לשני.הבחור בא מבית יחסית דתי, ואני מבחינה בזה בגלל שהוא מקפיד שאני אתלבש צנוע ולא אחשוף
את גופי עם גופיות ומכנסיים קצרים.חשוב לו גם שאלב כיסוי ראש אבללזה אני לא הסכמתי והוא וויתר לי על זה בינתיים, כל עוד אנחנו לא נימצאים באזור מגוריו.
אני יודעת ומתארת לעצמי מראש על הקשיים שיעמדו בפנינו אם אנחנו נרצה להמשיך את הקשר בגלל ההבדלי דת ובגלל המלחמה התמידית שקיימת בין שני העמים.
אני בדילמה קשה , מה לעשות, איך להמשיך את הקשר הזה, אם בכלל. האם להמשיך להאמין שהבחור הערבי הזה הוא הנשמה הטובה שאני מכירה כרגע או להאמין לאמירות ולכתבות ששמעתי או קרעתי עליהן באינטרנט, על התעללות והשפלה שעוברות הבחורות היהודיות שיוצאות עם ערבים ועוברות לגור איתם בכפרים?
אשמח לתשובתכם המהירה..

#29 אורח - מיכאל

אורח - מיכאל
  • אורחים

פורסם 22/03/2010 - 19:54

שאלה לרבנית:אני יהודי על פי ההלכה, אבל אבא שלי לא יהודי מבחינת גזע (אבל הוא גם לא נוצרי רחמנא ליצלן). למה זה הופך אותי? לחצי-בת של מלך? או לבת של קיסר? ואם המצב היה הפוך, אז היית מברכת אותי בתור "בת של דוקס" לכל היותר?אני מאחל לך, באמת, מכל הלב, להבין למה מה שכתבת בנקודה השנייה מחריד- לא רק מהאספקט של כל מה שמוגדר חשיבה רציונלית, אלא מהבחינה הבסיסית של אדם לחברו. ולא צריך לחפור בארכיונים סודיים של הרייך השלישי כדי להבין שאת לא ממש שונה בדעותייך מהם.

הדת ביהדות לא ניחשבת על ידי האבא כך שאם אמא שלך יהודיה כך גם אתה.. לפי דעתי ילד שיש לו אבא גוי(לא יהודי) צריך עבודה רבה ביגלל שיש לאותו ילד הרבה פיטוים שאסורים

בסדר, רק אל תשכחי לכתוב עוד הודעה אנונימית שתומכת במה שאמרת. ויהודי סיפר לי שיש לו חבר מכסייפה שאוהב את אישתו ואפילו מרשה לה ללמוד (סטודנטית באוניברסיטה). אני לא שולל את האפשרות שיש הרבה גורמים אלימים בחברה הזו בכל הקשור לשלום בית, ועדיין עדיף להתבסס על סטטיסטיקות (שלי אישית אין) מאשר על קסנופוביה מכוערת על בסיס דתי. ו"יד לאחים" הוא ארגון גזעני לכל דבר. זכותם להביע את דעותיהם, אבל לכי ושאלי כמה נוצרים מוצהרים מוטרדים על ידם על בסיס קבוע.

איני יודע אם אתה יהודי או מדת אחרת אבל יש לי דבר אחד להגיד לך.
אם ההיתה יהודי ההיתה יודע מה יד לאחים עושה וההיתה אומר להם תודה על כך שהם מצילים את האחים שלך ממקומות אסורים ומסוכנים.
לפי דעתי אינך יודע מה הם עושים :)

שיהיה לך יום נעים ושבוע טוב

#30 אורח - orit

אורח - orit
  • אורחים

פורסם 25/03/2010 - 14:31

שלום לכולם,

לגבי מתיחת ביקורת על היהדות-

ברגע שאתה מבין שיכולתך השיכלית מוגבלת, ויש כח עליון גדול ממך- אין מקום לביקורת כלפי אותו הכח,
כי נקודת המוצא הבסיסית אינה שווה.
יהדות היא לא דת! על דת ניתן למתוח ביקורת,
אך יהדות היא חלק מהוויתו ומציאותו של העולם אותו יצר הבורא, הגדול ממנו ומעל תפיסתנו.
(את יתר הדתות פיתחו אנשים, עם הזמן). לכן אין מקום לביקורת על היהדות.
ואין פה זלזול בשום אדם.
היהדות מצוה בציווי אלוקי לכבד כל אדם שנברא בצלם, ולא רק יהודי. לכל אדם יעוד ותפקיד בעל ערך. אבל שונה במהותו.
יהודי, בשל יעודו כיהודי, לא נכון שינשא לגוי, וכן להיפך.
גם לגוי יש חיובים אותם עליו למלא, זו לא גזענות! כך הבורא יצר והכתיב את כללי העולם, ועלינו לקבל זאת, תוך כבוד הדדי!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים