מעבר לתוכן

תמונה

מיקום למסיבת רווקים בטבע

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 צביק הדליק

צביק הדליק

צביק הצדיק!!

• רשומים+
  • 2155 הודעות:

פורסם 21/04/2010 - 01:55

הי חברים,

אני זקוק לעזרה במציאת מקום שבו אוכל לערוך מסיבת רווקים לחברי הטיילן.. בכל חבורה יש חבר שאחראי תמיד על המסלולים ומכיר את הארץ לאורכה ורוחבה - ובכן, אותו אחד מהחברה' שלי מתחת בקרוב ואני מארגן לו מסיבה. לצערי כל שאר החברה שלנו לא ממש מכירים..:blink:

הוא ביקש משהו סולידי (אנחנו לא ילדים.. :) ) בטבע, אולי איזה מעיין שאפשר לחנות בו ללילה ולעשות מנגל גם (בכל זאת.. מסיבת רווקים או לא B)).

אם מישהו מכיר מקום שיכול להיות טוב למטרה זאת אני ממש אשמח ואודה.. הזמן שלנו אוזל..

אני מחפש מקום בצפון (גליל והאיזור) אבל אפשרי בהחלט גם במרכז.. האמת, כל הצעה תתקבל בשמחה.

#2 אורח - מורג

אורח - מורג
  • אורחים

פורסם 21/04/2010 - 09:18

יער להבים, ליד מרכז ג'ו אלון. אמנם לא בצפון או במרכז, אבל אחלה מיקום.

#3 צביק הדליק

צביק הדליק

צביק הצדיק!!

• רשומים+
  • 2155 הודעות:

פורסם 22/04/2010 - 14:40

יער להבים, ליד מרכז ג'ו אלון. אמנם לא בצפון או במרכז, אבל אחלה מיקום.

תודה רבה על התגובה, לצערי זה קצת רחוק מדי עבורנו משום שאנחנו מגיעים מחיפה, ולחזור מצפון הנגב לחיפה (ביום שישי) אחרי מסיבת רווקים זה קצת בעייתי..

אם יש למישהו עוד הצעות (אפשר גם בה"פ אם זה מקום סודי ובא לכם להיות נדיבים - סודיות מובטחת!! ;) ) אני מאוד אודה

תודה

#4 Tzvika-Pick

Tzvika-Pick

הרקדן האוטומטי

• רשומים+
  • 860 הודעות:

פורסם 22/04/2010 - 21:35

יש אחלה מקומות על גדות הירדן והיובלים שלו.

כמובן שאם אתם מתכננים להתמקם שם בסופ"ש אז נציג אמיץ צריך להגיע מוקדם בסופ"ש לתפוס מקום כי עכשיו העונה הבוערת.

#5 צביק הדליק

צביק הדליק

צביק הצדיק!!

• רשומים+
  • 2155 הודעות:

פורסם 24/04/2010 - 19:37

יש אחלה מקומות על גדות הירדן והיובלים שלו.

כמובן שאם אתם מתכננים להתמקם שם בסופ"ש אז נציג אמיץ צריך להגיע מוקדם בסופ"ש לתפוס מקום כי עכשיו העונה הבוערת.

תודה רבה!

בסופו של דבר הסתדרנו על מקום בגלל אילוצי שבת וכו' (סיפור מורכב) אנחנו עושים את זה ברה"ג!

תודה לכולם

#6 אורח - גדי

אורח - גדי
  • אורחים

פורסם 18/06/2013 - 09:39

תודה רבה!

בסופו של דבר הסתדרנו על מקום בגלל אילוצי שבת וכו' (סיפור מורכב) אנחנו עושים את זה ברה"ג!

תודה לכולם

איפה ברמה"ג עשיתם?

אני גם מחפש לחבר...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים