מעבר לתוכן

תמונה

ציטוטים מהקוראן

• Please log in to reply
29 replies to this topic

#16 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 29/06/2010 - 13:07

ההבדל העקרוני בין התנ"ך לקוראן הוא שבתנ"ך יש ציווים נקודתיים מאוד לגבי עמים ספציפיים שהיו אויבים מרים של בני ישראל, שבשופ אופן לא ניתן להשליך מהם לעתיד או על עמים אחרים, בעוד שבקוראן הציווי הוא לאסלם או לטבוח את כל הכופרים באשר הם, ללא הבדלי דת גזע ומין, בעבר בהווה ובעתיד.

נכון.
ומה שלא פחות חשוב לבדוק הוא את האימפקט כיום.
כמו שאנחנו רואים בעדויות המצולמות וגם מידע מתועד, הקריאות במאה והאלף הזה לבצע טבח והשמדה הן לא פעם ממוקדות - כמו בסרטון 'פיטנה' " רצח את את היהודי ערוף את ראשו " כשהשייח שולף את חרבו ומדגים בקול רועם.

או למשל מידע אישי מתועד מה שקורה מתחת לאף שלנו בעיר נצרת שבה כל התושבים נושאים אזרחות ישראלית. כששיח מוסלמי תלה שלט ברור, במסגד המצוי מטרים ספורים מהכנסייה הנוצרית הגדולה בערבית ובאנגלית שדינם של הנכנסים אליה הוא להרצח.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#17 אורח - אחד שמבין

אורח - אחד שמבין
  • אורחים

פורסם 13/03/2011 - 14:42

פחחחחחחחח, בואו לא נצחיק אחד את השני, היהדות למדה משהו מאז שנכתב הספר? תגידו אני הוזה או רק לפני מספר חודשים הקמה של מחלקה בבית חולים הייתה תחת סיכון בגלל ש -אוי אוי אוי - מצאו כמה קברים ישנים באתר, או שזה לא קרה לנו שאם חרדייה הרעיבה את בנה, או שכל המגזר החרדי לא מקבל את החינוך הבסיסי שניתן לכל ילד בעולם מפותח. מכל הדתות נראה לי יהדות זאת הדת היחידה עם הכי פחות גמישות (למרות היותה הכי עתיקה) הנצרות עם כל העבר האפל שלה הצליחה ברובה להתפתח למשהו יחסית סביר, האיסלאם פשוט דת מאוד צעירה, ורק הזמן יגיד למה היא תתפתח....

#18 Michael_08

Michael_08

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 484 הודעות:

פורסם 15/03/2011 - 18:53

מתוך מסכת עירובין (Eiruvin), קטע 21 ב', מי שאינו מקשיב לרבנים צריך להרוג אותו ולהעניש אותו באמצעות הרתחה בצואה רותחת בגיהנום
מתוך סנהדרין 57א', כאשר נוצרי שודד יהודי צריך להרוג אותו, כאשר יהודי שודד נוצרי אז אפשר לסלוח
במסכת ברכות, נשים גויות נחשבות לחמורות (בהמות)
עבודה זרה 22ב' - גויים מעדיפים סקס עם בהמות
בסנהדרין 55ב' - החוק מאפשר ליהודי להתחתן עם בת 3
בהתייחס לטבח גולדשטיין במערת המכפלה, רבי יעקב פארין אמר "One million Arabs are not worth a Jewish fingernail,"
וזה רק מחיפוש של כמה דקות

זה לא מהתנ"ך

#19 אורח - ראבעה

אורח - ראבעה
  • אורחים

פורסם 05/04/2011 - 18:04

אני החלטתי לקחת על עצמי משימה חשובה מאוד.
אני אצטט ציוטוטים מהקוראן . לקחתי אותם לא מאתר ימני אלא מאתר של AL ISLAM - the official website of the Ahmadiyya Muslim Community .

אני די הזדעזתי למרות שאני יודע שהמוסלמים שונאים אותנו שנאת מוות.

סורה 9 (סורה זה פרק בערבית) פסוק 73 :
קישור:

http://www.alislam.o...A&ch=9&verse=72

O Prophet, strive against the disbelievers and the hypocrites. And be severe to them. Their abode is Hell, and an evil destination it is.

הו נביא , חתור כנגד כול הלא מאמינים והצבועים. ואל תרחם עליהם. הבית שלהם הוא הגיהנום , באמת יעד מרושע.

סורה 47 פסוק 5 :

קישור:

http://www.alislam.o...apter.php?ch=47

And when you meet in regular battle those who disbelieve, smite their necks; and, when you have overcome them, bind fast the fetters — then afterwards either release them as a favour or by taking ransom — until the war lays down its burdens. That is the ordinance. And if Allah had so pleased, He could have punished them Himself, but He has willed that He may try some of you by others. And those who are killed in the way of Allah — He will never render their works vain.

כאשר תפגוש בקרב את הכופרים , ערוף את ראשיהם. וכאשר תיגבר עליהם , קשור אותם בשלשלאות ואחר כך שחרר אותם כטובה אן דרוש כופר עבורם - כאשר המלחמה תכביד עליהם.

סורה 5 פרק 34:

קישור:

http://www.alislam.o...A&ch=5&verse=32

The reward of those who wage war against Allah and His Messenger and strive to create disorder in the land is only this that they be slain or crucified or their hands and their feet be cut off on alternate sides, or they be expelled from the land. That shall be a disgrace for them in this world, and in the Hereafter they shall have a great punishment;

העונש של אלו שנלחמים נגד אללה והשליח שלו ואלו החתורים ליצור אי סדר בארץ יהיה להירצח או להיצלב או שהידים והרגלים שלהם יכרתו בצדדים ההפוכים , או שהם יסלוקו מהארץ.
זאת תהיה ההשפלה שלהם בעולם. בעולם הבא הם יתמודדו מול עונש כבד.

על היהודים והנוצרים "הכופרים" כתוב לא מעט בקוראן הנה ציטוט אחד:

סורה 62 פסוקים 6-7

קישור:

http://www.alislam.o...p?ch=62&verse=0

The likeness of those who were made to bear the law of Torah, but would not bear it, is as the likeness of an ass carrying a load of books. Evil is the likeness of the people who reject the Signs of Allah. And Allah guides not the wrongdoing people.

Say, ‘O ye who are Jews, if you think you are the friends of Allah to the exclusion of all other people, then wish for Death, if indeed you are truthful.’

ההקבלה של אלו התומכים בחוקי התורה , אבל לא מאמינים להם , הוא כמו ההקבלה לעכוז הנושא ערימת ספרים.
רשע הוא ההקבלה לאותם אנשים אשר דוחים את אללה. ואללה לא מדריך את האנשים שאינם פועלים כראוי.
מי אתם יהודים , אם אתם חברים של אלו הדוחים את אללה צפו לעונש מוות אם לא אז תאמינו בו.

אני אביא כמובן עוד ציטוטים בעתיד.

אשמח אם הקוראים המוסלמים יוכלו להאיר את עיני ולהגיד לי שמה שאני חושב שקר גמור ושאני טועה בגדול.

#20 אורח - ראבעה

אורח - ראבעה
  • אורחים

פורסם 05/04/2011 - 18:19

אפשר שתגיד שהתגובה מוד מאוחרת .. אבל רק היום ראיתי את זה !!!
אני חייבת לחזור לקוראן כדי להסביר את הפירוש הנכון ואת הכוונה מאחרי כל דבר
אבל לפני כך אתה יכול לקרוא את המאמר הזה

http://www.jannah.or...s/amzquran.html

ואשמח לראות את התגובה שלך

#21 darwiche

darwiche

משתמש חדש

• מנהלי פורום
  • 34 הודעות:

פורסם 08/04/2011 - 16:09

מעניין אותי לאן יובילו הדיונים האלה והאם יש להם מטרה?...
"יאה וגם צריך להרוס אפילו את הקרוב לליבנו כדי להציל את האמת"

#22 אורח - יהודי

אורח - יהודי
  • אורחים

פורסם 24/05/2011 - 08:28

Zim אתה חכם להביא ציטוטים מגמרות, אולי תביא את כל הדף ונראה באיזה הקשר כל דבר כתוב.

דברים י, ט"ו:עשה משפט יתום ואלמנה ואהב גר לתת לו לחם ושמלה ואהבתם את הגר כי- גרים הייתם בארץ מצרים"
תהילים קמ"ו, י"ט: ה' שומר את- גרים יתום ואלמנה יעודד ודרך רשעים יעוות"
הרמב"ם אומר במשנה תורה: "אהבת הגר שבא ונכנס תחת כנפי השכינה שתי מצוות עשה, אחת מפני שהוא בכלל נעים[הכוונה בכלל המצווה: "ואהבת לרעך כמוך"]

ותרשו לי לתת נוק אאוט: "משה אמת ותורתו אמת" :)

#23 khag

khag

משתמש טרי

• רשומים
  • 26 הודעות:

פורסם 14/06/2011 - 11:48

אני החלטתי לקחת על עצמי משימה חשובה מאוד.
אני אצטט ציוטוטים מהקוראן . לקחתי אותם לא מאתר ימני אלא מאתר של AL ISLAM - the official website of the Ahmadiyya Muslim Community .

אני די הזדעזתי למרות שאני יודע שהמוסלמים שונאים אותנו שנאת מוות.

סורה 9 (סורה זה פרק בערבית) פסוק 73 :
קישור:

http://www.alislam.o...A&ch=9&verse=72

O Prophet, strive against the disbelievers and the hypocrites. And be severe to them. Their abode is Hell, and an evil destination it is.

הו נביא , חתור כנגד כול הלא מאמינים והצבועים. ואל תרחם עליהם. הבית שלהם הוא הגיהנום , באמת יעד מרושע.

סורה 47 פסוק 5 :

קישור:

http://www.alislam.o...apter.php?ch=47

And when you meet in regular battle those who disbelieve, smite their necks; and, when you have overcome them, bind fast the fetters — then afterwards either release them as a favour or by taking ransom — until the war lays down its burdens. That is the ordinance. And if Allah had so pleased, He could have punished them Himself, but He has willed that He may try some of you by others. And those who are killed in the way of Allah — He will never render their works vain.

כאשר תפגוש בקרב את הכופרים , ערוף את ראשיהם. וכאשר תיגבר עליהם , קשור אותם בשלשלאות ואחר כך שחרר אותם כטובה אן דרוש כופר עבורם - כאשר המלחמה תכביד עליהם.

סורה 5 פרק 34:

קישור:

http://www.alislam.o...A&ch=5&verse=32

The reward of those who wage war against Allah and His Messenger and strive to create disorder in the land is only this that they be slain or crucified or their hands and their feet be cut off on alternate sides, or they be expelled from the land. That shall be a disgrace for them in this world, and in the Hereafter they shall have a great punishment;

העונש של אלו שנלחמים נגד אללה והשליח שלו ואלו החתורים ליצור אי סדר בארץ יהיה להירצח או להיצלב או שהידים והרגלים שלהם יכרתו בצדדים ההפוכים , או שהם יסלוקו מהארץ.
זאת תהיה ההשפלה שלהם בעולם. בעולם הבא הם יתמודדו מול עונש כבד.

על היהודים והנוצרים "הכופרים" כתוב לא מעט בקוראן הנה ציטוט אחד:

סורה 62 פסוקים 6-7

קישור:

http://www.alislam.o...p?ch=62&verse=0

The likeness of those who were made to bear the law of Torah, but would not bear it, is as the likeness of an ass carrying a load of books. Evil is the likeness of the people who reject the Signs of Allah. And Allah guides not the wrongdoing people.

Say, ‘O ye who are Jews, if you think you are the friends of Allah to the exclusion of all other people, then wish for Death, if indeed you are truthful.’

ההקבלה של אלו התומכים בחוקי התורה , אבל לא מאמינים להם , הוא כמו ההקבלה לעכוז הנושא ערימת ספרים.
רשע הוא ההקבלה לאותם אנשים אשר דוחים את אללה. ואללה לא מדריך את האנשים שאינם פועלים כראוי.
מי אתם יהודים , אם אתם חברים של אלו הדוחים את אללה צפו לעונש מוות אם לא אז תאמינו בו.

אני אביא כמובן עוד ציטוטים בעתיד.

אשמח אם הקוראים המוסלמים יוכלו להאיר את עיני ולהגיד לי שמה שאני חושב שקר גמור ושאני טועה בגדול.

מה אתה כל כך מתרגש מהשנאה של המוסלמים ליהודים ?
אבל יש בקוראן משהו "שלא יסולה בפז"... יש פרשה שלמה וגדולה שמתייחסת ומדברת על בני ישראל, "בפרק 17 בפסוק 104 " שבו מוחמד מציין במפורש את שיבת ציון וירושלים יהודית,אז אל תחשוש כל כך מהשנאה שלהם,העיקר ירושלים לא מוזכרת כלל וכלל ובקוראן

#24 אורח - מוסלמי

אורח - מוסלמי
  • אורחים

פורסם 18/02/2015 - 16:05

לא הבנתי, מה שזעזע אותך זה ש אלוהים מצווה עלינו להרוג את אלו שבאים להרוג אותנו *בקרב*? אז מה נעשה איתם ? נשחק איתם שש-בש ? זה קרב, זה לא ללכת לרצוח מישו כי הוא לא מאמין בקוראן, בדיוק כמו שכתוב בתנ"ך שלך .. " הקם להורגך השכם להורגו " . 

ובפתיחתך, ראיתי שאתה כותב " שהמוסלמים שונאים אותנו שנאת מוות " .. אני מוסלמית ואין לי שום בעיה עם אף יהודי, גם אם תהיה לי בעיה עם אחד מכם, זה דבר אישי, לא אכליל קבוצה שלמה בגלל כמה קיצוניים שרוצים להשמיד אותנו . נהפוך הוא, אני מכבדת כל דת ושכל אחד יאמין במה שהוא מאמין . 

ואני יודעת שהמון מוסלמים עכשיו היו משמיצים את הדת שלך והספר שלך בחזרה, אבל זה טיפשי לעשות את זה, כי כל מוסלמי חייב להאמין גם בדת שלך לפני שהוא מאמין באיסלאם .. 

#25 אורח - sami

אורח - sami
  • אורחים

פורסם 26/05/2015 - 14:44

בשם אללא הרחמאן והרחים

#26 אורח - בנאדם

אורח - בנאדם
  • אורחים

פורסם 26/05/2015 - 14:47

בורה עולם תמיד מלמד אותנו להיות רחמנים אל תאשימו את אללא במעשי ידי האנשים הרעים

#27 אורח - בנאדם

אורח - בנאדם
  • אורחים

פורסם 26/05/2015 - 14:52

תורה ואנגיל וקראן באו מאור אחד מבורה העולם אמי שאומר שהבורה צוה עלינו להרוג חפים מפשע הו שקרן והא יתחשבן היום הדין

#28 אורח - מאור כהן

אורח - מאור כהן
  • אורחים

פורסם 04/07/2015 - 11:37

אצל המוסלמים אילוץ בחרב ללא מוסלמים להתאסלם אלה הקווים שמנחים את האיסלם. כל העמים במזרח התיכון באפריקה באסיה ובאירופה אולצו בכוח החרב להתאסלם ואלה הם מעיקרי הדת האיסלמית. הדת היהודית היא אולי היחידה שמונעת מלא יהודים.    בעניין הפשעים כביכול של יהושע שכבש את ארץ כנען מידי התושבים המקומיים. בזמנים ההם זה היה הנוהג. להשמיד את האויב זה אומר השמדה מוחלטת כלול ילדים. כדי שאלה לא יגדלו ונקמו  בכובשים. זה היה מקובל. רק שהמקרה של יהושע מתועד ואצל אחרים לא מתועד. בעניין האכזריות עריפת ראשים, צריך לזכור שביים ההם לא היו רובים או כלי הרג "הומניים" מה לעשות שחרב שהיא סכין ארוכה הורגת באמצעות ביתור איברים כדי להכריע את היריב. זה היה מחזה נורמלי  בחיי הקהילה והעמים.          להצטרף אליה. ורק לאחר לימוד ומבחנים נחן להיות יהודי. 

מאור כהן

#29 אורח - מאור כהן

אורח - מאור כהן
  • אורחים

פורסם 04/07/2015 - 11:43

הגהה מתוקנת

אצל המוסלמים אילוץ בחרב ללא מוסלמים להתאסלם אלה הקווים שמנחים את האיסלם. כל העמים במזרח התיכון באפריקה באסיה ובאירופה אולצו בכוח החרב להתאסלם ואלה הם מעיקרי הדת האיסלמית והנוצרית.  הדת היהודית לעומת זאת היא אולי היחידה שמונעת מלא יהודים להצטרף אליה. ורק לאחר לימוד ומבחנים ניתן להיות יהודי.    בעניין הפשעים כביכול של יהושע שכבש את ארץ כנען מידי התושבים המקומיים. בזמנים ההם זה היה הנוהג. להשמיד את האויב זה אומר השמדה מוחלטת כלול ילדים. כדי שאלה לא יגדלו ונקמו  בכובשים. זה היה מקובל. רק שהמקרה של יהושע מתועד ואצל אחרים לא מתועד. בעניין האכזריות עריפת ראשים, צריך לזכור שביים ההם לא היו רובים או כלי הרג "הומניים" מה לעשות שחרב שהיא סכין ארוכה שהורגת באמצעות ביתור איברים כדי להכריע את היריב. בזמנו זה היה מחזה נורמלי  בחיי הקהילה והעמים.           

מאור כהן

#30 אורח - כל ההגיון

אורח - כל ההגיון
  • אורחים

פורסם 01/09/2015 - 13:48

אתם מפספים את הנקודה .

בכל שלושת הדתות היה רצח עם שלב מסויים , אך המניעה הוא ההבדל .

1. המניעה של היהודים הוא לשחרר את ארץ ישראל המובטחת מכל הגויים השולטים בה או מאיימים עלייה , כל שאר עונשי המוות שלא קשורים לארץ ישראל הם עונש נגד אדם ספיציפי שחטא או עם שכל תחליתו לפגוע ביהודים . לסיכום שיחרור הארץ , ענישה והגנה .

2. המניעה של נוצרים הוא פשוט והוא למיר את דתם של האנשים - אך בניגוד לאיסלם הם לא מצווים לעשות זאת . (האם זה יותר או פחות גרוע תשפטו אתם ?!)  , אך מאז סיום מסעות הצלב הנוצרים משתמשים בשיטות אחרות לממש שאיפה זו. (אני מתעלם מאנטישמיות של מלחמת העולם השניייה כי המניעה שלה לא היה דתי ועל רקע חברתי ,  ושנאה כללית שכל העמים רוכשים כלפי היהודים בכל מקום וזמן ולא משנה מה יהודי יעשה וגם יהיה הגרמני הכי טוב שיש כמו הרצל שקרא לגרמנים עשות פגרומים ביהודים בזמן מלחמת העולם השנייה (נא לקרוא את היומן שלו !!!!) השניים גם אותו ישנאו ויפגעו בו אם תינתן ההזדמנות  )

3. המניעה של האסלם הוא כמו של הנצרות ופשוט , להמיר את דתם של כופרים . אך הם מצווים לעשות זאת ,ולכן לעולם לא יהיה שלום בין נוצרים/יהוידם לאסלם , כי גם בקהילה המוסלמית הנאורה והמודרנית ביותר יבוא יום ויקום חבר קהילה ויתחיל לממש את המצווה שלהם ולרצוח כופרים (יהודים , נוצרים וכדו'...)  לכן הרציונאל טוען שד"עש הם לא "הקיצונים" הם הנורמטבים על פי הגדרה זו, וכל השאר הם הקצניים . אז לא ברור לי על מה כולם מתפלאים . זאת הדת שלהם והם מקיימים אותה . נקודה למחשבה על פי חוק שקיים ברוב המדינות של "חופש דת" מוסלמי שרוצח כופר סה"כ קיים דתו ולכן אין לעמידו לדין   ..

ותחשבו על , אההההההה....

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים