מעבר לתוכן

זוגיות בין יהודייה לבדואי מוסלמי

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#31 אורח - orit

אורח - orit
  • אורחים

פורסם 25/03/2010 - 14:33

שלום לכולם,

לגבי מתיחת ביקורת על היהדות-

ברגע שאתה מבין שיכולתך השיכלית מוגבלת, ויש כח עליון גדול ממך- אין מקום לביקורת כלפי אותו הכח,
כי נקודת המוצא הבסיסית אינה שווה.
יהדות היא לא דת! על דת ניתן למתוח ביקורת,
אך יהדות היא חלק מהוויתו ומציאותו של העולם אותו יצר הבורא, הגדול ממנו ומעל תפיסתנו.
(את יתר הדתות פיתחו אנשים, עם הזמן). לכן אין מקום לביקורת על היהדות.
ואין פה זלזול בשום אדם.
היהדות מצוה בציווי אלוקי לכבד כל אדם שנברא בצלם, ולא רק יהודי. לכל אדם יעוד ותפקיד בעל ערך. אבל שונה במהותו.
יהודי, בשל יעודו כיהודי, לא נכון שינשא לגוי, וכן להיפך.
גם לגוי יש חיובים אותם עליו למלא, זו לא גזענות! כך הבורא יצר והכתיב את כללי העולם, ועלינו לקבל זאת, תוך כבוד הדדי!

#32 אורח - orit

אורח - orit
  • אורחים

פורסם 25/03/2010 - 14:41

שלום לכולם,

לגבי מתיחת ביקורת על היהדות-

ברגע שאתה מבין שיכולתך השיכלית מוגבלת, ויש כח עליון גדול ממך- אין מקום לביקורת כלפי אותו הכח,
כי נקודת המוצא הבסיסית אינה שווה.
יהדות היא לא דת! על דת ניתן למתוח ביקורת,
אך יהדות היא חלק מהוויתו ומציאותו של העולם אותו יצר הבורא, הגדול ממנו ומעל תפיסתנו.
(את יתר הדתות פיתחו אנשים, עם הזמן). לכן אין מקום לביקורת על היהדות.
ואין פה זלזול בשום אדם.
היהדות מצוה בציווי אלוקי לכבד כל אדם שנברא בצלם, ולא רק יהודי. לכל אדם יעוד ותפקיד בעל ערך. אבל שונה במהותו.
יהודי, בשל יעודו כיהודי, לא נכון שינשא לגוי, וכן להיפך.
גם לגוי יש חיובים אותם עליו למלא, זו לא גזענות! כך הבורא יצר והכתיב את כללי העולם, ועלינו לקבל זאת, תוך כבוד הדדי!

#33 אורח - אני

אורח - אני
  • אורחים

פורסם 30/12/2010 - 21:14

בחיים אל תתחתני איתו ואל תביאי ממנו ילדים הם רק ייסבלו ויהיו תמיד מבולבלים ועצובים .
כי לצערי הרב אני אחד כזה . בן של בדואי ויהודיה . אני מרגיש כמו חייזר שחי בגיהנום .

#34 אורח - אור

אורח - אור
  • אורחים

פורסם 01/01/2011 - 18:05

שלום שוב לכולם. אני מודה לכולכם שהגבתם לי עד ההודעה שלי. אומנם קיבלתי תגובות קשות אך אמיתיות ואני מודה לכולכם על הדאגה כלפיי..
אני בהחלט אחשוב טוב טוב לפני שהזוגיות הזאת תדרדר עד למצב של דיבורים על חתונה. כרגע אנחו רק בתחילת הקשר. אני נהנת מחברתו וחשוב לי לשהמשיך לשמור איתו על קשר. אני לא יודעת בדיוק מה הדעות שלכם לגבי בחורים ערבים, אני אומנם עד היום הייתי חושבת דברים שליליים והייתי אוד מושפעת מכתבות של העמתותה הדתית שמוציאה מכפרים בחורות מסכנות יהודיות,אבל בהשוואה לדעותיו של החבר שלי בעניין, אני חושבת קצת אחרת.
האמת היא שהוא אפילו לא נגע בחיים בגופי, חוץ מידיי..הוא כל כך צנוע ושומר אותי לחתונה בידיעה שאני כבר לא בתולה בכלל ויש לי ילד. הוא טוען שזה יפגע בכבוד שלו אליי. ולגבי מגורים הוא אמר שבחיים לא יכניס אותי לגור בכפר בדואי רק מהסיבה שלא יקבלו אותי שם..אז זה כבר מראה לי סוג של דאגה מסויימת ואולי השקפה יותר ליברלית ..הוא גם בעד מגורים משותפים בבאר שבע או אפילו באזור המרכז אם ארצה. ובעד לעזור לי למצוא עבודה ולשלוח אותי ללמוד.
אז בהשוואה למה שאני שמעתי מבנות האחרות, אז חבר שלי קצת יותר ליברלי...

#35 אורח - הנסיכה ..

אורח - הנסיכה ..
  • אורחים

פורסם 16/02/2011 - 13:32

הבחורה שכתבה את ההודעה יש לה תשובה מראש שהיא לא רוצה ..! היא רק רצתה שמישהו יאשר לה את זה !
לדעתי .. לנתק את הקשר כי זה רק יגרום לסבל ! לא רק לבחורה אלא גם לבחור !
מה שמעצבן אותי זה הגזענות !! בת של מלך ובת של נסיך ?? ובחורה מוסלמית , נוצריה או אתיאסטית ?? הרי שמעתי שבתורה כתוב שאלוהים ברא את כל בני האדם שווים וצלם אלוהים ?? איפה זה מהתגובות של "לא כותבת כינוי "?
אני לא חוששת שיגנבו לי את הבחורים הבדואים בכל מקרה , כי את שלי מצאתי כבר ,, אבל זהו תוציאו מראש שלכם שבדואיות לא לומדות , סגורות , עולם שלישי !! אנחנו לא ! ואם עדיין יש גם אצל היהודים זה לא חסר !!
אני לא מבקשת שתאהבו אותנו !! רק לכבד אדם ולתת לו את הזכויות שלו רק בגלל שהוא אדם ,, אחרת מה יהיה השוני בינכם לבין היטלר והתיאוריות הגזעניות שלו?
הבדואית !

#36 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 16/02/2011 - 13:46

הבחורה שכתבה את ההודעה יש לה תשובה מראש שהיא לא רוצה ..! היא רק רצתה שמישהו יאשר לה את זה !
לדעתי .. לנתק את הקשר כי זה רק יגרום לסבל ! לא רק לבחורה אלא גם לבחור !
מה שמעצבן אותי זה הגזענות !! בת של מלך ובת של נסיך ?? ובחורה מוסלמית , נוצריה או אתיאסטית ?? הרי שמעתי שבתורה כתוב שאלוהים ברא את כל בני האדם שווים וצלם אלוהים ?? איפה זה מהתגובות של "לא כותבת כינוי "?
אני לא חוששת שיגנבו לי את הבחורים הבדואים בכל מקרה , כי את שלי מצאתי כבר ,, אבל זהו תוציאו מראש שלכם שבדואיות לא לומדות , סגורות , עולם שלישי !! אנחנו לא ! ואם עדיין יש גם אצל היהודים זה לא חסר !!
אני לא מבקשת שתאהבו אותנו !! רק לכבד אדם ולתת לו את הזכויות שלו רק בגלל שהוא אדם ,, אחרת מה יהיה השוני בינכם לבין היטלר והתיאוריות הגזעניות שלו?
הבדואית !

ובכן, אני יכול לחשוב על 6,000,000 הבדלים.

אבל מי סופר...

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#37 אורח - יהודי כהן

אורח - יהודי כהן
  • אורחים

פורסם 15/06/2011 - 18:11

מסוכן.
לתוך כמה שיותר מהר

#38 אורח - יהודי כהן

אורח - יהודי כהן
  • אורחים

פורסם 15/06/2011 - 18:17

תגידי לי השתגעת לגמרי???
את בכלל שוקלת להתחתן על מישהו לא יהודי. חוץ מזה שאת תנתקי את הילדים שיוולדו לך, חלילה, מהעם היהודי את גם "תהני" בהמשך, כפי שהניסיון מלמד, מיחס שאת אפילו לא מעלה על עצמך - ולא מהפן החיובי שלו. תיכנסי לאתר של "יד לאחים" ותראי כמה סיפורים של יהודיות שהתחתנו (עד כמה שאפשר לקרוא לזה כך) לערבים ואח"כ התחננו לעזרה והארגון נאלץ לעשות מאמצים גדולים כדי לחלץ אותן משם.
פעם עצם הרעיון שמישהי רוצה להתחתן עם לא-יהודי ועוד עם ערבי גרם לכל אבא ואמא לקבל התקף לב במקום והיום זה כאילו דבר של מה בכך...
את רוצה לבגוד בעם ובדת שלך שהם בני למעלה מ-3000 שנה בשביל איזה ערבי בדואי נטול זהות לאומית עם דת מזוייפת ויחס מחפיר לנשים? איך בכלל את יכולה להעלות דבר כזה על הדעת??? ועוד אמרת שיש לך ילד... גם עליו את לא חושבת?

#39 אורח - מתנדב של יד לאחים

אורח - מתנדב של יד לאחים
  • אורחים

פורסם 15/06/2011 - 18:29

כדאי שתקראי את העדות הזאת, מתוך, לצערנו הרב, מקרים רבים מידי של יהודיות שנופלות לידיים של ערבים:
"22 שנה הייתי נשואה לערבי מוסלמי" http://www.tapuz.co....yID=1394900&r=1

למרות שבהרבה מקרים מדובר בתוצאה של רקע קשה עדיין קשה לי להבין איך יהודיה יכולה לקבל החלטה כ"כ נוראית להתחתן עם גוי ועוד אחד ששונא את העם, הדת והמדינה שלך. תרחמי על עצמך ועל הילד שלך לפני שיהיה מאוחר ותחתכי כמה שיותר מהר את הקשר המסוכן הזה.
http://www.tapuz.co....yID=1394900&r=1

#40 יאיר אור1

יאיר אור1
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 18/07/2012 - 11:47

שלום.

1. אם תמונה אחת שווה אלף מילים, סרטון על אחת כמה וכמה.

לכן אבקש ממך לראות את הסרטונים הבאים המדברים בעד עצמם.

תכתבי בשורת החיפוש ביוטיוב:

א. פיטנה (חלק 1) - האמת על האסלאם והמוסלמים.

ב.
(כך בחורים ערבים צדים בנות יהודיות)

ג.
(יהודיות עם ערבים - הפיתוי והמחיר - סיפורים אמיתיים)

ד. http://www.youtube.com/watch?v=3BrjKNM0WFA
(מה איסלם אומר על הכאת נשים)

2. ראי ציטוטים מהקוראן (העתקתי מהפורום מהודעה בשם "ציטוטים מהקוראן")

סורה 9 (סורה זה פרק בערבית) פסוק 73 :
קישור:

http://www.alislam.o...A&ch=9&verse=72

O Prophet, strive against the disbelievers and the hypocrites. And be severe to them. Their abode is Hell, and an evil destination it is.

הו נביא , חתור כנגד כול הלא מאמינים והצבועים. ואל תרחם עליהם. הבית שלהם הוא הגיהנום , באמת יעד מרושע.

סורה 47 פסוק 5 :

קישור:

http://www.alislam.o...apter.php?ch=47

And when you meet in regular battle those who disbelieve, smite their necks; and, when you have overcome them, bind fast the fetters — then afterwards either release them as a favour or by taking ransom — until the war lays down its burdens. That is the ordinance. And if Allah had so pleased, He could have punished them Himself, but He has willed that He may try some of you by others. And those who are killed in the way of Allah — He will never render their works vain.

כאשר תפגוש בקרב את הכופרים , ערוף את ראשיהם. וכאשר תיגבר עליהם , קשור אותם בשלשלאות ואחר כך שחרר אותם כטובה אן דרוש כופר עבורם - כאשר המלחמה תכביד עליהם.

סורה 5 פרק 34:

קישור:

http://www.alislam.o...A&ch=5&verse=32

The reward of those who wage war against Allah and His Messenger and strive to create disorder in the land is only this that they be slain or crucified or their hands and their feet be cut off on alternate sides, or they be expelled from the land. That shall be a disgrace for them in this world, and in the Hereafter they shall have a great punishment;

העונש של אלו שנלחמים נגד אללה והשליח שלו ואלו החתורים ליצור אי סדר בארץ יהיה להירצח או להיצלב או שהידים והרגלים שלהם יכרתו בצדדים ההפוכים , או שהם יסלוקו מהארץ.
זאת תהיה ההשפלה שלהם בעולם. בעולם הבא הם יתמודדו מול עונש כבד.

על היהודים והנוצרים "הכופרים" כתוב לא מעט בקוראן הנה ציטוט אחד:

סורה 62 פסוקים 6-7

קישור:

http://www.alislam.o...p?ch=62&verse=0

The likeness of those who were made to bear the law of Torah, but would not bear it, is as the likeness of an ass carrying a load of books. Evil is the likeness of the people who reject the Signs of Allah. And Allah guides not the wrongdoing people.

Say, ‘O ye who are Jews, if you think you are the friends of Allah to the exclusion of all other people, then wish for Death, if indeed you are truthful.’

ההקבלה של אלו התומכים בחוקי התורה , אבל לא מאמינים להם , הוא כמו ההקבלה לעכוז הנושא ערימת ספרים.
רשע הוא ההקבלה לאותם אנשים אשר דוחים את אללה. ואללה לא מדריך את האנשים שאינם פועלים כראוי.
מי אתם יהודים , אם אתם חברים של אלו הדוחים את אללה צפו לעונש מוות אם לא אז תאמינו בו.

3. יש באינטרנט הרבה מאוד חומר בעניין זה, מציע לך שתחפשי תראי ותחליטי.

#41 אורח - אבי

אורח - אבי
  • אורחים

פורסם 23/08/2014 - 23:18

היי שלום לך מקווה שאני יעזור לך מאוד
אני בחורה בת 19 וחצי נשואה כבר שנה וחצי לגבר ערבי מוסלמי אנחנו חיים בכפר בצפון ואני מאושרת מאוד איתו ודרך אגב גם אני היכרתי אותו דרך האינטרנט ואף פעם לא חשבתי שאני יצא עם ערבי אבל לפתע היתאהבתי בו והוא הציע לי חתונה אבל היו לי חששות כי היו הרבה שמועות ופחדתי שאולי זה יקרה לי גם כמו להרבה בחורות למרות שגם מצד אחד היתי אומרת לעצמי שלי זה לא יקרה ולקחתי סיכון והיתחתנתי איתו כי אני מאוד אהבתי אותו והוא היה תמיד מכבד אותי ולא שכבנו לפני חתונה אני היתי בתולה
המקרה שלי ניראה לי אחד מתוך מיליון כי בעלי בן אדם פתוח והוא היה מביא אותי גם לכפר אבל לא היה אומר כלום על הלבוש וגם הביא אותי פעם להכיר את אחותו ופעם את אמא שלו ואחרי שהיתחתנו אני היתי מתלבשת רגיל לחלוטין וגם עד עכשיו כי לו זה לא מפריע אבל לאבא שלו היה מפריע ואמרתי לבעלי שאבא שלו אמר ככה והוא היה לצידי ואמר אם אני מרשה לך אל תקשיבי להם ודיבר על זה עם אבא שלו ומאז אף אחד לא אומר לי כלום רק שהייה אם היתי יושבת למטה עם ההורים והאחיים שלו עם שמלה או חצאית מעל הברכיים קצת היו שמים לי משהו על הברכיים כדי לחסות אבל אחרי כמה פעמיים אני סירבתי לשים והם לא שמו גם את זה
כולם כשרואים אותי בלבוש הזה בכפר מסתכלים כמובן בעין עקומה אבל לי לא מזיז
לים אפילו אני הולכת עם בגד ים רגיל לחלוטין למרות שבהתחלה הוא קצת לא רצה אבל שיכנעתי אותו יש לי בעלי מאוד אוהב ומתחשב ועוזר יחסית לגברים ממוצא ערבי מוסלמי
העצה שלי עלייך היא כזו את ניפגשת עם בדואי ולא ערבי ויש בינהם קצת שינוי אבל בכל זאת הם בהרבה דברים דומים ואם הוא אומר לך מעכשיו על הלבוש וללבוש כיסוי עצה לי עלייך לעזוב אותו כי זה בן אדם מסוכן לדעתי כי אם הוא מקבל אותך כפי שאת אז לא צריך להגיד את זה ובעתיד אם את חושבת על משפחה איתו הוא לא יתן לך חופשיות ולהיתלבש כמו שאת רוצה ואת תהיי תמיד עם רעלה והכל סגור תחשבי אם תהייה מסוגלת לזה תלכי יום אחד ככה ותנסי הוא גם יכול להיות גבר שמכה ואלים
ונ.ב שכחתי להוסיף קודם לכן הערבים לא רק מתייחסים דווקא ליהודיות רע ומשפילים אותן ממש לא יש הרבה ערבים שהולכים ללמוד בחול כמו רומנייה מולדובה או גרמנייה משקרים להם ומביאים אותן לפה ואז אחרי שהם מתחתנות אין להן מה לעשות יש כאלה שבורחות מהארץ ויש כאלה שיש להן יחסית חיים נורמאליים ונישארים פה
אם תירצי עצה או לדבר איתי דרך הטלפון או כל בחורה שרוצה עזרה או שאלה אני ישמח
אפשר ליצור איתי קשר באימייל suzana1990@walla.com

אלופה

#42 אורח - יעל

אורח - יעל
  • אורחים

פורסם 03/01/2015 - 21:26

שלום אני יעל בת 24 אני היתי אם חבר מוסלמי שלי כעמת 5 שנים הינו מואהביםםם שאין אהבה כזאת בחיים.. לפני כמה ימים הוא ספר לי שהוא יתחיל ליתפלל ורוצה ליתקרב לאללה! וזה יהיה ברור לי שהוא עוזב אותיי. כמה שהוא אהב אותיי הוא יציל אותיי לא ליתקרב לדת שלו.. אכשיו אני סובלת נפשית ויהיה דרך קשה אבל אני רוצה לעגיד לכל הבחורות במצב שלי הוא יותר גרוע תצעי משם ומהרר! הוא בסוף ישתנה ולא יהיה אותו בן אדם שיכרתם אני מפתיחה לכם

#43 אורח - Kamagracer

אורח - Kamagracer
  • אורחים

פורסם 17/10/2015 - 12:48

kamagra
kamagra
kamagra
kamagra
kamagra
kamagra
kamagra
kamagra