מעבר לתוכן

בדואי בשטח כל היהודים במתח

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 אורח - דו קיום וסקס עם יהודיה

אורח - דו קיום וסקס עם יהודיה
  • אורחים

פורסם 21/10/2009 - 12:14

אתמול פגשתי יהודיה בעלות דעות ימניות .. היא ישר נדלקה עליי ועל הזין שלי כשראתה אותי בספריה ואפילו ניגשה אליי ורצתה להפגש אצלה בדירה .. לא הייתה לי שום בעיה והיא ידעה שאני בדואי . בקיצר נפגשנו וזה התגלגל לזיון סוער ולוהט ובסוף נמאס לי ממנה וזרקתי אותה כמו כלבה והיא עדיין לא מפסיקה להטריד ולהתקשר בשביל עוד סיבוב חחחח ואמרה לי שאין כמו זין ערבי בדואי ולא כמו של היהודים ובגלל זה בחורים יהודים קנאים בגלל שערבים מזיינים את האחיות והבנות והאמהות שלהם חחח

#2 Mojo_jojo

Mojo_jojo

קוף רשע!

• רשומים+
  • 10478 הודעות:

פורסם 21/10/2009 - 16:34

אתמול פגשתי יהודיה בעלות דעות ימניות .. היא ישר נדלקה עליי ועל הזין שלי כשראתה אותי בספריה ואפילו ניגשה אליי ורצתה להפגש אצלה בדירה .. לא הייתה לי שום בעיה והיא ידעה שאני בדואי . בקיצר נפגשנו וזה התגלגל לזיון סוער ולוהט ובסוף נמאס לי ממנה וזרקתי אותה כמו כלבה והיא עדיין לא מפסיקה להטריד ולהתקשר בשביל עוד סיבוב חחחח ואמרה לי שאין כמו זין ערבי בדואי ולא כמו של היהודים ובגלל זה בחורים יהודים קנאים בגלל שערבים מזיינים את האחיות והבנות והאמהות שלהם חחח

כן, יהודים הם קנאים. ובדואים הם דווקא נורא פתוחים וליברלים.
כולכם מוזמנים להאזין למוסיקה שלי!

Last.fm

#3 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 22/10/2009 - 11:36

לבדואי- אין שום בעיה עם זה שתרצה לשכב עם יהודיה שרוצה לשכב איתך, רק שתבין שיש גם בנות בדואיות שמקיימות מצוות עם יהודים.

למוגו'- בעקבות צבר הברכות שהוא קיבל בהודעה שנמחקה

אמא שלך ואחותך יא בן זונה יא קוף חזיר אחד , בדואים פתוחים וליברלים לכיוון החיובים ולא לכיוון השלילי כמוכם יא שפלים יא פשיסטים אתם פתוחים וליברלים לזנות ולסמים .. נאצים מסריחים שתוק יא יהודון הבדואים רחמנים עד עכשו אבל ברגע שהשד יצא מהבקבוק אתם לא תהיו בכל הדרום יא שרמוטות יא מסלפים שקרנים

זו כנראה תגובת הראי ההולמת הישר מהמקור לנאוריסט-קומוניסט שמוך.
בן גוריון מחייך בקברו.

העובדה שהבחור מגדף במילים יפות שלמד באונ', לא משנה את העובדה ששמעתי דברים דומים בנוגע ערבים המתחזים לליברלים, ופתוחים את השיחה בנימוס הנוח לאוזן הנאוריסטית (במיוחד עם מושאי חיזור נשי) ובהכרזה "אני לא שייך לאף לאום , אני 'בן אדם'..", אך כשמזיזים כמה שכבות מגלים מה עומד מאחורי הנאוריסט הליברל שכוונותיו לרוב לאלה של הנ"ל, בכל הנוגע לכוונות הלאומיות ותמיכה מובהקת בעמדות נציג הבדואים מפלגת תע"ל- כלאמר חיסולה של ישראל והקמת חליפ'ות ערבית מעיראק ועד ישראל.

כמו אמא שלך ואחותך יא בן זונה יא קוף חזיר אחד

שימו לב למוטיב החוזר, חזיר/קוף -האסוציאציות אינן מקריות אלא הם חלק מהחינוך לגבי מקורו של היהודי. זה רווח במצריים, וזה רווח בקרב הערבים בנגב ובגליל.

שתוק יא יהודון הבדואים רחמנים עד עכשו אבל ברגע שהשד יצא מהבקבוק אתם לא תהיו בכל הדרום יא שרמוטות יא מסלפים שקרנים

אמת ויציב, רבים בקרב הערבים בנגב בינתיים עסוקים בהקמת מאחזים (קרוב ל-4000!) ברחבי הנגב כדי שבעתיד הם יתבעו בינלאומית ריבונות ערבית על רוב הנגב.
בהחלט מתכוננת גם תוקפנות אלימה.
הסיבה המכוננת- היה הפרקינסונית מול גילויי האלימות הלאומנית בארץ ואף התבוסתנות המשפטית הפושעת מולה.

ולתזכורת- עצם המצאות של ערבים בנגב, לאחר מלחמת השחרור שבסופה הנגב היה ריק מערבים, קשורה במחווה אישית של בן גוריון שהסכים כי 11,000 מהם יקבלו אישור להכנס להכנס מירדן כחלק מרצון טוב של בן גוריון לשילוב נאות ותפישה מוטעית שהם יתגיירו.

----------------

אני כן חושב שחשוב מבחינה אסטרטגית, חשוב לתעד את מה שנאמר כאן. זה לא רק קללות אישיות(שבאופן טבעי ראוי שיסורו)אלא ביטוי
לאומי. או כמו זוכת פרס הנובל אומרת "אתם מכנים אותם מחבלים" .. אלה לוחמי חופש.
ולכן אני שומר את הציטוט הזה

כמו אמא שלך ואחותך יא בן זונה יא קוף חזיר אחד , בדואים פתוחים וליברלים לכיוון החיובים ולא לכיוון השלילי כמוכם יא שפלים יא פשיסטים אתם פתוחים וליברלים לזנות ולסמים .. נאצים מסריחים שתוק יא יהודון הבדואים רחמנים עד עכשו אבל ברגע שהשד יצא מהבקבוק אתם לא תהיו בכל הדרום יא שרמוטות יא מסלפים שקרנים

"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#4 Mojo_jojo

Mojo_jojo

קוף רשע!

• רשומים+
  • 10478 הודעות:

פורסם 22/10/2009 - 13:16

אין ספק שבכל מה שנוגע לרכוש שלא שייך לכם ולחוק בכלל אתם מאוד ליברלים.

לגבי השאר לא כל כך.
כולכם מוזמנים להאזין למוסיקה שלי!

Last.fm

#5 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 22/10/2009 - 13:27

לא מפתיע...כנראה שדן שיפטן צודק.

http://www.nrg.co.il...T1/956/392.html

ולא מכליל חס וחלילה!

http://www.ynet.co.i...3793803,00.html

#6 אחוול

אחוול

היא לא סתם מרמלדה ושלא יעבדו עליכם !

• רשומים+
  • 2926 הודעות:

פורסם 22/10/2009 - 13:39

לא מפתיע...כנראה שדן שיפטן צודק.

http://www.nrg.co.il...T1/956/392.html

ולא מכליל חס וחלילה!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3793803,00.html

חבל שד"ר שיפטן לא מלמד באב"ג ,אפשר להחליפו ולשלוח במקום את אלו החפצים בהשמדת המדינה כמו גורדון ושות' .

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#7 JohnnyBoy

JohnnyBoy

מצ'עמם

• רשומים+
  • 3109 הודעות:

פורסם 22/10/2009 - 17:57

חבל שד"ר שיפטן לא מלמד באב"ג ,אפשר להחליפו ולשלוח במקום את אלו החפצים בהשמדת המדינה כמו גורדון ושות' .

ואז מי יהיה העצם בגרון של "אוניברסיטת" חיפה?
בושה - שומרת על הסדר כבר עשרת אלפים שנה.

מה רע לך עם multithreading?

הרב קוק:

הצדיקים הטהורים אינם קובלים על הרשעות, אלא מוסיפים צדק. אינם קובלים על הכפירה, אלא מוסיפים אמונה. אינם קובלים על הבערות, אלא מוסיפים חכמה.

#8 Tziff5

Tziff5

אני לא גזען - אני שונא את כולם באופן שווה

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 22/10/2009 - 19:31

מדהים איך אנשים שמסוגלים לחשוב עדיין חשים צורך להגיב לאנשים חסרי אינטיליגנציה או יכולת הבעה, שלא לומר טרולים.
צריך פשוט להתעלם, ואם הייתי מנהל הייתי מוחק את ההודעות הללו.

its better to be drunk than to be smart.
666 is evil, but 25.806975801127880315188420605149 is the root of all evil.
it's so simple to be wise. just think of something stupid to say, and dont say it!
women - can't live with them, can't successfully refute their hypothesis.
z

#9 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 23/10/2009 - 08:00

מדהים איך אנשים שמסוגלים לחשוב עדיין חשים צורך להגיב לאנשים חסרי אינטיליגנציה או יכולת הבעה, שלא לומר טרולים.
צריך פשוט להתעלם, ואם הייתי מנהל הייתי מוחק את ההודעות הללו.

צר לי, אני חולק עלייך בעניין הזה.
ראשית, אני חושב שלא מדובר ב"טרול", אלא באדם אוטנתי ממוצא בדואי שלא נמצאים בפורום בשפע.אילו היה מדובר רק בקללות היה בהחלט מקום למחוק אותה אבל יש בהודעה גם מסר חשוב לגבי תפישת העולם והכוונות שמייצגת לא רק את אותו פרט.
בין ה"מילים היפות" שלו מסתתרת גם תובנות שלרוב סטודנטים לרוב נזהרים לתת להם פומבי וכאן קיבלנו כמה שלהם.

למעשה דווקא הצעה למחוק את ההודעה מהסוג הזה היא שגיאה גדולה משום שהיא משאירה אותנו לדיונים או בין נון-ערבים לבין עצמם ובהשערות על מה חושבים "הערבים", או פה ושם ערביי פולטי-קורקט שלא מביעים הרבה פעמים את עמדותיהם האמיתיות.

בדברים אלה לא נאמר כמובן מצדי ש"כל הערבים" חושבים כך ויש לאמר שיש ערבים שעשו את הבחירה שלהם והם נאמנים למדינת ישראל ולרעיונות שהיא משקפת ומייצת, אך יש ציבור גדול שאותו בדואי בחוסר דיפלומטיות מביע בעצם את העמדה של הנציג הנבחר בכנסת הבדואים טאלב-אל-סאנע ואחרים.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#10 Tziff5

Tziff5

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 23/10/2009 - 08:05

אבל אין לך שום דרך לדעת את כל זה, ואין לך שום דרך לוודא שזה לא טרול, ולכן אדם הגיוני לא צריך לקחת את הדברים האלו ברצינות ולכן צריך למחוק אותם (ואם אפשר אז גם למחוק פיזית את מי שכתב אותם).

it's so simple to be wise. just think of something stupid to say, and dont say it!
z

#11 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 23/10/2009 - 08:25

אבל אין לך שום דרך לדעת את כל זה, ואין לך שום דרך לוודא שזה לא טרול, ולכן אדם הגיוני לא צריך לקחת את הדברים האלו ברצינות ולכן צריך למחוק אותם (ואם אפשר אז גם למחוק פיזית את מי שכתב אותם).

לפי מה שאתה אומר בעצם אפשר לטעון שגם כל כותב הוא טרול, כי הרי אי אפשר לדעת.
תיאורטית בכלל יכול להיות שאתה מהמוג'הדין שכותב כאן כציף: כלאמר ישראלי ממוצא יהודי(למרות שהדעות שלך די נוטות לטשטש את זהותך כיהודי), אי לכך יש למחוק את הודעתייך ואף את תגובתך לאלתר.וכך הלאה למעשה על כל תגובה תחת יוזר או אורח.

למנהלים יש כלים לבדוק IP יותר מזה זה כבר ספקולציה.
מה שמעבר לכך אי אפשר.

אילו היה מדובר רק בקללות וגידוף היה מקום למחוקמילא. אבל לפי האינדקציה של שטף הדברים זה נראה אוטנתי למדי ובין הקללות, קייםיש כאן מסר חד וברור שדווקא בהחלט ראוי לדון עימו ולא להסליק אותו.

המלצה על ספר

#12 Tziff5

Tziff5

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 23/10/2009 - 08:41

חלק מהמשתמשים הרשומים מכירים אחד את השני.
חלק מזה זה גם עד כמה אתה מעריך את היכולת של אדם לשקר באופן אמין לאורך זמן. אחרי כמה שנים בפורום זה נראה די אמין... זה לא המצב עם אורחים או משתמשים חדשים.

במקרה הספציפי שלי אני דווקא כן מהמוג'הדין.

z

#13 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 23/10/2009 - 08:53

חלק מהמשתמשים הרשומים מכירים אחד את השני.
חלק מזה זה גם עד כמה אתה מעריך את היכולת של אדם לשקר באופן אמין לאורך זמן. אחרי כמה שנים בפורום זה נראה די אמין... זה לא המצב עם אורחים או משתמשים חדשים.

במקרה הספציפי שלי אני דווקא כן מהמוג'הדין.

ואני מפלוגות הסער.

אבל אני חושב שהעיקרון ברור. זה שמשתמש מהמוג'האדן מכיר את רעהו לא אומר שהם עדיין לא כאלה.
ולחילופין אם אתה רואה מראש צורך לפקפק (ולעתים בצדק) בהודעות אורח ואף קורא למחוק אותם זה בסדר גמור, השאלה היא בעצם האם אתה מתנגד לעצם האופציה של קיום הודעות אורח.
אם כן, זו עמדה לגיטימית.

אבל מצד שני, איך אתה יודע שאתה עונה (ואתה ציף למשל עונה) להודעות אורח שמי שמאחוריהם הוא לא לפעמים מחיזק באותה דעה אלא רק מעלה אותה כדי להפרות את הדיון או לייצר תסיסה או מניפולציה?

המלצה על ספר

#14 Tziff5

Tziff5

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 23/10/2009 - 18:02

אני לא תמיד יודע
אבל אני בוודאי לא מסתכל עליהם כמייצגים של משהו, אלא מתייחס לתוכן הטענה שלהם בלבד.

z

#15 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 24/10/2009 - 13:15

הרגע בזבזתי דקה מהחיים על הרפש האנטישמי הגזעני והשובניסטי הזה:גרוע::גרוע::גרוע:
. כמה עצוב הוא שתגובה זו מבטאת את דעת רוב הבדואים בישראל. אח"כ אתם מדברים על קיפוח, גזענות וגזילת הקרקעות שכביכול מדינת ישראל אשמה בה.די!!! לי אישית נמאס לשמוע על "הערבי/הבדואי המקופח והמסכן", ולפני שאתם פותחים בזעקה נוספת בתקשורת תחשבו מה בהתנהגות שלכם כקבוצה גורם לאנטגוניזם כה רב בקרב הישראלים היהודים.
לתוכן ההודעה הנ"ל אני אפילו מסרבת להתייחס...:angry:

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים