מעבר לתוכן

- - - - -

על פלאפונים וכלבים

Posted by WebMaster, 30 January 2006 · 2241 צפיות

אולי אוהבי הכלבים לא יאהבו את זה, ואולי זה כי אני מאוהבי החתולים
אבל גיליתי משהו ממש מרושע בכלבים, מכירים את זה שאתם הולכים על המדרכה, עוברים על פני בית ולכאורה הכל בסדר, ובדיוק שאתם (מסתבר) מול הכלב הוא מתפרץ :taz: עליכם כמו בחורה שמחכה לכם שעה בקור לפני פגישה (כאילו - אולי הייתי עסוק בלקרוא שירשור מותח בקפה).
אבל למה אני אומר מרושע, ידוע לכולם שלכלבים יש חוש ריח מפותח וכנ"ל לגבי יכולת שמיעה וראיה.
אז כאילו הוא לא יכול לטעון שהפתעתם אותו ומהבהלה הוא פתאום נכנס לאטרף (האמתי רוב הכלבים בכלל לא טוענים טענות, אבל נניח שזה היה אפשרי לשם הדיון). הרי גם אם השער הסתיר לו את שדה הראיה אז הוא בטח שמע אותכם מתקרבים, וייתכן שאת חלקינו הוא אפילו הריח לפני שהוא שמע.. אבל זה כבר נושא אחר.

ולנושא הראשון שנהיה שני, ידוע שפלאפונים כבר לא משמשים בעיקר לשיחות, יש מלא משחקים, ג'אווה, רינגטונים, אופנה, סמס, מצלמה וכו'.. אבל אם נדבר על השימושים של בנות (רוב הדברים הקודמים דורשים ידע טכני), אז חוץ מלשנות את כל השמות של אלה שהם יצאו איתם בזיכרון ל-"לא לענות" (מאוד בוגר), השימוש הנפוץ יותר הוא תזכורת לגלולה, כל ערב מצלצלים להם אלפי פלאפונים להזכיר את העניין החשוב הזה. אז בנים אם אתה רוצים לדעת את מצבה של הבחורה בעניין, פשוט תבדקו את התזכורת שלה בפלאפון. אך שימו לב זה לא כזה פשוט, יתכנו שמות קוד כמו "פגישה", "לקחת", "לא לשכוח", "ילדים זה שמחה" וכו'.. (אגב לאמיצים שבינינו יותר בטוח פשוט לשאול)

חוץ מזה העליתי את הגלריה של מסיבת הסילבסטר הפורומית ומאגר הידע תוקן.

פעם הבאה אני הולך לתת לכם רעיון שיכניס לכם מלא כסף! ואני רציני..
ובהצלחה במבחנים!

אבל גיליתי משהו ממש מרושע בכלבים, מכירים את זה שאתם הולכים על המדרכה, עוברים על פני בית ולכאורה הכל בסדר, ובדיוק שאתם (מסתבר) מול הכלב הוא מתפרץ :taz: עליכם כמו בחורה שמחכה לכם שעה בקור לפני פגישה (כאילו - אולי הייתי עסוק בלקרוא שירשור מותח בקפה).

:lol:

ולנושא הראשון שנהיה שני, ידוע שפלאפונים כבר לא משמשים בעיקר לשיחות, יש מלא משחקים, ג'אווה, רינגטונים, אופנה, סמס, מצלמה וכו'.. אבל אם נדבר על השימושים של בנות (רוב הדברים הקודמים דורשים ידע טכני), אז חוץ מלשנות את כל השמות של אלה שהם יצאו איתם בזיכרון ל-"לא לענות" (מאוד בוגר), השימוש הנפוץ יותר הוא תזכורת לגלולה, כל ערב מצלצלים להם אלפי פלאפונים להזכיר את העניין החשוב הזה. אז בנים אם אתה רוצים לדעת את מצבה של הבחורה בעניין, פשוט תבדקו את התזכורת שלה בפלאפון. אך שימו לב זה לא כזה פשוט, יתכנו שמות קוד כמו "פגישה", "לקחת", "לא לשכוח", "ילדים זה שמחה" וכו'.. (אגב לאמיצים שבינינו יותר בטוח פשוט לשאול)

זה סוד גלוי... :)
דרך אגב, לא שמעתי אף פעם על מישהו (או מישהי, לצורך העניין) ששינה/ שינתה שמות בפלאפון ל-"לא לענות" :blink:

:אוףטופיק: וובי, אי אפשר לעשות שגם בבלוגים אפשר יהיה לצטט כמו בתגובות בפורום? בלי שנצטרך לעשות cut+paste, כי הרי רובנו פה די עצלנים :)
מזל שהפסקתי את הגלולות בדיוק לפני שגנבו לי את הפלאפון...

פברואר 2019

ר ש ש ר ח ש ש
     12
3456789
10111213141516
1718 19 20212223
2425262728  

התמונה שלי

ערכים אחרונים

הערות אחרונות