עבודות בחו"ל - השרשור המלא - עמוד 4 - טיולים - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

עבודות בחו"ל - השרשור המלא

• נושא נעול נושא זה נעול
52 replies to this topic

#46 אורח - Guest_שים_*

אורח - Guest_שים_*
  • אורחים

פורסם 24/05/2008 - 21:53

[להלן רשימת האתרים המסייעים בהוצאת ויזה לארה"ב:
www.visaform.co.il -שירות עצמי בעברית
www.ask4visa.co.il
www.fastvisa.co.il
www.visa2go.co.il
www.visanet.co.il

#47 sivanshani

sivanshani
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 11/06/2008 - 11:40

איפה ניתן לברר על מקומות עבודה בחו"ל - בעיקר ארצות הברית? אתרים , עיתונים שאתם מכירים ...

האמת, אני לא יודעת אם מאוחר לך אבל תנסה את אתר חו"ל, בהחלט מקום נוח המספק המון אפשרויות. אני חיפשתי בשנה שעברה, מצאתי טסתי חזרתי, בהחלט שווה. אה הלינק - http://www.chool.co.il

#48 אורח - joobot

אורח - joobot
  • אורחים

פורסם 04/09/2008 - 11:11

יש אתר של עבודות בחו"ל חדש..ממש מומלץ
www.bobi.co.il

אתרים נוספים:

עבודה בחו"ל - JOOBOT
עבודה בארה"ב - mony time
עבודה בארה"ב - sts
עבודה בחו"ל

#49 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 10/09/2008 - 12:12

מידע על עבודה בקנדה-עבודה בחו"ל
היכנסו- www.cosmeticsella.com

#50 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7659 הודעות:

פורסם 16/09/2008 - 13:51

שימו לב, נפתח לוח עבודה בחו"ל חדש באתר, ובמיוחד לסטודנטים.

#51 Perfume Collection

Perfume Collection
  • רשומים
  • 5 הודעות:

פורסם 19/10/2008 - 06:55

בעלי ואני מתגוררים בארה"ב (פלורידה) מזה 4 שנים, ובבעלותנו (תודה לה') חמש חנויות המתמחות בממכר בשמים- של כל המעצבים הגדולים: ארמני, דולצה' גבאנה, שאנל, דונה קארן, כריסטיאן דיור, גוצ'י וכו' וכו
החנויות שלנו הינן קבועות, ולא זמניות/עונתיות (שלא כמו העגלות). אנו ממוקמים בשתי ערי חוף יפהפיות-בחוף המערבי של פלורידה וכמו כן, בפיטסבורג שבפנסילבנייה.
בין השאר, אצלנו מקבלים שכר שעתי + עמלות (שוב, שלא כמו בעגלות).
אנו מחפשים בחורות ובחורים בעלות/י ויזה לארה"ב, רשיון נהיגה ישראלי, דוברות/י השפה האנגלית (ברמה בסיסית לפחות), בעלות/בעלי בטחון עצמי, בעלות/י מודעות שירות לקוחות, אחראיות/ים אכפתיות/ים ומקצועייות/ים, בעלי יכולת עבודה תחת לחץ (של לקחות כמובן, ולא שלנו), מוטיבציה, כריזמה ואמביצייה גבוהה להצליח. (נסיון במכירות - יתרון, אך לא מחייב)
בקיצור, אנו מחפשים בחורות ובחורים שבאים לעבוד, ולא באים לעבודה.

באם ההצעה שלי רלוונטית אליך,ואם תרצי/ה לשמוע עוד פרטים אודות הצעתי, אנא צרי/צור איתי קשר במייל הבא karin_aa121@yahoo.com
או בכתובת המסנג'ר הבאה ok9804@hotmail.com
באם הצעתי אינה רלוונטית אליך, וישנם אנשים שאתם חושבים שהצעתי כן תהיה רלוונטית אליהם אשמח ואודה מאוד אם תוכלו להעביר אליהם את פרטיי.

*** ישנה אפשרות לשוחח עם עובדים קודמים וקיימים בכדי לקבל פרטים אודותינו, אודות איך העבודה מתנהלת, ואודות האמינות שלנו...(באם תרצו לקבל שמות ומס' טלפונים אנא, צרו עימי קשר במייל, ואתן לכם את המס' . לא פירסמתי אותם כאן מפאת העובדה שזה נוגד את תקנון פירסום ההודעות)

תודה רבה, שבוע טוב (וחג סוכות שמח) ושתהיה שנה מבורכת לכולנו- בכל התחומים.
Perfume Collection/
קרין.

#52 אורח - מורג

אורח - מורג
  • אורחים

פורסם 01/02/2010 - 23:07

לא עדכני בשיט, וגם פרסומת אחת גדולה ומגעילה. מוסתר.

#53 §jhony

§jhony

כסף

• מנהלי פורום
  • 1645 הודעות:

פורסם 27/01/2011 - 17:59

לכל מי שמעוניין לעבוד באוסטרליה,
יש זוג (עד השנה הם היו סטודנטים בבן גוריון) ובבעלותם עגלות בעיר אדלייד (אזור מלבורן אני חושב...)

אז אם מישהו מחפש כמה חודשים של עבודה בחו"ל אצל אחלה אנשים (גילוי נאות - הכותב הוא בן משפחה...)
ובתנאים מאוד טובים מוזמן ליצור איתי קשר בהודעה פרטית או במייל ronc1986@walla.co.il כדי לקבל פרטים ודרכי תקשורת.
הם גם עוזרים בכל מה שצריך כדי לקבל ויזה מסמכים וכו'.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים